Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 4:12 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Coraz więcej firm chce chipować pracowników 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Barney napisał(a):
Mały Książę napisał(a):
Taki czip to znamie Bestii opisane w księdze Apokalipsy. Istnieją takie interpretacje. Pozdrawiam
Takich bzdur o Apokalipsie wymyślono tysiące.


Barney
Odpowiedz mi proszę skąd czerpiesz informacje na temat tego,co jest bzdurą a co nią nie jest?(I to nie tylko w tym temacie-jak zauważyłem)
W co w takim razie wierzysz i w konsekwencji na co czekasz jako chrześcijanin-katolik?
Cała nasza wiara opiera się o to co nadprzyrodzone i w znacznej mierze na takich czy innych INTERPRETACJACH .
Jaka wiedza pozwala Ci odróżniać bzdury od ,,niebzdur,,?
Faryzeusze dla przykładu byli bardzo religijni,znali prawa i pisma,a jednak przegapili TO CO NAJISTOTNIEJSZE i ukrzyżowali Tego,na którego czekali.Wydaje mi się że prezentowali podobną postawę do Twojej.Wierzyli w coś,czemu jednak nie dawali wiary.Dobre nie?Czekali na Mesjasza,który przybędzie potężny,a nie człowieka który na osiołku wjedzie do Jerozolimy.
Podobnie Ty.Wprawdzie wiesz o znamieniu,ale to na pewno nie będą chipy.Więc co to będzie Barneyu-powiedz mi,bom tak głupi,jak ciekawy i na odwrót.(to nie ironia,lecz przyznanie się do małości)
Nie sadzisz,że zbyt lekko wydajesz osądy w kwestiach co może,a co nie może być prawdą?Zwłaszcza w kwesii Pism,które pozostawiają szeroki margines błędu interpretacyjnego.
NIE TWIERDZĘ,że chipy są znamieniem,ale uważam że takie możliwości należy brać pod uwage,aby nie obudzić się z reką w nocniku.
Myślę że czasami zbyt kurczowo trzymasz się słów,ryzykując przy tym że nie zauważysz treści.
ps.Chipy mają tę przewagę nad innymi środkami kontroli,że mogą działać jako bezpośredni przełącznik zał./wył. i taką też w dalszej perspektywie mogę spełniać rolę.
Słowem.Nie pasujesz do ,,naszej,,koncepcji,to my cię wyłączamy i cześć.


N gru 23, 2018 5:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Nie ma to jak wiara w solidną teorię spiskową. :D

Mam dla Ciebie ciekawy tekst do poczytania: Apokalipsa czytana po gnostycku.


N gru 23, 2018 5:44 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Yarpen Zirgin napisał(a):
Nie ma to jak wiara w solidną teorię spiskową. :D
[/url]


W pewnym stopniu masz rację.
Chodzi tu jednak nie tyle o wiarę w teorię spiskową,bo napisałem:

Cytuj:
NIE TWIERDZĘ,że chipy są znamieniem,ale uważam że takie możliwości należy brać pod uwage,aby nie obudzić się z reką w nocniku.


co o potrzebę(może nieco paranoiczną :) ) spojrzenia na pewne sprawy w nieco szerszy sposób.
Nigdy nie ,,wierzyłem,, w teorie spiskowe,jednak zawsze z dystansem podchodziłem do oficjalnych wyjaśnień.Dla mnie to jakiś komfort psychiczny.
Ojciec Jacek Salij.
Mam z Nim pewien problem.
Otóż czytając Go w np.,,Pytania nieobojętne,, odnoszę nieodparte wrażenie,że kluczy w wyjaśnieniach jak gdyby starał się zgubić pytającego.Nie udzielając jednoznacznej odpowiedzi na wprost postawione pytanie.
Tak jest moim zdaniem w przypadku:
http://mateusz.pl/ksiazki/js-pn/js-pn_14.htm
Zdaję sobie sprawę oczywiście,że odpowiedzi tego typu siłą rzeczy muszą być złożone,ale pozostaje to,,jednak,,.
W Twoim linku również nie znajduję wyjaśnienia,czy sprostowania a jedynie krytykę błędnej interpretacji.
W porządku.Przyjmuję to jako wiedzę.
Ale czego miałbym się ewentualnie obawiać (czy w ogóle nie muszę)jako rzeczonego znamienia nie wiem nadal.

Absolutnie nie umiejszając Jego wiedzy i autorytetowi ,winę za taki stan rzeczy zrzucam więc na mój niski iloraz inteligencji.
Jeśli chodzi o znamiona i tak dalej,osobiście znalazłem coś takiego.

https://forumdlazycia.wordpress.com/2014/11/23/znamie-bestii/


N gru 23, 2018 8:57 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
falcon wędrowny napisał(a):
Barney napisał(a):
Mały Książę napisał(a):
Taki czip to znamie Bestii opisane w księdze Apokalipsy. Istnieją takie interpretacje. Pozdrawiam
Takich bzdur o Apokalipsie wymyślono tysiące.


Barney
Odpowiedz mi proszę skąd czerpiesz informacje na temat tego,co jest bzdurą a co nią nie jest?(I to nie tylko w tym temacie-jak zauważyłem)
W co w takim razie wierzysz i w konsekwencji na co czekasz jako chrześcijanin-katolik?
Cała nasza wiara opiera się o to co nadprzyrodzone i w znacznej mierze na takich czy innych INTERPRETACJACH .
Jaka wiedza pozwala Ci odróżniać bzdury od ,,niebzdur,,?
Faryzeusze dla przykładu byli bardzo religijni,znali prawa i pisma,a jednak przegapili TO CO NAJISTOTNIEJSZE i ukrzyżowali Tego,na którego czekali.Wydaje mi się że prezentowali podobną postawę do Twojej.Wierzyli w coś,czemu jednak nie dawali wiary.Dobre nie?Czekali na Mesjasza,który przybędzie potężny,a nie człowieka który na osiołku wjedzie do Jerozolimy.
Podobnie Ty.Wprawdzie wiesz o znamieniu,ale to na pewno nie będą chipy.Więc co to będzie Barneyu-powiedz mi,bom tak głupi,jak ciekawy i na odwrót.(to nie ironia,lecz przyznanie się do małości)
Nie sadzisz,że zbyt lekko wydajesz osądy w kwestiach co może,a co nie może być prawdą?Zwłaszcza w kwesii Pism,które pozostawiają szeroki margines błędu interpretacyjnego.
NIE TWIERDZĘ,że chipy są znamieniem,ale uważam że takie możliwości należy brać pod uwage,aby nie obudzić się z reką w nocniku.
Myślę że czasami zbyt kurczowo trzymasz się słów,ryzykując przy tym że nie zauważysz treści.
ps.Chipy mają tę przewagę nad innymi środkami kontroli,że mogą działać jako bezpośredni przełącznik zał./wył. i taką też w dalszej perspektywie mogę spełniać rolę.
Słowem.Nie pasujesz do ,,naszej,,koncepcji,to my cię wyłączamy i cześć.

Większość herezji powstawała dlatego ze ktoś za bardzo się czymś przejął i zaczynał zajmować się sprawami do których nie został powołany.

Co do Barneya to z tego co go znam to zachowuje nauczanie Urzędu Nauczycielskiego Kościoła i na tej postawie ocenia bzdurność twoich koncepcji.

Moja rada róbmy swoje. Mamy swoje obowiązki stanowe i ich się trzymajmy bo z tego Bóg nas będzie rozliczał. Mamy trwać na modlitwie i prowadzić życie chrześcijańskie. Nie ma co przeginać i szukać dziury w całym, bo zaprowadzi cię to poza Kościół.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N gru 23, 2018 9:59 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Jockey

Obyś miał rację.
Barneya przepraszam za ton.
Nie powinienem pisać na forum,kiedy emocje odbierają mi spokój.


N gru 23, 2018 10:31 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Ale racje w czym?
Podałem ci zasadę. Nie muszę być biblista, teologiem itp. Mam na pewno modlić się i prowadzić życie zgodne z ewangelia. Samo chrześcijaństwo jest dość proste. Bóg wzywa nas do świętości, Świętymi bądźcie bo Ja jestem Święty. Cytat z księgi Izajasza..

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N gru 23, 2018 10:55 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
W tym:

Cytuj:
Nie ma co przeginać i szukać dziury w całym, bo zaprowadzi cię to poza Kościół.


Trochę żałuję,że biorę udział w tej rozmowie.
Z reguły tego typu rzeczy zostawiam własnemu sumieniu.
Ale trudno.Mleko sie wylało.

Cytuj:
Co do Barneya to z tego co go znam to zachowuje nauczanie Urzędu Nauczycielskiego Kościoła i na tej postawie ocenia bzdurność twoich koncepcji.


Zrozumiałem.Zauważ jednak,że te bzdurne koncepcje nie są moje.
Ja jedynie pytam o zasadność nazywania ich bzdurnymi,gdyż nie potrafię znaleźć oficjalnego stanowiska Kościoła w tej sprawie.Podkreślam NIE POTRAFIĘ.
Zamiast tego znajduję takie:

Cytuj:
http://www.fronda.pl/a/znamie-bestii,44551.html


Cytuj:
https://pl.aleteia.org/2017/08/17/co-ma-chip-do-apokalipsy-sw-jana/


Są to odpowiedzi dość zachowawcze(znów O.J.Salij-pisałem wyżej),bez odnośników do oficjalnych stanowisk Głównodowodzących.Odpowiedzi,które potraktować można:,,żyjcie dobrze a o jutro się nie martwcie,,
Mało to pocieszające,jeżeli przed oczyma ma sie to:

Cytuj:
16 9 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć10.


I np. to:

Cytuj:
Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego w czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Są to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie "biochipu". Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazcą, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne.

"Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując mikrochipy dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był biochip, który według mnie jest 'Znakiem Bestii'. Biochip jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad mikrochipem nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad chipem była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia biochipu do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje chip, ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy biochipu. Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy biochipu można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju mikrochip nazywaliśmy 'Rambo'. Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.

W biochipie znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia chipu, może dojść do ciężkich owrzodzeń.

Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania mikrochipów. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę postępu prac nad rozwojem biochipu, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w biochipie danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość.

W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia biochipu w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji.

Prezydent USA, na podstawie Emigration Control Act z 1986r., ustęp 100, może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi - może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.

Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian, została już wytyczona!" - dr Carl W. Sanders


Mógłbym to wszystko olać-jak najbardziej.
Gdyby nie świadomość jak tytaniczną pracę musi wykonać Szatanisko,zanim poniesie ostateczną klęskę i do jakich posunięć jest zdolne.
Kościół nie mówi mi nic na temat znamienia ,a jest to rzecz wydaje mi się cholernie ważna skoro znajduje się na stronicach Nowego Testamentu.

Cytuj:
Moja rada róbmy swoje. Mamy swoje obowiązki stanowe i ich się trzymajmy bo z tego Bóg nas będzie rozliczał. Mamy trwać na modlitwie i prowadzić życie chrześcijańskie.


Dobra rada Jockey.Bardzo dobra rada.Czy jednak oznacza to,że mam przestać dopytywać skoro już coś wiem?Czy mam tą wiedzę uśpić,a potem żałować że nie próbowałem chociaż?

I na koniec:

Cytuj:
Samo chrześcijaństwo jest dość proste.


No nie jest proste Jockey.Nie jest.
Proste jest dla tych,którzy chodzą co niedziele do Kościoła dłubiąc w nosie cała godzinę i nie zadali w życiu żadnego pytania.
Mam w rodzinie kobietę,która wierzy w Boga chodzi do Kościoła ale w głowie jej się nie mieści,że Pan Jezus zmartwychwstał.
To jest proste chrześcijaństwo.


Pn gru 24, 2018 12:33 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Na pewno bzdura? Szwedzi wszczepiają sobie w dłonie chipy
https://www.youtube.com/watch?v=Au_HGpE06Yc
zaczyna to przerażać: co będzie gdy będiemy mieli alternatywę, albo dasz sobie wszczepic albo będziesz kompletnie poza systemem, ani się nie zalogujesz, ani nie sprzedasz ani nie kupisz?

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So paź 05, 2019 3:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Cokolwiek by nie myśleć na temat tej praktyki (zaskoczę Cię - ja osobiście jestem za, choć z pewnymi ograniczeniami), nawet jesli oceniamy ją negatywnie, nie ma powodu by łączyć ją z tekstem Apokalipsy, który mówi o rzeczach dużo ważniejszych.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So paź 05, 2019 3:14 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Albo jest to znamieniem szatana, albo nie
- jeśli nie jest a nie damy się zaczipować, najwyżej nie skorzystamy z tych możłiwości i nie będziemy niewolnikami niczym zaczipowane zwierzęta
jednak gdy
- jest a damy się zaczipować, to naprawdę źle

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So paź 05, 2019 3:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Bedąc na bazarze pełnym wielorakich towarów Sokrates powiedział: "Tyle tutaj rzeczy, których nie potrzebuję".

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So paź 05, 2019 4:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Andy, powtórzę link do artykułu, który już tu wklejałem: Apokalipsa czytana po gnostycku.
Przemyśl go sobie bardzo dokładnie.


So paź 05, 2019 5:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Andy72 napisał(a):
Albo jest to znamieniem szatana, albo nie
- jeśli nie jest a nie damy się zaczipować, najwyżej nie skorzystamy z tych możłiwości i nie będziemy niewolnikami niczym zaczipowane zwierzęta
jednak gdy
- jest a damy się zaczipować, to naprawdę źle
To rozumowanie byłoby poprawne, gdyby była najmniejsza możliwość, że chip może być znamieniem szatana z Apokalipsy. Na szczęście to skrajna bzdura.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So paź 05, 2019 10:05 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
Ale tak ogolnie to takie czipowanie jest po prostu uwlaczajace czlowieczenstwu.
Osobiscie, nie dal bym sie zaczipowac nawet jak bym mial przez to stracic prace.
To jest po prostu jeden z kolejnych sposobow kontroli ludzi.


N paź 06, 2019 10:58 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Coraz więcej firm chce chipować pracowników
To jest dużo mniejsza zmiana, niż np. wprowadzenie dokumentów tożsamości.
To jest po prostu wygodne.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N paź 06, 2019 11:22 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 196 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL