Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:39 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Piracki windows. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Nawalone wszystkiego w folderach roznych jest. np. aplikacja notepad sprzed daty instalacji tego windowsa. Do tego jak wlaczylem program jeden do skanowanie zeby podejrzec moj klucz to ciagle pokazuje mi klucz prawdopodobnie z pirata mimo ze kliknalem zeby zmienic klucz licencyjny.. nie chce od nowa wszystkiego robic. Rodzice pewnie tez się już na to nie zgodzą. Nie ma jakiegoś programu czy cos? W ogóle.. czy te pliki wszystkie mam już legalnie i windowsa tez? Klucz moze nawet jak jest piracki (chociaz probowalem zmienic) to sam windows z kluczem jest kupiony. Ja zbieralem kase i ojciec dolozyl..


Śr sty 10, 2018 10:59 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Prawie płacze.. jak wspomniałem o formacie to ojciec się zdenerwował. Wchodzę w folder Windows na C: a tutaj pliki sprzed dzisiejszej taty (Przeniesienia sie na system).
Co prawda dalem zeby uaktualnilo a nie dalem nosnika ale zbieralem kase na system, ojciec sie dolozyl.. wszystko na marne? chce korzystac z tego windowsa a tu co? Znow mam nielegalnie? Formatu nie zrobie bo ojciec nie pozwolil.. ;( :(

Edit: Już płaczę.


Śr sty 10, 2018 11:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 11:03 pm
Posty: 1063
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Daj to wreszcie komuś kto się zna i to zrobi porządnie.


Śr sty 10, 2018 11:20 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
kacperek29 napisał(a):
Daj to wreszcie komuś kto się zna i to zrobi porządnie.


Jeśli zrobi to legalnie i się rodzice zgodzą to czemu nie. Niestety pierwsza opcja odpada chyba a druga to juz prawie na pewno.


Śr sty 10, 2018 11:22 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
A czy mogę korzystać z aktualizacji na windows 10 skoro mój ojciec za niego zapłacił? Tzn. nawet jak klucz jest piracki. Przeciez ojciec zaplacil za to. Skladalem sie ja i on. A klucz probowalem zmienic tylko nie wiem czemu wykrywa stary.


Śr sty 10, 2018 11:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 11:03 pm
Posty: 1063
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Co za system kupiliście? Tak trudno dać informatykowi do zrobienia?


Śr sty 10, 2018 11:32 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
kacperek29 napisał(a):
Co za system kupiliście? Tak trudno dać informatykowi do zrobienia?

System oryginalny.. niestety poprzedni byl piracki i widocznie duzo sie zachowalo. Klucz tez oryginal, ale nie moge (albo zmienilem ale w programie tak wykrywa) zmienic klucza licencyjnego, chociaz jak wpisuje i daje aktywuj to wyskakuje ze aktywowalismy ta kopie systemu windows 10 czy cos takiego.

Informatykowi? Jednym z nich jest moj kuzyn ktory mi wgral pirata, ojciec chyba nie bedzie chcial innego, co ty na to?

Dostalem odpowiedz ze: "skoro kupiłeś już windowsa, to tym bardziej masz prawo z niego korzystać, więc nie masz się czym przejmować" od jednego z moich "pomocnikow". Tak chcialbym zeby to byla prawda.. ojj chcialbym.


Śr sty 10, 2018 11:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 11:03 pm
Posty: 1063
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Jaki system kupiłeś? Jak nie umiesz zainstalować to dajesz komuś kto się zna.
Telewizor w domu też sam naprawiasz?


Śr sty 10, 2018 11:39 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Tzn nie ja tylko mój ojciec kupił za moje i jego pieniądze oryginalny system Windows 10 Proffesional z licencją elektroniczną. Zainstalować umiem bo inaczej bym teraz pewnie nie pisał. Problem w tym, że niby wykrywa stary klucz, mimo tego ze probowalem zmieniać na oryginalny (zapamiętało pewnie klucz z pirata). Dałem uaktualnij, nie robiłem nośnika. Uaktualniło z windowsa 7 do 10 tylko problem jest także ze starymi plikami które zostały. Np. notatnik który ma datę modyfikacji sprzed 10 stycznia. Ciągle nie wiem czy w słowach "skoro kupiłeś już windowsa, to tym bardziej masz prawo z niego korzystać, więc nie masz się czym przejmować" nie jest odrobina prawdy...


Śr sty 10, 2018 11:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Notatnik sprzed 10 stycznia - najprawdopodobniej dlatego że to jest data utworzenia go przez Microsoft, wiele plików będzie miało datę sprzed 10 stycznia.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Cz sty 11, 2018 4:08 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Tyle ze to są daty typu 09.2017/16


Cz sty 11, 2018 8:20 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Zostaw. Masz legalną wersję, to wystarczy. Pliki ze starymi datami mogą być, bo nie wszystko Microsoft kompiluje od nowa - nie ma takiej potrzeby. Często w systemie można też znaleźć wynalazki nawet z epoki Windowsa XP - działają, są OK, więc Microsoft nie zmienia.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz sty 11, 2018 8:26 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Ale przecież Microsoft już nie traci dużo z tego powodu. Mój ojciec zapłacił za Windowsa tyle ze zostały na nim pirackie pliki i klucz. Tak czy siak prawo do proffesionala mam więc nie wiem co robić. Zbieralem pieniądze , ojciec dołożył się i kupił. To ze mam pirackie pliki z Windowsa 7 Ultimate to chyba nic nie szkodzi ale sam nie wiem. System jest kupiony. Microsoft już chyba nic nie traci, choć nie wiem. Wypowie się ktoś jeszcze?


Cz sty 11, 2018 8:28 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
1. Przenieś wszystkie prywatne pliki (dokumenty, zdjęcia, zapisy z gier itd.) na osobną partycję lub inny dysk twardy niż ten, na którym masz instalację systemu.
2. Zrób jeszcze raz instalację Windows 10 (korzystając oczywiście z zakupionego klucza), połączoną z formatowaniem dysku C.
3. Następnym razem, jak ktoś Ci zaproponuje lewy Windows, to mu grzecznie podziękuj i każ spadać.
4. Zabierz się za naukę informatyki na poważnie i przestań płakać na forach, że coś spieprzyłeś.


Cz sty 11, 2018 8:38 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Yarpen Zirgin napisał(a):
1. Przenieś wszystkie prywatne pliki (dokumenty, zdjęcia, zapisy z gier itd.) na osobną partycję lub inny dysk twardy niż ten, na którym masz instalację systemu.
2. Zrób jeszcze raz instalację Windows 10 (korzystając oczywiście z zakupionego klucza), połączoną z formatowaniem dysku C.
3. Następnym razem, jak ktoś Ci zaproponuje lewy Windows, to mu grzecznie podziękuj i każ spadać.
4. Zabierz się za naukę informatyki na poważnie i przestań płakać na forach, że coś spieprzyłeś.

2. Nie wiem jak sformatowac dysk, ojciec się nie zgodzi bo jak mówiłem mu o tym to się denerwował i po prostu się nie zgodził. Po za tym na dysku D też mam stare pliki.
3. To nie do końca zależy ode mnie.
4. Gdzie ja zawiniłem? Dałem żeby uaktualniło system. Wybrałem specjalnie żeby nie zachowywało nic (Mialem trzy opcje, jedna z nich bylo nic.) bo chciałem mieć legalny system.

Nie ma jakiegoś programu najlepiej od Microsoftu żeby zaktualizować wszystkie pliki?


Cz sty 11, 2018 2:43 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL