Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 7:51 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 JEZUS ŻYJE - spotkałem Go! 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So sie 05, 2017 1:23 pm
Posty: 396
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post JEZUS ŻYJE - spotkałem Go!
Witajcie kochani :)
Chciałbym złożyć świadectwo, że Jezus prawdziwie zmartwychwstał i Żyje. Nigdy tego nie robiłem w internecie, ale jakichś głos mnie zachęca, abym dał świadectwo prawdzie.
W tamtym okresie, a było to ponad 20 lat temu, nie byłem osobą zbyt wierzącą. Chodziłem do kościoła i na lekcje religii, bo mi rodzice kazali, ale jak miałem możliwość, to sobie odpuszczałem. Czy wierzyłem w Jezusa i Jego zmartwychwstanie? Tak naprawdę, to nie interesowało mnie to zbytnio. Wolałem pograć w piłkę. To mistyczne doświadczenie miałem w okresie bierzmowania. Położyłem się spać i dość szybko zasnąłem. W pewnym momencie, w czasie snu, poczułem, że... opuszczam ciało, ale wciąż czułem siebie, jako człowieka, a nie jakiegoś ducha. Znalazłem się w pomieszczeniu pełnym światła. Przede mną stała postać tyłem odwrócona: w białych szatach, długich kręconych włosach. Czułem, że ma niezwykłą moc, i że mi kogoś przypomina. Zacząłem O TYM myśleć, to wszystko trwało b.szybko ( kilkanaście sekund?). Poczułem, w pewnym momencie, że patrzę na rozgwieżdżony kosmos, i czuję, że jest JEDNOŚCIĄ, z tym, którego widziałem przed chwilą. To było niezwykłe, ale to nie koniec. Zacząłem się budzić, i wtedy nastąpiło SPOTKANIE Z JEZUSEM. Poczułem i widziałem, jak promienie światła wychodzą z mojego splotu słonecznego ( vide obraz św. Faustyny) i poczułem CAŁYM SOBĄ, że JEZUS mieszka we mnie. Tak mocno poczułem JEGO, że dał mi On poznać, kim jestem dla Niego: kimś ukochanym.. Wypełniła mnie Jego Miłość z taką potęgą, że strumienie łez płynęły ze mnie, jak z kranu. Poczułem CAŁYM SOBĄ, że Jego Miłość jest totalnie bezwarunkowa i nieskończona, a ludzka miłość to śmieci. Poczułem, że należę do NIEGO.Moja śp. Matka, zobaczyła, jak szlocham, to myślała, że zwariowałem, jestem chory, czy coś takiego.
Przez kilka dni nie mogłem zupełnie dojść do siebie: często płakałem i tęskniłem za NIM, bo to dla mnie jest Życie i Miłość. Zrozumiałem, że żadne książki, rytuały nie są wstanie oddać ułamka tej Miłości. Jest tylko jedno słowo, które aspiruje do tego doświadczenia: BÓG. Nie potrafię wam kochani oddać, co znaczy Jezus we Mnie, bo nie potrafię Wam opisać istoty BOGA: JEST MIŁOŚCIĄ. MIŁOŚĆ BOGA, jak wtedy poczułem, o lata świetle przewyższa ludzką, która jest jak zmarszczka na OCEANIE BOŻEJ MIŁOŚCI. Ludzka miłość wobec BOŻEJ MIŁOŚCI nie istnieje, bo ostatecznie istnieje tylko to, co Nieskończone i Bezwarunkowe, czyli ON SAM. Tajemnicy Bóstwa Jezusa nie zrozumiałem, BO jest ponad wszelkim ludzkim poznaniem, ale poczułem:
Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus


Pn kwi 13, 2020 12:07 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 04, 2014 4:09 pm
Posty: 124
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: JEZUS ŻYJE - spotkałem Go!
Amen. Chwała Panu !!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a-ILH-mfUx8


Śr paź 21, 2020 2:13 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 7:06 pm
Posty: 39
Odpowiedz z cytatem
Post Re: JEZUS ŻYJE - spotkałem Go!
Udało ci się masz wiele szczęścia w życiu.


Ja niestety nie mam go zbyt dużo.
Jestem osobą dogłębnie samotną nie mam żadnych znajomych nigdy nie miałem żadnej dziewczyny :no:
Myślę że dla Boga tak naprawdę liczą się tylko same grzechy.
Na ołtarze wyniesieni są ludzie ale jacy ludzie przecież widać jak się na nich spojrzy że za dużo grzechów w ich życiu nie było.
Bóg jest bezwzględnym tyranem któremu zależy na wymierzeniu człowiekowi kary :cry:
Przecież to dzieciom małym można mówić o dobroci Boga
Sprawa wygląda zupełnie inaczej gdy ktoś ma grzechy
Ja mam około 3000 nieczystych spowiadane od 2014 roku. Nie wierzę w żadną jakąkolwiek dobroć tej istoty. Dla mnie Bóg jest egzekutorem który z wielką łatwością potępia człowieka. Ostatnie przykłady George Michael Elżbieta II, PRINCE, Michael Jacson. Wystarczy że nie będziesz chodził do kościoła a ja cię potępię na wieki.(nie wiele potrzeba dla tego tyrana) Taki mam tego obraz. Dalsze plany Boga co do ludzi nie napawają jakimkolwiek optymizmem. Zacznie się niedługo wielkie oczyszczenie świata. W jego wyniku zgładzonych ma zostać 94% żyjących obecnie ludzi(TAK ma być wierzcie sobie w Boga ludzie naiwni obudzicie się z rękami w wielkim czyśćcu a Bóg przez cały wasz tak długi tam pobyt nawet o was nie pomyśli) W bibli nie ma nawet 1 słowa o czyśccu ale jak poczyta się świętych z jakim zachwytem mówią o tym systemie torturowania człowieka żyć się nie chce. Dla jakich ludzi Bóg jest dobry:
Jan Paweł II , święta Faustyna, Matka Teresa z kalkuty ale ludzie wymieńcie mi chociaż 6 grzechów ciężkich tych osób. Nie ma tych grzechów bo wszyscy dobrze wiedzą że były to osoby nieskazitelne. Bóg cieszył się nimi bo miał czym. Kolejna sprawa to polscy biskupii z objawień żywego płomienia wynika że Potępienie wieczne zagraża większości z nich. Ale tu pojawia się zasadniczy problem. Jak ja zwykły człowiek mam modlić się za homoseksualnego biskupa który w dupie kleryka znalazł swoje upodobanie. Tak większość ich to homoseksualiści 8O Następna sprawa napiszę co czuję po prostu: Nie dość że staram się każdy grzech spowiadać każdą pokutę odmawiać to co mi to da wiem przecież że trafię do wielkiego czyścca gdzie będę torturowany. Zbawienie dla nieskazitelnego coś gorszego dla zwykłego człowieka. A tym co tak wychwalają powiem :PPPP :PPPP :PPPP Co wam da że będziecie w niebie jak całe wasze rodziny będą torturowane a wielu z nich potępionych na wieki


Pt sty 06, 2023 10:35 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL