Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 14, 2024 10:07 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Polska - Izrael wydzielony 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Arwena napisał(a):
Jeżeli PIS nadal będzie rządził też zapłacimy.
Myślę, że wręcz przeciwnie. To PO & spółka promowało Grossa, Baumana itp.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt lut 19, 2019 6:40 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Barney, to co się dzieje - nie tylko z codziennym mordowaniem dzieci poczętych - to Cię nie przekonuje, że PIS to tylko inna postać zła niż PO?


Wt lut 19, 2019 7:56 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
PiS nie zmienił ustawy czyli mordowanie nienarodzonych jest wciąż na tym samym poziomie.
PO natomiast skłaniało się do pigułki dzień po, finansowanie in vitro z budżetu, łożenie na gender itp.

Do PiS mam pretensje, że nie zaostrzyli ustawy.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt lut 19, 2019 8:15 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Brawo, za rządów PIS można mordować w majestacie prawa trójkę dzieci dziennie.


Wt lut 19, 2019 8:37 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16900
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
https://www.gosc.pl/doc/5249487.Aborcyjny-blad-PiS


Wt lut 19, 2019 8:38 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Ludzie obudźcie się, nie dajcie się oszukiwać PISowi, dajcie szansę innym partiom przeciwnym mordowaniu dzieci.
Może w tej chwili dziecko jest zabijane, ale Wy będziecie chwalić PIS, bo nie lubicie PO. Obudźcie się.


Wt lut 19, 2019 8:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Wszystko, byle tylko PiS nie rządził. Nieprawdaż?


Wt lut 19, 2019 8:48 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Gdyby PIS rządził w koalicji np. z RN, Bruanem i consortes, to mam nadzieję, że koalicjant zmusi Kaczyńskiego do zaprzestania mordowania dzieci.
A populizm i socjalizm będzie w Polsce niezależnie, kto będzie rządził. W istotnych sprawach PIS nie różni się niczym od PO, poza tym, że PO miało bardziej kompetentne kadry. PO z większym wdziękiem robiło, to PIS robi obecnie.


Ostatnio edytowano Wt lut 19, 2019 8:57 pm przez marboj, łącznie edytowano 1 raz



Wt lut 19, 2019 8:54 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
marboj napisał(a):
Brawo, za rządów PIS można mordować w majestacie prawa trójkę dzieci dziennie.

a ty od kiedy tak prolifeem jesteś?

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt lut 19, 2019 8:54 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Od zawsze.


Wt lut 19, 2019 8:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Adam M. napisał(a):
Marboj, czytaj dalej to sie dowiesz dlaczego Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.
Autorka podaje kilka podstawowych powodow zmiany stosunku do Zydow z czasow I Rzeczypospolitej ( gdy byl on w wiekszosci grup spolecznych pozytywny ) do calkowicie negatywnego w czasach II Rzeczypospolitej i mozna to strescic w jednym zdaniu:
- Zydzi zyli w Polsce bedac i zachowujac sie w gruncie rzeczy jak cudzoziemcy, ktorych obchodzily sprawy glownie zydowskie, a nie polskie.
Glownie nie obchodzila ich polska niepodleglosc.


Nie wiem do końca co może oznaczać słowo "głównie", ale mam duże wątpliwosci co do rzetelności książki.

Przyczyny są dwie, (ale niestety czas działa na moją nie korzyść i nie dam rady precyzyjnie podeprzeć się twardymi faktami.)Otóż w polskie armii służyło wielu żołnierzy narodowości żydowskiej w tym również oficerów i jest to prawda oczywista, którą można zweryfikować. Po drugie (szukałem 30 min i nie znalazłem żeby wkleić) wczoraj czytałem wycinek przedwojennej gazety. Odezwa naczelnych rabinów PL, którzy wyrazili swoje pełne poparcie dla Polskiego rządu w wojnie z Niemcami, zapewniając o wsparciu narodu żydowskiego (czy jakoś tak). Przy czym, prawdą jest również to, że Żydzi byli wspólnotą zamkniętą. W skrócie, to co jest na 100 % pewne, że również i oni byli bardzo spolaryzowani. Nie można wyciągać żadnych jedynie słusznych wniosków i na nich budować pewniki.


Cytuj:
Trudno to sobie wyobrazic ale w 39r tylko 15% Zydow znalo jez polski.
Zydzi do zaborcow podchodzili tak jak do kazdej legalnej wladzy, czyli starali sie wywrzec jak najlepsze wrazenie i wspolpracowac z nia.
W ten sam sposob podeszli do okupacji niemieckiej i przy pomocy aparatu administracji niemieckiej stworzyli swoje getta w wielkich polskich miastach w latach 39-41 nie zdajac sobie sprawy ze caly system zydowskiej administracji i policji na ich terenie zostanie przez Niemcow wykorzystany do zaglady Zydow.
Dla Zydow stworzone przy pomocy Niemcow getta byly ich upragnionymi "autonomiami" o ktore bezskutecznie walczyli z panstwem polskim w 20 leciu miedzywojennym.
Autorka tlumaczy z czego to wszystko wyplywalo po stronie zydowskiej i stwierdza ze te dwie spolecznosci zyjace obok siebie-polska i zydowska ani sie naprawde nie znaly ani rozumialy co zarowno doprowadzalo do konfliktow jak ulatwilo zaglade Zydow.
Trzeba rowniez przyjac na klate wiadomosc ze przypadki szmalcownictwa byly o wiele bardziej rozpowszechnione niz nam mowiono w szkole, o czym z kolei przekonuja badania prof Grabowskiegoi jego zespolu.


Taka myśl się u mnie pojawiła. Pisze w aktualnościach Exeter do osób "funkcyjnych" na forum, czy zamierzają przeprosić za grzechy pedofilii hierarchów kościelnych ? Yarpen odpisuje i myślę - słusznie, że najlepiej bić się we własną pierś.

Będąc do końca szczerym, może też właśnie dlatego ten mini skrót ksiązki mi nie pasuje. Żydzi zamknięci, "podlizujący się" nowej władzy, bez przywiązania do państwa Polskiego, z własną kulturą, językiem...

No i co z tego jacy byli Żydzi?

Czy nie było by uczciwiej pomyśleć jacy byli Polacy ? Może i nikt z nas nie zna tamtych czasów, ale wiele z naszych wad narodowych przecież doskonale jest nam znana. Bardzo dobrze pamiętam z dzieciństwa jak sprawy załatwiali na wioskach moi koledzy. Każdy kto z innej wsi - ten wróg. Obcych, jakoś tak nie lubimy. A o zazdrościć sąsiadowi bogactwa, sami sobie żarty tworzymy. O słynnym fresku w Sandomierskim kościele z przed kilku wieków z "mordem rytualnym dzieci" dokonywanym przez żydów, wspominać nie będę. Mogę za to napisać, że wielu papieży potępiało i zwalczało tego typu stereotypy.Wiele się Żydzi z tego powodu w całej Europie krzywd nacierpieli. W Polsce nawet po wojnie w niego wierzono tak silnie, że za pomocą tego kłamstwa i prowokacji, SB dokonało prowokacji przy tzw. "Pogromie Kieleckim". Ostatnio pisałem na forum o pewnej pani, której świadectwo życia pojawiło się na łamach Gościa Niedzielnego. Przecierałem ze zdumienia oczy, kiedy słyszałem jak bp. Ryś wykorzystał jej historię do wyjasnienia terminu "świętości". Że święci się nie rodzimy, a "świętość" jest punktem dojścia - nie wyjscia. I dalej mówił własnie o niej, że kiedy "dorwał" jej pamiętnik z dzieciństwa, to dowiedział się takich o niej rzeczy, których wolał by się nie dowiedzieć. Jako dziecko, wpajano w nią antysemickie pseudowartości. Ostatecznie zmarła śmiercią bohaterki, ale co róż gdzieś ten przedwojenny antysemityzm, do świadomości współczesnego czytelnika się przedziera. I nie jest on żadnym kłamstwem, ale niestety faktem.

Przy czym ja wcale nie twierdzę, że Żydzi byli bez winy, albo że byli wzorem cnót wszelkich. Próbuje zmierzyć się jakoś tak z problemem, jak bym tego oczekiwał od Żydów. Myślę.

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Wt lut 19, 2019 9:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
marboj napisał(a):
Ludzie obudźcie się, nie dajcie się oszukiwać PISowi, dajcie szansę innym partiom przeciwnym mordowaniu dzieci.
Może w tej chwili dziecko jest zabijane, ale Wy będziecie chwalić PIS, bo nie lubicie PO. Obudźcie się.


Które partie konkretnie są przeciwne zabijaniu nienarodzonych dzieci?

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Wt lut 19, 2019 9:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
mareta napisał(a):

Które partie konkretnie są przeciwne zabijaniu nienarodzonych dzieci?


Na pewno Kaja Godek, która zapowiedziała w tym roku start w wyborach. Jest zdeterminowaną proliferką. Ale z listy jakiej partii i pod co się "podpięła" - nie wiem.

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Wt lut 19, 2019 9:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Barney napisał(a):
Arwena napisał(a):
Jeżeli PIS nadal będzie rządził też zapłacimy.
Myślę, że wręcz przeciwnie. To PO & spółka promowało Grossa, Baumana itp.


Każdy ma prawo mysleć co tam uważa. Problem polega na tym, że realne niebezpieczeństwo jakie zawisło nad naszym krajem podnosi znacznie odpowiedzialność każdego wyborcy za oddany w tych wyborach głos.



- piszesz o tym,kto promował Grossa ale to chyba obecnie rządząca opcja ma w swoich rękach realną władzę i co zrobiła aby się temu przeciwstawić ?

- gdzie jest cokolwiek w tej materii zrobione? Dlaczego zostały wstrzymane prace w Jedwabnym ( na marginesie przez Ś. P. prezydenta Kaczyńskiego), dlaczego za obecnych rządów : nie zostały podjęte na nowo , a wręcz przeciwnie ustami ministra Czaputowicza, potwierdzono wersję strony żydowskiej ( bez badań , bo nie ) ?

- dlaczego w Muzeum w Oświęcimiu pozwala się na takie formowanie antypolskie młodzieży Izraelskiej ( patrz film , który zalinkował Inczuczuna)?

- czy to czasem, nie za obecnie nam rządących: mieliśmy w ubiegłym roku, kiedy była forsowana ustawa 447 , zmowę milczania i gładkie słówka, że ona nie dotyczy Polski ? No patrz jednak dotyczy?

To tylko niektóre z pytań .

PS ( usilnie upraszam aby osoby, ktore ewentualnie potrafiły by na te pytania odpowiedzieć tekstem typu: zapytaj premiera, zapytaj ministra spraw zagranicznych, zapytaj prezydenta oszczędziły sobie klikania).


Wt lut 19, 2019 10:10 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska - Izrael wydzielony
Jozek napisał(a):
Które partie konkretnie są przeciwne zabijaniu nienarodzonych dzieci?


Wg mojej wiedzy na pewno Ruch Narodowy, być może KORWiN.
Na pewno ta nowa inicjatywa od ojca Rydzyka, chyba Prawdziwa Europa się nazywa.
Z liderów politycznych na pewno Marek Jurek (chyba Prawica Rzeczpospolitej), Kaja Godek, Grzegorz Braun.
Co do bliskiego mi "gospodarczo" R. Gwiazdowskiego to nie wiem.


Wt lut 19, 2019 10:11 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL