Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 7:41 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 177  Następna strona
 Kowid 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jakiś czas temu odsłuchiwałam rozmowę trzech lekarzy mających sceptyczny stosunek do szczepień, ale nie odrzucający ich. Wypowiadali się dla telewizji TRWAM.


Cz sty 27, 2022 12:26 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
towarzyski.pelikan napisał(a):

A to przy okazji też pokazuje, że zaszczepieni w większości nie podjęli swojej decyzji dobrowolnie. Zostali oszukani. Część z nich zdążyła się zorientować, ale to uczucie jest często tak nieznośne, że wolą się wyżywać na tych, co nie dali się oszukać niż się do tego przed sobą przyznać.


Dokładnie, zmuszeni. Tutaj można sobie dokładnie zapoznać się z mechanizmem tzn. masowej psychozy.

Po angielsku ale można obejrzeć, są się załapać o co chodzi
.
https://youtu.be/09maaUaRT4M

Teraz nyatraczy popatrzec na ostatnie lata...

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Cz sty 27, 2022 2:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Obczajcie, co banda kowidowa zaproponowała dziś w Sejmie w miejsce skompromitowanej "ustawy Hoca":
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5796346
Nie wiem, czy autorzy tego czegoś mają wszystkie klepki na swoim miejscu. Nie mam pojęcia jak można na poważnie zaproponować takie guano jako projekt ustawy. Z jednej strony uważam, że za tworzenie i uchwalanie podobnych aktów powinien być dożywotni zakaz sprawowania funkcji posła, bo ktoś taki najwyraźniej nie rozumie koncepcji cywilizowanego prawa, a z drugiej nawet śmiesznie byłoby zobaczyć jak ten pomysł będzie realizowany w praktyce :roll:


Cz sty 27, 2022 10:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Leszcz napisał(a):
Dokładnie, zmuszeni. Tutaj można sobie dokładnie zapoznać się z mechanizmem tzn. masowej psychozy.
Nie ma żadnej masowej psychozy (tylko margines ześwirował).
Kowid to nic innego jak strach przed mandatem, policją a nie przed chorobą.


Cz sty 27, 2022 11:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
polexit napisał(a):
Obczajcie, co banda kowidowa zaproponowała dziś w Sejmie w miejsce skompromitowanej "ustawy Hoca":
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5796346
Nie wiem, czy autorzy tego czegoś mają wszystkie klepki na swoim miejscu. Nie mam pojęcia jak można na poważnie zaproponować takie guano jako projekt ustawy. Z jednej strony uważam, że za tworzenie i uchwalanie podobnych aktów powinien być dożywotni zakaz sprawowania funkcji posła, bo ktoś taki najwyraźniej nie rozumie koncepcji cywilizowanego prawa, a z drugiej nawet śmiesznie byłoby zobaczyć jak ten pomysł będzie realizowany w praktyce :roll:

Mnie ciekawi skąd ta zmiana. Zrezygnowali z paszportów Polsatu na rzecz testowania. Uznali, że przy obecnym poziomie wyszczepienia sprawdzanie paszportów nie przejdzie i byłby to przepis martwy. Poczekają z tym na "lepsze czasy". Natomiast tresura pod NWO nie ogranicza się tylko do paszportów. Na agendzie jest również zaszczepienie w ludziach "kultury testowania, niszczenie małych i średnich firm, promocja pracy zdalnej i automatyzacji. Liczą na to, że tak pracodawcy jak i pracownicy przestraszą sie konsekwencji. Każdy kontakt z człowiekiem będzie potencjalnych źródłem problemów: wymóg testowania, weryfikacji, odszkodowania etc.
W tej ustawie pominięto jeden istotny szczegół - co jeśli pracownik się grzecznie przetestuje i wyjdzie mu wynik pozytywny? Taki ktoś ląduje z atomatu na izolacji. Jeśli wszyscy będę musieli się przetestować z obawy przed konsekwencjami, to liczba pozytywnych wyników podskoczy mocno w górę. Można sobie wyobrazić jak to wpływa na pracodawcę, który nigdy nie będzie wiedziaał, ilu pracowników będzie do dyspozycji. Nie jest w stanie nic zaplanować na dłuższy czas. Finansowo to się nie opłaca. Co zrobi? Albo rzuci interes, albo uzdalni/zautomatyzuje, tak żeby wyeliminować problematyczny czynnik ludzki. Stać na to praktycznie tylko korporacje.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Pt sty 28, 2022 10:06 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Byłem wczoraj u lekarza. Już myślałem ze to covid bo przecież szczepienia nie chronią i ze wszystkim diagnozują covid No bo przecież wiadomo ze lekarz dostaje kasę za zdiagnozowanego covida. W sumie gorączki nie mam ale reszta objawów czyli ból mięśni, kaszel, katar itp. Tak myśle sobie super będę miał izolacje a żona i dzieci na kwarantannie. Super. I jakie moje rozczarowanie test wyszedł negatywnie. A takie plany już miałem na zagospodarowanie kwarantannę żony i dzieci i moja izolacje. A tu takie rozczarowanie. Nawet poprzednie covida nie mogę złapać. Nie to co inni co to covida nie mieli a im zdiagnozowali. A i w przychodni u lekarza pierwszego kontaktu tez normalnie. A nie żadna teleporada czy coś w tym stylu. Normalnie klasycznie w gabinecie. Ehhhhh przereklamowane to orzekania covida. Zwyczajne przeziębienie mi zdiagnozowano.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt sty 28, 2022 11:18 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jockey napisał(a):
Byłem wczoraj u lekarza. Już myślałem ze to covid bo przecież szczepienia nie chronią i ze wszystkim diagnozują covid No bo przecież wiadomo ze lekarz dostaje kasę za zdiagnozowanego covida. W sumie gorączki nie mam ale reszta objawów czyli ból mięśni, kaszel, katar itp. Tak myśle sobie super będę miał izolacje a żona i dzieci na kwarantannie. Super. I jakie moje rozczarowanie test wyszedł negatywnie. A takie plany już miałem na zagospodarowanie kwarantannę żony i dzieci i moja izolacje. A tu takie rozczarowanie. Nawet poprzednie covida nie mogę złapać. Nie to co inni co to covida nie mieli a im zdiagnozowali. A i w przychodni u lekarza pierwszego kontaktu tez normalnie. A nie żadna teleporada czy coś w tym stylu. Normalnie klasycznie w gabinecie. Ehhhhh przereklamowane to orzekania covida. Zwyczajne przeziębienie mi zdiagnozowano.

Poleciałeś hipochondryku z przeziębieniem do lekarza?


Pt sty 28, 2022 11:38 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Nie żartuj. To nowa straszliwa odmiana. Testy jej nie wykrywają, lekarze nie rozpoznają i tylko po objawach takich jak przy zwykłym przeziębieniu...


Pt sty 28, 2022 12:36 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Właśnie takich reakcji oczekiwałem po betonie foliarskim. Ale jesteście przewidywalni.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt sty 28, 2022 12:39 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Trzeba znaleźć odpowiedniego lekarza, który to zdiagnozuje. Najlepszy będzie wierzący.


Pt sty 28, 2022 12:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jockey napisał(a):
Byłem wczoraj u lekarza. Już myślałem ze to covid bo przecież szczepienia nie chronią i ze wszystkim diagnozują covid No bo przecież wiadomo ze lekarz dostaje kasę za zdiagnozowanego covida. W sumie gorączki nie mam ale reszta objawów czyli ból mięśni, kaszel, katar itp. Tak myśle sobie super będę miał izolacje a żona i dzieci na kwarantannie. Super. I jakie moje rozczarowanie test wyszedł negatywnie. A takie plany już miałem na zagospodarowanie kwarantannę żony i dzieci i moja izolacje. A tu takie rozczarowanie. Nawet poprzednie covida nie mogę złapać. Nie to co inni co to covida nie mieli a im zdiagnozowali. A i w przychodni u lekarza pierwszego kontaktu tez normalnie. A nie żadna teleporada czy coś w tym stylu. Normalnie klasycznie w gabinecie. Ehhhhh przereklamowane to orzekania covida. Zwyczajne przeziębienie mi zdiagnozowano.

Myślę że dla pewności powinnes się sam testować codziennie, są testy w aptece do samodzielnego stosowania bo chyba nawet Barney mówił coś kiedyś o okienku serologicznym gdy Covid nie jest wykrywany przez test. Nie ma z tym żartów, Covid nie śpi.


Pt sty 28, 2022 2:27 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Myślę, że to Jockeya ciekawość naukowa, by na sobie testować. Powiedział też, że sprawdził przy okazji inne kwestie i odhaczył: jest porządek w służbie zdrowia na moim terenie. Miał koronawirusa, bo to wirusy przeziębieniowe, ale przyplątał się taki, którego test ignoruje. I ma kolejną odpowiedź: testy nie wyłapują wszystkich koronawirusów jak to się podawało w mediach przez antycovidowców.
Wespecjan zrozumiał to co ma wgrane jako program odczytu, czyli przewidywalny lęk i niechęć do konkretnego człowieka. Potrafi go atakować na oślep (jest w koszu).Tu mamy kolejny test: na pokorę w sensie duchowym i kompleksy w sensie psychologicznym. Sposób obrony Wespecjana to będzie kolejny test na pokorę.
Zwykły opis sytuacji, którego inicjowała ciekawość a odpowiedzi multum. Ludzie wszystko piszą o sobie a potem mi wmawiają, że wymyślam. Nie. Czytam co piszą.


Pt sty 28, 2022 2:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
merss napisał(a):
przyplątał się taki, którego test ignoruje
Twoja wiara w specyficzność tych testów jest wiarą Abrahama.


Pt sty 28, 2022 3:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Wespecjan napisał(a):
Jockey napisał(a):
Byłem wczoraj u lekarza. Już myślałem ze to covid bo przecież szczepienia nie chronią i ze wszystkim diagnozują covid No bo przecież wiadomo ze lekarz dostaje kasę za zdiagnozowanego covida. W sumie gorączki nie mam ale reszta objawów czyli ból mięśni, kaszel, katar itp. Tak myśle sobie super będę miał izolacje a żona i dzieci na kwarantannie. Super. I jakie moje rozczarowanie test wyszedł negatywnie. A takie plany już miałem na zagospodarowanie kwarantannę żony i dzieci i moja izolacje. A tu takie rozczarowanie. Nawet poprzednie covida nie mogę złapać. Nie to co inni co to covida nie mieli a im zdiagnozowali. A i w przychodni u lekarza pierwszego kontaktu tez normalnie. A nie żadna teleporada czy coś w tym stylu. Normalnie klasycznie w gabinecie. Ehhhhh przereklamowane to orzekania covida. Zwyczajne przeziębienie mi zdiagnozowano.

Poleciałeś hipochondryku z przeziębieniem do lekarza?


Psychoza strachu, nawet bez gorączki poszedł. No ale ma darmowe ubezpieczenie to marnuje czas lakarzy na pierdółki a mogliby leczyć pacjentów faktyczni chorych i cierpiących. No, ale egoizm ważniejszy.

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Pt sty 28, 2022 3:26 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Albo się nie znam na żartach albo tak dobrze żartujecie, że się nie poznałem. Najstarszy stażem moderator chyba nie pracuje zarobkowo (zdalnie) na tym forum. Pewnie gdzieś chodzi z kimś się spotyka, znamy jego poglądy więc wszystko gra.


Pt sty 28, 2022 4:48 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL