Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 1:16 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Odtwarzacz MP3 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 24, 2009 8:21 pm
Posty: 17
Lokalizacja: Krk
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Odtwarzacz MP3
Czy ktoś mógłby mi polecić odtw MP3 bardzo prosty, bez radia, dyktafonu i innych tego typu gadzetów.
Będzie służył tylko do odsłuchiwania wykładów 1 lub 2 GB (nie znam się ale słyszałam ze 1 Gb już nie produkują?)
Jedyny wymóg to wyświetlacz i instrukcja w wersji francuskiej (ewentualnie angielska instr, no chyba że tak prosty ze instr zbedna). A i niezbyt drogi tak do 140 PLN i nie jakieś totalne dziadostwo bo to bedzie coś ala prezent.
Znalazłam w necie Creative Zen Stone 1 Gb (właśnie o coś takiego mi chodzi) ale chyba jest już niedostępny.
Jakby ktoś o czymś takim słyszał to bede wdzieczna za info bo już nie mam siły szukać :-(


Wt lip 14, 2009 5:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
To raczej na forach dotyczących tego typu zabawek szukaj ;) - no i w opisach produktów.

_________________
Cor unum et anima una :)


Śr lip 15, 2009 12:02 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 24, 2009 8:21 pm
Posty: 17
Lokalizacja: Krk
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Annnika napisał(a):
To raczej na forach dotyczących tego typu zabawek szukaj ;) - no i w opisach produktów.



Zapytałam tutaj tylko dlatego ze sa tu wątki dot MP3 co znaczy, że są tu ludzie używający tego sprzetu (ja sama go nie używam), poza tym jest to jakby forum komputer i radio ale szczerze nie spodziewałam wcale sie odp. W opisach też szukałam ale jest to dość męczące.
W takim razie sory za zaśmiecanie forum.


Cz lip 16, 2009 9:00 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 06, 2008 8:00 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Wellington
Odpowiedz z cytatem
Post 
Droga Lukrecjo w takich przypadkach na każdym forum jako odpowiedź otrzymasz coś takiego:
www.google.pl :) i to jest prawda.
Niemniej żeby nie być niemiłym i pomóc koleżance z forum powiem, że jest faktycznie cała masa urządzeń na rynku i ciężko się zdecydować, zwłaszcza jak ktoś ma średnie pojęcie, gdyż wówczas można zostać naciągniętym przez sprzedawcę.
Creative Zen Stone jest coś takiego i faktycznie jest to tania solidna MP3. Są w wersji z wyświetlaczem oraz bez niego. Nadal można je dostać. Nie wiem co prawda czy 1GB jeszcze są dostępne ale 2GB i 4GB w równie dobrej cenie dostaniesz. Koszt 2GB urządzenia to ok 70zł Sam mam coś takiego i używam tego do biegania. Lekkie i niezawodne.

polecam te linki na przyszłość jeżeli chcesz szukać jakiegokolwiek sprzętu.

http://www.allegro.pl/search.php?string=zen+mp3&category=20134&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0
tutaj masz link do ZEN na allegro

a tutaj znajdziesz listy sklepów ze sprzętem jak Cię interesuje - oczywiście wraz z cenami.
http://www.ceneo.pl
http://www.nokaut.pl

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów :)

_________________
Jezu Ufam Tobie...


Cz lip 16, 2009 12:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post 
Polecam spacer do najbliższego Media Marktu i zapytanie sprzedawców - chyba nikt z nas nie orientuje się, które MP3 występują w wersji francuskojęzycznej.

Ewentualnie można siedząc w domu przestrząsnąć Allegro (zawsze tak robię, gdy chcę kupić coś, na czym się zbytnio nie znam - daje dobry przegląd tego, co dostępne na rynku i cen) i ew. zadać pytanie na forum specjalistycznym.

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


Cz lip 16, 2009 1:14 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 06, 2008 8:00 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Wellington
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jak chodzi o Creativa to instrukcja jest w języku francuskim. Wersja z wyświetlaczem posiada również menu w tym języku.

_________________
Jezu Ufam Tobie...


Cz lip 16, 2009 1:59 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ja polecam Allegro. Jest tam trochę dość tanich odtwarzaczy.

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


Pn lip 27, 2009 1:36 am
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2008 9:01 am
Posty: 5
Odpowiedz z cytatem
Post 
Gracek polecił Ci Zen firmy Creative. Moim zdaniem wiedział, co pisze. Dołączam się do jego zdania.
Creative to teraz na rynku jedna z najlepszych firm jeśli chodzi o mp3, jeśli nie najlepsza. W ciągu ostatnich lat korzystałem z kilku odtwarzaczy mp3 tej właśnie firmy i mam o niej bardzo dobre zdanie - niezawodne, dobra jakość, proste w obsłudze, trwałe. Polecam Ci coś z modeli właśnie tej firmy (ja korzystam z modelu z wieloma innymi funkcjami, niż te oczekiwane przez Ciebie, więc nie będę o moim modelu pisał). Nieraz warto dać nawet kilka złotych drożej, żeby mieć niezawodny, dobry sprzęt. Znajdź w sieci przegląd modeli Creative - wybierzesz coś na pewno dla siebie. Każdy model ma instrukcję w języku angielskim.
Pozdrawiam

_________________
Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę
bo Ty jesteś ze mną.


Pn lip 27, 2009 3:49 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 26, 2004 1:12 am
Posty: 136
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jak dla mnie Creative czy iPod mają jedną zasadniczą wadę, mianowicie odtwarzają mało formatów. Odtwarzacze iRiver czy niektóre Pentagramy mają także OGG i ASF. Zwłaszcza ten pierwszy jest przydatny, bo jest to bardziej elastyczny format niż MP3.

Ale fakt, że w twoim przypadku to ma raczej znaczenie marginalne więc nie marudzę. Tak chciałem tylko wtrącić, bo a nóż będzie to miało jakieś znaczenie.

_________________
Har sum herja harðar ódnir
Har ið binda eingi bond
Har eg altíð fríur eri
Har sum havið vinur er


Cz lip 30, 2009 11:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odtwarzacz MP3
Odkopuję temat, bo mam podobny problem :)

Zastanawiam się nad odtwarzaczem SanDisk Sansa, najlepiej modelem Fuze. Ma ktoś lub używał? Modelik ma dobre oceny w różnych rankingach jak na swoją cenę (ok 200 zł, ale na Allegro można trafić nawet za 140).

Nie zależy mi na żadnych specjalnych bajerach, grunt to długo trzymająca bateria, duża pamięć i wygoda obsługi (wyświetlacz itd.). Mp3 player do słuchania muzyki w pociągu w podróży, a nie wyświetlania filmów w 3D :)

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


So lip 30, 2011 4:43 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL