Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 15, 2024 10:41 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
 Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
@Tomek44
YZ jest znany z bezkrytycznego zaufania do i wybielania purpuratów. Uważa że to istota katolicyzmu.


Pt sie 31, 2018 7:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Widzisz, Wespecjan, tym się różnimy, że ja uważam każdego za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie udowodniona. Dlatego to, że Ty kogoś uważasz za winnego, to jeszcze dla mnie nie jest dowód, iż ta osoba jest rzeczywiście winna czynów, które jej zarzucasz. :D


Pt sie 31, 2018 7:54 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Barney napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Gdyby twoje poglądy nr pedofilii wśród duchownych katolickich, a nie tylko wśród świeckich katolików typu nauczyciele, itp. były prawdziwe, to by Irlandczycy nie zareagowali na tą pedofilię tak jak zareagowali.
Serio?
A o kampaniach propagandowych słyszałeś? ;)
Słyszałeś o identycznej nagonce w Niemczech w latach XXX-tych po encyklice "Mit brennender sorge" potepiającej nazizm?

Na tej samej zasadzie zapewne Polacy prowadzili nazistowskie, polskie obozy koncentracyjne? Bo większość ludzi na świecie tak uważa...
Przecież by tak nie uważali, gdyby tak nie było.

To nie moje "poglądy" tylko fakty. Podałem ich źródła i są to badania naukowe.

No popatrz....
Jaka szkoda, że taki Barney nie wyskoczył na forach internetowych w Irlandii z powyższą "argumentacją" o "kampaniach propagandowych, o których Irlandczycy słyszeli", o nagonce po encyklice "Mit brennender sorge", o "polskich obozach koncentracyjnych prowadzonych przez Polaków"....
Jestem przekonany, że gdyby te "argumenty" były przedstawione w irlandzkich forach internetowych - to by nie seminaria, ale szkoły pedagogiczne opustoszały!!!!!!

Barney napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Gdyby rzeczywiście to np. świeccy nauczyciele a nie duchowni, byli siedliskiem pedofilów, to by nie seminaria zamykano, lecz studia pedagogiczne.
Zgadnij, czemu tak się nie dzieje?
Analogicznie: "Gdyby to nie Polacy prowadzili obozy koncentracyjne, to by nie Polskę o nie oskarżano".

Zgaduję: brakło w Irlandii "argumentów" prezentowanych tutaj przez Barneya :-D Prawda ze zgadłem? :-D
Barney napisał(a):
No, ale możesz uważać, że gdyby "Polacy czytali Grossa, a nie z czapy wzięte książki historyczne wydawane przez Muzeum w Auschwitz, bo by wiedzieli, że to Polacy prowadzili obozy koncentracyjne"

O żesz 8O No popatrz... Prędko pisz na irlandzkich forach internetowych o "propagandzie rodem z Grossa" Może uratujesz niejedno kapłańskie powołanie w Irlandii.

A tak na poważnie - myślę, że próbowałeś ze mnie zrobić idiotę takimi "argumentami".
Przypuszczam, że niejeden irlandzki Barney podobne "argumenty" wysnuwał na irlandzkich forach internetowych. Niestety: Irlandczycy nie dali z siebie zrobić idiotów.


Pt sie 31, 2018 7:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Yarpen Zirgin napisał(a):
Widzisz, Wespecjan, tym się różnimy, że ja uważam każdego za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie udowodniona. Dlatego to, że Ty kogoś uważasz za winnego, to jeszcze dla mnie nie jest dowód, iż ta osoba jest rzeczywiście winna czynów, które jej zarzucasz. :D

Kwestia jest co się robi z osobą, która już została zidentyfikowana jako homoseksualista w koloratce.
Dotychczasowo polityka Kościoła w tej kwestii doprowadziła do rozmnożenia się homoseksualizmu wśród kleru.


Pt sie 31, 2018 7:57 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Wespecjan napisał(a):
@Tomek44
YZ jest znany z bezkrytycznego zaufania do i wybielania purpuratów. Uważa że to istota katolicyzmu.

W Irlandii pełno było takich YZ. Dzięki takim irlandzkim YZ ten system zbrodniczej patologii dobrze się trzymał. Do czasu...


Pt sie 31, 2018 8:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Tomek44, zamiast zajmować się moją osobą, odpowiedz lepiej na pytanie:

Czy czytałeś kiedykolwiek raport Ryana?


Pt sie 31, 2018 8:21 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Yarpen Zirgin napisał(a):
Tomek44, zamiast zajmować się moją osobą,

Zamiast zajmować się moją osobą, przedstaw lepiej Irlandczykom - którzy czytali raport Ryana - swój punkt widzenia, według którego "nie taki diabeł straszny jak go malują". Zapewne uratujesz katolicyzm w Irlandii i zapełnisz tamtejsze seminaria...


Pt sie 31, 2018 9:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Pytanie brzmi:

Czy czytałeś kiedykolwiek raport Ryana?


Pt sie 31, 2018 9:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Tomaszu, przykro mi, że nie interesują Cię fakty. To jednak czyni dyskusję z Tobą bezsensowną.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt sie 31, 2018 9:48 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
@Tmek44

Tworzysz dziwnego chochoła, którego późnij zwalczasz. Najwyraźniej przypisujesz komuś swoje bezsensowne wyobrażenia, takie wariacje na jakis temat.

Jeśli chcesz dyskutować to na argumenty, nie na konfabulacje.


Pt sie 31, 2018 10:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Nie ma innego wyjścia niż otwarty atak na homoseksualnych kardynałów i biskupów. To rak Kościoła, który chce się namnażać.

Zakładanie że sami zrozumieją swój błąd i odpokutuja z własnej woli to myślenie naiwne i głupie.


Pt sie 31, 2018 11:13 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Wespecjan napisał(a):
Niektórzy tutaj sugerują, że winą sporej ilości homoseksualistów wśród kleru jest celibat.

Gdyby to jednak było prawdą, większość księży łamiących celibat powinno łamać go z kobietami, bo więcej jest (nadal) mężczyzn heteroseksualnych niż homoseksualnych. Tak jednak nie jest i większość nadużyć czy przestępstw na tle seksualnym popełnianych przez kler to czyny homoseksualne. Sugeruje to, że kler heteroseksulany potrafi o wiele lepiej utrzymywać celibat.
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy Wespecjanie. Otóż wg badań aż 60% księży w Polsce łamie celibat uprawiając seks z kobietami (badania Józefa Baniaka profesora Uniwersytetu Adama Mickiewicz w Poznaniu). Tak więc kler heteroseksualny raczej nie potrafi o wiele lepiej utrzymywać celibatu. Ilu księży z pozostałej część, czyli z tych 40% łamie celibat poprzez akty homoseksualne i pedofilskie? Część jednak aktów homoseksualnych księży nie jest dyktowana orientacją seksualną, tylko okolicznościami. Reasumując - żarty się skończyły, problem jest bardzo poważny. Katastrofalny spadek powołań kapłańskich dostrzega sam Papież Franciszek, który stwierdził na łamach niemieckiego tygodnika „Die Zeit”, że w związku z kryzysem powołań należałoby się zastanowić nad kapłaństwem żonatych mężczyzn, tak zwanych viri probati (wypróbowanych mężczyzn).
wersja angielska
wersja z translatora


So wrz 01, 2018 3:11 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Robur napisał(a):
@Tmek44

Tworzysz dziwnego chochoła, którego późnij zwalczasz. Najwyraźniej przypisujesz komuś swoje bezsensowne wyobrażenia, takie wariacje na jakis temat.

Jeśli chcesz dyskutować to na argumenty, nie na konfabulacje.

To nie ja zamknąłem seminaria w Irlandii, ani nie ja tam sobie "pedofilowałem", ani nie ja pisałem list Abp Vigano, ani nie robiłem niczego innego, co spowodowało odwrócenie się Irlandczyków od KK. Więc nie ja "tworzę konfabulacje" ani chochoła.

Mało tego - ja tutaj niczego "nie zwalczam". Zachęcam jedynie Barneya, aby swoje rzekome "fakty" przedstawił na forach internetowych w Irlandii, celem sprawdzenia wiarygodności swych "faktów". Najwyraźniej wie, że zostałby wyśmiany...


So wrz 01, 2018 6:42 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
WeźSieTato napisał(a):
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy Wespecjanie. Otóż wg badań aż 60% księży w Polsce łamie celibat uprawiając seks z kobietami (badania Józefa Baniaka profesora Uniwersytetu Adama Mickiewicz w Poznaniu).


Nie mam za grosz zaufania do badań ankietowych. Ludzie tam fantazjują i mówią co uważaja że trzeba w zalezności z kim rozmawiają. Badania powinny odzwierciedlać co ludzie robia a nie mówią. Prawdziwy obraz to jest kto został złapany na łamaniu celibatu. Okazuje się że 90% takich przypadków to homoseksualiści.

Baniak wrzucił w tą grupę badawcza także byłych księży.
Nie zdziwiłbym się gdyby okazało sie że Baniak był kiedyś klerykiem w seminarium, wyrzuconym. Takie ankiety sa tyle warte co badania niesławnego Alfreda Kinseya.


So wrz 01, 2018 9:03 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Amerykański hierarcha abp Charles Chaput zaapelował do papieża Franciszka o odwołanie tegorocznego Synodu Młodzieży. Jego zdaniem organizacja Synodu w świetle kryzysu i nadużyć w Kościele nie będzie właściwa, a biskupi nie mieliby żadnej wiarygodności.
https://www.pch24.pl/abp-chaput-wzywa-p ... 528,i.html

Skoro oddelegowano na to ten synod kard. Tobina, przyjaciela ruchu LGBT, to diabeł jeden wie co za wytyczne wypłyną z tego zgromadzenia młodych..


So wrz 01, 2018 9:37 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL