Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:54 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Protest niepelnosprawnych. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Adam M.:
Adam M. napisał(a):
Tiaaa, protest sie skonczyl pokazujac wyraznie spoleczenstwu przez 40 dni na co moga liczyc kobiety rodzace niepelnosprawne dzieci i te dzieci gdy juz dorosna.

Hm... Może powinieneś zmienić źródła informacji, bo wyraźnie w tych Twoich nie przekazano informacji o podniesieniu renty socjalnej i zmianach w dostępie do lekarzy, rehabilitacji i dostępnie do wyrobów medycznych koniecznych do życia...




donchichot:

Cytuj:
Yarpen Zirgin napisał(a):
Błąd. To od początku był protest polityczny, czego dowodziła obecność polityków opozycji wśród protestujących, a także eskalacja żądań czy, ostatecznie, wielkie wezwanie aby w wyborach samorządowych nie dopuścić do tego, by PiS je wygrał.


To ciekawe, w 2014 to nie był protest polityczny - teraz jest, a eskalacja - masz jakiś dowód na to czy tylko powtarzasz za politykami PiS-u?

Coś Ci podkreśliłem.


Pn cze 04, 2018 2:23 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Proszę odpowiedz na pytanie. Nic mi nie podkreślaj.
Ja na miejscu tych ludzi powiedziałbym mocniej.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Pn cze 04, 2018 2:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Podkreśliłem istotny fragment mojej wypowiedzi, który zignorowałeś. Proponuję, abyś się z nim zapoznał.


Pn cze 04, 2018 2:31 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Nic nie zignorowałem.
Prosiłem byś odpowiedział, czy mam się zachować tak jak w stosunku do innych userów jak nie odpowiadają na Twoje pytania?

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Pn cze 04, 2018 2:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
donchichot napisał(a):
Prosiłem byś odpowiedział

Nie rżnij głupa. Odpowiedź na Twoje pytanie jest w postcie, do którego je zadałeś. Jak chcesz mogę powtórzyć:

Politycznego charakteru 40-dniowego protestu w Sejmie dowodziła obecność polityków opozycji wśród protestujących, a także eskalacja żądań czy, ostatecznie, wielkie wezwanie aby w wyborach samorządowych nie dopuścić do tego, by PiS je wygrał.


Pn cze 04, 2018 2:50 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Trudno panie @Yarpen Zirgin - zostaniemy przy swoim.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Pn cze 04, 2018 3:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Adam M. napisał(a):
Czy moze z tego powodu, ze widac jak panstwo traktuje niepelnosprawnych i ich opiekunow potem gdy juz sie urodza a potem dorosna ?

Możesz powiedzieć co zrobił dla niepełnosprawnych porzedni rząd w ciągu 8 lat sprawowania władzy?

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Pn cze 04, 2018 3:34 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
A mam pytanie,

Jak byście rozwiązali problem z osobami niepełnosprawnymi.

Yarpen Zirgin, jeśli chodzi o mnie to nie wiem w jaką stronę poszedł ten protest. Ale jeśli w stronę partii i został wymyślony przez partię to trochę jest niepoważne. Bo jednak protesty są potrzebne i rząd trzeba naciskać nawet na Pis trzeba,bo widzisz jak ktoś lubi Pis to też wszystko widzi tylko ,ze opozycja żadnych argumentów, też obiektywnie patrzeć nawet jak się za rządem obecnym i im się kibicuje. Ja im daje szanse póki co jednak bo poprzedni rząd 8 lat rządził i były same afery nawet mieszali w tym księży

Bo aktualnie nie są chronione dzieci, nie ma zakazu aborcji, a przecież jasno jest napisane, ze 5 przykazanie nie zabijać dzieci. Jak ma Polska iść według planów Bożych, jak tego jednego punktu nie potrafimy zrobić. Sam Prezydent powiedział ,ze jest otwarty na propozycje i rozmowy, konsultacje. Na razie Pis też zawodzi chociażby tych podstawowych sprawach.

jakbyście rozwiązali ten protest aby skorzystali na tym niepełnosprawni i państwo ? Bo jednak dzieci chore się rodzą i nic na to nie poradzimy. A lekarze nadal będą mało zarabiać.


Pn cze 04, 2018 4:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
A co to ma do rzeczy Mareta co zrobil poprzedni rzad ?
Bardzo niewiele zrobily wszystkie poprzednie rzady, a ten PO + PSL najmniej, bo to byl fatalny rzad, rzadzacy w b.trudnej sytuacji finansowej ( pamietasz kryzys 2008r i dluga depresje pozniej ? ). Jak usyszalem jaka podwyzke Tusk zaproponowal protestujacym to mnie zatkalo.
Ale w 2014 politycy PiS wspomagajacy owczesny protest ( ktory mimo ich obecnosci wcale nie byl polityczny :) ) cos obiecali, czego nawet nie zaczeli spelniac do rozpoczecia tego protestu, zreszta zaraz po hucznej konwencji PiS z zapowiedzianym rozdawaniem nastepnej kielbasy wyborczej i ogloszeniem wspanialych wynikow gospodarczych.

Y.Z. jak najbardziej biore pod uwage cala rente w wysokosci cos 1030 zl brutto miesiecznie i wszystkie dostepy "bez kolejki" do lekarzy czy rehabilitacji.
Wlasnie szykuje przyjazd do Doliny Klodzkiej na 3 tygodnie i tak sie zastanawialem ile gotowki warto miec przy sobie na benzyne, jedzenie i jakies zwiedzanie zabytkow. Wyszlo mi ze jakies 300E warto miec, biorac pod uwage ze wszystkie wieksze wydatki typu spanie, czy wieksze zakupy zrobie karta. Potem zastanowilem sie ile to zl i wyszlo ze cos prawie 1300zl.
Czyli moje drobne na 3 tygodnie przewyzszaja ich rente miesieczna o 300 zl ?
"Jak zyc panie premierze, jak zyc ? "
I tak sie zastanawiam, gdzie byl Kosciol Katolicki w tym wszystkim ?


Pn cze 04, 2018 4:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Po pierwsze: Kościół nie był, nie jest i nie będzie instytucją charytatywną.
Po drugie: Zamiast liczyć ile wydasz w czasie wypadu do Kotliny Kłodzkiej na trzy tygodnie, policz sobie ile musisz mieć miesięcznie aby się utrzymać.
Po trzecie: Jak znajdziesz sposób, aby budżet RP wzrósł o kilkaset procent bez obciążenia wszystkich drakońskimi podatkami, to daj znać. Wdroży się Twój plan w życie i będzie kasa, aby kilkukrotnie podnieść renty i emerytury.


Pn cze 04, 2018 4:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Jako emeryci staramy sie zyc oszczednie, a koszty naszego spania i wyzywienia oparte sa na zeszlorocznym pobycie na Dolnym Slasku.
Jezdzimy po okolicy starymi motocyklami, palacymi mniej paliwa niz samochod, jemy w barach ( polecam Centralny w Dzierzoniowie ) a nie w restauracjach, spimy w tanich osrodkach typu "lozko i sniadanie" nie w hotelach. Wiec uwazam ze jest to jakies minimum spania i utrzymania, ktore jednak wielokrotnie przekracza 1000 zl/miesiecznie.
Rozumiem ze stali mieszkancy placa mniej za mieszkanie, ale dochodza lekarstwa i na podstawowym jedzeniu trudno oszczedzic.
Mysle ze istnieje cos takiego jak hierarchia potrzeb socjalnych, gdzie potrzeby niepeelnosprawnych powinny byc na 1 miejscu, ale najwyrazniej nie sa.
Jezeli PiS wiedzial, ze swoich obietnic nie ma szans spelnic, to po co obiecywal ? Czysta hipokryzja i tyle.
Zamiast wydawac bezsensownie pieniadze na 500+ i kilkanascie innych projektow ( wyprawki, gadajace lawki czy strzelnice ) mozna by wygospodarowac wieksze pieniadze dla niepelnosprawnych.
Zreszta sam PiS obiecywal "wystarczy nie krasc"
Najwyrazniej nie wystarczy.


Pn cze 04, 2018 6:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Adam M. napisał(a):
Jako emeryci staramy sie zyc oszczednie, a koszty naszego spania i wyzywienia oparte sa na zeszlorocznym pobycie na Dolnym Slasku.
Jezdzimy po okolicy (...)

Nie. Nie interesuje mnie to, co wydajesz jak sobie jeździsz na wycieczki. Powtórzę:

Zamiast liczyć ile wydasz w czasie wypadu do Kotliny Kłodzkiej na trzy tygodnie, policz sobie ile musisz mieć miesięcznie aby się utrzymać.

Aha... PiS i tak zrobił rzez te trzy lata rządów bardzo dużo w sferze socjalnej. Zwłaszcza, kiedy porówna się to z tym, co przez osiem lat zrobiło PO-PSL.


Pn cze 04, 2018 6:51 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Ale przecież poprzednicy nic nie mogli. Premier Donald Nic Nie Mogę Tusk tylko w gałę haratał

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn cze 04, 2018 8:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
W ciagu rzadow Tuska zasilek dla opiekunow niepelnosprawnych podniesiono z 420 zl do 820 zl, teraz PiS go podniosl do 1020.


Wt cze 05, 2018 12:15 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest niepelnosprawnych.
Piotr9000 napisał(a):
Bo aktualnie nie są chronione dzieci, nie ma zakazu aborcji, a przecież jasno jest napisane, ze 5 przykazanie nie zabijać dzieci. Jak ma Polska iść według planów Bożych, jak tego jednego punktu nie potrafimy zrobić. Sam Prezydent powiedział ,ze jest otwarty na propozycje i rozmowy, konsultacje. Na razie Pis też zawodzi chociażby tych podstawowych sprawach.
Niestety to prawda. I jeśli do wyborów nie ruszą sprawy aborcji eugenicznej, to zacisnę zęby i nie zagłosuję na nich (mimo że jestem dość wiernym wyborcą).

Krzywda dzieci nie może nie odbić się na kraju. Ta krew woła o pomstę do nieba.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt cze 05, 2018 8:50 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL