Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 5:35 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Nie trzeba do tego Tomka 44 by stwierdzic ze cala historia rodziny Kaczynskich w PRL a potem w PL wyglada co najmniej dziwnie. Z tego co czytalem Rajmund, ojciec blizniakow byl zolnierzem AK, wiec jak wszyscy ci zolnierze powinien byc przez nowy, socjalistyczny aparat panstwowy i partyjny zwalczany, tymczasem on dostal stala prace a jego rodzina dosc obszerne mieszkanie w domu na Zoliborzu w Wwie.
Podczas ostatniego pobytu w Polsce podjechalem tam specjalnie zeby go obejrzec i musze przyznac ze jak na warunki PRL to byla rezydencja.
Moge porownac to do warunkow zycia mojej rodziny gniezdzacej sie wowczas w 2 pokojowym mieszkanku na Mokotowie w 6 osob i stalych wysilkow rodzicow by w jakis sposob zapobiec utracie pracy przez mego ojca, zolnierza II korpusu armii polskiej na Zachodzie, ktory niebacznie wrocil do Polski, by natychmiast po powrocie zostac wsadzonym do aresztu na dni kilka.
Jego klopoty z utrzymaniem sie w pracy trwaly przez caly okres najostrzejszego terroru komunistycznego w Polsce do roku 53 - ojciec Kaczynskich przeplynal przez ten okres bez zadnych problemow, najpierw studiujac a potem pracujac na Politechnice Warszawskiej.
Nastepny dziwny przypadek to wybor braci blizniakow do odegrania rol w filmie we wczesnych latach 60 tych ( mimo bycia dziecmi rodziny akowskiej ), potem mimo zainteresowania rola braci w strukturach podziemia przez SB, brak wlasciwie jakichs reakcji ze strony tego urzedu, jak rowniez brak internowania Jaroslawa i jakichs dzialan przeciwko niemu do 89r.
Po prostu jakis aniol stroz czuwal caly czas nad ta rodzina :).


Pn mar 20, 2017 5:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
no chyba jednak anioł stróż, bo jakoś z szafy Kiszczaka czy innej na razie nic na Kaczyńskich nie wypłynęło. Oczywiście możemy też założyć strategię 'matrioszki' - że jest on tak głęboko zakonspirowanym kretem KGB że nawet KBG już o tym nie pamięta ;)

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Pn mar 20, 2017 7:07 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Adam M. napisał(a):
Nie trzeba do tego Tomka 44 by stwierdzic ze cala historia rodziny Kaczynskich w PRL a potem w PL wyglada co najmniej dziwnie. Z tego co czytalem Rajmund, ojciec blizniakow byl zolnierzem AK, wiec jak wszyscy ci zolnierze powinien byc przez nowy, socjalistyczny aparat panstwowy i partyjny zwalczany, tymczasem on dostal stala prace a jego rodzina dosc obszerne mieszkanie w domu na Zoliborzu w Wwie.
Podczas ostatniego pobytu w Polsce podjechalem tam specjalnie zeby go obejrzec i musze przyznac ze jak na warunki PRL to byla rezydencja.
Moge porownac to do warunkow zycia mojej rodziny gniezdzacej sie wowczas w 2 pokojowym mieszkanku na Mokotowie w 6 osob i stalych wysilkow rodzicow by w jakis sposob zapobiec utracie pracy przez mego ojca, zolnierza II korpusu armii polskiej na Zachodzie, ktory niebacznie wrocil do Polski, by natychmiast po powrocie zostac wsadzonym do aresztu na dni kilka.
Jego klopoty z utrzymaniem sie w pracy trwaly przez caly okres najostrzejszego terroru komunistycznego w Polsce do roku 53 - ojciec Kaczynskich przeplynal przez ten okres bez zadnych problemow, najpierw studiujac a potem pracujac na Politechnice Warszawskiej.
Nastepny dziwny przypadek to wybor braci blizniakow do odegrania rol w filmie we wczesnych latach 60 tych ( mimo bycia dziecmi rodziny akowskiej ), potem mimo zainteresowania rola braci w strukturach podziemia przez SB, brak wlasciwie jakichs reakcji ze strony tego urzedu, jak rowniez brak internowania Jaroslawa i jakichs dzialan przeciwko niemu do 89r.
Po prostu jakis aniol stroz czuwal caly czas nad ta rodzina :).

Naprawdę chcesz rozmawiać o powiązaniach polityków z PRL i z wywiadem PRL. Oj obawiam się ze twoi guru maja wiele na sumieniu. A co do Kaczyńskiego to gdyby tylko coś na niego mieli to juz dawno cała Polska pisaliby o tym. A jest cisza.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn mar 20, 2017 9:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Jockey skad wiesz kto jest moim guru ?
Jasnowidz ?


Wt mar 21, 2017 4:46 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Jockey napisał(a):
Naprawdę chcesz rozmawiać o powiązaniach polityków z PRL i z wywiadem PRL. Oj obawiam się ze twoi guru maja wiele na sumieniu. A co do Kaczyńskiego to gdyby tylko coś na niego mieli to juz dawno cała Polska pisaliby o tym. A jest cisza.

Jeśli ma papiery np. w Moskwie - to nieprędko się dowiesz o tym.


Wt mar 21, 2017 7:14 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Jozek napisał(a):
Jeśli w tym temacie napomknę o tzw repolonizacji, która obecnie wydaje się naprawiać błędy poprzedników i spełniać twoje oczekiwania, to dlaczego odnoszę dziwne wrażenie, że także i to będziesz krytykować? Bo Pisowskie?

Repolonizacja mediów.
J. Kaczyński sam sprzedał Szwajcarom Express Wieczorny.
http://natemat.pl/204051,tej-gazety-pis ... likwidowal


Wt mar 21, 2017 7:23 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_ ... 7%E2%80%9D
Swoją drogą wracając do pytania: co J. Kaczyński mógł zrobić, kiedy Balcerowicz rozkradał mienie narodowe - odpowiedź: mógł to opisywać w Expresie Wieczornym.
Dlaczego nic nie pisał? Bo sam korzystał na tej transformacji.


Wt mar 21, 2017 9:03 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 08, 2015 4:32 pm
Posty: 246
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Tomek44 napisał(a):
Swoją drogą wracając do pytania: co J. Kaczyński mógł zrobić, kiedy Balcerowicz rozkradał mienie narodowe - odpowiedź: mógł to opisywać w Expresie Wieczornym.
Dlaczego nic nie pisał? Bo sam korzystał na tej transformacji.

Podlinkuj nam Twoje archiwalne artykuły z gazet z tamtego okresu. A może nic nie pisałeś? Jeśli tak, to czemu?

_________________
Brak emotikonów nie oznacza, że wszystko trzeba traktować megapoważnie.


Wt mar 21, 2017 3:13 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Halloran napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Swoją drogą wracając do pytania: co J. Kaczyński mógł zrobić, kiedy Balcerowicz rozkradał mienie narodowe - odpowiedź: mógł to opisywać w Expresie Wieczornym.
Dlaczego nic nie pisał? Bo sam korzystał na tej transformacji.

Podlinkuj nam Twoje archiwalne artykuły z gazet z tamtego okresu. A może nic nie pisałeś? Jeśli tak, to czemu?

1. Nie ja, tylko Kaczyński przedstawia siebie jako "nieskazitelnego, nieskalanego ani komunizmem, ani liberalizmem, ani lewactwem, ani niczym innym obrzydliwym Polakiem-Patriotą, który NIGDY nie działał na szkodę Polski, i w ogóle nie brał żadnego udziału w rozgrabianiu mienia narodowego, nie brał udziału w uwłaszczaniu mienia narodowego a jak ktoś rozgrabiał, to o tym albo nie wiedział, albo nie miał na to wpływu, niczego nie ukrywał i nie zatajał w tym zakresie" - natomiast każdy, kto jest jemu przeciw, to "nie jest patriotą tylko obrzydliwym lewakiem";

2. Nie ja, tylko Kaczyński był parlamentarzystą mającym władzę i wiedzę w dziedzinie planu Balcerowicza i udział w jego realizacji, czyli rozgrabianiu mienia narodowego,

3. Nie ja, tylko Kaczyński miał swoich ludzi w NIK, którzy palcem nie kiwnęli, aby zapobiec grabieży mienia,

4. Nie ja, tylko partia Kaczyńskiego tworzyła koalicje rządowe począwszy od Olszewskiego w 1991 i 1992 roku, które mogły zatrzymać bandycką prywatyzację i rozliczyć winnych grabieży mienia - a tego nie zrobiono,

5. Nie ja, tylko Kaczyński miał w rękach prasę uwłaszczoną po "Ruchu", która to prasa ogłupiała wszystkich ludzi

6. Nie ja, tylko NSZZ Solidarność na czele z Lechem Kaczyńskim roztaczał polityczny parasol ochronny nad grabieżą majątku narodowego (przypuszczam, że na zasadzie: "kasa misiu, kasa", bo trudno znaleźć inny powód),

itd.


Wt mar 21, 2017 7:51 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
To znaczy że poza nienawiścią do Kaczyńskiego żadnych faktów poza oczywiście "wszyscy wiedzą" i innych perełek mediów mętnego nurtu Tomek nie ma. Cóż takie to argumenty totalnej opozycji.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt mar 21, 2017 7:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
We Francji 80% mediów jest francuskich, a w Polsce ? Mamy media polskojęzyczne. Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Wt mar 21, 2017 10:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
"Następnym krokiem będzie wybieranie komisarzy UE wbrew woli swojego rządu? Niejeden zgłosiłby się na ochotnika."
https://twitter.com/dareksobkow

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Wt mar 21, 2017 10:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Czy wiesz jaki % kapitalu zagranicznego maja najpopularniejsze dzienniki i tygodniki ?
Moze warto sprawdzic ?


Śr mar 22, 2017 5:50 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Jockey napisał(a):
To znaczy że poza nienawiścią do Kaczyńskiego żadnych faktów poza oczywiście "wszyscy wiedzą" i innych perełek mediów mętnego nurtu Tomek nie ma. Cóż takie to argumenty totalnej opozycji.

Jestem pewien, że zdajesz sobie sprawę, że świadomie kłamiesz. Bo nie masz żadnych argumentów na obalenie przedstawionych przeze mnie obciążających Kaczyńskiego faktów, zamiast tego oskarżasz mnie bezpodstawnie o "nienawiść".
Kłamstwa w wykonaniu Kaczyńskiego to dla niego chleb powszedni. Chodzi nie tylko o co miesięczne kłamanie o "zamachu smoleńskim" już tak od 7 lat - choc nikt nigdy nie przedstawił żadnych dowodów na "zamach", ale także ostatnio jego kłamliwe zdanie, że Krajowa Rada Sądownictwa to "instytucja postkomunistyczna". Przeciwnego zdania był Lech Kaczyński.
Obrazek
Tak tylko przypomnę, że ojcem kłamstwa jest szatan (Ew. Jana 8:44).


Śr mar 22, 2017 6:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Adam M. napisał(a):
Czy wiesz jaki % kapitalu zagranicznego maja najpopularniejsze dzienniki i tygodniki ?
Moze warto sprawdzic ?

W Polsce? Nie wiem dokładnie, ale te nalezące do ringier axel springer są poddane presji Marka Dekana, który próbuje instruować dziennikarzy w Polsce jak mają i co mają pisać.
http://www.radiomaryja.pl/informacje/j- ... efortunny/
Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Śr mar 22, 2017 9:53 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 159 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL