Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 11:19 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona
 marsz niepodległości 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz lip 12, 2007 8:43 pm
Posty: 51
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Jockey, musisz być jeszcze bardzo młody.. "Jocker" aż tak Cię zdenerwował?
Wybacz literówkę. Szczerze mówiąc twój nick niewiele mnie zajmuje. To co mnie żywo interesuje to dlaczego uważasz się za katolika. Dlatego zadałam Ci to pytanie wcześniej.. Co definiuje katolika według Ciebie? Bo gdybyśmy się skupili na tym pytaniu nasza dyskusja stałaby się bardziej konstruktywna.


Cz lut 15, 2018 11:49 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Gdyby to jeszcze tylko nie był offtop...


Cz lut 15, 2018 12:25 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
zziuta napisał(a):
Jockey, musisz być jeszcze bardzo młody.. "Jocker" aż tak Cię zdenerwował?
Wybacz literówkę. Szczerze mówiąc twój nick niewiele mnie zajmuje. To co mnie żywo interesuje to dlaczego uważasz się za katolika. Dlatego zadałam Ci to pytanie wcześniej.. Co definiuje katolika według Ciebie? Bo gdybyśmy się skupili na tym pytaniu nasza dyskusja stałaby się bardziej konstruktywna.

To jest offtop. Do rozmów z moderacją jest specjalny temat.
Do rozmów o wieku itp. jest też temat w hyde parku

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lut 15, 2018 2:46 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz lip 12, 2007 8:43 pm
Posty: 51
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Tutaj pod Londynem czasem spotykam polskich zuli. Bulwersuje mnie ze mowia w moim ukochanym języku i reprezentują soba poziom jaki reprezentują. Tak samo bulwwersuje mnie ze ludzie nazywający się katolikami mówia z pogardą o innych, na przykład o Muzułmanach,tak jak w tej dyskusji. Albo ze nie przeszkadza im ze ktoś obok niesie banner o hasle "Polska dla Polaków". Stad moje pytanie do moderatora.


Cz lut 15, 2018 6:41 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
A za chwilę dostaniesz ostrzeżenie za oszczerstwa.
Albo udowodnisz swoje kłamstwa albo je odwołasz i przeprosisz. Brak reakcji będzie skutkować ostrzeżeniem.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lut 15, 2018 10:40 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz lip 12, 2007 8:43 pm
Posty: 51
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
(ciach offtop -J)


Cz lut 15, 2018 10:52 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So paź 08, 2016 3:54 pm
Posty: 583
Płeć: mężczyzna
wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Ciekawe czy Zziute zbulwersowała w podobnym stopniu sprawa sprzed kilku lat

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-muzulmanin-grozil-smiercia-ksieciu-harry-emu,nId,976818

Skoro żyjemy w Polsce, to jest nasz kraj no to chyba wiadomo że Polska dla Polaków...nie widzę w tym haśle niczego niestosownego a na zakaz imigracji do naszego kraju mi to nie wygląda.


Pt lut 16, 2018 4:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Co myśleć o tych cyrkach wokół tegorocznego Marszu Niepodległości? Najpierw nienawidząca Polaków Anne Applebaum obraża polskich patriotów, nazywając ich neofaszystami, a potem HGW zakazuje Marszu Niepodległości.

Śmierdzi mi to jakąś próba skłócenia ze sobą Polaków i zabicia ducha patriotyzmu.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr lis 07, 2018 9:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2018 9:59 am
Posty: 1271
Lokalizacja: Białystok
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
HGW chciała zastawić pułapkę na rządzących, ale wygląda na to, że wbrew swoim intencjom niechcący podała im piłkę, a ci skorzystali z tej dogodnej sytuacji i umieścili ją w bramce.


Śr lis 07, 2018 10:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Tylko czemu pozwolić im tak sobie beztrosko pogrywać kosztem polskich patriotów?

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr lis 07, 2018 10:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 11:14 pm
Posty: 1051
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Towarzyski pelikanie
Patrioci gdyby żyli to by byli chyba zadowoleni. Bo ci prawdziwi co sprawdzili się w ciężkich warunkach to już w grobach. Dziś w czasach pokoju nie sprawdzi się patriotyzmu a przynajmniej jest on inny. Ale chyba o to by im szło, o taki marsz z flagą białą czerwoną. Oni kochali ludzi i nawet tą lekkomyślną Hankę GW by darzyli szacunkiem. Likwidowali tylko zdrajców, którzy przyczyniali się wprost do śmierci ich kolegów i ludzi ze wsi i to na podstawie wcześniej wydanych wyroków przez sądy podziemne. Takie fakty gdy codziennie nocowali w innej wsi ze względu na bezpieczeństwo więc kilkudziesięciokilometrowe marsze to był chleb powszedni. A we wsiach nie zawsze byli życzliwi ludzie. Przeważnie znalazło się kilku donosicieli i gdy jechało UB nieraz w nocy to patrole dookoła w promieniu kilku kilometrów alarmowały resztę. Poprostu nauczyli się pokory i przyzwyczajeni byli do donosów przez strachliwych wiejskich gospodarzy. Nigdy nie mścili się za to bo akceptowali tę słabość prostych ludzi. Dlatego chętnie ich ludzie gościli czym mieli i nocowali oczywiście gdzieś po komórkach i stodołach. Najgorsze kary dla ludzi cywilnych to chłosta publiczna np. na weselu i to tylko we wcześniej uzgodnionych przypadkach gdy dana osoba np. pracowała dla UB i donosiła ale bez większych szkód i nie ginęli ludzie. Dlatego narodowcy dużo muszą się jeszcze uczyć i zgłębiać tę wiedzę żeby nie było im bliżej faktycznie do nacjonalistów.


Śr lis 07, 2018 11:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Możesz mi wytłumaczyć lubczyk, co sprawia, że obłudnicy, którzy chcą grzecznie maszerować pod publiczkę, żeby się przypodobać urzędnikom z Brukseli, są patriotami?

To ma być patriotyzm na miarę naszych czasów? Polska dla Europy?

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr lis 07, 2018 11:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 11:14 pm
Posty: 1051
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
No więc obłudnicy byli i będą, wtedy też byli. To jest chyba współczesna odmiana patriotyzmu i bardziej zostaje nam żyć marzeniami niż obserwować takich prawdziwych w realu. Nie wiem co powoduje że jesteśmy tak słabi. Szkoda.


Śr lis 07, 2018 11:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
Lubczyk, przecież mamy prawdziwych patriotów skupionych wokół środowiska narodowców. A polskie władze właśnie próbują ich zdyskredytować i ośmieszyć Polaków na arenie międzynarodowej sprowadzając patriotyzm do machania flagą w uroczystym politpoprawnym pochodzie ku chwale UE.

Wygląda jak ustawka. Najpierw Duda nie chce wziąć udziału w marszu organizowanym przez narodowców, później pojawia się ten zakaz, a następnie przejmuje sobie marsz, jak jakiś złodziej.

Na szczęście są duże nadzieje na uchylenie zakazu:
Cytuj:
Wiceprezes Ruchu Narodowego jest przekonany, że sąd uchyli zakaz Gronkiewicz-Waltz. - Z pewnością nie będziemy się z nikim przepychać. Będziemy organizować Marsz Niepodległości dokładnie tak, jak to zostało zapowiedziane. Straż Marszu Niepodległości będzie zabezpieczać, niezależnie od tego, jak politycy będą próbowali zdezorganizować to oddolne zgromadzenie - stwierdził. i zapewnił, że "Marsz Niepodległości na pewno swojej trasy nie zmieni". - Jutro spodziewamy się wyroku sądu, który spowoduje, że marsz będzie ponownie legalny.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wiada.html

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr lis 07, 2018 11:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 11:14 pm
Posty: 1051
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: marsz niepodległości
No cóż jak narodowcy chcą być prawdziwymi patriotami muszą się hartować. Od czegoś trzeba zacząć żeby "przełknąć" to upokorzenie, gdyby w przyszłości miały ich spotkać trudniejsze sytuacje. Nic im nie będzie. Najgorsze to jakby dali się sprowokować i zrobili rozróbę to by była dopiero pożywka dla wszystkich.
Ale może faktycznie to ustawka.


Śr lis 07, 2018 11:35 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL