Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:09 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 6:06 pm
Posty: 136
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Chcę Wam opowiedzieć o mojej historii pochodzę z rodziny katolickiej odkąd pamiętam mama zawsze zabierała mnie w różne święta do kościoła i cały czas zajmowała się mną. Ojciec natomiast, z nim mam nie wiele dobrych wspomnień chociaż żył razem z nami pod jednym dachem to jednak wychowanie przez jego ojca, a mojego dziadka nie dało mojemu ojcu tyle miłości i czułości jaką potrzebuje dziecko, a jako nastolatek mój ojciec nie był moim przyjacielem tylko tyranem, z tąd też już w wieku 10 lat pojawiły się u mnie pierwsze skłonności homoseksualne i pierwsi partnerzy. Po śmierci ojca w 2005 roku trafiłem do szpitala psychiatrycznego z objawami schizofrenii paranoidalnej słyszałem w tedy ludzkie przekleństwa, każde spojrzenie drugiego człowieka na mnie odbierałem jak by chciał zrobić mi krzywdę. W 2008 roku poznałem jednego gościa na czacie i po rozmowie 20 minutowej pojechałem do niego 300 km bo obiecywał mi że nie chce ze mną współżycia seksualnego tylko chce być moim przyjacielem. Nie stety rzeczywistość okazała się zupełnie inna, współżyl ze mną jeszcze tej nocy. Po roku czasu znajomości chciałem popełnić samobójstwo ponieważ zrozumiałem że on był tylko ze mną aby mnie wykorzystać finansowo a ja go kochałem i ufalem mu, myślałem że oto mam prawdziwego przyjaciela który ma te same problemy co ja i myślałem sobie, że będziemy mówić sobie wszystko i niczego nie będziemy ukrywać przed sobą. Przez cały czas kiedy dopuściłem się masturbacji lub nawet podczas stosunku seksualnego miałem wyrzuty sumienia. Kiedy próba samobójcza się nie powiodła nadal szukałem tego jedynego na czacie i pewnego dnia znalazłem link do grupy wsparcia Pomoc 2002 jestem w tej grupie od 2009 roku a obecnie jestem kochającym mężem dla mojej małżonki i ojcem naszego syna. Długo by jeszcze pisać lecz mam nadzieję że kiedyś będziemy mogli się spotkać i porozmawiać więcej na ten czy inny temat.


Śr paź 28, 2015 12:06 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Szacun

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr paź 28, 2015 2:11 am
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lis 22, 2015 3:27 pm
Posty: 80
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Gratuluję z całego serca. Pan Bóg może Ciebie jeszcze wystawiać na różne próby. Nie poddawaj się. Niestety sfera seksualna jest najczęściej źródłem dużych problemów.


Pn lis 23, 2015 7:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Nie wiedziałem, że można tak po prostu zmienić orientację siłą woli 8O
Tak czy inaczej, gratulacje!!!

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Pn lis 23, 2015 8:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Gratulacje, oby więcej takich świadectw!


Pn lis 23, 2015 8:19 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 6:06 pm
Posty: 136
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
To nie jest tylko zasługa człowieka, żeby siłą woli mógł uzdrowić homoseksualizm, czy jakąkolwiek inną chorobę czy dolegliwość, tutaj w bardzo dużym stopniu, każdy człowiek jest uzależniony od Miłosiernego Boga, a także od stopnia w jakim Bogu zaufał. Bo człowiek nic sam z siebie zrobić nie zdoła, wiara jest kluczem do uzdrowienia, ponieważ w moim przypadku, jest to sfera, psychiczna, emocjonalna,duchowa, które są bardzo delikatne w swojej naturze.Tutaj oczywiście bardzo ważną rzeczą jest praca nad sobą, zarówno duchowa, jak i w zdobywaniu wiedzy, na temat problemu, który mnie dotyczy. Zrozumienia sił z którymi się zmagam a także dlaczego ta właśnie przypadłość spotkała akurat mnie. W dodatku samotna walka, zazwyczaj kończy się porażką, więc tutaj też główną rolę spełnia grupa wsparcia, grupa która obiektywnie patrzy na Ciebie, grupa która powie Ci prawdę o Tobie, to są bardzo ważne elementy całości, które wpływają na powodzenie,lub nie powodzenie, Twoich zmagań z tym, czy innym problemem.


So sty 02, 2016 4:51 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 16, 2009 6:12 pm
Posty: 2377
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
To jest sprawa łaski Bożej, a nie silnej woli. To jest ludzkie tłumaczenie, nijak się to ma do działania Pana Boga w naszym życiu :) Owszem, różne są charaktery i temperamenty, ale mimo wszystko działanie Boga w życiu ma kluczowe znaczenie.

_________________
"Bóg jest miłością" :) | Polecam dla katolickich małżeństw -> www.mamre.pl | Bądźmy Miłosierni


N sty 03, 2016 6:20 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn lis 24, 2014 5:29 pm
Posty: 61
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Współczuję twojej żonie... albo jesteś biseksualny (dość prawdopodobne), albo nigdy tak naprawdę nie byłeś homoseksualny, tylko problemy emocjonalne i inne zawirowania życiowe, o których piszesz, wepchnęły cię w świat homoseksualizmu troszkę wbrew tobie (najmniej prawdopodobne), albo nadal jesteś kryptohomoseksualistą, co jest tylko bombą z opóźnionym zapłonem (najbardziej prawdopodobne).

Tyle jest kobiet i dzieci, które cierpią, bo mężuś latami skrywał homoseksualizm, wypierał się tego nawet sam przed sobą, ale w końcu po latach natura zwyciężyła wszelkie tłumienie :|


Pn sty 11, 2016 1:03 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 6:06 pm
Posty: 136
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Mój drogi Pseudonimie z kąt u ciebie takie nazwy? Czyżbyś był profesorem, albo na studiach? Powiem Ci że nie potrzebuje współczucia ani moja żona go nie potrzebuje, a wiesz dlaczego, pewnie nie wiesz, wiedział byś gdybyś włączając się do rozmowy przeczytał ten wątek od początku. Tam właśnie jest zawarte to co ty teraz nazywasz współczuciem. Podajesz nazwy stworzone przez ludzi homoseksualnych, i propagujacych kulturę gender, doradzasz ludziom nie poznając w pierw ich problemu a tym samym mieszasz im w głowach wprowadzając ich w błąd, sugerując im twoją pewność że na pewno są gejami i do końca życia nimi pozostaną. To co robisz jest nadzwyczaj nie odpowiedzialne i daje podstawy przypuszczać że wszystkich traktujesz jednakowo to znaczy masz ich gdzieś, bo nie wsluchujac się w problem danej osoby przy jednoczesnym jej doradzaniu możesz tej osobie bardzo zaszkodzić.


So sty 16, 2016 8:40 am
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 6:06 pm
Posty: 136
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
I powiem Ci jeszcze jedno za szybko oceniasz ludzi, nie wiesz najważniejszego, moja żona jeszcze przed ślubem, wiedziała o mnie wszystko i nie mam zamiaru ani przed nią ani przed synem ukrywać czegokolwiek, bo tylko ukrywanie swoich słabości prowadzi jak to określiłes do bomby z opóźnionym zapłonem.


So sty 16, 2016 8:51 am
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 13, 2013 12:39 am
Posty: 527
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Stanley30
Super że dajesz takie świadectwo. Wg mnie homoseksualizm to choroba psychiczna (zaburzenie) na którą nikt nie chce leczyć. A jak się publicznie gdzieś powie taki pogląd to.... jest jazda. Prawda jest taka że da sie z tego wyjść albo poprzez odpowiednią terapię albo poprzez Boże cudowne uzdrowienie.

Faktem jest że masz za co dziękować Bogu, opisuj swoje świadectwo też na forach LGBT. Zostaniesz wysmiany ale być może chociaż jedna osoba poszuka pomocy tam gdzie Ty ja znalazłeś.


Pn mar 07, 2016 2:46 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr sty 01, 2014 11:17 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Stanley, gratuluję i trzymam kciuki! Czy możesz mi dać namiar na tą grupę wsparcia. Mam dobrego znajomego, który mimo, że ma dziecko dorosłe i miał żone, od wielu lat ma skłonności homoseksualne. Problem pogarsza fakt, że upodobał sobie tez mnie :cry: Chciałbym mu jakoś pomoć!


Pn mar 07, 2016 2:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
stanley30 napisał(a):
Mój drogi Pseudonimie z kąt u ciebie takie nazwy? Czyżbyś był profesorem, albo na studiach? Powiem Ci że nie potrzebuje współczucia ani moja żona go nie potrzebuje, a wiesz dlaczego, pewnie nie wiesz, wiedział byś gdybyś włączając się do rozmowy przeczytał ten wątek od początku. Tam właśnie jest zawarte to co ty teraz nazywasz współczuciem. Podajesz nazwy stworzone przez ludzi homoseksualnych, i propagujacych kulturę gender, doradzasz ludziom nie poznając w pierw ich problemu a tym samym mieszasz im w głowach wprowadzając ich w błąd, sugerując im twoją pewność że na pewno są gejami i do końca życia nimi pozostaną. To co robisz jest nadzwyczaj nie odpowiedzialne i daje podstawy przypuszczać że wszystkich traktujesz jednakowo to znaczy masz ich gdzieś, bo nie wsluchujac się w problem danej osoby przy jednoczesnym jej doradzaniu możesz tej osobie bardzo zaszkodzić.


Ja przypuszczam że Pseudonim może byc gejem, bo tę argumentację skąds już znam, w dodatku nie doczytał Twojej historii.

Jestem lekarzem, nefrologiem i nie przyjmuję że homoseksualizm to niegroźna odmiana normalności tylko niestety rodzaj choroby psychicznej, wadliwie ukierunkowanego popędu i skłonności. Zwykle nie bierze się to z niczego. Kicham na to co piszą o tym pseudopostępowi lewaccy naukowcy.

Tolerancja jak najbardziej w sensie nie obrażania tych ludzi podobnie jak niegodziwe jest ubliżanie osobom chorym psychcznie czy upośledzonym intelektualnie. Jednak wmawianie że to norma jest bzdurą.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pn mar 07, 2016 3:30 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 6:06 pm
Posty: 136
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Zgadzam się z Panem w 100 procentach, nie można nikogo obrażać bo ma takie czy inne skłonności, lecz nie można komuś wmawiać że homoseksualizm jest normalny. Normalny nie jest ponieważ jak sam Pan stwierdził ma podłoże często horoby psychicznej, i nie tylko. Jest zaburzeniem osobowości na którą w młodym wieku ma bardzo wiele czynników. Z doświadczenia wiem że są to często ludzie wykorzystywani seksualnie, przez starszych od siebie, jak również fizyczna obecność ojca, który nie wie jak wychowywać syna lub bagatelizuje wychowanie, myśląc często że syn sobie poradzi. Jak również nadopiekuncza i apodyktyczna matka, która przejmuje władzę rodzicielska również za męża, który biernie przygląda się temu lecz nie ma nic do powiedzenia w domu. I wiele innych podobnych przykładów, które powodują problemy młodych chłopaków jak i dziewcząt.


Pn mar 07, 2016 5:49 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
stanley30 napisał(a):
Zgadzam się z Panem w 100 procentach, nie można nikogo obrażać bo ma takie czy inne skłonności, lecz nie można komuś wmawiać że homoseksualizm jest normalny. Normalny nie jest ponieważ jak sam Pan stwierdził ma podłoże często horoby psychicznej, i nie tylko. Jest zaburzeniem osobowości na którą w młodym wieku ma bardzo wiele czynników. Z doświadczenia wiem że są to często ludzie wykorzystywani seksualnie, przez starszych od siebie, jak również fizyczna obecność ojca, który nie wie jak wychowywać syna lub bagatelizuje wychowanie, myśląc często że syn sobie poradzi. Jak również nadopiekuncza i apodyktyczna matka, która przejmuje władzę rodzicielska również za męża, który biernie przygląda się temu lecz nie ma nic do powiedzenia w domu. I wiele innych podobnych przykładów, które powodują problemy młodych chłopaków jak i dziewcząt.


Oczywiście, ale te argumenty zmiata jednym ruchem ateistyczna i lewacka tendencyjna nauka która postawiła sobie za cel udowodnienie że homoseksualizm to norma i już, oczywiście stoi za tym polityka.
Lobby homo w USA przeforsowało dawno temu usunięcie homoseksualizmu z klasyfikacji chorób psychicznych i tak to poszło. Bardzo mnie cieszy Twoje swiadectwo stanley30! Piszmy do siebie na Ty, w kraju gdzie mieszkam wszyscy tak się do siebie zwracają :)

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Śr mar 09, 2016 1:29 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL