Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 9:04 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
Zawrzało w internecie. Celebryci grożą sądami
https://dorzeczy.pl/kraj/140835/dla-mni ... i-tvp.html
Cytuj:
"Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie jak i tych których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą" – napisał Kuba Wojewódzki w reakcji na film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". W emocjonalnym wpisie pojawiła się zapowiedź pozwu zarówno przeciwko reżyserowi filmu, jak i TVP.

https://dorzeczy.pl/kraj/140931/tyle-pr ... ztuki.html
Cytuj:
"Kilka lat temu wystąpiłem w Zatoce Sztuki razem z kilkorgiem koleżanek i kolegów w koncercie piosenek Wojtka Młynarskiego. Wojtek prowadził ten koncert. Rzeczywiście napisałem „Tak dla Zatoki Sztuki” pod swoim zdjęciem. Gdybym wiedział wtedy jak paskudne rzeczy tam się działy, nie napisałbym i nie wystąpił. Tyle prawdy"

https://www.dorzeczy.pl/kraj/140942/nig ... kiego.html
https://wiadomosci.wp.pl/nic-sie-nie-st ... 929492097a

https://wiadomosci.wp.pl/nic-sie-nie-st ... 340661889v
Będzie się działo
Zaraz pewnie będzie płacz i lament w mediach głównego nurtu czyli GW, TVN i TOKFM i reszta
Już zaczeła w swoim stylu GW
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =168&c=100
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... Id,4508612

Pytanie tylko co z tego wyniknie i czy będą media tak samo ostre jak w stosunku do Kościoła.
Zachęcam do debaty czy będziemy mieli zamiatanie spraw celebrytów pod dywan czy będzie rozprawa ostra jak to robili z Kościołem.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz maja 21, 2020 7:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
Jockey,

w innym temacie o tym dyskutowaliśmy. Film obejrzałem i tam go oceniłem.

Co do celebrytów, to wiadomo, że będzie takie coś, nikt nic nie widział, nie słyszał, nie wiedział. Niestety, ale potrzebne są dowody...a tych Latkowski nie przedstawił, więc tylko pokazali zdjęcia znanych aktorów i...koniec. Ten właściciel i Krystek (obaj z zarzutami) to być może tylko "leszcze" i figuranci, kozły ofiarne a sam brudny proceder trwa na najwyższych szczeblach. Zauważcie, że prokuratura też z opieszałością działała w sprawie tych ohydnych przestępstw. A policjanci to sobie dorabiali po godzinach jako ochroniarze/bramkarze przy tym klubie Zatoka sztuki. Wcześniej dziennikarze bądź co bądź GW tym się zajęli, powstała nawet książka. Teraz wyszedł film.

Wielka kasa, wpływy i układy... i zamiatanie sprawy przez długi okres.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz maja 21, 2020 8:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
A tutaj też bardzo ciekawy głos byłego boksera i zawodnika MMA Marcina Najmana:

https://sport.interia.pl/mma/news-mma-najman-zabral-glos-w-sprawie-afery-pedofilskiej,nId,4508480

Swoją drogą, to prezydent Sopotu Karnowski z KO czy Hanna Lis stanęli w obronie filmu (Karnowski w nim wystąpił).

No i zachowanie celebrytów na wielki minus, po tym jak zaczęły pojawiać się sygnały i przecieki o piekle dziewczyn, które znalazły się na zapleczach Zatoki sztuki - celebryci stanęli w obronie klubu (żeby go nie zamykać...).

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz maja 21, 2020 8:11 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
Ja niestety nie oglądałem obu filmów, więc nie będę uczestniczył w tej debacie kto ma racje a kto nie ma. Ale dodam, ze Celebryci na minus się zachowują, bo trzeba dowodów.A na takich kapłanów to nie wiele trzeba wszyscy jadą zaciekle chociaż większośc kapłanów jest niewinna.


N maja 24, 2020 11:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
Środowisko celebrytów jest przesiąknięte różnego rodzaju zgniliznami obyczajowymi, moralnymi. Kochanki, kokaina, inne narkotyki, morze alkoholu i właśnie zboczenia i dewiacje seksualne. Jednak tutaj to trochę "za mało", że ktoś tam był w tej Zatoce sztuki jak Skiba, Wojewódzki, Siwiec, Szyc, Zborowski, Iwan itd. Trzeba jakoś wykazać, że coś wiedzieli - ale jak to udowodnić? Na zapleczach takich klubów dzieją się dantejskie sceny, ale to nie oznacza, że wszyscy jak jeden mąż w tym klubie nawet domyślają się co się dzieje.

W Kościele tak samo - jest ksiądz pedofil, ale czy ten, który koncelebruje z nim Mszę Świętą wie czy może przypuszcza, że ów kapłan ma takie a nie inne skłonności? Może nic nie wiedzieć a stać ze zwyrodnialcem w sutannie przy ołtarzu. Sama obecność w miejscu gdzie dzieją się takie rzeczy czy nawet obok takiej osoby to jeszcze nie jest dowód...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N maja 24, 2020 12:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
Nie widziałem obu filmów (poprzedniego filmu Sekielskich zresztą też nie), więc nie będę się wypowiadał na temat faktów bądź domysłów tam przedstawionych, zasadności pozwów itp. Natomiast odpowiadając na bardziej ogólne pytanie czy media będą tak samo ostre dla środowiska celebryckiego jak wobec Kościoła, to oczywiście nie. Przynajmniej nie media głównego ścieku. Z tego prostego powodu, że są one ekspozyturą ośrodków żywo zainteresowanych walką z Kościołem jako takim. Dlatego wykorzystają każdą okazję do ataku nań i do próby podkopania zaufania społecznego. Kręgi celebrycko-artystyczne nie są natomiast na celowniku głównego medialnego ścieku, a wręcz są z nim mocno zblatowane. Dlatego spodziewałbym się tu raczej trzymania sztamy i narracji w stylu "nic się nie stało".


N maja 24, 2020 1:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
No ogólnie to wiadomo, że w mediach głównie lewicowych i liberalnych celebryci będą łagodniej traktowani i przedstawiani. Pomówienia, insynuacje itd. Natomiast w Kościół walić czym się da. Nigdy media nie będą bardziej stać po stronie Kościoła niż innych grup społecznych. Takie jak TVN wręcz kipią z nienawiści do Kościoła, ale nie przeszkadza to osobom duchownym jak o. Gurzyński, ks. Boniecki, ks. Lemański itd. "brylować" w tych mediach, żeby nie powiedzieć o ex-zakonnikach (Obirek, Bartoś)...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N maja 24, 2020 1:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
O, tak, TVN dochował się pokaźnej gromadki własnych ekspertów w koloratkach, którymi zawsze można się posłużyć gdy trzeba przywalić w Kościół przy pomocy "autorytetu" z wewnątrz tego Kościoła. Widać część ludzi wciąż się na to nabiera.


N maja 24, 2020 3:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
Tu nie ma o czym dyskutować. Trzeba zbierać dowody i kierować sprawy do sądu. Bez oglądania się na to przeciw komu będą wytaczane. Bo jeśli chociaż w jednym przypadku przymkniemy oko "bo taki dobry człowiek", albo jeszcze gorzej "bo to naszego oskarżają", to znaczy że wcale nam nie zależy na sprawiedliwym ukaraniu winnych.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


N maja 24, 2020 4:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
Dokładnie tak. Nie ma żadnego pobłażania i żadnych wyjątków. Tak jak pisałem - miejsce pedofila jest w więzieniu za swoje czyny. I naprawdę nieważne czy to jest aktor, lekarz, prawnik, kucharz czy ksiądz, nauczyciel, przestępstwo to przestępstwo.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N maja 24, 2020 5:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic się nie stało - czyli czy celebryci a pedofilia
A ja nawet nie chce głośno mówić o co mnie oskrżają .Krzyż w rodzinie i tyle

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Cz paź 22, 2020 8:55 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL