Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 9:57 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 624, 625, 626, 627, 628
 Radio Maryja TV Trwam ND 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
W zeszlym roku odprawiono Egzrocyzm Wielki nad Meksykiem klik. Gdzie mozna przeczytac o w.w. egzorcyzmie w Polsce?


Pn paź 17, 2016 9:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
Brandeisbluesky napisał(a):
Gdzie mozna przeczytac o w.w. egzorcyzmie w Polsce?

Można nie tylko przeczytać, ale i go obejrzeć:
Ksiądz egzorcysta Piotr Glas podczas konferencji, tak m.in. powiedział o sobotniej Wielkiej Pokucie:
Wydarzenie, w którym dzisiaj uczestniczymy, a poprzez transmisję telewizji, internetu setki tysięcy, miliony ludzi nas teraz ogląda, jest wydarzeniem bez precedensu,przełomowym momentem dla Polski, dla każdego z nas i mogę powiedzieć dla całego Kościoła i świata. To co osobiście dla mnie wydawało się niemożliwym, nie do zrealizowania, niewyobrażalnym, urzeczywistnia się dzisiaj na Jasnej Górze. Kiedy pisałem modlitwę dzisiaj na wieczór, modlitwę przebłagania za nasze grzechy, która będzie wieczorem, która będzie modlitwą uwolnienia Polski spod władzy demonicznej, to straciliśmy dwa komputery, w których dwa twarde dyski spaliły się. Nawet technicy nie wiedzieli dlaczego.
Nie mogłem napisać tej modlitwy na dzisiejszy wieczór..

Ks. Piotr Glas - konferencja
modlitwa przebłagalna i egzorcyzm

Przeczytać można m.in:
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/312058-tego-wolania-nie-zakrzyczy-najglosniejszy-marsz-parasolek-wielka-pokuta-dala-prawdziwy-obraz-polski-slepota-niektorych-mediow-tylko-to-potwierdza
http://wpolityce.pl/kosciol/312231-wielka-pokuta-spelniaja-sie-przepowiednie-z-fatimy-to-my-tworzymy-kosciol


Pn paź 17, 2016 10:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
Dzisiaj w RM i Telewizji Trwam transmitowane były uroczystości inauguracji roku akademickiego WSKSiM.
Obecni na inauguracji oraz oglądający transmisję w Telewizji Trwam mieli możliwość wysłuchać również wykładu inauguracyjnego na temat bezpieczeństwa Polski, który wygłosił minister MON Antoni Macierewicz. Niezależnie od tego, czy wykładowca miał 100% racji, czy tylko 90% , wykład był bardzo ciekawy.
Słuchając go zastanawiałam się ilu jest oglądających tę transmisję, a ilu podglądających i podsłuchując wykładu w RM.
Najbliższa przyszłość to pokaże, może nawet na tym forum.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


So paź 22, 2016 3:51 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sie 05, 2012 12:01 pm
Posty: 47
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
Brygida napisał(a):
Dzisiaj w RM i Telewizji Trwam transmitowane były uroczystości inauguracji roku akademickiego WSKSiM.
Obecni na inauguracji oraz oglądający transmisję w Telewizji Trwam mieli możliwość wysłuchać (...)
Słuchając go zastanawiałam się ilu jest oglądających tę transmisję, a ilu podglądających i podsłuchując wykładu w RM. (...)

"Brygida" dziwnie klasyfikuje słuchaczy.
Czy posłuchanie programu Radia Maryja lub Tv TRWAM dozwolone jest tylko dla nieprzeciętnych FANÓW tych mediów, a inni to tylko podsłuchują?
Czy przeciętny, myślący i ciekawy dobrych informacji człowiek, szukający mądrych programów nie może się tym nadawcom przyglądać i oceniać, na ile służą rozwojowi osoby, a nie zajmują się jakimś mylącym bełkotem?
Np. dziś dość interesujące było wystąpienie o.Rydzyka na rozpoczęcie inauguracji roku akademickiego WSKSiM - i widowiskowo czytał, co wyraźnie widać na nagraniach :)
Gorzej już było go posłuchać mówiącego "z głowy". I nie bardzo gustuję w takich jowialnych zachowaniach, typu poklepywanie studentów, podczas wręczania dyplomów.


So paź 22, 2016 5:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
notremt napisał(a):
Brygida napisał(a):
Dzisiaj w RM i Telewizji Trwam transmitowane były uroczystości inauguracji roku akademickiego WSKSiM.
Obecni na inauguracji oraz oglądający transmisję w Telewizji Trwam mieli możliwość wysłuchać (...)
Słuchając go zastanawiałam się ilu jest oglądających tę transmisję, a ilu podglądających i podsłuchując wykładu w RM. (...)

"Brygida" dziwnie klasyfikuje słuchaczy.
Czy posłuchanie programu Radia Maryja lub Tv TRWAM dozwolone jest tylko dla nieprzeciętnych FANÓW tych mediów, a inni to tylko podsłuchują?
Czy przeciętny, myślący i ciekawy dobrych informacji człowiek, szukający mądrych programów nie może się tym nadawcom przyglądać i oceniać, na ile służą rozwojowi osoby, a nie zajmują się jakimś mylącym bełkotem?
Np. dziś dość interesujące było wystąpienie o.Rydzyka na rozpoczęcie inauguracji roku akademickiego WSKSiM - i widowiskowo czytał, co wyraźnie widać na nagraniach :)
Gorzej już było go posłuchać mówiącego "z głowy". I nie bardzo gustuję w takich jowialnych zachowaniach, typu poklepywanie studentów, podczas wręczania dyplomów.

Oczywiście nikomu nie zabraniam podglądać TVTrwam, czy podsłuchiwać RM. Tobie też nie zabraniam.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


So paź 22, 2016 5:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
Ojciec Tadeusz Rydzyk jest mężem opatrznościowym dla naszej Ojczyzny. Świat jednak nie kocha chrześcijan. Nie dziwcie się temu. Świat znienawidził również Pana Jezusa,a co trzy minuty na świecie ginie jeden chrześcijan za wiarę w Chrystusa.
Ciekawa audycja dla młodzieży w RM:
Czas Wzrastania: Młodzież wobec wyzwań współczesnego świata. Ks.Dariusz Oko: http://www.radiomaryja.pl/multimedia/cz ... go-swiata/. Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


N paź 23, 2016 7:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio Maryja TV Trwam ND
Teraz, gdy telewizja publiczna stała się nareszcie PUBLICZNA mam często trudny wybór co oglądać, TVTrwam, czy kanały TVP.
"Rozmowy niedokończone" w pierwszej części w Telewizji Trwam, a w drugiej w RM słucham prawie codziennie, na prawdę warto!
http://tv-trwam.pl/filmy/rozmowy-niedokonczone

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Wt paź 25, 2016 10:31 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 624, 625, 626, 627, 628


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 162 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL