Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:03 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
 marsz niepodległości 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Jockey napisał(a):
Mniszku zła wiadomość
Udało im się. Ktokolwiek to robił udało mu się. Teraz środowiska narodowe maja problem. Filmiki jak to lecą w kierunku balkonów race aż jedna powoduje pożar maja duża oglądalność na sieci. Wniosek narodowcy czyli faszyści i zadymiarze.

Sachol jak czytam wypowiedzi na sieci i na fb to większość i tak kupiła te teksty o złych narodowcach którzy chcą robić zadymę. Nie zdziwiłbym się gdyby w akcje były zaangażowane wszystkie siły antykonfederacyjne. Tak czy owak ludzie kupili narracje a tych co samodzielnie myślą jest pare procent ogółu. Kiedyś wydawałem się w dyskusje w różnych miejscach ale Salem sobie dawno spokój bo to do niczego nie prowadziło. Powtarzali tylko narracje które podawały ośrodki medialne. Można powiedzieć jak to RAZ mówił podawali im jak maja myśleć.

Jak dla mnie wpisuje się to w ciąg rozgrywania przez PiS środowisk które im zagrażają. RAZ pisał ze to prowadzi do tego żeby uznać PiS jako jedynych przewidywalnych. I zgadzam się z nim. I tak to wyglada KO zostało okrzyknięte katolikozercami, PSL zmarginalizowane z czego wszyscy się cieszą. Lewica uzyskała pare procent do góry. Środowiska narodowe tracą jako oszołomy tak samo jak Opozycja Totalna bo przecież oni tylko chcą podpalić Polskę.

Czekam jak będzie wyglądał sondaż po tych akcjach.

Srodowiska narodowe zawsze miały niskie poparcie. Ruch narodowy nie dal rady dostac sie do sejmu. Dopiero Taki twór jak Konfederacja sie dostała, ale dla mnie to szczerze watpie aby im to zagroziło w jakis sposób, bo Konfederacja nie na Marszu opiera swoje poparcie, a częśc wyborców Konfderacji w ogole z ta częscia narodowców sie nie utożsamia.
Wg mnie sondaż nie zmieni sie.
A to że filmiki mają duza ogladalnosć jeszcze nie znaczy kto co o danej sytacji myśli.
A zapomniales dodac ze w oststnich sondazach to PiS poparcie spada na łeb na szyje i takie zabawy z prowokacjami im nie pomoga. Bo wiekszosci Polaków jakies marsze nie obchodza, interesuje ich to czy beda mogli prowadzic swoj biznes, czy maja pracę itd.


Pt lis 13, 2020 2:51 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
To prawda ze im spada. Myślałem ze wynika to z moich wpisów ze działania podejmują żeby poprawić swój wizerunek nadszarpnięty. Zaczęło się od 5 dla zwierząt. I uważam ze to co robią ma im podnieść poparcie. Czy im się to uda zobaczymy.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lis 13, 2020 2:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Jockey napisał(a):
To prawda ze im spada. Myślałem ze wynika to z moich wpisów ze działania podejmują żeby poprawić swój wizerunek nadszarpnięty. Zaczęło się od 5 dla zwierząt. I uważam ze to co robią ma im podnieść poparcie. Czy im się to uda zobaczymy.

Wg mnie został na tyle nadszarpniety a z kazdą kolejna decyzją poglebia sie ze takie akce im nie pomogą.


Pt lis 13, 2020 3:07 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 4:14 am
Posty: 183
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
mniszek_pospolity napisał(a):
Rok chyba cały służby przygotowują się jak zrobić z Marszu zadymę. Wszystko po to, żeby zdyskredytować środowiska narodowe i patriotyczne.


Kto kieruje Policją ? Domyślam się że lewaki , LGBT , masoni . Ale chciałem znać katolicką prawdę , czyli konkretnie kim są policjanci , kto im płaci , kto nimi rządzi ?


Pt lis 13, 2020 7:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
A gdzie ja napisałem, że lewaki czy dewianci z LGBT czy inne stuknięte feministki czymkolwiek kierują. Choć ta wariatka lesbijka Lempert chciała do ABW, ale nadaje się tam jak wół do karety. To społeczny margines, który poza głupotami typu 56 płci, gwalcone krowy, gender itd nic ludziom nie ma do zaoferowania. Ich bojówka to terroryści, anarchiści i komuchy Antifa.

Ktoś na górze pociągał za sznurki i to pewne. Niewiele to zaszkodzić może Konfederacji, bo większość ludzi na Marszu nawet na nich pewnie nie głosuje. Ruch Narodowy miał około 2-3 % poparcia społecznego i tyle. Z Braunem i Korwinem udało się. Z tym podpaleniem mieszkania to reżyserka, akurat kamera TVN się znalazła. Jak i te urodziny Hitlera w lesie.

Ani totalnej władzy ani totalnej opozycji w niesmak marsz

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt lis 13, 2020 10:00 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
sachol napisał(a):
Jockey napisał(a):
To prawda ze im spada. Myślałem ze wynika to z moich wpisów ze działania podejmują żeby poprawić swój wizerunek nadszarpnięty. Zaczęło się od 5 dla zwierząt. I uważam ze to co robią ma im podnieść poparcie. Czy im się to uda zobaczymy.

Wg mnie został na tyle nadszarpniety a z kazdą kolejna decyzją poglebia sie ze takie akce im nie pomogą.

Wciąż nie ma alternatywy niestety.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lis 13, 2020 10:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
mniszek_pospolity napisał(a):
Ktoś na górze pociągał za sznurki i to pewne. Niewiele to zaszkodzić może Konfederacji, bo większość ludzi na Marszu nawet na nich pewnie nie głosuje. Ruch Narodowy miał około 2-3 % poparcia społecznego i tyle. Z Braunem i Korwinem udało się. Z tym podpaleniem mieszkania to reżyserka, akurat kamera TVN się znalazła. Jak i te urodziny Hitlera w lesie.

Ani totalnej władzy ani totalnej opozycji w niesmak marsz

Myślę że się mylisz. Ludzie nie zawsze dobrze się orientują w przypadku takich małych ugrupowań jak konfederacja i na pewno część z nich uważa że Konfederacja, narodowcy i zadymiarze z marszu to w gruncie rzeczy to samo.
Konfederacja ma szansę stracić nie tylko z powodu marszu, ale też z powodu poparcia dla zakazu aborcji.
Podpalenia mieszkania nie ma co porównywać z urodzinami Hitlera. Ustawka czy nie, raczej nie uda się tego udowodnić. Kamera na balkonie kilkadziesiąt metrów dalej też nie jest żadnym dowodem - z tamtego balkomu był raczej niezły widok na trasę marszu i to jest wystarczające wytłumaczenie.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pt lis 13, 2020 10:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Dla mnie alternatywa jest Konfederacja. Gdyby mieli taki "świetny" pomysł na gospodarkę jak PiS tzn 500+,300 +, Bon turystyczny +, 13,14 emerytura, podniesienie wysokości zasiłków dla bezrobotnych, 38 ustaw podnoszących podatki, to nie mieliby racji bytu. Nikomu drugi i gorszy PiS niepotrzebny.

Wciąż Piłsudski to bohater nr 1, Dmowski jest zapomniany, gdzieś tam się wspomni. A PiS to pilsudczycy, dla RN,.

Poza tym jeden prosty fakt co do alternatywy. Środowiska narodowe i wolnościowe nie siedziały przez stole z Kiszczakiem, Wałęsą i Michnikiem i wódki tam nie pili czy to w Magdalence czy gdzie indziej. Inni byli, pili, uzgadniali, że z socjalizmu i komunizmu sowieckiego wchodzimy w euro socjalizm i teza Korwina wydaje się prawdziwa. 30 lat i 4 partie zmieniające nazwy, w praktyce ci sami ludzie.
.

Bodaj w 2012 roku po Marszu Niepodległości powstał Ruch Narodowy, a może wcześniej. Jakie było główne założenie?
. OBALIĆ REPUBLIKE OKRĄGŁEGO STOŁU, to teraz się nie dziwcie, że służby, komuniści, władza pisowska, Trzaskowski i wszyscy tak nienawidzą Ruchu Narodowego, tak zobrzydzonej i znienawidzonej formacji po 1989 roku W Polsce nie było, a co za tym idzie dostaje Konfederacja jako całość.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt lis 13, 2020 10:59 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Mniszku rozmawialiśmy.
Konfederacja to kolesie bez pomysłu z jakimiś hasłami i z dziwnymi powiązaniami

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lis 13, 2020 11:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
mniszek_pospolity napisał(a):
Dla mnie alternatywa jest Konfederacja. Gdyby mieli taki "świetny" pomysł na gospodarkę jak PiS

A jaki maja pomysł na gospodarke?
Bo np Dobromir Sosnierz postuluje dobrowolne OC co jest kompletną bzdura.sa tez postulaty dobrowolnego ZuS czyli jak i z czego oni chca wypłacać emerytury?


Pt lis 13, 2020 11:20 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Mają pomysł likwidacji podatku dochodowego. Mają pomysł rozwalenia finansów publicznych. Same populistyczne bzdury.
Ale nie ma obawy jak im wzrasta poparcie to Korwin albo Braun wywalają jakąś bzdurę która jest grillowana w mediach i automatycznie im spada.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lis 13, 2020 11:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Rzeczniczka PIS-u powiedziała, że za incydenty na marszu 11.XI i poprzednich marszów odpowiadają politycy opozycji ponieważ w nich uczestniczą.

Czy ta szumna narada na Nowogrodzkiej dała taką narrację :?:
Wicepremier odpowiadający za resorty siłowe naprawdę to podaje jako linię wyjaśniającą ostatnie wydarzenia?

Jestem w lekkim szoku.


Pt lis 13, 2020 11:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
W TVP przekaz jasny, PiS rozgrywa to tak % chwali Roberta Bąkiewicza, bo przecież przed drugą turą wyborów prezydenckich jednoznacznie stwierdził, że patriota nie może głosować na Trzaskowskiego, więc Duda.

A za chwilę krytyka innego Roberta, Winnickiego i słowa, które sprzeciwiają się lockdownowi. Manipulacja piękna, były zadymy na Marszu, bo Konfederacja nie chce lockdownu...brawo ☺

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So lis 14, 2020 2:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 4:22 pm
Posty: 2913
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Arwena napisał(a):
Rzeczniczka PIS-u powiedziała, że za incydenty na marszu 11.XI i poprzednich marszów odpowiadają politycy opozycji ponieważ w nich uczestniczą.

Czy ta szumna narada na Nowogrodzkiej dała taką narrację :?:
Wicepremier odpowiadający za resorty siłowe naprawdę to podaje jako linię wyjaśniającą ostatnie wydarzenia?

Jestem w lekkim szoku.

Przecież to jest skierowane do ich elektoratu. Tu można pleść dowolne bzdury.

_________________
Procentowy udział ateistów wśród wybitnych naukowców:
https://www.nature.com/articles/28478.pdf


So lis 14, 2020 4:18 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 4:14 am
Posty: 183
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
mniszek_pospolity napisał(a):
A gdzie ja napisałem, że lewaki czy dewianci z LGBT czy inne stuknięte feministki czymkolwiek kierują. Choć ta wariatka lesbijka Lempert chciała do ABW, ale nadaje się tam jak wół do karety. To społeczny margines, który poza głupotami typu 56 płci, gwalcone krowy, gender itd nic ludziom nie ma do zaoferowania. Ich bojówka to terroryści, anarchiści i komuchy Antifa.

Ktoś na górze pociągał za sznurki i to pewne. Niewiele to zaszkodzić może Konfederacji, bo większość ludzi na Marszu nawet na nich pewnie nie głosuje. Ruch Narodowy miał około 2-3 % poparcia społecznego i tyle. Z Braunem i Korwinem udało się. Z tym podpaleniem mieszkania to reżyserka, akurat kamera TVN się znalazła. Jak i te urodziny Hitlera w lesie.

Ani totalnej władzy ani totalnej opozycji w niesmak marsz

Czyli nie wiesz kto co i jak . Jedyne co wiesz, to że są wrogowie twoich faworytów . Jeszcze dodałeś że podpalenie mieszkania to też "reżyserka", czyli następni wrogowie, szpiedzy spiski ,knowania itp. Twoja odpowiedź mi wystarcza w zupełności .


So lis 14, 2020 6:25 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL