Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:14 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
 Wybory prezydenckie w USA 2020 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Jockey napisał(a):
Przecież on jest zwolennikiem aborcji.

Lgbt tez popiera


Pn sty 25, 2021 12:16 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Dokładnie.
On jest teoretycznym katolikiem. I popiera wszelkie lewicowe pomysły.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 25, 2021 8:23 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Jockey napisał(a):
Dokładnie.
On jest teoretycznym katolikiem. I popiera wszelkie lewicowe pomysły.

Bardzo mnie dziwi jak w sumieniu to łączy.
Ale TVP jeszcze niedawno (nienwiem jak jest teraz) wychwalalo Bidena za jaego ktolickosc. Wiele osob sie na to zlapalo i slyszlam od osoby z rodziny ogladajacej tvp i bez kryttki popierajacej PIS ze Biden dobry bo katolik.


Pn sty 25, 2021 10:15 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
sachol napisał(a):
Jockey napisał(a):
Dokładnie.
On jest teoretycznym katolikiem. I popiera wszelkie lewicowe pomysły.

Bardzo mnie dziwi jak w sumieniu to łączy.

Słucha pewnie takich "autorytetów" jak ten tu:
https://www.pch24.pl/kard--cupich-ostro ... 479,i.html
I potem mu wychodzi, że widocznie to nic złego.


Pn sty 25, 2021 10:51 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
sachol napisał(a):
Jockey napisał(a):
Dokładnie.
On jest teoretycznym katolikiem. I popiera wszelkie lewicowe pomysły.

Bardzo mnie dziwi jak w sumieniu to łączy.
Ale TVP jeszcze niedawno (nienwiem jak jest teraz) wychwalalo Bidena za jaego ktolickosc. Wiele osob sie na to zlapalo i slyszlam od osoby z rodziny ogladajacej tvp i bez kryttki popierajacej PIS ze Biden dobry bo katolik.

Od paru dobrych lat nie oglądam żadnej telewizji więc ciężko mi się odnosić do tego co było w TVP. Zrezygnowałem jak złapałem TVN na kłamstwach i manipulacjach a potem zauważyłem że TVP robi podobną robotę.
Informację zazwyczaj sprawdzam w kilku źródłach. Dyskwalifikując pewne jak GW i TVN. Zazwyczaj są to źródła internetowe. A co do katolickości i lewicowości niektórych to dobrym przykładem był chociażby Tygodnik Powszechny z ks. Bonieckim na czele i to co oni pisali i co dopuszczali to pominę milczeniem.
Niestety coraz więcej lewactwa jest w wypowiedziach różnych mediów mieniących się jako katolickie. Jest też trochę osób które uważają się za katolików a postawy w różnych dziedzinach mają mocno sprzeczne. Określani są jestem katolik ale...

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 25, 2021 12:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
https://www.straitstimes.com/world/unit ... 19-variant

Festiwal hipokryzji czas zacząć - jak Trump wprowadzał zakaz lotu z Chin, to była krytyka, że jak to tak, że rasizm i w ogóle. Teraz Józio Bajden będzie zapewne wychwalany przez te same media pod niebiosa za odważne decyzje ratujące miliony amerykańskich istnień :roll:


Pn sty 25, 2021 3:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Nie pamietam krytyki tej decyzji Trumpa w mediach glownego nurtu w Ameryce Pln, wiadomo bylo ze epidemia w Chinach sie rozwija i nikt przy zdrowych zmyslach nie chcial przeniesienia jej tutaj. Pamietam krytyke i wyroki sadowe wstrzymujace decyzje Trumpa o podrozach z krajow muzulmanskich. Poza tym jesli jakiemus sedziemu stanowemu nie spodoba sie ta decyzja Bidena to tez ja wstrzyma, tak jak bylo z dekretami Trumpa.

Jesli chodzi o dzialania Bidena w poprzednich administracjach, to ( abstrachujac od jego amerykanizmu i katolicyzmu ) nie byl on jednym ze zwolennikow umorzenia gierkowskich dlugow i wstapienia Polski do NATO?
Tak mi sie cos kojarzy, ale dawno to bylo a pamiec dobra to juz byla.


Pn sty 25, 2021 7:31 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt maja 01, 2020 4:13 am
Posty: 2
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Jesli Biden jest "teoretycznym" katolikiem to jak nazwac Trumpa ? Ile mial zon wszyscy wiedza, jaka nienawiscia zional do demokratow wszyscy widzieli, w ostatnim dniu jego kadencji prezydenckiej wykonano kare smierci, nigdy go nikt w kosciele nie widzial…..O czym Ty piszesz…. bo ja jako mieszkajaca tutaj od przeszlo 30 lat nie bardzo wiem. Oczywiscie dla Polski lepsza opcja to byl Trump ale nie dla nas.


Cz sty 28, 2021 10:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... t,79cfc278
No i zaczyna się.
Wcześniej Biden podpisał szereg innych "ciekawych" rozporządzeń, m.in. umożliwiających służbę w wojsku dla tzw. osób transpłciowych, wstrzymujących wycofanie się USA z finansowania WHO, powrót do porozumienia paryskiego itp. Aha, no i nie wolno teraz w "kraju wolności" mówić o "chińskim wirusie", "wirusie z Wuhan" i używać innych określeń, które mogą zostać odebrane jako rasistowskie. Tak oto USA stacza się w zamordystyczną lewacką dyktaturę. A chłopina rządzi dopiero kilka dni. Szybko to idzie.


Cz sty 28, 2021 11:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
I skad te informacje, ze zakazuje sie w Stanach mowienia tego czy owego?
Nie wynika to z zalinkowanego artykulu, zreszta jest bzdura bo kloci sie z wolnoscia slowa, ktora w Stanach jest jedna z podstawowych praw obywatelskich. Czy powstal jakis nowy "Urzad Cenzorski" o ktorym nikt nic nie wie?
Czy wczesniej podczas prezydentury Obamy, czy Busha Stany byly "zamordystyczna lewacka dyktatura"? Wszystkie zmiany ktore zrobil Biden w pierwszych dniach urzedowania istnialy przed prezydentura Trumpa, to tylko powrot do stanu sprzed jego prezydentury.
Nalatywanie na katolickosc Bidena to smutny zart w porownaniu do tego co prezentowal soba Trump pod wzgledem etycznym.
Coraz ciezej traktowac cie powaznie czytajac twoje posty.


Pt sty 29, 2021 6:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Adam M. napisał(a):
I skad te informacje, ze zakazuje sie w Stanach mowienia tego czy owego?
Nie wynika to z zalinkowanego artykulu, zreszta jest bzdura bo kloci sie z wolnoscia slowa, ktora w Stanach jest jedna z podstawowych praw obywatelskich.

Tak podstawowa że kogo chcieli to zablokowali we wszystkich mediach społecznosciowych.
Naprawde straszna bzdura.
Cytuj:
Coraz ciezej traktowac cie powaznie czytajac twoje posty.

Dokładnie Adamie. Bo chyba masz tutejszych forumowiczów za durniów.


Pt sty 29, 2021 6:14 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt maja 01, 2020 4:13 am
Posty: 2
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Sachol, jego ani Biden ani partia demokratow nie zablokowala. Zrobily to prywatne firmy ktore maja prawo robic co im sie podoba, moga wyrazac w ten sposob swoje poparcie komu im sie podoba I nie ma na to wprywu ani prezyden ani nikt inny.


Pt sty 29, 2021 8:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Zapominasz Sachol ze media spolecznosciowe to nie Stany ani zadna przestrzen rzeczywista, a wlasciciel takich mediow jak na razie moze robic co chce z wypowiedziami na nich zamieszczanymi.


Pt sty 29, 2021 8:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
To znaczy że właściciele tych mediów mają dyktatorską władzę.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Pt sty 29, 2021 8:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybory prezydenckie w USA 2020
Adam M. napisał(a):
I skad te informacje, ze zakazuje sie w Stanach mowienia tego czy owego?
Nie wynika to z zalinkowanego artykulu

Owszem, nie wynika, bo link odnosił się do innej decyzji Bidena. Poniżej wymieniłem po prostu inne jego pomysły. A co do rzeczonego zakazu, to proszę:
https://www.pch24.pl/joe-biden-zakazal- ... 608,i.html

Cytuj:
zreszta jest bzdura bo kloci sie z wolnoscia slowa, ktora w Stanach jest jedna z podstawowych praw obywatelskich.

Kpisz sobie? A to, co robi BigTech wycinając z debaty publicznej bluźniących przeciw lewackiej politycznej poprawności, to też jest ta osławiona "wolność słowa"? Teraz Biden oficjalnie taki kierunek poparł. To zresztą nie pierwszyzna w wydaniu demokratycznych oszołomów:
https://dorzeczy.pl/swiat/167257/termin ... w-usa.html
https://polskieradio24.pl/5/1223/Artyku ... jca-rodzic

Cytuj:
Czy wczesniej podczas prezydentury Obamy, czy Busha Stany byly "zamordystyczna lewacka dyktatura"?

Napisałem, że się staczają - właśnie pod rządami Bidena i Harris. Nie pisałem o wcześniejszych prezydentach.

Cytuj:
Wszystkie zmiany ktore zrobil Biden w pierwszych dniach urzedowania istnialy przed prezydentura Trumpa, to tylko powrot do stanu sprzed jego prezydentury.

To dopiero początek. Na realizację czeka już próba skodyfikowania orzeczenia "Roe vs. Wade" by uniemożliwić stanom ograniczenia ws. aborcji oraz kombinowanie przy składzie Sądu Najwyższego, by nie mógł on blokować lewackich zapędów nowej administracji.

Cytuj:
Nalatywanie na katolickosc Bidena to smutny zart w porownaniu do tego co prezentowal soba Trump pod wzgledem etycznym.

To nie jest żadne nalatywanie, tylko stwierdzenie faktu, że katolickość Bidena jest czysto teoretyczna. Biden to katolik bezobjawowy - bez względu na to, co o sobie mówi, głosi rzeczy sprzeczne z nauką Kościoła, do którego przynależność deklaruje oraz czynnie wspiera rozwiązania prawne stojące w kontrze do moralności katolickiej. Mówiąc wprost, jest to zwykły heretyk.
https://ekai.pl/zdecydowana-reakcja-epi ... -i-harris/
https://ekai.pl/katolicki-instytut-praw ... ludzkosci/
https://www.pch24.pl/biden-spozywal-i-p ... 531,i.html

Cytuj:
Coraz ciezej traktowac cie powaznie czytajac twoje posty.

Trudno. Nie piszę ich z myślą o byciu poważanym ani o zadowoleniu kogokolwiek.


Pt sty 29, 2021 9:17 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL