Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 12:04 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Dzisiaj wróciłam do Pana Boga 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr gru 13, 2017 3:52 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Dzisiaj wróciłam do Pana Boga
Witajcie, mam 27 lat.
Od zawsze byłam osobą wierzącą lecz nie praktykującą, owszem jako nastolatka chodziłam regularnie do kościoła i do spowiedzi, ale później jakoś to wszystko się zmieniło, że zupełnie z tego zrezygnowałam. Nie wiedziałam jeszcze wtedy co mnie czeka w przyszłości.
Przestałam chodzić do kościoła, modlić się, lecz cały czas uważałam się za osobę wierzącą- miałam jakieś swoje wyobrażenie, że Bóg mnie wysłucha z grzechów sam a nie poprzez księdza. Jakoś zupełnie się zatraciłam w tym przekonaniu. I tak minęło wiele lat od ostatniej szczerej spowiedzi.
Od jakiegoś czasu coraz częściej rozmyślałam o Bogu, o powrocie. Ale im więcej o tym myślałam tym bardziej wydawało mi się, że jak pójdę do spowiedzi to nie dostane rozgrzeszenia. I w tym strachu tkwiłam pewien czas, rozmyślając sama nad sobą, swoich poczynaniach i grzechach. Aż do dnia dzisiejszego, rano wstając poczułam, że to dzisiaj jest ten dzień, mimo strachu i wstydu przed samą sobą, prosiłam Boga i swoją mamę aby dali mi siły i odwagę abym przystąpiła do sakramentu pojednania. Płakałam i modliłam się i prosiłam o siłę. Zebrałam się i pojechałam do kościoła. Serce biło mi jak oszalałe. W konfesjonale wyznałam swoje wszystkie grzechy, nawet, że zatajałam na poprzednich spowiedziach grzechy ciężkie. Raz nawet zdażyło mi się przyjąć komunię świętą z ciężkim grzechem. Strasznie tego żałowałam. Bałam się co powie ojciec w konfesjonale a nawet wcześniej przebiegało mi przez myśl, że nie dostane rozgrzeszenia. Teraz wiem, że to była najpiękniejsza rzecz jaką zrobiłam od wielu lat- szczerze się wyspowiadałam, rozpoczynam życie z Bogiem. Wiem że, jeszcze długa droga przede mną, ale nic tak nie uwalnia umysłu i ciała z utrapienia jak piękna szczera spowiedź. Ja już czuje się lepiej, jestem radosna, że wyzbyłam się swoich grzechów.
Pozdrawiam was ciepło
Może ktoś tak samo jak ja boi się spowiedzi, może komuś mój wpis pomoże chociaż trochę w przełamaniu się i pójściu do spowiedzi. Nie bójcie się.


Śr gru 13, 2017 4:15 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn gru 11, 2017 9:31 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Żywiec
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj wróciłam do Pana Boga
Przez moment czułem się jakbym czytał o sobie. Miałem bardzo podobnie, nawet wiek się prawie zgadza:P Życzę powodzenia i wytrwania w wierze!


Śr gru 13, 2017 6:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj wróciłam do Pana Boga
małgosia1 napisał(a):
Teraz wiem, że to była najpiękniejsza rzecz jaką zrobiłam od wielu lat- szczerze się wyspowiadałam, rozpoczynam życie z Bogiem. Wiem że, jeszcze długa droga przede mną, ale nic tak nie uwalnia umysłu i ciała z utrapienia jak piękna szczera spowiedź. Ja już czuje się lepiej, jestem radosna, że wyzbyłam się swoich grzechów.


Wspaniale, cieszymy się. Panu Bogu za to niech będą dzięki.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Cz gru 14, 2017 11:06 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So cze 18, 2011 9:31 pm
Posty: 340
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj wróciłam do Pana Boga
Małgosiu, cieszę się razem z Tobą. Zrobiłaś pierwszy najważniejszy krok. Chcę Ci powiedzieć, że może być dużo sytuacji i myśli, które będą Cię odwodziły od tej drogi i zniechęcały do Boga. Ufaj Bogu i módl się. Modlitwa jest cudownym lekiem, który leczy duszę, psychikę, całe wnętrze człowieka.
Pozdrawiam Cię. Zosia


N sty 28, 2018 11:46 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL