Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:08 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Jestem uzależniony 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Jestem uzależniony
Jestem uzależniony od gier komputerowych. W czerwcu zeszłego roku, po przerwie w graniu (ponad 6 lat) zagrałem i straciłem kontakt z Bogiem. Potem znów nie grałem jednak brak kontaktu z Bogiem się utrzymywał. Myślałem, że może jednak należy wrócić do gier, aby podrasować inteligencję. Od kilku dni gram. Jest coraz gorzej. Nie wiem jak mam odzyskać Boga. Nie czuję go w sercu tak jak czułem wcześniej (przed czerwcem). Nie wiem do kogo mogę się zgłosić o pomoc, gdyż ludzie nie rozumieją o co mi chodzi, a ja nie potrafię im tego wytłumaczyć. Proszę o pomoc i wskazówki.


Śr kwi 08, 2015 9:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 06, 2011 9:22 am
Posty: 1809
Lokalizacja: Za siedmioma górami, za siedmioma lasami...
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jestem uzależniony
michalprog napisał(a):
Jestem uzależniony od gier komputerowych. W czerwcu zeszłego roku, po przerwie w graniu (ponad 6 lat) zagrałem i straciłem kontakt z Bogiem. Potem znów nie grałem jednak brak kontaktu z Bogiem się utrzymywał. Myślałem, że może jednak należy wrócić do gier, aby podrasować inteligencję. Od kilku dni gram. Jest coraz gorzej. Nie wiem jak mam odzyskać Boga. Nie czuję go w sercu tak jak czułem wcześniej (przed czerwcem). Nie wiem do kogo mogę się zgłosić o pomoc, gdyż ludzie nie rozumieją o co mi chodzi, a ja nie potrafię im tego wytłumaczyć. Proszę o pomoc i wskazówki.


Wydaję mi się, że kiedyś już cos podobnego czytałam na tym forum...

_________________
"Przerzuć swą troskę na Pana, a On cię podtrzyma."


Cz kwi 09, 2015 10:41 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 04, 2014 4:09 pm
Posty: 124
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jestem uzależniony
Moim zdaniem o pomoc
1 do Boga -porozmawiaj na modlitwie (jeśli możesz się modlić)
2 do Księdza (przed udaniem się spowiedź)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a-ILH-mfUx8


Cz kwi 09, 2015 4:06 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz lut 19, 2015 10:48 pm
Posty: 921
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jestem uzależniony
Idź po prostu na terapię. Z uzależnienia, praktycznie każdego, można wyjść samemu, ale nie jest to łatwe, a z tego co piszesz, wynika, że należysz do tej grupy, która potrzebuje jednak pomocy z zewnątrz.


Cz kwi 09, 2015 4:54 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 11, 2009 12:32 pm
Posty: 314
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jestem uzależniony
michalprog napisał(a):
Nie wiem jak mam odzyskać Boga. Nie czuję go w sercu tak jak czułem wcześniej (przed czerwcem). Nie wiem do kogo mogę się zgłosić o pomoc, gdyż ludzie nie rozumieją o co mi chodzi, a ja nie potrafię im tego wytłumaczyć. Proszę o pomoc i wskazówki.

Zgłoś się o pomoc do Jezusa, on Ciebie rozumie najlepiej, proś go w modlitwach o pomoc. Korzystaj z wszelakich rekolekcji, nauk kościelnych, nawet pełno takich na youtube itp. itd. aż w końcu gdzieś Ci zatrybi i uwierzysz na tyle, że otworzysz w końcu swoje serce dla Boga, pozwolisz mu wejść, a wówczas go poczujesz. I najważniejsze aby często przyjmować sakramenty święte, jak spowiedź i Eucharystia.

_________________
"Racz, Panie, wynagrodzić życiem wiecznym wszystkim, którzy dobrze czynią ze względu na imię Twoje".


Cz kwi 09, 2015 5:44 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL