Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 8:18 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 90  Następna strona
 Wybory prezydenckie 2020 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Inczuczuna napisał(a):
Bosak... może kiedyś w przyszłości. To że jest bystry, elokwentny i nieźle wypada w debatach to jednak trochę mało.

A czego mu brakuje? Niech zgadnę: milionów na koncie i innych tego typu osiągnięć?

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Pn lut 10, 2020 5:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Inczuczuna napisał(a):
Bosak... może kiedyś w przyszłości. To że jest bystry, elokwentny i nieźle wypada w debatach to jednak trochę mało.

Czyli kto teraz jesli nie Bosak? Idealem moze nie jest, ale jakos nie widze dla niego zadnej alternatywy.
Jockey napisał(a):
Idź na kurs czytania ze zrozumieniem.

To smutne, ze nie potrafisz napisac nawet jednego posta bez tego typu prostackich atakow.

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Pn lut 10, 2020 5:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
towarzyski.pelikan napisał(a):
A czego mu brakuje? Niech zgadnę: milionów na koncie i innych tego typu osiągnięć?

To też, chociaż nie aż tak. Posiadanie milionów nie jest warunkiem koniecznym ;) Bosak to facet który oficjalnie zarobił w ostatnim roku kilka tysięcy zł, a kandyduje na stanowisko na którym będzie brał udział w rozporządzaniu budżetem państwa. Właściwie nigdy nie pracował, bo jakieś dorywcze zajęcia to nie jest coś co imponuje. Natomiast gdyby był właścicielem firmy, która jakoś prosperuje, to byłby dowód że trochę się orientuje w prawie i obrocie pieniądza.
Nie zrozum mnie źle, uważam że jest nie najgorszym kandydatem. Na tle pozostałych wypada wręcz świetnie. Ale częściowo wynika to z kiepskości reszty kandydatów.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pn lut 10, 2020 5:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Inczuczuna napisał(a):
To też, chociaż nie aż tak. Posiadanie milionów nie jest warunkiem koniecznym ;) Bosak to facet który oficjalnie zarobił w ostatnim roku kilka tysięcy zł, a kandyduje na stanowisko na którym będzie brał udział w rozporządzaniu budżetem państwa. Właściwie nigdy nie pracował, bo jakieś dorywcze zajęcia to nie jest coś co imponuje. Natomiast gdyby był właścicielem firmy, która jakoś prosperuje, to byłby dowód że trochę się orientuje w prawie i obrocie pieniądza.

Krzysztof Bosak od wielu lat angażuje się w życie społeczne. Jest ideowcem. To nie jest typ karierowicza, tylko człowieka idei. To co Ty odbierasz jako wadę może być widziane jako zaleta. Zauważ, że całe swoje życie poświęca działalności społecznej, mimo że... gówno z tego ma, a z jego walorami intelektualnymi mógłby mieć dochodową pracę z palcem w dupie.

A z faktu, że nigdy nie miał żadnej firmy nie wynika, że nie orientuje się w prawie i obrocie pieniądza. Zresztą od tego prezydent ma różnych doradców, żeby go pouczyli tam, gdzie on może nie być w pełni zorientowany.
Cytuj:
Nie zrozum mnie źle, uważam że jest nie najgorszym kandydatem. Na tle pozostałych wypada wręcz świetnie. Ale częściowo wynika to z kiepskości reszty kandydatów.

To jest akurat prawda, nie ma żadnej realnej konkurencji, pomimo że inni kandydaci mają te osiągnięcia, o których piszesz.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Pn lut 10, 2020 6:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
towarzyski.pelikan napisał(a):
To jest akurat prawda, nie ma żadnej realnej konkurencji, pomimo że inni kandydaci mają te osiągnięcia, o których piszesz.
Akurat takich osiągnięć o których piszę nie ma żaden z kandydatów. No może Duda który miał kancelarię prawną, ale to zdaje się też krótki epizod przed pójściem w politykę. I Kidawa która miała coś wspólnego z produkcją filmową.
Reszta od młodych lat pasożytowała, tj. zajmowała się działalnością od jakiej zaczynają zwykle politycy.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pn lut 10, 2020 6:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Czyli jak widać, to jest normalne, że osoby idące do polityki nie mają jakiegoś specjalnego dorobku zawodowego. Stąd, tym bardziej dziwi krytykowanie Bosaka za coś, czym nie wyróżnia się na tle innych kandydatów.

A interpretacja takiego stylu życia jako pasożytnictwa to już wpływ specyficznej ideolo, wedle której - ten, kto nie ma etatu/własnej działalności, ten jest pasożytem, co jest zresztą jedną z przyczyn, dla których nie docenia się np. wkładu niepracujących zawodowo kobiet w społeczeństwo.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Pn lut 10, 2020 7:09 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Jockey napisał(a):
Idź na kurs czytania ze zrozumieniem.

To smutne, ze nie potrafisz napisac nawet jednego posta bez tego typu prostackich atakow.

Oczywiście sobie nie masz nic do zarzucenia. Próbowałeś wmówić mi coś czego nie napisałem tylko po to żeby obronić swoją tezę która była nie do obrony.
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Chyba już rozumiem o co Ci chodzi. Ty również uważasz, że Duda jest partyjną marionetką, tylko irytuje Cię, że zostało to napisane w taki sposób i w dodatku przeze mnie?
I to jest chamski atak skoro napisałem
Jockey napisał(a):
To skoro nie było takich to czemu nagle razem z TVN Boro vel Śmiały Harpunnik przyjmuje retorykę ze to Duda jest marionetka a wcześniejsi nimi nie byli. Brak logiki jak zwykle u Śmiałego Harpunnika.

Duda był wcześniej współpracownikiem Lecha Kaczyńskiego wiec tak bardzo nikim to by nie był.
System mamy taki ze to partie rekomendują do stawania w wyborach prezydenckich. I konsekwencje są takie ze prezydent reprezentuje program partii. Co do Dudy to razem z Szydło i kilkoma innymi osobami był autorem programu który PiS chciał realizować. I robi to co obiecywał. Jak ma vetowac ustawy które wcześniej ustalili ze są konieczne. Problem w tym ze sprawy ważne dla elektoratu katolickiego ominął. Zreszta tak samo jak PiS.

I Boro vel Śmiały Harpunnik jak zwykle kłamie, manipuluje i próbuje wsadzić w ust swoją tezę z którą łatwiej się zmierzyć. I oczywiście to Śmiały Harpunnik jest męczennikiem na forum.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lut 10, 2020 8:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
towarzyski.pelikan napisał(a):
Czyli jak widać, to jest normalne, że osoby idące do polityki nie mają jakiegoś specjalnego dorobku zawodowego. Stąd, tym bardziej dziwi krytykowanie Bosaka za coś, czym nie wyróżnia się na tle innych kandydatów.
Oj tam zaraz krytykuje. ;) Zauważam to co NA PEWNO zostanie wyciągnięte podczas kampanii.
towarzyski.pelikan napisał(a):
A interpretacja takiego stylu życia jako pasożytnictwa to już wpływ specyficznej ideolo, wedle której - ten, kto nie ma etatu/własnej działalności, ten jest pasożytem, co jest zresztą jedną z przyczyn, dla których nie docenia się np. wkładu niepracujących zawodowo kobiet w społeczeństwo.
Nie rozpędzaj się tak. O kobietach niepracujących zawodowo nic nie pisałem. Ale skoro zaczęłaś... wkład takich kobiet w społeczeństwo jest różny i obejmuje całe spektrum postaw, od skrajnego poświęcenia po skrajne pasożytnictwo. O ile kobiety jestem skłonny traktować w tym względzie neutralnie z lekką tendencją pozytywną, bo nawet jeśli pasożytują to jednak potrafią i robią coś czego nie potrafi nikt inny, tworzą ludzi. To politycy i tzw. działacze w większości są zwykłymi pasożytami, zatruwającymi ludziom życie masą głupich decyzji i pomysłów.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pn lut 10, 2020 9:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Inczuczuna napisał(a):
Oj tam zaraz krytykuje. ;) Zauważam to co NA PEWNO zostanie wyciągnięte podczas kampanii.

Podczas kampanii zostanie wyciągnięte wszystko, co się da, np. pryszczata cera. Wszak prezydent pełni funkcję reprezentacyjną, więc może pryszcze są nie na miejscu, nawet jeśli sprzed 10 lat :wink:
Cytuj:
Nie rozpędzaj się tak. O kobietach niepracujących zawodowo nic nie pisałem. Ale skoro zaczęłaś... wkład takich kobiet w społeczeństwo jest różny i obejmuje całe spektrum postaw, od skrajnego poświęcenia po skrajne pasożytnictwo. O ile kobiety jestem skłonny traktować w tym względzie neutralnie z lekką tendencją pozytywną, bo nawet jeśli pasożytują to jednak potrafią i robią coś czego nie potrafi nikt inny, tworzą ludzi. To politycy i tzw. działacze w większości są zwykłymi pasożytami, zatruwającymi ludziom życie masą głupich decyzji i pomysłów.

Ok, jeśli krytykujesz konkretną formę działalności pozazawodowej, to nie mam z tym problemu. Polemizuję tylko z krytyką takiego pozazawodowego sposobu bycia u polityka tylko przez wzgląd na to, że większość polityków, którzy się na to decydują, to pasożyci. To nie jest merytoryczne :wink:

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Pn lut 10, 2020 10:14 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Już jest spisek banków przeciwko Konfederacji bo im nie chcą kasy pożyczyć na wybory. Normalnie skandal.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lut 10, 2020 10:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Jockey napisał(a):
Już jest spisek banków przeciwko Konfederacji bo im nie chcą kasy pożyczyć na wybory. Normalnie skandal.

Piszesz to z przekąsem, czy jesteś serio oburzony?

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pn lut 10, 2020 11:00 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
A jak myślisz?
Korwin mówił że do polityki powinni iść tacy co mają kasę. A to w końcu Bosaka partyjny kolega.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lut 10, 2020 11:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Ależ Ty jesteś zgorzkniały, panie moderatorze. Zareagowałeś ostro na moje stwierdzenie, jakoby Duda był partyjną marionetką, a zaraz potem zacząłeś argumentować jak to bardzo jest on od tej partii zależny. Stąd mój wniosek, że nie dyskutujesz z tezą, lecz z jej formą oraz z osobą, która ją stawia.
Dotknąć Cię tylko palcem, to wyskakujesz jak pies Pawłowa z zarzutami chamstwa, kłamstwa, manipulacji i braku czytania ze zrozumieniem. Uciekam stąd zanim merss przybędzie z pomocą :wink:

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Pn lut 10, 2020 11:10 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Ależ Ty jesteś zgorzkniały, panie moderatorze. Zareagowałeś ostro na moje stwierdzenie, jakoby Duda był partyjną marionetką, a zaraz potem zacząłeś argumentować jak to bardzo jest on od tej partii zależny. Stąd mój wniosek, że nie dyskutujesz z tezą, lecz z jej formą oraz z osobą, która ją stawia.
A potem się dziwisz, że cię wysyłam do 2 klasy szkoły podstawowej. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Dotknąć Cię tylko palcem, to wyskakujesz jak pies Pawłowa z zarzutami chamstwa, kłamstwa, manipulacji i braku czytania ze zrozumieniem. Uciekam stąd zanim merss przybędzie z pomocą
U ciebie to stała praktyka na tym forum. I jako Boro i jako Śmiały Harpunnik.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lut 10, 2020 11:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Jockey napisał(a):
A jak myślisz?
Korwin mówił że do polityki powinni iść tacy co mają kasę. A to w końcu Bosaka partyjny kolega.

Nie wiem, dlatego pytam. Poza tym powiedz mi kto organizuje, albo w przeszłości organizował kampanię wyborczą na prezydenta RP za swoje prywatne pieniądze?

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pn lut 10, 2020 11:27 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL