Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 1:43 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 90  Następna strona
 Wybory prezydenckie 2020 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6818
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Jockey napisał(a):
Zmieniając lekko osobę to teraz mały człowieczek nadzieja wielu na inna jakość w polityce.
https://dorzeczy.pl/kraj/147085/trzasko ... ewicy.html
Biedaczek czasu nie ma. Chciał się spotkać jakby wygrał i podrwić z Dudy ale jak ma się zachować jak mężczyzna to na to go juz nie stać.


Się potem chłopaki dziwią, że przegrywają.. A mógł się zabawić w człowieka dyplomacji, co to się troszczy o dobro kraju, że się poświęca by podyskutować o problemach Polaków z prezydentem, uczulić go na bolączki jakie trawią obywateli itp itd etc. Była by to oczywiście psińco - prawda, ale przekaz by szedł. A tak? Słoma z butów..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Śr lip 15, 2020 12:25 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Dokładnie tak i tak się robi politykę.
A wierzysz w to ze Duda tak górnolotnie i żeby skończyć waśnie zrobił ten gest z zaproszeniem? Nie. Uważam ze była to zagrywka polityczna która PAD wygrał. Wygrał bo Trzaskowski zachował się jak chłopiec a nie mężczyzna. Właśnie o to Dudzie chodziło. Poszło w Polskę i w świat ze on Prezydent jest człowiekiem pojednania i dialogu, on pierwszy podał rękę a KO to partia nienawistnikow i hejterow i nie zależy im na Polsce a tylko na swoich interesach itp.
To było tak grubymi nićmi szyte ze aż dziwne ze się dali na to złapać. Widać nic się nie zmieniło Gang Olsena działa nadal. Jedno pojęli. Ze postępowanie jak Totalna Opozycja nie przynosi im żadnych profitów politycznych. Trochę schowali poglądy totalsow i hasła totalsow.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lip 15, 2020 12:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Holmes napisał(a):
Giertych. Bosak był człowiekiem Giertycha i nie wiadomo czy dalej nie jest. "Giertych poszedł drogą wkomponowania się w estabilishment. Ja natomiast zostałem na swoich pozycjach." Doprawdy? Bo moim zdaniem Giertych od początku był człowiekiem podstawionym, bezideowym.

Jockey napisał(a):
Kolejna cegiełka w układance zwanej Konfederacja. Giertych jaki jest każdy widzi. Kilkanaście lat temu wielki katolik obrońca moralności a dzisiaj chodzący na manify i czarne marsze.

Ileż można pisać, że Giertych nie ma nic wspólnego z Konfederacją ani wcześniej z Ruchem Narodowym? Drogi jego i Bosaka rozeszły się po wyborach w 2007 i od tego czasu nie ma niczego, co by ich jakoś łączyło.
Panowie Holmes i Jockey - proponuję, żebyście dali już sobie lepiej spokój z tym insynuowaniem, że "a może", "czy aby na pewno" i jakimiś teoriami spiskowymi, bo to jest zwyczajnie słabe. Zachowujecie się jak TVP.


Śr lip 15, 2020 12:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
E tam... Schowali, bo w tym momencie nie ma sensu występowanie z takimi tekstami. Przy kolejnych wyborach mowa tego typu wróci.


Śr lip 15, 2020 12:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
polexit napisał(a):
Holmes napisał(a):
Giertych. Bosak był człowiekiem Giertycha i nie wiadomo czy dalej nie jest. "Giertych poszedł drogą wkomponowania się w estabilishment. Ja natomiast zostałem na swoich pozycjach." Doprawdy? Bo moim zdaniem Giertych od początku był człowiekiem podstawionym, bezideowym.

Jockey napisał(a):
Kolejna cegiełka w układance zwanej Konfederacja. Giertych jaki jest każdy widzi. Kilkanaście lat temu wielki katolik obrońca moralności a dzisiaj chodzący na manify i czarne marsze.

Ileż można pisać, że Giertych nie ma nic wspólnego z Konfederacją ani wcześniej z Ruchem Narodowym? Drogi jego i Bosaka rozeszły się po wyborach w 2007 i od tego czasu nie ma niczego, co by ich jakoś łączyło.
Panowie Holmes i Jockey - proponuję, żebyście dali już sobie lepiej spokój z tym insynuowaniem, że "a może", "czy aby na pewno" i jakimiś teoriami spiskowymi, bo to jest zwyczajnie słabe. Zachowujecie się jak TVP.


Giertych może nie mieć nic wspólnego z Konfederacją ale ma wiele wspólnego z Bosakiem. Bosak wiele mu zawdzięcza. Nie odciął mimo, że jasne dla wielu obserwatorów jest, że Giertych był podstawiony.

Niewygodne, lepiej walić w układ POPIS, a u siebie powiązań nie widzieć :-)

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Śr lip 15, 2020 1:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Jockey napisał(a):
Holmes napisał(a):
JKM jest obecny i zapraszany do mediów od 30 lat. W tak ustawionej przestrzeni on się takim rodzynkiem odnalazł?

Wielu to zauważa i ma wielkie watpliwości. Młodzi naiwni jeszcze się wciąż łapią na te jego piękne słówka.


Od lat piszę, że JKM jest największym hamulcowym myśli liberalnej. Po to jest postawiony. W latach 90-tych w Polsce liberalizm doprowadziłby do niekontrolowanego rozwoju polskiej gospodarki, a nie po to był ten cały projekt kolonizacji, żeby jakieś przypadkowe kartofle dorabiały się miliardów. Jak już się tort podzieli i poukłada, to wtedy liberalizm będzie jak znalazł. Jeszcze z 10 lat.

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Śr lip 15, 2020 1:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Holmes napisał(a):
Giertych może nie mieć nic wspólnego z Konfederacją ale ma wiele wspólnego z Bosakiem. Bosak wiele mu zawdzięcza.

Konkretnie - co ma wspólnego oprócz tego, że byli razem w jednej partii? Co zawdzięcza mu Bosak poza tym, że dostał miejsce na liście i wszedł do Sejmu? Dawaj tą litanię tych "wielu" zależności.

Cytuj:
Niewygodne, lepiej walić w układ POPIS, a u siebie powiązań nie widzieć :-)

Na razie żadnych "powiązań" nie wykazałeś. Rzuciłeś tylko garść niejasnych insynuacji. Mam się odnosić do tych urojeń?


Śr lip 15, 2020 2:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
polexit napisał(a):
Holmes napisał(a):
Giertych może nie mieć nic wspólnego z Konfederacją ale ma wiele wspólnego z Bosakiem. Bosak wiele mu zawdzięcza.

Konkretnie - co ma wspólnego oprócz tego, że byli razem w jednej partii? Co zawdzięcza mu Bosak poza tym, że dostał miejsce na liście i wszedł do Sejmu? Dawaj tą litanię tych "wielu" zależności.

Cytuj:
Niewygodne, lepiej walić w układ POPIS, a u siebie powiązań nie widzieć :-)

Na razie żadnych "powiązań" nie wykazałeś. Rzuciłeś tylko garść niejasnych insynuacji. Mam się odnosić do tych urojeń?


Bosak najpierw był asystentem ojca Giertycha, kiedy ten był europosłem. Był członkiem i później Prezesem Młodzieży Wszechpolskiej, reaktywowanej przez R.Giertycha. Został posłem, kiedy Giertych był liderem LPR. Zasiadał w Komisji Edukacji kiedy Giertych był ministrem Edukacji.

Tak, byli w jednej partii nic więcej :-D

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Śr lip 15, 2020 3:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Holmes napisał(a):
nie po to był ten cały projekt kolonizacji, żeby jakieś przypadkowe kartofle dorabiały się miliardów. Jak już się tort podzieli i poukłada, to wtedy liberalizm będzie jak znalazł. Jeszcze z 10 lat.
Zgadzam się, ale taki system został zrodzony przez napływ kapitału zza granicy w latach 90 XX w. To już wtedy ten "tort" był dzielony.
Nie wiem czy kiedykolwiek da się zwalczyć tą konkurencyjność kapitału zza granicy, bo jest go tyle, że polski rodzimy kapitał nie ma szans, ponieważ ten zagraniczny jest tak obfity, bo pochodzi z lichwy światowego formatu. Przypomina to sytuację gry w pokera (grywa ktoś?, bardzo pouczająca gra) gdzie nawet mając słabsze karty możesz kogoś ograć podnosząc stawkę przy dokładaniu kart i on musi się wycofać, bo boi się stracić to co już ma.


Śr lip 15, 2020 3:42 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Po to był okrągły stół i geszefty ubijane przez różowych z UD i KLD oraz czerwonymi z PZPR i ZSL. To dzisiejsza PO i cześć PiS z jednej strony i SLD i PSL z drugiej strony. Tak skrótowo bo bardziej to pogmatwane było. Polecam film Układ Zamknięty. Generalnie SB dogadało się ze swoimi TW na podział tortu i tak to się kręci do dzisiaj.
W całym geszefcie JKM tez ma pewien swój udział. Pozwala na kanalizacje frustracji tych którym obecny system nie pasuje.
Jak to wielokrotnie mówiłem cały nasz system po okrągłym stole jest do zaorania bo to jedna wielka patologia.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lip 15, 2020 5:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Holmes napisał(a):
Bosak najpierw był asystentem ojca Giertycha, kiedy ten był europosłem. Był członkiem i później Prezesem Młodzieży Wszechpolskiej, reaktywowanej przez R.Giertycha. Został posłem, kiedy Giertych był liderem LPR. Zasiadał w Komisji Edukacji kiedy Giertych był ministrem Edukacji.

Tak, byli w jednej partii nic więcej :-D

Dobra, ale ja to wiem że Bosak swój start w polityce zawdzięcza Giertychowi. To żadna tajemnica. Tylko to jest wg Ciebie powód, dla którego miałby od tych kilkunastu lat, które minęły od rozejścia się ich politycznych ścieżek, trwać w jakiejś zależności od Giertycha? Bo razem kiedyś współpracowali? Cóż, jeśli tak, to wiesz - Giertych współpracował też kiedyś z Kaczyńskim, a gdzie są teraz? Kaczyński współpracował też z Wałęsą i gdzie są teraz? Takich "par" można by wymienić więcej. To o niczym nie świadczy i dobrze to wiesz, po prostu bawisz się w teorie spiskowe.


Śr lip 15, 2020 5:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
mniszek_pospolity napisał(a):
Duda był w Unii Wolności - najbardziej antypolskiej i antykatolickiej partii - wytworu Okrągłego Stołu a wcześniej Magdalenki

Tam był ten "Twój wspaniały prezydent" gdzie Michnik, Kuroń, Komorowski, Mazowiecki, Frasyniuk itd...



Jak piszesz to napisz całą prawdę, bo to jest łatwo sprawdzić,jaka jest cała prawda.

W 1989 zaangażował się w kampanię Komitetu Obywatelskiego. W wyborach prezydenckich w 1990 i 1995, jako wolontariusz, aktywnie wspierał kandydaturę Lecha Wałęsy. O swoim poparciu dla Wałęsy po latach mówił: Cztery razy głosowałem na niego w wyborach prezydenckich, w obydwu turach w 1990 i 1995 ! Choć mając dzisiejszą wiedzę, nie wiem, czyby mi ręka nie drgnęła[20].
\
31 maja 2000 wstąpił w szeregi Unii Wolności, gdzie w październiku tego samego roku został wiceprzewodniczącym koła Podgórze Zachód[21] i ubiegał się nieskutecznie o mandat na zjazd regionalny partii. Jesienią 2001 zdobył mandat delegata na zjazd regionalny partii[22]. Odnosząc się do swojego doświadczenia związanego z UW, napisał później: wystarczyło, żeby się zrazić[23].

Działalność polityczna w latach 2005–2015 Po wyborach parlamentarnych w 2005 rozpoczął współpracę z Klubem Parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości jako doradca legislacyjny[24].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Duda


Śr lip 15, 2020 5:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Holmes napisał(a):
Giertych może nie mieć nic wspólnego z Konfederacją ale ma wiele wspólnego z Bosakiem. Bosak wiele mu zawdzięcza.


Najpierw napisałeś to:
polexit napisał(a):
Konkretnie - co ma wspólnego oprócz tego, że byli razem w jednej partii? Co zawdzięcza mu Bosak poza tym, że dostał miejsce na liście i wszedł do Sejmu? Dawaj tą litanię tych "wielu" zależności.

Jeszcze dołożyłeś to:
Cytuj:
Mam się odnosić do tych urojeń?

Żeby teraz napisać to:
Cytuj:
Dobra, ale ja to wiem że Bosak swój start w polityce zawdzięcza Giertychowi. To żadna tajemnica.


Po co tak kłamać? Nerwy Ci puszczają? :-)

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Śr lip 15, 2020 6:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Bynajmniej. Urojeniami są Twoje insynuacje, że między Bosakiem a Giertychem mogą być jakieś tejmnicze powiązania tylko dlatego, że 15 lat temu Bosak zaczynał swoją karierę polityczną pod okiem Giertycha. Idąc tym tokiem rozumowania, to Kaczyński też może być podejrzany o jakieś "powiązania" z Giertychem, bo przecież razem kiedyś rządzili. Dajże już spokój...


Śr lip 15, 2020 8:14 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
O bardzo ciekawe. Kaczyński był do polityki wprowadzany przez Giertycha. No czego to się człowiek nie dowie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lip 15, 2020 8:25 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL