Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:16 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Piracki windows. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Zaraz się popłacze... :( Nie ogarniam tego linuxa, ja to jakos wytrzymam, ale gorzej z moimi rodzicami i siostra.. chociaz im duzo nie bedzie trzeba, ale oni beda mowic i narzekac ze jest taki system... po za tym nie wiem jak calkowicie usunac windowsa i linuxa minta cinnamon zainstalowac, pomocy!


Pn gru 04, 2017 9:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Na przykład https://linuxmint.com/download.php
Nie pamiętam, czy lepszy był Cinnamon czy Mate, może najpierw zainstlować pod Windows na VirtualBoxie?
mają około 1.6 GB, więc trzeba mieć nie najgorsze łącze internetowe
U siebie mam i polecam:
andrzej@andrzej-VirtualBox $ lsb_release -a
No LSB modules are available.
Distributor ID: LinuxMint
Description: Linux Mint 18.2 Sonya
Release: 18.2
Codename: sonya

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Pn gru 04, 2017 9:07 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Ale chce calkowicie pozbyc sie pirata.. po spowiedzi najlepiej by juz bylo to miec za soba.. jak mam to zrobic?
Po za tym da sie miec legalnie linuksa po polsku?


Pn gru 04, 2017 9:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Krystian napisał(a):
Ale chce calkowicie pozbyc sie pirata.. po spowiedzi najlepiej by juz bylo to miec za soba.. jak mam to zrobic?

Wyrzuc komputer przez okno..


Pn gru 04, 2017 9:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
DA się zainstalować Linux Mint 18.2 Sonya po polsku

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Pn gru 04, 2017 9:16 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Zaraz naprawdę się popłacze... chcę zerwać z grzechem a jestem do tego obrażany...


Pn gru 04, 2017 9:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Krystian napisał(a):
Zaraz naprawdę się popłacze... chcę zerwać z grzechem a jestem tylko obrażany...

Litosci chlopie. Korzystaj z tego windowska i odkladaj kase, jak odłozysz to kup legalnego windowsa i tyle.
A przede wszytkim poszukaj stalego spowiednik który pomoże Ci wyjść ze skrupulantyzmu i tarktowania wiary i Boga jak jakas gre


Pn gru 04, 2017 9:21 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Ale przeciez linux jest na wyciagniecie reki, a nie chce grzeszyc. Przeciez piractwo jest zle, gdybym sie postaral ogarnalbym tego linuxa przeciez czemu mam grzeszyc, skoro chce isc do spowiedzi? Mam 70 zł, ojciec też tak jakby zgodził się na tego nowego windowsa.. "Korzystaj z tego windowska" - tak a później tłumacz się w piątek na spowieedzi i powiedz, że dalej sobie bede korzystac.. przecież powinienem w ramach zadoscuczynienia chyba sie przeniesc na tego linuxa, nie chce trwac w grzechu.. teraz to na prawde placze... czym ja komu zawinilem, chcialem miec tylko laptopa...Przeciez nie przeniesienie sie teraz na linuxa gdy mam checi, chcialem i jest to mozliwe bedzie tez jakims grzechem. Lekkim bo lekkim ale to trwanie w grzechu a chce isc do spowiedzi...

Chyba ze sie myle, i to nie jest grzechem w tym wypadku.. przeciez wyzej nawet mi sugerowano linuxa..


Pn gru 04, 2017 9:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Krystian napisał(a):
Ale przeciez linux jest na wyciagniecie reki, a nie chce grzeszyc. Przeciez piractwo jest zle, gdybym sie postaral ogarnalbym tego linuxa przeciez czemu mam grzeszyc, skoro chce isc do spowiedzi? Mam 70 zł, ojciec też tak jakby zgodził się na tego nowego windowsa.. "Korzystaj z tego windowska" - tak a później tłumacz się w piątek na spowieedzi i powiedz, że dalej sobie bede korzystac.. przecież powinienem w ramach zadoscuczynienia chyba sie przeniesc na tego linuxa, nie chce trwac w grzechu.. teraz to na prawde placze... czym ja komu zawinilem, chcialem miec tylko laptopa...Przeciez nie przeniesienie sie teraz na linuxa gdy mam checi, chcialem i jest to mozliwe bedzie tez jakims grzechem. Lekkim bo lekkim ale to trwanie w grzechu a chce isc do spowiedzi...

Chyba ze sie myle, i to nie jest grzechem w tym wypadku.. przeciez wyzej nawet mi sugerowano linuxa..

Podstawowy bład to zła wizja Boga, ktora wynika z niewiary w Niego.
Jezus jest przyjacielem, a nie wrogiem, który czeka na każde potknięcie by przywalić w kark z okrzykiem «Ha! grzeszniku – mam Cię!».Masz Pirackiego Windowsa Do piekła!

dlatego ma swój rozum i sumienie, by go używał. Nie da się zrobić podręcznika życia, gdzie każdy znajdzie odpowiedź na każde pytanie czy każdą sytuację.


Pn gru 04, 2017 9:32 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Zastosuje się do twojej rady, na razie nic nie będe ruszał. Gdy w miare mozliwosci uda sie uzbierac na windowsa to go kupie. Oczywiscie nie znaczy to, ze nie mam prawa kupic sobie butow, kurtki czy czegos tam, prawda?

Czy dobrze robie ? Niby jakbym sie postaral to jakos bym tego linuxa ogarnal.. moze nie sam, z ojcem. Ale ten tez by sie musial przy tym meczyc, a niektore jak nie wszystkie moje urzadzenia usb by nie dzialaly... to uciazliwe. Bede korzystal z tego windowsa tak jak zalecila mi sachol ale jakos w ciagu roku najlbizszego moze uda sie pozbierac na windowsa 8.1 to wtedy kupie.. Chyba ze ktos mi poda skad moge legalnie po niskiej cenie kupic windowsa 7 lub 8 to wtedy szybciej...


Ostatnio edytowano Wt gru 05, 2017 3:00 pm przez PeterW, łącznie edytowano 1 raz

scalono 2 posty



Pn gru 04, 2017 10:11 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Przecież nic złego w tym, że nauczysz się linuksa.. Z resztą.. nawet nie wiesz że go używasz na co dzień - to Android w telefonach - jego "trzewia" to jądro linuksa, otoczka tylko trochę inna.. Są takie managery okien w linuksie, które jak znasz obsługę windows, nie sprawią Ci problemów.

To jest oczywiście opcja - nie namawiam jakoś tak bardzo mocno, ale może dla takiego chłopaka - rozbójnika ;-), może to i ciekawe zajęcie - poznawanie czegoś nowego - bylebyś nie nauczył się kraść kodów z kart kredytowych, bo wtedy to będzie całkiem przechlapane ;-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt gru 05, 2017 3:09 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Ciesze sie ze to nie obowiazek.. chce zapytac o duzo wiecej rzeczy, z kradziezami i niszczeniami ale no wlasnie.. zostalo mi to w sumie troche zabronione, a nie wiem co zrobic. Ja nie chce zyc w lęku.

Tyle nie wiem co z rodzina.. czasami moja siostra musi zrobic cos do pracy, czy tato, mama sobie cos wydrukowac np. odpowiedzi dla mnie do bierzmowania itp... Ja tez czasami cos robilem do szkoly np. kupowalem gry a nawet zdarzalo mi sie zarabiac.. (hazard czy nagrywanie filmikow, tyle ze z tym drugim to nie wiem gdzie kasa przychodzi, wiec w sumie nie zarabiam) Boje sie ze to juz byl grzech bo nie dosc ze piracilem to do tego jeszcze sie wzbogacalem itp, itd... chcialbym miec lepsze zycie, a nie meczenie sie...


Wt gru 05, 2017 3:34 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
To wątek o windows, w dziale (przeniesiony został) Komputer i radio - więc może tu skupmy się na owym systemie, programach i komputerze, co?

Co do reszty - owszem, masz sobie dać na wstrzymanie do jutra włącznie - to nie jest aż tak dużo. Masz ten czas na ZASTANOWIENIE się nad tym co zostało już powiedziane i z jednej i z drugiej i trzeciej strony. Jak to sobie poukładasz, to po pierwsze może Twoje wątpliwości znikną, a jak zostaną, to te na które RZECZYWIŚCIE nikt Ci jeszcze nie odpowiedział.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt gru 05, 2017 3:48 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Znalazłem na internecie windowsa 10 za 339 zł :) Na mikołaja dostane kase i moj tato z siostra sie zloza po polowie jeszcze i bede mial system w koncu :). Pozostają inne kwestie, ale to omówie po jutrze ;)


Wt gru 05, 2017 11:02 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
1. Regulamin zabrania pisania postów pod rząd. Należy poczekać na odpowiedź.
2. Reklamy są płatne i nie umieszczamy ich na forum.
3. Mój wpis nie stanowi przerywnika po którym możesz dalej pisać. To jedynie informacja moderatorska.


Wt gru 05, 2017 11:57 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL