Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 12:14 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
 Poczatek państwa totalitarnego 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2015 5:45 pm
Posty: 646
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Jockey napisał(a):
Reprezentujesz taki właśnie beton i łykasz co ci podadzą.
KTO mi CO podał? Pytałem, ale jak zwykle nie odpowiedziałeś, chowając się za tarczą powtarzanych jak mantra zaklęć. Repetujesz zasłyszane gdzieś opowieści, ale gdy ja kładę karty i mówię "SPRAWDZAM", to zwijasz się jak jeż, zostawiając chorągiewkę z napisem "Odstaw TVN".

To jak z tą lustracją? Uciekł, bo bał się otwarcia spalonej teczki? Bo przeprowadzało się tę lustrację chyba we współpracy z IPN, a jeśli IPN jej nie ma...

Nadal nie wyjaśniłeś mi, jak nieoglądane i niesłuchane TVN/Tok FM wpływają na ludzką świadomość. Nadal frasuje mnie to zagadnienie. Tesla i Edison też dopytują.

Jockey napisał(a):
To taka szkoła.
A to takie ciągłe chowanie się dziecinnymi unikami, byleby nie odnieść się do słów rozmówcy. Bo "Odstaw TVN" to nie jest odniesienie się.

Barney napisał(a):
Ale jeśli ten TW w jawnej nienawiści za zdemaskowanie w przeszłości jego wyczynów za PRL nagle fałszuje politycznie listę... to chyba nic dziwnego, że się przypomina jego delatorska działalność.
Tu już chyba zupełnie chłopu prąd odcięło. Pomijając, że poplątała mu się kolejność.

Obejrzałeś wczorajszy występ dyrektora, który miał przed kamerami opowiedzieć jak wyglądało fałszowanie listy od kuchni? Tam też padały konkretne pytania (jak moje), a w odpowiedzi jąkanie, pocenie i zmiana tematu.

Barney napisał(a):
Polecam przegląd prasy albo internetu z okresu, kiedy Niedźwieckiemu to wyciągnięto.
Już wcześniej kontrolnie przejrzałem, nie znajdując niczego, czego bym nie widział w minionych latach. Nic odkrywczego ani przełomowego.

Barney napisał(a):
spalenie teczki wcale nie uniemożliwia zidentyfikowania konfidenta, bowiem teczka i materiały z niej były ewidencjonowane w bardzo różnych miejscach
No, to czekamy na odnalezienie się tych materiałów. Pierwszy rzucę wtedy kamień (jeśli będzie za co). Ale nie wcześniej.

Barney napisał(a):
Niesamowite, jak niektórzy są skłonni nawet pokochać SB i jej delatorów, byle dokopać PiS...
Niesamowite, jak niektórzy zatraceni w nieracjonalnej zresztą nienawiści potrafią zakryć uszy na każdą oczywistą prawdę mającą pecha być niezgodną z granicami strefy swego światopoglądowego komfortu i zaprojektować na rozmówcy dowolną bzdurę. Dziś kocham SB, jutro KGB, pojutrze LGBT, popojutrze...

Kurczę, ja też chciałbym znienawidzić Niedźwieckiego tak mocno jak Barney - na razie ani mnie on ziębi, ani grzeje - no ale muszę mieć - czarno na białym - za co. Wciąż nie wiem na kogo kapował, komu zaszkodził. Skoro Barney używa tak mocnych słów i jest tak przekonany o haniebnej działalności N., to znaczy że wie komu tamten szkodził, a może i karierę zniszczył. Przecież, gdyby nie wiedział, to by tak nie pisał, co nie?

Jockey napisał(a):
Według tego co mówią różni muzycy proceder z fałszowaniem trwał od lat i Niedzwiecki podobno brał za to kasę.
"RÓŻNI MUZYCY"

"PODOBNO"

Już prawie mnie przekonałeś. Ja też znam muzyka, który zna bankiera, który zna szewca, którego ojca matki brata syn PODOBNO...

gdybyś mi nie wierzył, to ten gość poniżej to potwierdził, więc chyba teraz wszystko jasne:

Obrazek

Jockey napisał(a):
nagle uwziął się na niego jakiś dyrektor z nadania PiS.
Oczywiście, że dyrektor się nie uwziął. Wczoraj wyczerpująco wytłumaczył całą sytuację w sposób następujący: "Yyy... aaa... uuu...".

---

Doskonale sprawdzilibyście się w sądownictwie za czasów Bieruta. Tam też dowody były zbędne.

Zastanawiam się, obserwując Wasze fikołki, jak Wy (no dobra, zwłaszcza Barney, bo Jockey to po prostu baba z magla) to godzicie z chrześcijańskim - w założeniu - podejściem do świata i ludzi...


Pt maja 22, 2020 6:09 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Tym postem potwierdziłeś tylko to co Barney i ja o tobie pisaliśmy
Dzieki

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt maja 22, 2020 6:26 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 10, 2018 10:18 pm
Posty: 746
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
@Jockey
Ale co dokładnie potwierdził? Że PiSowski beton, do którego się zaliczasz(mimo że się od niego usilnie odżegnujesz), w krytyce ukochanej partii widzi tylko i wyłącznie KODy, TVNy i GW? Stary Kiemlicz napisał długie posty, zawierające sporo argumentów, które zbyłeś w typowym dla siebie stylu. I żeby było śmiesznie, zarzuciłeś mu, że uprawia wycieczki osobiste, a sam od takowych zacząłeś, jak zwykle zresztą, sugerując że przedawkował TVN.

To jest kolejna wymiana, w której się kompromitujesz. Tak jak np. w tej z marca ze ŚmiałymHarpunnikiem, którą skrzętnie zakopałeś w temacie "Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko", żeby jak najmniej osób na nią trafiło. I w dziesiątkach innych.

_________________
"What’s the point of a f***ing window if you can’t jump out of it?" - Patrick Melrose


Pt maja 22, 2020 9:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Sorry, ale już dawno doszedłem do wniosku że na HeresJohny szkoda czasu. Teraz wiem że na Kiemlicza też - będzie tylko paplanie i ping-pong.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt maja 22, 2020 11:30 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Jockey napisał(a):
Według tego co mówią różni muzycy proceder z fałszowaniem trwał od lat i Niedzwiecki podobno brał za to kasę.

Aż nastał ten moment gdy przebrała się miarka.


Pt maja 22, 2020 11:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
A ja cie lopatka bum, a ja cie kubelkiem...:)

Pod jakim wzgledem na HeresJohnny szkoda czasu?
Stary Kiemlicz zadal konkretne pytania, moze zamiast sie zaperzac warto na nie sprobowac odpowiedziec?
Inaczej my lewacy nigdy sie z wami prawakami nie dogadamy, na zaden temat.
Marku jezeli nie widzisz tego ze to nic nie znaczaca, zabawna afera w Trojce to powrot metod prlowskich w mediach to nie wiem co powiedziec.
Przeciez jestesmy w podobnym wieku i to pamietamy.


Pt maja 22, 2020 11:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Nie mam żadnej ochoty dogadywać się z lewakami - przynajmniej jeśli idzie o politykę. Zło się zwalcza, a nie dogaduje.
A dlaczego nie warto? Bo nie ma tu "konkretnych pytań" - jest demagogia aż furczy i dymi.
Można z kimś dyskutować, gdy w wypowiedzi zaprezentuje 2-3 bzdury.
Jeśli cała wypowiedź jest bzdurą, dyskusja nie ma sensu. Brak punktu wyjścia.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So maja 23, 2020 12:04 am
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Barney napisał(a):
Nie mam żadnej ochoty dogadywać się z lewakami - przynajmniej jeśli idzie o politykę. Zło się zwalcza, a nie dogaduje.

Ze złem to tak najlepiej bezkompromisowo i zdecydowanie, zwłaszcza z tym lewackim.

Adam M. napisał(a):
Inaczej my lewacy nigdy sie z wami prawakami nie dogadamy, na zaden temat.

No tak bo wy lewacy zdajecie niepoważne pytania, a mimo to otrzymujecie merytoryczne odpowiedzi.
https://www.youtube.com/watch?v=cEGDcIbSUbM


So maja 23, 2020 12:46 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Odsłuchałam. Utwierdziło mnie to co zobaczyłam w tezie którą stawialam gdy kiedyś rozmawiałam na temat Telewizji Publicznej. Media publiczne są traktowane na zasadzie łupu. Brak woli politycznej, by je odpartyjnić. Praktycznie sednem było to, co powiedziała p. poseł Śledzińska - Katarasińska do prezeski , było to coś w stylu : jest pani do zmiany , ale że ponownie prezesem TVP będzie pan Kurski, to może pani się nie martwić o posadę. Imho samo sedno problemu. Upartyjnienie mediów daje to, co widzimy, bez szans na zmianę stanu rzeczy, bo gdy wygrałaby opozycja - zmieniliby na swoich. Prawdziwa misja mediów publicznych wymagałaby woli politycznej głównych graczy, a na to się nie zanosi.No chyba, że rozbity by został beton POPISU, wtedy byłaby szansa wprowadzenia zdrowych zasad odpolitycznienia mediów, czy zostałaby wykorzystana ? Nie wiem.


So maja 23, 2020 3:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Kurski ponownie w TVP to jest tak naprawdę policzek nie dla kogo innego, jak samego prezydenta Dudy. Obóz władzy pokazał, że wszystko można zmienić, cofnąć każdą decyzję, nie liczyć się z nikim. Zmiana na PO nic nie da - bo za Ogórek i Janeckiego będzie Lis i Kraśko. "Kto ma władzę, ten ma media publiczne"...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So maja 23, 2020 3:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Barney napisał(a):
Nie mam żadnej ochoty dogadywać się z lewakami - przynajmniej jeśli idzie o politykę. Zło się zwalcza, a nie dogaduje.

Sylvan napisal:
"Ze złem to tak najlepiej bezkompromisowo i zdecydowanie, zwłaszcza z tym lewackim."

Tiaaa, moze na forum katolik.pl, ale w realu to niekoniecznie.
Nie zajedziecie daleko z ta retoryka z czasow wojen religijnych w panstwie gdzie przynajmniej polowa ludzi nie popiera waszych pogladow, ani przekonania ze tylko wy macie racje.


So maja 23, 2020 4:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Adam M. napisał(a):
Nie zajedziecie daleko z ta retoryka z czasow wojen religijnych w panstwie gdzie przynajmniej polowa ludzi nie popiera waszych pogladow, ani przekonania ze tylko wy macie racje.
A jakie to ma znaczenie, ilu ludzi nas popiera?
Choć na razie to kandydat lewaków ma ile? 2? 4%? :mrgreen:

mniszek_pospolity napisał(a):
Kurski ponownie w TVP to jest tak naprawdę policzek nie dla kogo innego, jak samego prezydenta Dudy. Obóz władzy pokazał, że wszystko można zmienić, cofnąć każdą decyzję, nie liczyć się z nikim.
Sorry, a dlaczego mieliby się liczyć i z kim konkretne?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So maja 23, 2020 4:47 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Barney, to był głos Bosaka, ale i lewaki mówią/piszą to samo:

https://lewica2019.pl/aktualnosci/1314-powrot-jacka-kurskiego-na-fotel-prezesa-tvp-to-policzek-dla-prezydenta-andrzeja-dudy-lewica-nie-zgadza-sie-na-prywatyzacje-mediow-publicznych

Bosak (Konfederacja) o powrocie J. Kurskiego do zarządu TVP: Jest to upokorzenie prezydenta A. Dudy

https://www.youtube.com/watch?v=WvE2AGEMZIc

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So maja 23, 2020 5:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
No i co z tego że upokorzyli Dudę, powinien być do tego przyzwyczajony że jest pionkiem w PiS.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


So maja 23, 2020 5:19 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poczatek państwa totalitarnego
Adam M. napisał(a):
Sylvan napisal:
"Ze złem to tak najlepiej bezkompromisowo i zdecydowanie, zwłaszcza z tym lewackim."

Tiaaa, moze na forum katolik.pl, ale w realu to niekoniecznie.
Nie zajedziecie daleko z ta retoryka z czasow wojen religijnych w panstwie gdzie przynajmniej polowa ludzi nie popiera waszych pogladow, ani przekonania ze tylko wy macie racje.

Ot, ironia a ty tak na poważnie.


So maja 23, 2020 6:11 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL