Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 17, 2024 12:42 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Filmy 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz sie 03, 2017 10:32 am
Posty: 1
Lokalizacja: http://mobilnyfryzjer.eu/ fryzjer Przemyśl
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Film "Legion"
Ghost in the Shell napisał(a):
Film można legalnie zobaczyć tutaj za darmo i bez konieczności rejestracji i logowania


Z tą legalnością bym nie przesadzał, bo wydaje mi się, że ten film został wrzucony przez kogoś kto nie miał licencji na udostępnianie tego filmu w sieci. To, że jest ogólno dostępne i wystarczy kliknąć play, nie znaczy, ze legalne :P


Cz sie 03, 2017 10:38 am
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 13, 2013 12:49 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, prawosławie
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Film "Legion"
Ironix napisał(a):
Ghost in the Shell napisał(a):
Film można legalnie zobaczyć tutaj za darmo i bez konieczności rejestracji i logowania


Z tą legalnością bym nie przesadzał, bo wydaje mi się, że ten film został wrzucony przez kogoś kto nie miał licencji na udostępnianie tego filmu w sieci. To, że jest ogólno dostępne i wystarczy kliknąć play, nie znaczy, ze legalne :P

A widziałeś ten film? Jak ci się podobał?

_________________
W avatarze ja z moją dziewczyną


Pt sie 04, 2017 9:27 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 13, 2013 12:49 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, prawosławie
Odpowiedz z cytatem
Post Film "Ksiądz 3D"
Obrazek

Wojny pomiędzy ludźmi a wampirami pustoszą Ziemię. Kiedy zostaje porwana młoda Lucy, jej wujek - ksiądz, postanawia złamać śluby i ruszyć bratanicy na ratunek. Każdy kto lubi klimat diesel punkowy, apokaliptyczny i nie przejmuje się poruszaniem tematyki religijnej w filmach Sci-Fi czy Horror będzie po filmie usatysfakcjonowany. Wampiry zostały przedstawione inaczej niż dotychczas nam znane - jako typowe nocne,
zdeformowane kreatury. Jeśli jednak przeczytać co nieco o słowiańskich wierzeniach i demonach to bardziej przypominają strzygi niż wampiry. Napewno daleko im do obrazu eleganckich, niczym nie różniącymi się od ludzi krwiopijców. Do ich pokonania na pewno nie używa się wody święconej, krzyży i czosnku ;). Fabuła jak każdy inny amerykański twór pozostawia wiele do życzenia ale nadrabia fajnym klimatem. Bogobojność przeniosła się tu do metropolii a w małych miasteczkach specjalnie się nią nie przejmują. Światem rządzi kościół i każde sprzeciwienie się się kościołowi to sprzeciwienie się bogu dlatego główny bohater ma dylemat moralny, jednak szybko sobie z nim radzi. Efekty specjalne nie rażą po oczach, jest nawet nieźle (z reguły odstraszają mnie filmy naszpikowane efektami i w ogóle nie przepadam za nimi ale tu są w porządku). Gorąco polecam fanom gatunku :)

FILM MOŻNA ZOBACZYĆ W TYM LINKU LEGALNIE I BEZ KONIECZNOŚCI LOGOWANIA SIĘ I REJESTRACJI:

https://www.cda.pl/video/220374c5

_________________
W avatarze ja z moją dziewczyną


Pt sie 04, 2017 5:23 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Film "Ksiądz 3D"
Ghost in the Shell napisał(a):
FILM MOŻNA ZOBACZYĆ W TYM LINKU LEGALNIE I BEZ KONIECZNOŚCI LOGOWANIA SIĘ I REJESTRACJI:

https://www.cda.pl/video/220374c5

A czy nie jest tak, że po 14 dniach przyjdzie nam zapłacić?

Ghost in the Shell napisał(a):
Bogobojność przeniosła się tu do metropolii a w małych miasteczkach specjalnie się nią nie przejmują. Światem rządzi kościół i każde sprzeciwienie się się kościołowi to sprzeciwienie się bogu dlatego główny bohater ma dylemat moralny,

Brzmi dość ciekawie.


So sie 05, 2017 9:16 am
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 13, 2013 12:49 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, prawosławie
Odpowiedz z cytatem
Post Film "Gabriel"
Film można zobaczyć poniżej legalnie i za darmo:

https://www.cda.pl/video/193271fa

Obrazek
Gabriel to mroczny film akcji, którego akcja rozgrywa się w czyśćcu. Opowiada o zmaganiach między Archaniołami a Upadłymi Aniołami o kontrolę nad miastem, jego ludnością składającą się z odrodzonych dusz. Obecnie w czyśćcu króluje Ciemność. Gabriel jako ostatni z siedmiu Archaniołów zostaje zesłany by przywrócić temu miejscu światło. Niestety aby tego dokonać musi przybrać ludzką formę. W tym mrocznym miejscu ludzkich dusz samotny Archanioł będzie musiał stawić czoło swoim ludzkim uczuciom, co okaże się równie trudne jak walka z upadłymi.

_________________
W avatarze ja z moją dziewczyną


Cz sie 17, 2017 12:46 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 13, 2013 12:49 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, prawosławie
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Film "Gabriel"
Po pierwsze pytam skoro akcja filmu rozgrywa się w czyśćcu to:
1. Dlaczego Archanioł Michał po pokonaniu Szatana sam stał się upadły.
2. Dlaczego Archanioł Gabriel po pokonaniu Archanioła Michał i zesłaniu światłości na czyściec a co za tym idzie przechylenie szali w czyśćcu na stronę dobra wymawia słowa że nikt nie może zapomnieć tego co stało się z Archaniołem Amithiel i Archaniołem Michałem a już wkrótce narodzą się nowi Archaniołowie.
3. Co miał znaczyć skok z budynku. Czy to jakaś jedyna dla anioła możliwość wydostania się z czyśćca. Przecież sam Archanioł Gabriel mówił do Archanioła Amitchiel że, to wbrew zasadom.
4. Czy gdyby Archanioł Gabriel zabił Archanioła Michał i nie zeskoczył to czy zająłby jego miejsce, jako szef podupadłych.
5. Na czym polegało oszustwo Boga i w jaki sposób miało ziśćić się to aby nikt nie zapomniał co stało się z Archaniołem Michałem i Archaniołem Amitchiel.
6. Czy po pokonaniu "ciemności" wszyscy Archaniołowie a nawet ci którzy się poddali wrócą do nieba?
7. Skoro Archanioł Gabriel zeskoczył z budynku to czy się zabił czy odleciał do nieba?
8. Czy Archanioł Amitchiel odzyska skrzydła?

_________________
W avatarze ja z moją dziewczyną


Cz sie 17, 2017 11:34 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
jak widzę Twoje pytania to już mi się nie chce tego filmu oglądać ... ;) to jakaś kolejna fantazja scenarzysty lekko inspirowana tematem aniołów... z teologią chrześcijańska to nie ma nic wspólnego

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Cz sie 17, 2017 7:09 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
Ghost in the Shell
Równie dobrze możesz dyskutować na tematy walki dobra i zła na podstawie Gwiezdnych Wojen..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz sie 17, 2017 11:55 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
Możecie polecić jakieś normalne filmy? Niekoniecznie katolickie, ale takie bez patologii, bo teraz prawie w każdym filmie coś ochydnego pokazują... ;/


N wrz 24, 2017 11:37 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
biały tygrys (wojenny)
wyspa / ostrov
to kino rosyjskie, bardzo ciekawe
z polskich to jest cała taka seria "święta polskie" - np. "Biała sukienka"

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


N wrz 24, 2017 4:33 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
Ludzik napisał(a):
Możecie polecić jakieś normalne filmy? Niekoniecznie katolickie, ale takie bez patologii, bo teraz prawie w każdym filmie coś ochydnego pokazują... ;/


Przełęcz ocalonych


Cz wrz 28, 2017 3:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
Ludzik napisał(a):
Możecie polecić jakieś normalne filmy? Niekoniecznie katolickie, ale takie bez patologii, bo teraz prawie w każdym filmie coś ochydnego pokazują... ;/


To zależy jakie gatunki filmowe preferujesz i co rozumiesz pod pojęciem patologia i ohydne rzeczy. Powiedzmy jaki jest Twój próg tolerancji różnych scen w filmach. Bowiem są filmy króre zawierają sceny przemocy ale mają ciekawe przesłanie, skłaniające do podjęcia refleksji.

Jak chociażby arcydzieło gatunku - Blade Runner. Czy Matrix, Gra Endera, Oblivion, Ex-Machina, AI. Ale ja lubię ten gatunek, sci-fi, cyberpunk. Nie wiem jak Ty. Może takie filmy będą dla Ciebie tymi ''ohydnymi''.


Cz wrz 28, 2017 5:02 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
przykład:
Mr Robot: serial od hakerze, introwertyku... bardzo mi się podobało, chętnie bym obejrzał wszystkie sezony, ale na 3 odcinku jest scena homoseksualizmu 2 chłopów co ten tego. Można zwyimotować. Więc pomyślałem precz diable nie będę tego oglądał.

Jakiego filmu nie włączę to wszędzie albo puszczanie się albo satanizm albo jakieś horrory i drastyczne sceny.


Cz wrz 28, 2017 10:50 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr paź 04, 2017 9:19 am
Posty: 1
Lokalizacja: http://motoferajna.pl/topic/1231-umowa-kupna-sprzedazy-motocykla/ - umowa kupna sprzedaży samochodu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
Ludzik napisał(a):
przykład:
Mr Robot: serial od hakerze, introwertyku... bardzo mi się podobało, chętnie bym obejrzał wszystkie sezony, ale na 3 odcinku jest scena homoseksualizmu 2 chłopów co ten tego. Można zwyimotować. Więc pomyślałem precz diable nie będę tego oglądał.


Dokładnie z tej samej przyczyny i ja przestałem oglądać. Tak mocno zachwalany był ten serial, że zacząłem go oglądać. Jako, że z zawodu jestem programistą, to mniej więcej rozumiałem język jakim się posługują. Ale scena, którą wtedy pokazali była zbyt dosadna, wyłączyłem i nie potrafiłem w żaden sposób już wrócić do tego serialu. I nie chodzi tu o homofobie, tylko sposób w jaki to ukazali...


Śr paź 04, 2017 9:25 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8085
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filmy
Mnie bardzo podoba sie "Men in Black" (Faceci w czerni) (1997) :D :D :D


Cz paź 05, 2017 4:30 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL