Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:17 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Spojrzenie 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz gru 07, 2017 10:18 am
Posty: 2
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Spojrzenie
Do niedawna patrzyłam krytycznie na bliźnich:gruby,głupi,nie umie się zachować itp.Kilka dni temu otrzymałam jakby "Boskie" okulary:mogłam spojrzeć na innych jako na biedne dzieci Boże,które mają swoją jedyną historię i drogę do Pana.Bóg dał mi życzliwe spojrzenie na każdego spotykanego człowieka.Dla mnie to dar niespodziewany i niezwykle cenny;do tej pory nie mogę się nim nacieszyć!Wiem,jest wielu ludzi,którzy od urodzenia mają w sobie taką życzliwość bezwarunkową ale ja teraz otrzymałam ten dar i dziękuję Bogu.


Cz gru 07, 2017 10:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Spojrzenie
Wydaje mi się, że to wspaniały dar. Przypuszczam, że podobne spojrzenie na ludzi ma albański kardynał diakon Ernest Simoni. Według relacji http://gosc.pl/doc/4133692.Powiesic-go tak potraktował człowieka, który wyrządził mu wielkie zło:

Cytuj:
Przed rokiem szedłem ulicą, gdy nagle zauważyłem mojego prześladowcę, sędziego, który przed laty skazał mnie na śmierć. Zobaczył mnie i chciał jak najszybciej uciec w krzaki. Zawołałem go: „Stój! Nie uciekaj!”. A potem przytuliłem go i powiedziałem: „Przebaczam ci”.


Naprawdę coś takiego musi pochodzić od Boga. Człowiek sam z siebie raczej nie jest do tego zdolny.


Cz gru 07, 2017 5:09 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL