Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:22 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 173, 174, 175, 176, 177  Następna strona
 Kowid 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
A jakież to 100% naukowe, absolutnie nie-foliarskie metody walki z koronaświrusem stosował rząd wspierany dzielnie przez radę szamanów? Spójrzmy na kilka:
- limity w marketach: ludzie oczekujący na wejście do środka kisnęli w kolejkach przed sklepami, ale to nic, bo wirus nie jest groźny na zewnątrz
- zamykanie lasów, stoków narciarskich i cmentarzy, bo wirus jednak jest groźny na zewnątrz...
- zamykanie siłowni, bo "sufity są tam niskie"
- zamykanie restauracji bo ktoś w ministerstwie przeczytał jeden artykuł w "Nature" gdzie o tym pisali
- limit 5 osób w kościele, czyli mniej niż w komunikacji miejskiej, bo wiadomo że w budynku o kubaturze, dajmy na to 70000m3 wirus roznosić się będzie skuteczniej niż w autobusie...
- teleporady czyli leczenie ludzi na odległość bez ich uprzedniego przebadania (jeśli to nie są gusła, to nie wiem co jest)
- zamykanie oddziałów szpitalnych, odwoływanie zabiegów, blokowanie dostępu do służby zdrowia dla pacjentów z pozytywnym wynikiem przypadkowego testu.
- oparcie całego kowidowego terroru na lipnych testach, których wiarygodność była wielokrotnie kwestionowana
- trzymanie ludzi w izolacjach tygodniami, co w przypadku rodzin kończyło się całą sztafetą izolacji, gdy już dawno nie mieli objawów, bo ktoś wyciągnął sobie taki przepis z kapelusza.
- podział kraju na kolorowe strefy na podstawie jakichś z tyłka wziętych kryteriów i kazanie ludziom ściągać/nakładać maski przemieszczając się pomiędzy tymi strefami, co nie miało żadnego sensu z medycznego punktu widzenia.


Wt mar 14, 2023 1:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
"Kiedy komunizm upadł, myślałem, że to wszystko się skończyło i będziemy żyć w normalnym świecie. Gdy byłem przewodniczącym komitetu obywatelskiego „Solidarność”, opluwano mnie w prasie wojskowej i mówiono, że jestem człowiekiem, który chce podważać Układ Warszawski. Byłem wrogiem społecznym. Wydawało się, że to wszystko się skończyło. Obecnie funkcjonują inne mechanizmy, ale są całkiem podobne – podkreślił gość Radia Maryja"

https://www.radiomaryja.pl/informacje/t ... ch-10-lat/


Pt kwi 28, 2023 10:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
koziels napisał(a):
"Kiedy komunizm upadł, myślałem, że to wszystko się skończyło i będziemy żyć w normalnym świecie. Gdy byłem przewodniczącym komitetu obywatelskiego „Solidarność”, opluwano mnie w prasie wojskowej i mówiono, że jestem człowiekiem, który chce podważać Układ Warszawski. Byłem wrogiem społecznym. Wydawało się, że to wszystko się skończyło. Obecnie funkcjonują inne mechanizmy, ale są całkiem podobne – podkreślił gość Radia Maryja"

https://www.radiomaryja.pl/informacje/t ... ch-10-lat/


Stanowisko 7. zespołu ds. COVID-19 przy Prezesie PAN: Szczepienie jest jedynym racjonalnym wyborem, dzięki któremu będziemy mogli szybciej wyjść z pandemii

https://informacje.pan.pl/informacje/ma ... z-pandemii


N kwi 30, 2023 2:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Badania dotyczące wpływu lockdownów na zwalczanie jedynie słusznej i modnej choroby
Jak już dawno zauważyły "szury" i "foliarze" - wpływ ów był mizerny.
Poniżej link do badań z artykułu jakby ktoś był ciekaw
https://sites.krieger.jhu.edu/iae/files ... tality.pdf

Pozwolę sobie zacytować:
Dr Lars Jonung z Uniwersytetu w Lund wyjaśnił, że badanie było pierwszym, które w pełni oceniło wpływ obowiązkowych restrykcji na świecie. — Pokazuje ono, że lockdowny były zawiedzioną obietnicą. Miały one znikomy wpływ na zdrowie, ale spowodowały katastrofalne koszty gospodarcze, społeczne i polityczne dla społeczeństwa. Najprawdopodobniej lockdowny stanowią największy błąd polityczny w dzisiejszych czasach — ocenił.


Wt cze 06, 2023 9:49 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Nie ma to jak wybierać badania pasujące do tezy - zawsze sie ma rację ;)
EOT

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt cze 06, 2023 12:54 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barney napisał(a):
Nie ma to jak wybierać badania pasujące do tezy - zawsze sie ma rację ;)
EOT

Jeszcze raz Barney, specjalnie dla Ciebie: badanie było pierwszym, które w pełni oceniło wpływ obowiązkowych restrykcji na świecie.


Wt cze 06, 2023 1:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jaaasne.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt cze 06, 2023 2:25 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jak zwykle miażdżący argument. Barney po prostu wie lepiej ;) To się rozumie samo przez się :D


Wt cze 06, 2023 3:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Tak wygląda rozmowa z fanatycznymi wyznawcami kowida.

UE i WHO pracują nad globalnym systemem weryfikacji kto i na co się zaszczepił. Więc pewnie w ciągu kilku lat będzie następna pandemia. Wtedy Barney przekonwertuje.


Wt cze 06, 2023 4:28 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
koziels napisał(a):
Tak wygląda rozmowa z fanatycznymi wyznawcami kowida.

UE i WHO pracują nad globalnym systemem weryfikacji kto i na co się zaszczepił. Więc pewnie w ciągu kilku lat będzie następna pandemia. Wtedy Barney przekonwertuje.

Tak wyglada rozmowa z fanatycznymi wyznawcami teorii spiskowych. Wszędzie spisek. Wszędzie czają się ludzie związani z rządem światowym. Oni w szczepionkach chcą kontrolować umysły. W szczepionce wczepiają chipy do tego aby nami sterować. Przecież to oczywista oczywistość.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt cze 06, 2023 7:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
koziels napisał(a):
Tak wygląda rozmowa z fanatycznymi wyznawcami kowida.

UE i WHO pracują nad globalnym systemem weryfikacji kto i na co się zaszczepił. Więc pewnie w ciągu kilku lat będzie następna pandemia. Wtedy Barney przekonwertuje.

Gdzie tam! On będzie wniebowzięty jak będzie mógł się wylegitymować Wielkiemu Bratu z tego ile i jakie szpryce przyjął oraz w co je sobie zaaplikował. Od razu poczuje się bezpiecznie wiedząc że WHO go prześwietli na wylot a UE wyda mu paszporcik.

Jockey napisał(a):
Tak wyglada rozmowa z fanatycznymi wyznawcami teorii spiskowych. Wszędzie spisek. Wszędzie czają się ludzie związani z rządem światowym. Oni w szczepionkach chcą kontrolować umysły. W szczepionce wczepiają chipy do tego aby nami sterować. Przecież to oczywista oczywistość.

Pocieszne są te nieudolne próby dyskredytowania wszystkiego, co piszemy biorąc pod uwagę, że to co pisały "szury" o rzekomej pandemii okazało się lub okazuje prawdą. Już nawet część kowidian zaczęła przeglądać na oczy, tylko taki beton jak wy nadal żyje w swojej bańce.


Wt cze 06, 2023 8:34 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
To tylko piłeczka odbita i taka sama argumentacja jak wasza.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt cze 06, 2023 8:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
W pierwszym poście na tej stronie @polexit pięknie wymienił gusła, w które wierzycie i które miały pomóc w walce z wirusem.
Później podał wyniki badań, które stwierdzają, że lockdowny itp. zabobony nie działają. To przyszły odpowiedzi, że ktoś w szczepionkach chce kontrolować umysły, cokolwiek miałoby to znaczyć, czy odpowiedź Barneya - przeciągane jaaasne. Później i tak nie przeszkadza wam to twierdzić, że posługujecie się argumentami w dyskusji. Co już w ogóle jest groteskowe.


Wt cze 06, 2023 9:14 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
tak najprościej wsadzić w usta nie nasze tezy i potem z nimi polemizować.
lockdown nie miał na celu żadnego zapobiegania a jedynie roziagniecie w czasie zarażenia. ale żeby to wiedzieć trzeba czytać źródła medyczne a nie foliarskie

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt cze 06, 2023 10:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Co przyniosło jeszcze gorsze efekty. Świetna strategia.


Wt cze 06, 2023 10:27 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 173, 174, 175, 176, 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL