Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 6:01 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybor D. Tuska na druga czesc kadencji "prezydenta" UE.
Tomek44 napisał(a):
Halloran napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Swoją drogą wracając do pytania: co J. Kaczyński mógł zrobić, kiedy Balcerowicz rozkradał mienie narodowe - odpowiedź: mógł to opisywać w Expresie Wieczornym.
Dlaczego nic nie pisał? Bo sam korzystał na tej transformacji.

Podlinkuj nam Twoje archiwalne artykuły z gazet z tamtego okresu. A może nic nie pisałeś? Jeśli tak, to czemu?

1. Nie ja, tylko Kaczyński przedstawia siebie jako "nieskazitelnego, nieskalanego ani komunizmem, ani liberalizmem, ani lewactwem, ani niczym innym obrzydliwym Polakiem-Patriotą, który NIGDY nie działał na szkodę Polski, i w ogóle nie brał żadnego udziału w rozgrabianiu mienia narodowego, nie brał udziału w uwłaszczaniu mienia narodowego a jak ktoś rozgrabiał, to o tym albo nie wiedział, albo nie miał na to wpływu, niczego nie ukrywał i nie zatajał w tym zakresie" - natomiast każdy, kto jest jemu przeciw, to "nie jest patriotą tylko obrzydliwym lewakiem";

2. Nie ja, tylko Kaczyński był parlamentarzystą mającym władzę i wiedzę w dziedzinie planu Balcerowicza i udział w jego realizacji, czyli rozgrabianiu mienia narodowego,

3. Nie ja, tylko Kaczyński miał swoich ludzi w NIK, którzy palcem nie kiwnęli, aby zapobiec grabieży mienia,

4. Nie ja, tylko partia Kaczyńskiego tworzyła koalicje rządowe począwszy od Olszewskiego w 1991 i 1992 roku, które mogły zatrzymać bandycką prywatyzację i rozliczyć winnych grabieży mienia - a tego nie zrobiono,

5. Nie ja, tylko Kaczyński miał w rękach prasę uwłaszczoną po "Ruchu", która to prasa ogłupiała wszystkich ludzi

6. Nie ja, tylko NSZZ Solidarność na czele z Lechem Kaczyńskim roztaczał polityczny parasol ochronny nad grabieżą majątku narodowego (przypuszczam, że na zasadzie: "kasa misiu, kasa", bo trudno znaleźć inny powód),

itd.


No tak, nie winni Niemcy tylko kosmiczni naziści, nie winni Rosjanie, tylko bolszewicy, nie winni postkomunisci i ich liberalni obroncy, lewacy tylko Kaczynski! :D oczywiscie chodzi o sens, a nie samo porownanie.

Biedaku, Kaczyński w demokratyczny sposob, poprzez opozycyjność do działań rzadzacych Polska od 1990 roku, temu sie przeciwstawial, o czym glosno mowil. Teraz po zdobyciu takiej wladzy, gdzie moze wplywac takze czynnie na pewne rzeczy, probuje to zmieniac. To mu zarzucaja totalitaryzm itp. Ty jestes taka najgorsza odmiana antykaczora. Rzucasz sie, ze nic nie robil, jak moze zrobic i robi, to krzyczysz, ze burzy demokracje...zapewne nigdy nie głosowałes na partie zwiazane z Kaczyńskim.


Cz mar 23, 2017 8:36 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 178 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL