Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 6:51 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
 marsz niepodległości 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Zona mnie zaprosiła na obiad, wszedłem i słyszę w Radiu Maryja , jak skarżyli się uczestnicy zmechanizowani marszu, ze policja kazała pojazdy zostawić na parkingu, i wziąć udział pieszo. Dla mnie szok.


Cz lis 12, 2020 4:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Znalazłem nagranie jak to wyglądała próba dołączenia do zmotoryzowanego marszu:
https://twitter.com/i/status/1326713096241602560

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Cz lis 12, 2020 4:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Oglądnąłem Wiadomości w Telewizji Trwam, Organizatorzy marszu żądają dymisji Kamińskiego. Naprawdę na dzisiejsze czasy to tylko w Telewizji Trwam można oglądnąć wiadomości bez żadnej polityki. Stwierdziłem to już nie jeden raz.


Cz lis 12, 2020 5:52 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Ale pojechałeś. Przypomnę ze stałymi bywalcami są politycy PiS. I dostali pewne dotacje. Wiec do niezależności im daleko.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lis 12, 2020 7:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Nie interesuje mnie kto jest stałymi bywalcami. Interesuje mnie jak są przekazywane wiadomości. A dotacje telewizja publiczna nie takie dostaje.


Cz lis 12, 2020 7:18 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Ależ TVP zawsze była rządowa. A TVN zawsze związana z PO. A TV Trwam zawsze reprezentowali swoje racje a przez ostatnie lata związane z PiS.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lis 12, 2020 7:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
A jednak Rydzyk w trakcie pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę o ostro skrytykował Prawo i Sprawiedliwość. nie pomyśl sobie czasem ze tylko z TV, Trwam czerpie wiadomości.


Cz lis 12, 2020 11:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
https://youtu.be/4oW_bOQDQxk

Zachowanie policji wobec dziennikarzy
Bulwersujące


Pt lis 13, 2020 5:23 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
W tym filmiku , który podsyłasz osoba mówi, że policja atakuje prowokatorów. W sieci jest też filmik pokazujący jak w tej akcji na stacji w grupie osób , na których napierają policjanci są osoby podnoszące pałki i te osoby przez kordon policjantów są przepuszczane- reszta ma "ścieżkę zdrowia".

Może mi ktoś przypomni, kto odpowiada za resorty siłowe?


Pt lis 13, 2020 8:32 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Arwena napisał(a):
W tym filmiku , który podsyłasz osoba mówi, że policja atakuje prowokatorów. W sieci jest też filmik pokazujący jak w tej akcji na stacji w grupie osób , na których napierają policjanci są osoby podnoszące pałki i te osoby przez kordon policjantów są przepuszczane- reszta ma "ścieżkę zdrowia".

W filmiku nie ma żadnego komentarza. Wiec chyba go nie oglądałeś.


Pt lis 13, 2020 8:41 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Tym marszem i podpaleniem mieszkania środowiska narodowe strzeliły sobie w stopę. Nawet jeśli to była dobrze zorganizowana prowokacja to maja problem. Nie odrzucam tezy ze za prowokacja może stać np. TVN ze swoim politycznym ramieniem KO lub dla odmiany PiS. W końcu podłożyli się żeby w nich uderzyć. Marsz niezgodnie z zasadami itp. Chociaż bardziej widać w tym rękę byłego ministra w rządzie PO. Zawsze aranżowali podobne akcje na 11 listopada.
W każdym razie PiS może ich pięknie rozegrać. Tak jak pięknie może rozegrać feministki. I wychodzi ze PiS jedyni przewidywalni.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lis 13, 2020 8:52 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
sachol napisał(a):
Arwena napisał(a):
W tym filmiku , który podsyłasz osoba mówi, że policja atakuje prowokatorów. W sieci jest też filmik pokazujący jak w tej akcji na stacji w grupie osób , na których napierają policjanci są osoby podnoszące pałki i te osoby przez kordon policjantów są przepuszczane- reszta ma "ścieżkę zdrowia".

W filmiku nie ma żadnego komentarza. Wiec chyba go nie oglądałeś.


Jest komentarz pod koniec filmiku około 3;20 m. nagrania.


Pt lis 13, 2020 8:55 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Jockey napisał(a):
Tym marszem i podpaleniem mieszkania środowiska narodowe strzeliły sobie w stopę. Nawet jeśli to była dobrze zorganizowana prowokacja to maja problem. Nie odrzucam tezy ze za prowokacja może stać np. TVN ze swoim politycznym ramieniem KO lub dla odmiany PiS. W końcu podłożyli się żeby w nich uderzyć. Marsz niezgodnie z zasadami itp. Chociaż bardziej widać w tym rękę byłego ministra w rządzie PO. Zawsze aranżowali podobne akcje na 11 listopada.
W każdym razie PiS może ich pięknie rozegrać. Tak jak pięknie może rozegrać feministki. I wychodzi ze PiS jedyni przewidywalni.

Tepy lud za jakich rządz ma obywateli nie jest az taki glupi. Jak beda dalej do wyborów odwalać takie akcje to pieknie ich za to rozliczą. O ile zaraz nie bedziemy mieli rządu mniejszosciowego.


Pt lis 13, 2020 12:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Przecież na odległość czuć, że były prowokacje i tzw ustawki. Zgadzam się z Macierewiczem, że policja zawiniła. Komendant główny powinien podać się do dymisji. Nie było zgody na użycie broni gładko lufowej, seria zaniedbań i bałaganu, palowanie ludzi, do tego wróciliśmy?

Jak feministki i Antifa rzucali butelkami w ludzi broniących kościołów to nic, zero reakcji. Wielka siła jak z ulicy ściągnęli szalone feministki. Podwójne standardy. Rok chyba cały służby przygotowują się jak zrobić z Marszu zadymę. Wszystko po to, żeby zdyskredytować środowiska narodowe i patriotyczne.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt lis 13, 2020 12:41 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Mniszku zła wiadomość
Udało im się. Ktokolwiek to robił udało mu się. Teraz środowiska narodowe maja problem. Filmiki jak to lecą w kierunku balkonów race aż jedna powoduje pożar maja duża oglądalność na sieci. Wniosek narodowcy czyli faszyści i zadymiarze.

Sachol jak czytam wypowiedzi na sieci i na fb to większość i tak kupiła te teksty o złych narodowcach którzy chcą robić zadymę. Nie zdziwiłbym się gdyby w akcje były zaangażowane wszystkie siły antykonfederacyjne. Tak czy owak ludzie kupili narracje a tych co samodzielnie myślą jest pare procent ogółu. Kiedyś wydawałem się w dyskusje w różnych miejscach ale Salem sobie dawno spokój bo to do niczego nie prowadziło. Powtarzali tylko narracje które podawały ośrodki medialne. Można powiedzieć jak to RAZ mówił podawali im jak maja myśleć.

Jak dla mnie wpisuje się to w ciąg rozgrywania przez PiS środowisk które im zagrażają. RAZ pisał ze to prowadzi do tego żeby uznać PiS jako jedynych przewidywalnych. I zgadzam się z nim. I tak to wyglada KO zostało okrzyknięte katolikozercami, PSL zmarginalizowane z czego wszyscy się cieszą. Lewica uzyskała pare procent do góry. Środowiska narodowe tracą jako oszołomy tak samo jak Opozycja Totalna bo przecież oni tylko chcą podpalić Polskę.

Czekam jak będzie wyglądał sondaż po tych akcjach.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lis 13, 2020 2:36 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL