Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:36 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 177  Następna strona
 Kowid 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barney napisał(a):
polexit napisał(a):
O, jest i papuga Barneya...
Po prostu widzi to, co ja.
Cytuj:
Wiesz, te Twoje docinki perosnalne są coraz bardziej żenujące.
...napisał ktoś, kto w poprzednim zdaniu nazwał moderatora "papugą" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ta cały, a o tym sluszales? Pewnie nie bo łykasz propagandę.

https://gbdeclaration.org/great-barring ... on-polish/

Sa inne deklaracje, ale do sekciarzy covidiańskich to nie dociera. Milion podpisów.

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Cz kwi 07, 2022 4:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Leszcz napisał(a):
I uważam (i wielu - nie wszystkich!) moich znajomych że Covid to pić na wodę.
Leszcz napisał(a):
Ta cały, a o tym sluszales? Pewnie nie bo łykasz propagandę.
https://gbdeclaration.org/great-barring ... on-polish/
Czyżby w tej deklaracji twierdzono, że nie ma covida? Czy może nie czytałeś tego, co linkujesz? ;)

Cytuj:
Milion podpisów.
Znaczenie mają tylko te 3. Podpisujący w internecie foliarze mają jeszcze mniejsze kwalifikacje, niż Ty ;)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz kwi 07, 2022 5:27 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barney napisał(a):
Margines z parciem na szkło.

Zabawne, bo pamiętam że to nie kto inny jak piewcy kowidianizmu i eksperci od straszenia ludzi czyli te wszystkie Horbany, Simony, Grzesiowskie i Flisiaki praktycznie nie wyłazili z telewizji :D

Cytuj:
Marna demagogia.
W ten sposób mógłbyś - równie bez sensu - odpowiedzieć gościowi od płąskiej ZIemi. Daruj sobie, foliarzu.

Jak zwykle wycieczki osobiste jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia. Typowy kowidianin jest typowy.
A wracając do tematu - możesz się ciskać, ale prawda jest taka, że nie ma żadnego powodu, by Twoje recenzje tego czy innego naukowca brać na poważnie.

Cytuj:
Jak "obalił"?! Mówiąc, jaki to on ekspert? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie, zadając kłam insynuacjom Jockeya jakoby nikt z krytykujących sekciarstwo kowidowe nie miał ku temu wystarczających kompetencji.

Szkoda, że nie odniosłeś się do ostatnich rewelacji ministerstwa zdrowia na temat jakości testów, na podstawie których przez dwa lata praktykowano bezprawne zamykanie ludzi w domach albo odmawiano przyjęcia do lekarza.


Cz kwi 07, 2022 8:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barney napisał(a):
Czyżby w tej deklaracji twierdzono, że nie ma covida? Czy może nie czytałeś tego, co linkujesz? ;)


A kto twierdzi że Covida nie ma?

Cytuj:
Znaczenie mają tylko te 3. Podpisujący w internecie foliarze mają jeszcze mniejsze kwalifikacje, niż Ty ;)


Co te trzy? Myślę że tych "kilku" zna tabliczkę mnożenia. :hahaha:

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Cz kwi 07, 2022 8:57 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
polexit napisał(a):
Barney napisał(a):
Margines z parciem na szkło.

Zabawne, bo pamiętam że to nie kto inny jak piewcy kowidianizmu i eksperci od straszenia ludzi czyli te wszystkie Horbany, Simony, Grzesiowskie i Flisiaki praktycznie nie wyłazili z telewizji :D
W tym jest właśnie problem: ludzie z parciem na szkło, ale nie zapraszani (w przeciwieństwie do wymienionych) niekiedy powiedzą wszystko, byle w telewizji być.
Najlepszym przykładem jest Korwin.

Cytuj:
Cytuj:
Marna demagogia.
W ten sposób mógłbyś - równie bez sensu - odpowiedzieć gościowi od płąskiej ZIemi. Daruj sobie, foliarzu.

Jak zwykle wycieczki osobiste jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia. Typowy kowidianin jest typowy.
Kolejny raz robisz to samo - w tej samej wypowiedzi skarżysz się na "wycieczki osobiste i sam je robisz. Wcześniej było to w stosunku do Jockeya, teraz do mnie. I nie widzisz własnej smieszności.
Cytuj:
A wracając do tematu - możesz się ciskać, ale prawda jest taka, że nie ma żadnego powodu, by Twoje recenzje tego czy innego naukowca brać na poważnie.
Co do mnie zapewne racja, ale stwierdzenie, iż naukowców nie należy brać poważnie (w powyższym zdaniu "naukowiec" to niemal obelga ;) ) nieźle pokazuje Twój foliarski stan umysłu ;)

Cytuj:
Szkoda, że nie odniosłeś się do ostatnich rewelacji ministerstwa zdrowia na temat jakości testów
Widzisz, w przeciwieństwie do foliarzy,jak widać ludzie normalnie myślący, jeżeli coś zweryfikują negatywnie, to o tym mówią, a nie idą w zaparte. Właśnie dlatego im można ufać, a foliarzom - nie.
Cytuj:
, na podstawie których przez dwa lata praktykowano bezprawne zamykanie ludzi w domach albo odmawiano przyjęcia do lekarza.
W każdej sytuacji działa się według najlepszej wiedzy w danym momencie. Dzięki Bogu, że nie działano na podstawie wymysłów foliarzy, negujących wszystko: od działań izolacyjnych, przez skuteczność szczepień po istnienie i niebezpieczeństwo covida.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz kwi 07, 2022 9:55 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
W temacie covidowym praktycznie mnie nie ma, ale tutaj coś o tych obowiązkowych szczepieniach dla służby zdrowia....

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5959897

Zaś co do fałszywych pozytywnie testów. Dla kogoś kto leżał miesiąc w szpitalu covidowym bez maseczki tlenowej z saturacją nawet 100, temp 36.6, bez kaszlu, kataru, bólu głowy, ze smakiem i węchem na podstawie takiego właśnie testu żadna nowina. To samo jak z ojcem, jego hipoglikemią. Od samego początku miałem wątpliwości I zwracałem na to uwagę. A test powtórzony gdzieś się zawieruszył... normalnie magia.

Panie salowe, czy pielęgniarki wprost mówiły, że się nie szczepiły. I pracę mają. To tylko był głupi pomysł zwolenników aborcji z lewicy, żeby lekarze musieli mieć certyfikaty covidowe, zaś na pytanie a jak lekarz nie zechce się zaszczepić, to wyrzucić go z pracy? Przecież brakuje w Polsce lekarzy.
Nie, nie, będzie mógł pracować, ale nie będzie mógł pójść do restauracji...

Niezaszczepiony lekarz może leczyć pacjentów, ale nie może wejść do restauracji... cyrk. Bareja miałby doprawdy świetny materiał na film...

A teraz i tak ma być wycofany stan epidemii w kwietniu i znikają wszelkie paszporty covidowe...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz kwi 14, 2022 4:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barney napisał(a):
W tym jest właśnie problem: ludzie z parciem na szkło, ale nie zapraszani (w przeciwieństwie do wymienionych) niekiedy powiedzą wszystko, byle w telewizji być.

Aha, to "zapraszalność" do mediów głównego ścieku jest wyznacznikiem bycia ekspertem, którego zdania należy słuchać? Dobre :D Swego czasu w mediach brylował pieśniarz Hołdys - chyba spał w tych studiach. Plótł farmazony, ale ponieważ był zapraszany, pewnie należało go traktować jako eksperta ;)

Cytuj:
Kolejny raz robisz to samo - w tej samej wypowiedzi skarżysz się na "wycieczki osobiste i sam je robisz. Wcześniej było to w stosunku do Jockeya, teraz do mnie. I nie widzisz własnej smieszności.

Istotnie, słuszna uwaga. Wyjaśniam więc, że tak reaguję na Wasze uprzejmości o szurii i foliarzach. Wiem, że nie daję tym dobrego przykładu, ale cóż, widoczniem człek słaby.

Cytuj:
Cytuj:
A wracając do tematu - możesz się ciskać, ale prawda jest taka, że nie ma żadnego powodu, by Twoje recenzje tego czy innego naukowca brać na poważnie.
Co do mnie zapewne racja, ale stwierdzenie, iż naukowców nie należy brać poważnie (w powyższym zdaniu "naukowiec" to niemal obelga ;) ) nieźle pokazuje Twój foliarski stan umysłu ;)

Tyle, że ja nie napisałem, żeby naukowców nie brać poważnie, tylko żeby nie traktować poważnie Twoich recenzji tychże naukowców, a więc werdyktów co do tego który z nich zasługuje na miano eksperta, a który nie. Odmawiając wiedzy czy prawa do wypowiadania się naukowcom negującym kowidowe restrykcje i politykę MZ, tylko dlatego że "nie są zapraszani" do mediów, sam robisz to, co próbujesz obśmiać u innych. To też "foliarstwo" w Twoim wydaniu?

Cytuj:
Widzisz, w przeciwieństwie do foliarzy,jak widać ludzie normalnie myślący, jeżeli coś zweryfikują negatywnie, to o tym mówią, a nie idą w zaparte. Właśnie dlatego im można ufać, a foliarzom - nie.

Szkoda, że zweryfikowali to negatywnie dwa lata po tym, jak mówili o tym "foliarscy" naukowcy i eksperci. I oczywiście nawet nie pytam czy ktokolwiek za to wszystko beknie. W tym kraju z dykty można się cichcem wycofać z najgorszego bezeceństwa i "nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało". Epidemia wyprowadzona tylnymi drzwiami, przedsiębiorcy zostali ze zrujnowanymi biznesami, niedouczone dzieci z depresją, a kraj ze zrujnowaną gospodarką, służbą zdrowia i dziesiątkami tysięcy zgonów spowodowanych zamknięciem służby zdrowia, ale spokojnie - elektorat ma krótką pamięć, a elektorat PiSu już w ogóle nie zaprząta tym sobie głowy. Przecież "chcieli dobrze", a że wyszło jak zwykle? No trudno...

Cytuj:
W każdej sytuacji działa się według najlepszej wiedzy w danym momencie. Dzięki Bogu, że nie działano na podstawie wymysłów foliarzy, negujących wszystko: od działań izolacyjnych, przez skuteczność szczepień po istnienie i niebezpieczeństwo covida.

Gdyby oni jeszcze działali wg "najlepszej wiedzy"... Takową uzyskuje się biorąc pod uwagę różne opinie, porównując różne dane i nie odrzucając a priori czegoś tylko dlatego, że owczy pęd to odrzuca. "Najlepszą wiedzą" nie jest 1 (słownie: jeden) "artykuł w Nature", na podstawie którego rząd uznał, że restauracje to śmiertelne zagrożenie i rozsadniki wirusa. "Najlepszą wiedzą" nie jest zamykanie siłowni na podstawie tego, że "sufity tam są niskie". Gdyby kierowano się wiedzą, wzięto by pod uwagę informacje o tym, że testy są lipne, bo ta wiedza była ogólnie dostępna. Ale działaniami rządu kierowały amok kowidowy i histeria, a nie racjonalność. Co do negowania kowida, to był to margines. Zdecydowana większość krytyków polityki plandemicznej wskazywała uwagę na nieskuteczność, brak naukowych i prawnych podstaw wielu działań, ale histerycy kowidowi każdą krytykę zakrzykiwali powtarzaniem zaklęć o foliarzach i antyszczepionkowcach. To, że teraz, w obliczu kompletnego rozsypania się kowidowej wydmuszki próbujesz wciąż grać tą narracją, jest żałosne.


N kwi 17, 2022 7:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Bezczelność tego faceta nie zna granic
https://dorzeczy.pl/opinie/290218/szef- ... ykcji.html
Powinniśmy chyba być wdzięczni, że ludzki pan pozwolił nam łaskawie na normalne przeżycie Świąt, bez jego zakichanego "reżimu sanitarnego"...
Miałby choć krztynę honoru, to by się przynajmniej nie odzywał.


N kwi 17, 2022 11:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
W szpitalu też się zmieniło, kiedy byłem na izbie przyjęć 27 lutego, miałem robiony wymaz na obecność COVID, wyszedłem 16 marca, znowu przyszedłem 18 kwietnia i nic, żadnych testów, pytań o szczepienia, ankiet o kontakty z chorymi. Temp na chirurgii zawsze była mierzona, rano koło 6 i po południu po 16, też tak zostało, co do maseczki to obowiązuje na sali podczas wizyty lekarskiej i na korytarzu, odwiedzin nie ma nadal, choć są wyjątki, do ciężko chorych po uprzednim uzgodnieniu z lekarzem dyżurnym niektóre osoby są wpuszczane... w innych szpitalach jest podobno większa swoboda. Na oddziale jest Izolatka, ale teraz stoi pusta.. maseczki wszyscy noszą poza jednym Panem z Chełma, który twierdzi, że on nie jest dla nikogo zagrożeniem, bo zaszczepiony, w ogóle strasznie najeżdżał na maseczki, że pogarszają stan zdrowia, ale szczepień akurat bronił, więc dla mnie nowość, bo zazwyczaj pacjenci broniący szczepień bronili też restrykcji sanitarnych, DDM itp, on inaczej.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So kwi 23, 2022 4:44 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Szurii foliarskiej w tym watku ciąg dalszy, mimo że epidemia niemal ustała (nie, nie pisze o @mniszku).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So kwi 23, 2022 11:15 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barney
Nie karm trolla. Odpowiadanie mu ma tyle samo sensu co mycie zębów w czasie jedzenia czekolady.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So kwi 23, 2022 11:16 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barney napisał(a):
mimo że epidemia niemal ustała (nie, nie pisze o @mniszku).

Ustało to finansowanie testów co samoczynnie wygasilo epidemie.
Dzięki temu powróciły inne choroby.
W piątek koleżanka katar, kaszel, ból gardła, udała się więc do lekarza.
Ale lekarz POZ nie może już wysyłać na testy każdego jak leci, zatem koleżance stwierdził wirusowe zapalenie gardła.
Ale koleżanka dociekliwa zrobiła test covid no i pozytywny.

Ja sama niedawno też miałam taką sytuację 3 dni wysokiej goraczki i złego samopoczucia, test pozytywny. Po 3 dniach gorączką ustala i po chorobie


So kwi 23, 2022 10:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
sachol napisał(a):
Barney napisał(a):
mimo że epidemia niemal ustała (nie, nie pisze o @mniszku).

Ustało to finansowanie testów co samoczynnie wygasilo epidemie.
Nie. Mylisz przyczynę ze skutkiem.
Cytuj:
Dzięki temu powróciły inne choroby.
W piątek koleżanka katar, kaszel, ból gardła, udała się więc do lekarza.
Gdy stosowano maseczki i inne środki ochrony, oczywiście chroniły także od zakażeń pospolitymi chorobami. To znane zjawisko.
Teraz te środki zniesiono i z pewnością będzie więcej przeziębień, a nawet gryp.
Cytuj:
Ja sama niedawno też miałam taką sytuację 3 dni wysokiej goraczki i złego samopoczucia, test pozytywny. Po 3 dniach gorączką ustala i po chorobie
Na szczęście obecnie panujący szczep (Omikron) okazał się mało zjadliwy. To też stałe zjawisko przy epidemiach - tak właśnie się kończą i przechodzą w stan stały, ale znacznie mniej groźny.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N kwi 24, 2022 1:41 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Nie rozumiem jednego; ktoś stale krytykujący rząd, fałszywie dodatnie testy, covid który jest ściemą, w sytuacji gdy pojawia się przeziębienie i nie chcą mu zrobić testu, sam go sobie kupuje. Nie wierzy w prawdziwość odczytu testu, ale jednak sprawdza. To klasyczne myślenie lękowe o którym wielokrotnie pisałam. Im głośniej próbuje zakrzyczeć problem tym bardziej pokazuje swoje zaniepokojenie.
W sytuacji, gdy covid dawał różnicujące od koronawirusów przeziębieniowych objawy to test coś tam określał, ale dziś?
Ja bardzo cieszyłam się, że inni nosili maseczki z powodów o których wyżej napisał Barney.


N kwi 24, 2022 9:11 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
sachol napisał(a):
Barney napisał(a):
mimo że epidemia niemal ustała (nie, nie pisze o @mniszku).

Ustało to finansowanie testów co samoczynnie wygasilo epidemie.
Dzięki temu powróciły inne choroby.
W piątek koleżanka katar, kaszel, ból gardła, udała się więc do lekarza.
Ale lekarz POZ nie może już wysyłać na testy każdego jak leci, zatem koleżance stwierdził wirusowe zapalenie gardła.
Ale koleżanka dociekliwa zrobiła test covid no i pozytywny.

Ja sama niedawno też miałam taką sytuację 3 dni wysokiej goraczki i złego samopoczucia, test pozytywny. Po 3 dniach gorączką ustala i po chorobie

Jak się ma wiedzę o epidemiach na poziomie dziecka w przedszkolu to ma się takie zdziwienie. W początkach pandemii między innymi Simon mówił dokładnie jaki jest przebieg takiej pandemii. Najpierw jest wirus bardzo groźny dla życia a potem kolejne jego mutacje będą łagodniejsze ale bardziej zaraźliwe. Aż w końcu będzie na poziomie zwykłej grypy. To tyle odnośnie łagodnego przebiegu. Teraz trzeba zamiast wciąż pluć na tych ekspertów to zapoznać się z wiedza.
Dawno temu pisałem ze zazwyczaj takie pandemie czy epidemie zdążają się co dekadę i trwają około 2-3 lat. Czyli wszystko według tego co eksperci mówili wcześniej.

Odnośnie maseczek i ochrony to dokładnie Barney ci napisał. Noszone prawidłowo zabezpieczały przed innymi infekcjami. Zdjęcie ich powoduje powrót zakażeń przenoszonych droga kropelkowa. To tez elementarz chorób zakaźnych i przeciwdziałania im. Pięknie się wyłożyłaś swoim postem i pokazałaś jaki masz poziom wiedzy.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N kwi 24, 2022 12:55 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL