Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:11 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Prezent dla Jezusa :)))) 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 10:49 am
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Prezent dla Jezusa :))))
PREZENT DLA JEZUSA

Kochany Przyjacielu !
Mam zaszczyt zaprosić Cię do niesamowitego przedsięwzięcia !
Zacznę od tego , że zrodziło się we mnie wielkie pragnienie
by uczynić dla Jezusa coś wyjątkowego . Coś co przyniesie Mu ogromną radość i przywróci uśmiech
na Jego boskiej twarzy . Pragnę otoczyć Jego Serce ogromną troską i miłością .
Ostatnio często słyszę ,że ludzie nieustannie Go ranią :( ( w tym i my ! )
Że Jezus każdego dnia doznaje rozczarowania , odrzucenia , braku miłości :(((
Te słowa rozdzierają mi serce ...
Czy pozwolimy by naszemu kochanemu Królowi towarzyszyły takie uczucia ?
On przecież nie zasłużył na to by Jego kochane serduszko było tak okrutnie krzywdzone !
Nikt przecież nie podarował nam tylu prezentów co On !
Umarł zamiast nas , żebyśmy kiedyś mogli być u Jego boku , chce dzielić z nami swój tron !
Chce byśmy razem z Nim byli dziedzicami Królestwa Bożego !
Nikt jak On nie ukochał nas miłością tak doskonałą , która kocha nas do szaleństwa POMIMO naszych wstrętnych grzechów . Nikt tak jak ON nie pragnie troszczyć się o nas całe nasze życie aż po wieczność. On nie pragnie niczego bardziej niż mieć CIEBIE kiedyś w swych ramionach
On porzucił dla nas swoje boskie przywileje i przyszedł umrzeć za każdego z nas...
Zapłacił najdroższą cenę za jaką można kogoś pozyskać ...
Podzielił się z nami nawet swoim Tatusiem i ukochaną Matką !
Powiedział , że są to również nasi rodzice ...
A teraz pomyśl chwilę ...... i odpowiedz sobie na pytanie czy kiedykolwiek ktoś zrobił dla Ciebie
więcej niż Jezus ...... ? Czy Ktoś taki zasługuje by Jego serce było krzywdzone i łamane każdego dnia ?
NIE !!!!!
Duch Święty podsunął mi pomysł aby podjąć wyzwane :))) i zorganizować piękny prezent dla kochanego Jezusa :)) Prezent , który z pewnością bardzo Go ucieszy !
Długo nad tym myślałam , aż tu nagle boooom !!! Co Bóg najbardziej lubi ???
On czuję euforię gdy otrzymuje od nas chwałę i dziękczynienie !!!!
To nic odkrywczego ... wiem ... :))) ale czy chwalisz Go na tyle często by Jezus czuł się czczony jak na prawdziwego Króla przystało ? Odpowiedz sobie szczerze ....
Podejmij ze mną wyzwanie , zacznijmy od dziś ! Każdego dnia oddawajmy mu chwałę, cześć i dziękczynienie !! On sam powiedział , że przebywa w chwale swego ludu !
Wysławiajmy Jego święte Imię ! Dziękujmy za wszystko co dobre jak i za trudne , frustrujące nas sytuację ( polecając to w intencji zbawienia wszystkich grzeszników )
Zdajesz sobie sprawę jaką Bóg odbiera sobie chwałę za nasze oddanie się Mu w ciężkich życiowych momentach ? Dziękując Jemu za trudy jakich doświadczasz mówisz Mu :
,, Jezu ufam Tobie ! Wierze że masz kontrolę nad moim życiem ! Wierzę , że kochasz mnie do szaleństwa i jesteś ze mną nawet podczas ucisku , wierzę że każdą ciężką sytuację odwrócisz w coś dobrego i pięknego ! Na swoją chwałę ! ''
Gdy przeczytałam książkę ,,Moc uwielbienia '' dogłębnie to zrozumiałam
Nie masz zbyt wiele czasu w ciągu dnia ? Poświęć chociaż minutę na krótkie :
,, Dziękuję Jezu za wszystkie radości i trudy mojego życia ! Dziękuję za Twoją cudowną ofiarę na krzyżu ! Bądź uwielbiony Jezu ! Bądź wywyższony ! Chwała Ci i cześć ! Wysławiam i wywyższam Twoje święte Imię , Twoją świętą Krew i Twoje święte Rany ! WIELBI DUSZA MOJA PANA BO WIELKIE RZECZY MI UCZYNIŁ :)))) ''
Jeśli nie robiłeś tego wcale , albo robiłeś to rzadko a teraz będziesz chwalił Boga chociaż 3 razy dziennie zdajesz sobie sprawę jak cudowną rzecz uczynisz ?
W końcu stanie się to Twoim nawykiem a Twoje życie zamieni się w jedno wielkie uwielbienie :)
A czy zdajesz sobie sprawę że uwielbienie i dziękczynienie to potęga na niewyobrażalną skalę ?
Gdy to robisz Jezus wchodzi w Twoje życie z ogromną mocą i zaczyna działać w nim cuda!
Jezus ma bardzo czułe , wrażliwe , delikatne i romantyczne serce , dlatego otoczmy Go naszą troską , sprawmy by doznał od nas ludzi najwspanialszych uczuć jakich nawet się nie spodziewa :D
Zróbmy wszystko by nie miał czasu być więcej smutny !
Niech poczuje ,że my również troszczymy się o Niego i chcemy by zawsze był radosny i by na Jego boskiej buźce zawsze był ten uroczy uśmiech :)))
Niech nasz Jedyny Bóg będzie Bogiem szczęśliwym !!!
Zapraszaj do tego wyzwania kogo się da ! Chwalmy Go i dziękujmy 3 razy dziennie a później róbmy to zawsze kiedy tylko nam się przypomnij , jak najwięcej razy ! Zobaczycie jaka radość zagości w Was !
(jeśli nie możesz robić tego na głos rób to w myślach )
Moim celem jest zachęcić do tego wyzwania cały świat ! Przetłumaczę ten tekst i roześle na każdy kontynent ! Niech wszelkie stworzenie padnie na kolana i odda chwałę i dziękczynienie naszemu Pięknemu Królowi !! Niech dozna takiego uwielbienia jakiego nie doświadczył nigdy ! Od początku stworzenia aż do teraz ! Możemy to zrobić dla Niego i zróbmy to ! bo ON jest tego warty !!!
Niech wie że interesują nas Jego uczucia !!!
Z mojej strony , obiecuję że będę każdego dnia oddawać Cie w modlitwie Bogu . Będę prosić o to by wylał na Ciebie ocean błogosławieństw i łask a kiedyś gdy staniesz przed Jego tronem by otoczył Cię wymodlonym przeze mnie miłosierdziem ze względu na to iż zechciałeś dołączyć się do tak pięknego przedsięwzięcia co świadczy o wielkiej szlachetności Twojego serca ! Poproszę również Maryję aby zaniosła do Boga wszystkie Twoje pragnienia aby Dobry Bóg je spełnił w zgodzie ze swą wolą .
To wyzwanie jest błogosławieństwem , przyłącz się do niego :) Pamiętaj że Twój udział w tym jest niezastąpiony , jesteś BARDZO WAŻNY i potrzebny !
Niech taka petarda chwały i dziękczynienia popłynie do Jezusa , że Jego radość będzie rozsadzać Niebo :)))))))) Pokażmy na co nas ludzi stać !!! :))))



Uprzejmie dziękuję za poświęcony czas :)
Przesyłam Pokój Pana Jezusa :))))


Cz paź 12, 2017 10:52 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prezent dla Jezusa :))))
z całym szacunkeim, można konkretniej? Jaki prezent?
Bo w dobie wtórnego analfabetyzmu ciężko przeczytać tak dużo tekstu.


N gru 31, 2017 7:04 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL