Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 1:05 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 Polska hodowla zwierząt futerkowych 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska hodowla zwierząt futerkowych
Boro napisał(a):
Dobitnym przykładem jest satanizm jako najbardziej naturalny i zgodny z naszą naturą światopogląd. Polega na życiu zgodnie z własnym ego i zaspokajaniu naturalnych cielesnych potrzeb i stadnych instynktów.

Boro to klasyczny przykład uwewnętrznienia ideologii marksizmu kulturowego okraszonego darwinizmem społecznym, z posypką korwinizmu.


N maja 27, 2018 11:49 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 20, 2018 6:38 pm
Posty: 102
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polska hodowla zwierząt futerkowych
Boro napisał(a):
Przeglądnij sobie Księgę Szatana.

Nie zamierzam. Pewnie rozumiesz czemu. :)

Boro napisał(a):
Równy stosunek narodzin chłopców i dziewczynek wynika z doboru genetycznego a nie z monogamii. Taka strategia jest po prostu najbardziej stabilna i można to pokazać matematycznie.

A monogamia z równej proporcji płci ;)
Serio, poligamię praktykują muzułmanie i nie stoją szczególnie wysoko z kulturą. O mordowaniu córek w obronie "honoru rodziny" ubocznie wspominając. Wielożeństwo uwłacza kobietom, choćby nawet takie rodziny były zgodne i zżyte. Zresztą taka sytuacja, że jest wielu kawalerów i haremy nie sprzyja wierności. No i naprawdę, brać małpy za wzór ludzkiego pożycia :D to przesada.

Cytuj:
Uważasz, że na polskich farmach i w rzeźniach zwierzęta mają dobre warunki?

Lepsze niż osławione amerykańskie. Jeśli chodzi o futerkowe, jak w zoologu tylko lepiej i profesjonalniej. Jeśli chodzi o bydło, trzodę, drób to wychodzi w smaku. Rzeczywiście trudno o coś smaczniejszego niż kura od pani z bazaru. A jeśli warunki hodowli są złe, jak twierdzisz, od tego są służby i legislacja, żeby to regulować i kontrolować. Pilnować!

Cytuj:
Mi chodzi bardziej o zwierzęta hodowane na mięso.

No tak, ale to trochę ociera się o offtop. Ale nie znam się na temacie zwierząt mięsnych prawie wcale, więc nie jestem partnerem do dyskusji :) na poziomie bardziej zaawansowanym niż piszę o akapit wyżej. Widziałam tylko trochę jak jest w gospodarstwach rolnych. Farmy 300 krów to nie ta liga, jeśli takie mamy.

Cytuj:
Może jeszcze usłyszysz o mnie w wiadomościach

Intencja szlachetna, ale nie rób sobie zatargu z prawem ;) A co do tonących okrętów, do niedawna byliśmy łodzią podwodną w mule szelfowym Zielonej Wyspy. Co do inwektyw, nie przystoi wobec nieobecnych i zmarłych, polityczni, publiczni czy nie. Bo nadal nie mogą się bronić.

Myślałam ostatnio o uboju rytualnym. Wydaje się, że można zabijać rytualnie bez strasznie drastycznego okrucieństwa wobec zwierzęcia. Przecież jak się biło świnie na wsi, to najpierw wieprz dostawał obuchem w łeb żeby go ogłuszyć. A potem nożem po gardle. Rzeczywiście byłoby straszne, gdyby ganiać za wieprzem z siekierą jak Raskolnikow za Lizawietą: dla wieprza i dla ludzi. Znał ich od małego, a tu nagle usiłują go zabić. Już lepiej żeby był nieprzytomny.
A skoro można ogłuszyć świnię, to krowę czy kozę albo barana na pewno też.

_________________
Trzecia natura, jak pisze Boecjusz w czwartym rozdziale dzieła O dwóch naturach (...)


Śr cze 13, 2018 12:28 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL