Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:20 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
 Modlitwa forumowiczów 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 20, 2007 11:38 am
Posty: 9
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Modlitwa forumowiczów
ks. Marian napisał(a):
Pierwszy Poniedziałek miesiąca. W tym dniu Księża Salwatorianie odprawiają Mszę św. w Intencji Forumowiczów (ja też często się włączam - odprawiając w tej intencji Mszę św.) A o godz. 22.oo łączymy się we wspólnej modlitwie odmawiając 1 tajemnicę Różańca.

Kurczę, nie wiedziałam ze Ktoś za NAs sie modli :o Z całego serca dziękuję i Pozdrawiam :)

_________________
Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał.Ps 37:3-5


Pt mar 21, 2008 3:33 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 3:39 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Walka-Miłosierdzie!
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
napisal : Zygmunt.

Cytuj:
Wlasnie klepanie zdrowasiek to cos wspanialego.Proponuje aby zaczac rozwazac tejemnice rozancowe odmawiajac zdrowaski.To piekna i prosta modlitwa za pomoca ktorej uprasza sie wielkie lasi dla swiata i siebie.Ta modlitwa poskramiamy zlego ducha.


Bardzo mi sie podoba Twoja wypowiedz. Uwazam, ze temat dotyczacy forum katolickiego, jakim jest utworzenie wspolnej bardzo potrzebnej nam modlitwy, jest na czasie i bardzo budujacy katolikow. Mnie nikt nie musi namawiac do modlitwy czynie to z checia i sam. Czekam na ustalenie odpowiadajacej Wam godziny. Ktos napisal "w jakiej intencji mamy sie modlic?" O to by modlitwa nas laczyla i abysmy sie nie dzielili na dobrych i zlych. Abysmy dawali sobie wzajemne poszanowanie przez co bedzie nam wszystkim latwiej egzystowac na forum i w zyciu osobistym. Zapytam co innego jak nie modlitwa mogloby spowodowac lepsze nasze samopoczucie na forum? Uwazam, bez modlitwy nie ma tak duzego wsparcia Pana Boga jak z modlitwa.
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie.
Z Panem Bogiem.

_________________
Niepodrabialny jestem-tylko dla ...Twardych serc.. A Podrabialny dla ...tych o -Miękkich Sercach!


So mar 22, 2008 6:24 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 3:14 pm
Posty: 390
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam wszystkich po przerwie :). Chciałem podzielić się z Wami moim odczuciem, jakie towarzyszy mi na tej modlitwie (za odwiedziających ten portal, a szczególnie forum). Otóż, jest to uczucie głębokiej więzi z Wami wszystkimi i jakiegoś szczególnego przyciągania - coś takiego, jak gdyby bardzo sucha ziemia piła wodę: ta znika "za szybko" - mnie w podobny sposób "wciąga" ta modlitwa, tak jakby to miało świadczyć o tym, że jest bardzo potrzebna, że "to jest to", co trzeba robić, że ona jest nieodzowna. Tym bardziej o tym pamiętam i modlę się. Cieszę się, że odpowiedzieliście pozytywnie na ten apel. Jest to prawdziwa wspólnota. Często się mówi, że internet to taka nieprawdziwa relacja (wirtualna) do drugiej osoby, bo się nie widzimy, nie rozmawiamy, występujemy anonimowo. Otóż, ta modlitwa dała mi odczucie wielkiej i realnej wspólnoty, tak że teraz się spotykam z Wami wszystkimi bardzo realnie, właśnie na modlitwie.

Pozdrawiam wszystkich! ;)

_________________
"Miłość nie jest kochana...!" (św. Franciszek)
"Kto ma miłość - ma wszystko" (Joseph Ratzinger)


Pt kwi 04, 2008 4:46 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 3:39 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Walka-Miłosierdzie!
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Napewno byloby nam milej, gdyby dolaczylo do nas wiecej forumowiczow. Modlitwy nie mozna sie wstydzic i lekcewazyc.
Kazdy nastepny pozytywny wpis powinien stanowic co raz to wieksza zachete dla nastepnego... :-D

Z Panem Bogiem.

_________________
Niepodrabialny jestem-tylko dla ...Twardych serc.. A Podrabialny dla ...tych o -Miękkich Sercach!


Pt kwi 04, 2008 9:59 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 9:15 pm
Posty: 507
Lokalizacja: Stolica
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Przypominam, że najbliższy poniedziałek, jako pierwszy kwietnia, jest dniem modlitwy w intencji forumowiczów z Katolika. Ja o godz. 16.oo odprawię w szpitalu Mszę św. w tej intencji a o 22.oo łączymy się we wspólnej modlitwie różańcowej (jeden dziesiątek).

_________________
Boże, użycz mi Pogody Ducha!


So kwi 05, 2008 8:16 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 3:14 pm
Posty: 390
Odpowiedz z cytatem
Post 
Propozycja: może by przykleić ten temat?

P.S. Ależ w poniedziałek będzie bombardowanie! Szturm na całego (nieba)!! :-D

_________________
"Miłość nie jest kochana...!" (św. Franciszek)
"Kto ma miłość - ma wszystko" (Joseph Ratzinger)


So kwi 05, 2008 12:37 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 20, 2007 11:38 am
Posty: 9
Odpowiedz z cytatem
Post 
ks. Marian napisał(a):
Ja o godz. 16.oo odprawię w szpitalu Mszę św. w tej intencji
już teraz Księdzu dziekuję :)

_________________
Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał.Ps 37:3-5


So kwi 05, 2008 9:12 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 3:39 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Walka-Miłosierdzie!
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Wielkie dzieki dla ksiedza Mariana za Msze.Sw. A co do (dzisiatki rozancowej) fajnie, zeby moglo wyjsc od Ks.Mariana -zaproszenie dla wszystkich chetnych do laczenia sie we wspolnej modlitwie w kazdy poniedzialek o godz, 22.00.
To jest tylko moja prosba z mysla o chetnych, ktorzy tez pragna raz w tygodniu wspolnej modlitwy.

xman, napisal:
Cytuj:
Propozycja: może by przykleić ten temat?

Ja tez poprosze o przyklejenie tego tematu.

Pozdrawiam.
Z Panem Bogiem.

_________________
Niepodrabialny jestem-tylko dla ...Twardych serc.. A Podrabialny dla ...tych o -Miękkich Sercach!


So kwi 05, 2008 9:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Niepodrabialny napisał(a):
Napewno byloby nam milej, gdyby dolaczylo do nas wiecej forumowiczow. Modlitwy nie mozna sie wstydzic i lekcewazyc.
Kazdy nastepny pozytywny wpis powinien stanowic co raz to wieksza zachete dla nastepnego... :-D

Z Panem Bogiem.


Z zycia Sw. Ojca Pio podam kilka zdan. Otoz ten swiety maz Bozy mawial tak; Kto sie modli wyprasza sobie laski, kto sie modli malo jego dusza jest w niebezpieczenstwie, kto sie wcale nie modli z gory skazuje sie na potepienie.

Bardzo kocham modlitwe, szczegolnie rozancowa.Odmawiam tez modlitwy, ktore swiat chrzescijanski otrzymal z nieba jako dar.Zawarte sa one w ksiazce pt. "Armia Najdrozszej Krwi Jezusa Chrystusa".Do nabycia tej ksiazki goraco wszystkich zachecam.

Modlmy sie drodzy bracia i siostry gdyz modlitwa jest zyciem duszy.


N kwi 06, 2008 4:16 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 9:15 pm
Posty: 507
Lokalizacja: Stolica
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Przypominam, że dziś I poniedziałek kwietnia. Od 2003 roku w każdy Pierwszy Poniedziałek Księża Salwatorianie łączą się we wspólniej modlitwie w intencji internautów i w tych intencjach odprawiają dzisiaj Msze św. Ja też o godz. 16.oo odprawię Mszę św. w szpitalu.
A o godz. 22.oo spotykamy się na wspólnej modlitwie różańcowaej. Odmawiamy V Tajemnicę Światła - Ustanowienie Eucharystii.
Zapraszam do tego wspólnego szturmu do nieba.

_________________
Boże, użycz mi Pogody Ducha!


Pn kwi 07, 2008 2:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Prosze ksiedza

A czy ksiadz moglby odprawic Msze Sw. w intencji mojej corki i jej meza (za kilka dni), ktorzy beda slubowali w ten weekend ??


Wt kwi 08, 2008 3:25 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 9:15 pm
Posty: 507
Lokalizacja: Stolica
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Zygmunt, czy może być w sobotę o 16.oo. Gdybyś chciał to podaj imiona najlepiej na PW

_________________
Boże, użycz mi Pogody Ducha!


Wt kwi 08, 2008 9:14 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
ks. Marian napisał(a):
Zygmunt, czy może być w sobotę o 16.oo. Gdybyś chciał to podaj imiona najlepiej na PW


MOze byc prosze ksiedza. :) Godzina nie odgrywa roli.Podam imiona mojej corki i (juz) :) ziecia. Na pw.

Serdeznie Bog zaplac. :) Nie pozostane dluzny ksiedzu. :) Odmowie modlitwy rozancowe za ksiedza aby Pan Bog ksiedzu blogoslwil i aby pomogl ksiedzu przez laski zlowic wiele dusz dla Pana. :)


Wt kwi 08, 2008 7:43 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 05, 2005 9:47 am
Posty: 29
Lokalizacja: KALISZ (mentalnie )
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Post 
a ja Wam napiszę(może nieco prowokacyjnie)tak:

bardzo mi jest iść do kościoła i nie musieć o nic prosić w modlitwie.

_________________
Tylko koty i muzyka chronią przed bólem życia.


Cz kwi 10, 2008 7:52 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post 
Szczęść Boże wszystkim modlącym się wspólnie i indywidualnie.
Niestety pierwszy poniedziałek kwietnia już minął i wspólnej modlitwy
z forumowiczami w kwietniu nie przeżyłam. Pierwszy poniedziałek maja to drugi maja, a więc niecały miesiąc. Gdy odmawiam Tajemnice Światła, to V-Ustanowienie Eucharystii odmawiam zawsze w intencji księży, a więc
modląc się 2 maja będę polecała Miłosierdziu Bożemu przede wszystkim ks.Mariana. W kazdy piątek razem z RM, lub Telewizja Trwam odmawiam
Tajemnice Bolesne w godz. 20.20-20.50. O światło Ducha Św. i zdrowie
prosić będę dla ks. Mariana i pozostałych moderatorów.
W poniedziałek Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 razem z RM
modlić się będę za forumowiczów, szczególnie tych, którzy nie lubia
Radia Maryja.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Cz kwi 10, 2008 11:56 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL