Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:21 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
 Mundial 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Mundial
Niestety piłka nożna okazała się trudną dyscypliną, mimo że reprezentacja miała wszystko dobre warunki do treningu i wypoczynku, a co warto zauważyć też i dobrych fryzjerów (oczywiście ironia, ale nie mogę się jej oprzeć).
Za to pani Krystyna Pawłowicz w dobrej formie (może nawet zmianie) - zna się na wszystkim więc:

Krystyna Pawłowicz @KrystPawlowicz

Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans,to jaki jest sens by zostawać na Mundialu dłużej ?
Obowiązku chyba nie ma
Mecz z Japonią ma być „walką o honor” ?
Jaki,czyj „honor”?
Honor,to byłby szybki powrót,jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów...


to „tłit”
co za przenikliwość, znajomość tematu i oczywiście perfekcyjna recepta. Może znajdą się pieniądze dla niepełnosprawnych, a nawet może rozwiąże się inne pilne sprawy. Nie trzeba będzie żadnych podatków solidarnościowych, szczególnie, że wspiera się wszystkich, niezależnie od dochodów tymi wszystkim „plusami” - więc nie trzeba będzie bogatszym zabierać tych pieniędzy. Tak trzymać państwo jest za poważne by być Janosikiem.
Choć pomysł by to jednak Japończycy zdobyli 3 punkty jest naprawdę godny rozwagi - to byłby nowy jakże wielkiej jakości +.

Edit: „lyterufka”

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Wt cze 26, 2018 8:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Mundial
Dla mnie w ogóle jest dziwne, że państwo finansuje piłkę nożną.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt cze 26, 2018 8:38 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Mundial
A donchichot vel jarstary tradycyjnie rozpoczyna wojnę PO kontra PiS. Nawet w takim temacie jak Mundial

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt cze 26, 2018 9:11 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Mundial
Znalazłam w sieci " zabawną" wypowiedź pewnego dziennikarzyny Pana Sołtysika z ddtvn :
Cytuj:
Do zdarzenia doszło podczas…kącika kulinarnego „Dzień Dobry TVN”. Pani, która przygotowywała placuszki kapusty zapytała żartobliwie: Kto jest głąbem dzisiaj?

W tym momencie Sołtysik wypalił: Człowiek w okularach, bardzo dobrze ubrany, zaczeska na bok, siwe włosy, o imieniu Adam. Miało być śmiesznie, a wyszło żenująco, Sołtysik jako jedyny zaśmiał się ze swojego żartu.

W internecie szybko pojawiła się fala krytyki pod adresem Sołtysika. Nie brakowało komentarzy, że po jednym słabszym meczu zaczął się „hejt na kadrę Nawałki”, a dziennikarz zaprezentował niski poziom
.


Wt cze 26, 2018 10:08 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Mundial
Jockey napisał(a):
A donchichot vel jarstary tradycyjnie rozpoczyna wojnę PO kontra PiS. Nawet w takim temacie jak Mundial

Panie @Jockey nie wiem gdzie pan widzi rozpoczęcie wojny PO-PiS - no ale z tym to proszę do specjalisty i nie koniecznie okulisty. Proszę też nie zwracać się do mnie donchichot vel JarStary ponieważ moja stopka mówi o tym, że kiedyś na forum byłem znany pod nickiem JarStary, do moderator @merss nie zwraca się pan @merss vel i tu nie wpisuje iluś tam nicków - więc nie ma potrzeby wyróżniania mnie - chyba, że pan mnie ocenia subiektywnie i negatywnie - jednak wtedy powinien pan przestać moderować na forum - ponieważ moderator powinien być obiektywny dla wszystkich użytkowników forum. I to był Off.

Barney napisał(a):
Dla mnie w ogóle jest dziwne, że państwo finansuje piłkę nożną.


i tu akurat też się temu dziwię, choć może chodzi o to, że akurat Reprezentacja jest Narodowa. Państwo finansuje także fundacje, etc więc może i piłkę kopaną też powinno dla zdrowego ciała, co dobrze wpłynie na ducha (tego ciała), a tym duchem się już fundacje zajmą.


Jeśli chodzi o Reprezentację to myślę, że już od dłuższego czasu nie było tak dobrze jak na Euro 2016, więc zdziwienia u mnie nie ma takimi wynikami. Oczywiście jest to smutne, ale balon został napompowany i teraz jest kicha. Wszystko jest prawdą: kontuzje, kłopoty piłkarzy w klubach (tu też chodzi o formę), ale jedno zadziwia jakie były przygotowanie kondycyjne, skoro chłopaki biegają jakby szorty mieli spuszczone do kolan i to jeszcze z zaciśniętą gumką. Przykre ale to nie jest tak, że oni nic nie zrobili - zrobili dużo - teraz jest kiszka - ale to wszystko powoli można pozbierać i ułożyć, Tylko u nas zaraz się zacznie zmienianie trenera (chyba, że sam stwierdzi, że więcej nie da rady), rozlicznie wszystkiego co się da - i będzie tak jak z siatkówką.

A z tym żeby akurat Japończycy mieli 3 punkty - to naprawdę pomysł super - ale muszą to sobie sami wywalczyć grając z naszą jedenastką.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Wt cze 26, 2018 12:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Mundial
Ciekawe czy janusze i sebki pozdejmują te chorągiewki z dachów swoich z audi combi, po tym jak średnia kurczliwość włókienek mieśniowych jednej grupy wyżelowanych gogusiów okazała się mniejsza od kurczliwości włókienek innej grupki chłopców w krótkich spodenkach latających za napompowanym świńskim pęcherzem.


Wt cze 26, 2018 1:46 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Mundial
Odpowiedź dla donchichota
viewtopic.php?f=11&t=9068&p=1107505#p1107505

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt cze 26, 2018 3:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Mundial
Jakie to znaczenie dla Polski, dla nas co posłanka Pawłowicz powiedziała?
Z zasady nie czytam co powiedziała, podobnie jak wypowiedzi innych celebrytów. Po prostu szkoda czasu na nieistotne bzdury.

Zamykam.


Śr cze 27, 2018 9:34 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL