Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 3:41 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Tomcio Paluszek napisał(a):
Oczywiście, że konstytucja musi być zmieniona. Choćby dlatego, że jest przegadana i niejasna, co między innymi przyczyniło się do aktualnego chaosu.

Konstytucja powinna się zaczynać takimi słowami: W imię Boga Wszechmogącęgo:Ojca,Syna i Ducha Świętego....
Tomcio Paluszek napisał(a):
Prezydent ma czuwać nad przestrzeganiem konstytucji a nie nad konstytucją.

Tak.
Tomcio Paluszek napisał(a):
To jednak 2 różne rzeczy. Czuwanie nad konstytucją w kontekście wcześniej poruszanych problemów - choćby tego braku możliwości odwołania się od decyzji prezydenta, oznaczałoby, że prezydent jest powołany do interpretowania konstytucji. Byłby niejako nad nią. Tymczasem wg mojej wiedzy prezydent podlega konstytucji a do jej interpretowania może być co najwyżej TK.

A dlaczego prezydent nie ma prawa interpretowania konstytucji RP. Czy on nie ma władzy ? Pozdrawiam serdecznie! :)

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


So sty 21, 2017 10:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Film pt."Pucz" oglądałem już chyba 3-4 razy, i nigdy nie mam dosyć. Zawsze odkrywam w nim coś nowego.

Jarosław Kaczyński: "Oni muszą w końcu dojść do prostego wniosku, że przegrali wybory i w związku z tym my rządzimy, a ich zadaniem jest być opozycją".

http://wpolityce.pl/polityka/324328-jar ... c-opozycja

Pozdrawiam.

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


N sty 22, 2017 12:34 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Tomcio Paluszek napisał(a):

Do problemu przejdę niżej. Sów o absencji nie pojmuję - przecież ludzie muszą pracować zawodowo i nie tylko a nie siedzieć non stop na forum.


Chodziło mi o tymczasową "absencję intelektualną". ;)

Za nim zacznę pisać, chciałem ci podziękować za to, że zrozumiałeś o jaki sposób prowadzenia dyskusji mi chodzi. Trochę to przypomina trudne wykopaliska archeologiczne. Każda odkopana warstwa, odkrywa kolejną i kolejną, ale dopiero koniec da pełen obraz całości.

Żeby odpowiedzieć na twoj post, musimy wkopać się jeszcze głębiej.
To co charakteryzuje obie strony politycznego konfliktu, to wzajemna nieufność. W przypadku opozycji i opozycyjnych gazet, charakteryzuje się to np. specyficzną postawą, którą nazywam "straszeniem Pisem", albo jak kto woli zaklinaniem rzeczywistości opiniami bez pokrycia. I tak, serwowane mamy nieustannie wiadomości o tym, że np. obrona terytorialna będzie "zbrojnym ramieniem pisu", na wzór bojówek faszystów, albo że Pis dąży do wprowadzenia cenzury i inne tego typu głupstwa, w które wielu ludzi wierzy.

Rok temu, prezydent Francji oceniając sytuację w Polsce, powiedział bardzo mądre zdanie, które zacytuje z pamięci. "Jestem spokojny o sytuację w Polsce. Prawo i Sprawiedliwość raz już rządziła i władzę w sposób demokratyczny oddała." Przypominam o tym nie dla tego, bo autor tych słów ma być dla nas jakiś autorytetem moralnym, któremu powinniśmy bezgranicznie zaufać, ale dlatego, ponieważ nabył on umiejętność roztropnej oceny sytuacji. Każda solidna konstrukcja na której zbudowana jest dana opinia, wymaga też solidnych fundamentów. Fundamenty te, to nic innego jak ocena wcześniejszych wydarzeń i danego postępowania i dopiero na podstawie tego, możemy ocenić przyszłe intencję naszych polityków. W ten własnie sposób, będziemy kopali dalej i my, oceniając oba polityczne byty.

Chociaż dostrzegam minusy, wady i błedy w Pis, to ze względu na 8 ostatnich aktywnych lat rządzącej partii PO, jest mi znacznie łatwiej w sporze o TK, ocenić intencje ich polityków. Upublicznione nagrania u Sowy z których wyłania się obraz tej partii o strukturach przypominających mafię biznesowo-polityczną, liczne afery korupcyjne, działanie na niekorzyść SP, dbanie o własny interes partyjny kosztem interesu Polski, lenistwo, kłamstwo (E.Kopacz) i ogrom pomniejszych grzechów platformy, uprawnia mnie do oceny działań PO w sprawie TK, właśnie poprzez pryzmat tych wydarzeń.

Bardzo dobrze widać różnicę między dwoma partiami, na przykładzie dwóch czarnych partyjnych owiec. Minister Transportu Mirosław Nowak, który został przyłapany na niewykazaniu w rozliczeniu zegarka, prawdopodobnie pochodzącego od jednego z lobbystów, nigdy za złamanie prawa nie został usunięty z PO. Sam zapowiedział, że zrzeknie się mandatu posła, ale pomimo że nie pojawiał się w sejmie i nie pracował, pensję pobierał do końca.Mirka w partii wszyscy lubili, więc "podwinięta noga" spotkała sie ze zrozumieniem kolegów.Takie zachowanie, nikomu nie przeszkadzało.Biorąc pod uwagę całe 8 lat rządów PO, mentalność tej partii, możemy ocenić i określić krótko. To Polska jest dla PO, a nie PO dla Polski.
Czarna owca Pisu, to Adam Hofman.Prawa ręka prezesa, rzecznik rządu.Postać w Pisie arcyważna.Zostaje przyłapany na wyłudzeniu dopłat, podczas podróży do Brukseli.Po dwóch dniach, został wydalony z Pis, a jego kariera polityczna dobiegła końca.

Te fakty, z których przypominam tylko najważniejszy zarys, powinniśmy mieć cały czas w pamięci, oceniając intencje działań obu partii.

Cytuj:
Mianem skoku określam wszelkie działania sprzeczne z aktualnie obowiązującym prawem, w szczególności konstytucją. I generalnie chodziło mi właśnie o to nielegalne dokoptowanie 2 sędziów. Oczywiście to dokoptowanie miało swój cel. Cel ten Pis nazywa blokowaniem realizacji planowanych przez tę partię reform.


Tutaj jesteśmy zgodni. Niezgodni będziemy w dalszej części, w której piszesz o prawdopodobnych intencjach obu stron. A ponieważ ja, działania PO, oceniać będę skrajnie negatywnie, przypisując im wyłącznie działania służące partykularnym interesom partyjnym, to też i tutaj muszę wskazać na pewną oczywistość. Dwaj "nielegalni" sędziowie z PO, mieli dołączyć do "drużyny" sędziów z PO, aby przeciwdziałać prawnym reformom Pis.
W ten sposób, niekompetentna PO, ukazała całej Polsce i światu, jak w praktyce wygląda przestrzeganie konstytucyjnego zapisu, mówiącego o "niezawisłości sądów". Jeśli więc ktoś mógł mieć jakąś nadzieję, że wyroki sędziów TK będą rzetelne, obiektywne i sprawiedliwe, to ta akcja PO pozbawiła wszystkich wszystkich złudzeń.

W orędziu PAD jako Strażnik Konstytucji, tłumacząc nie podpisanie nominacji sędziowskich, powoływał się na konstytucyjną zasadę pluralizmu, której po podpisaniu nominacji sędziowskich, w jego ocenie TK był by pozbawiony, lub był by on stosowany w sposób niewystarczający. Do takiej oceny sytuacji PAD miał solidne podstawy.

Cytuj:
Nie do końca się z tym zgadzam, gdyż TK nie ma aż takiej władzy. Sam z siebie niczego nie sądzi, trzeba złożyć wniosek. TK wtedy wydaje wyrok, który jest ostateczny ale który musi być uzasadniony. I podkreślmy to dokładnie - wyroki dotyczą tylko aktów prawa i ich zgodności bądź niezgodności z konstytucją. To oznacza, że plany Pis w zakresie gospodarki, sprawiedliwszej redystrybucji, 500+ itp. były całkowicie niezagrożone. Tu żadnej sprzeczności z konstytucją nie sposób znaleźć. W tych kwestiach Pis naprawdę mógł spać spokojnie.


Zaznaczę najpierw od tego, że jesteśmy już tak głęboko w naszej dyskusji, że zaraz szpadlem trafimy w deko od trumny.

Jedną z pierwszych sztandarowych ustaw jakie wprowadził PIS, była słynna ustawa antykominowa, kończąca patologię jakim były potężne odprawy prezesów SSP. Na odprawy, został nałożony bardzo duży podatek. Naturalną konsekwencją wprowadzenia zmian w tym zakresie, był wzrost poparcia społecznego dla PIS.

Tutaj (a propos umiłowania procesów legislacyjnych) niebywałą dbałością o poszanowanie dla prawa i konstytucji wykazał sie poseł Włodzimierz Nykiel z PO. Zwrócił on uwagę na konstytucyjną zasadę równości, która oznacza, że dwaj podatnicy w takiej samej sytuacji finansowej powinni być opodatkowani tak samo. - Czy nie byłoby zasadne zwrócenie się o opinie w tym zakresie (...), chyba, że państwo macie takie?" - pytał. Chodziło posłowi o to ,że powinni zostać opodatkowani także prezesi spółek prywatnych ,co jest oczywiście absurdalną dbałością o przepisy.Widziałem debatę w sejmie. Brakowało nie wiele, aby i ta ustawa trafiła do TK.

Przytaczam ten przykład procedowania ustaw przez PIS jeszcze z przed wybuchu kryzysu z TK, nie bez przyczyny. Zadaje proste pytanie. Proszę abyś podczas odpowiedzi posłużył się tym schematem, który tak mozolnie starałem się przedstawić na wstępie.

Jakie były prawdziwe intencje posła Nykla ?

ps. I tu jest pies pogrzebany.

Cytuj:
Myślę, ze niepokój poprzedniej koalicji rządzącej budziły mniej czy bardziej ukrywane chęci Pis na zmiany ustrojowe sięgające zasad spisanych w konstytucji np. uprawnień poszczególnych organów, wolności zgromadzeń, niezawisłości sądów, wolności mediów itp.


Nie prawda. Sam pisałeś, że Pis poszedł o wiele dalej w swoim działaniu, niż to obiecywał, to też i posłowie PO o tym wiedzieć nie mogli. Intencje posłów PO, można bardzo łatwo przewidzieć. W myśl zasady: "dobro partyjne, ponad dobrem narodowym"

Blokada zapowiedzianych przez Pis reform w TK, miała doprowadzić do kompromitacji tej partii i powrót do władzy PO. (Prawdopodobny mechanizm: 500+ do TK. TK - "500+ łamie konstytucyjną zasadę równości, ponieważ ustawa krzywdzi pierwsze dziecko".) Itd...


Cytuj:
Aktualne działania Pis pokazują, ze te obawy nie były bezpodstawne. Przed wyborami parlamentarnymi z sondaży wiadomo też było, ze Pis może wygrać ale na pewno nie będzie mieć większości konstytucyjnej by legalnie takie ustrojowe zmiany wprowadzić. Wobec tego zapewne będzie próbować te zmiany wprowadzać tylnymi drzwiami, co stałoby się o wiele prostsze gdyby w składzie TK większość sędziów była Pisowi oddana politycznie i przymykała oko na sprzeczności z konstytucją części ustaw, które Pis by uchwalał.


Masz mylne wyobrażenie o zapisach w konstytucji. Prawo to nie jest sztywna litera, ale podlagająca interpretacji gibka zasada. Problem z TK polega właśnie na tym, że zaistniało uzasadnione podejrzenie ,a raczej pewność, złamania niezawisłości sędziowskiej i upolitycznienia składu sędziowskiego. To oznacza, że żadne planowane przez PIS zmiany nie weszły by w życie. Dowód? Najnowszy sondaż. PIS posiada 38%, a opozycja daleko w tyle. Takie poparcie, nie jest efektem uroku osobistego prezesa ,ale przeprowadzonych już reform.

Moja osobista refleksja co do TK. Czy jest on potrzebny? Zawsze mówiłem, że nie ma na świecie żadnej słusznej rzeczy, szlachetnej idei, czy zasady, której człowiek nie był by w stanie użyć do złych rzeczy.
Dlatego obecnie, bardziej od Trybunału, potrzebujemy elit politycznych z prawdziwego zdarzenia. Niestety dla Polski, nurty lewicowo liberalne, nie są w stanie takich elit wykształcić, ale to temat na inny wątek.


Cytuj:
Dodam jeszcze, że Pis w poprzednim okresie swoich rządów już pokazał, że porządek prawny i procedury są dlań wtórne i jakby co to można je nagiąć czy ominąć. Obawy Po-PSL były więc uzasadnione.

Taka jest moja wizja genezy sporu o TK.


Nic o tym nie wiem. To by jednak oznaczało tyle, że PIS posługuje się zasadą "cel uświęca środki" i bezkompromisowo do tego dąży. Celem jednak nie są rządy na wzór państw totalitarnych, ale głębokie reformy, potrzebne Polsce.


Cytuj:
Do puszczam jedynie świadome łamanie procedur przez obywateli w odpowiedzi na wcześniejsze łamanie prawa przez władzę - władzę, która łamie prawo należy przywołać do porządku lub... obalić).


Nie. Jeśli ktoś złamie "rękę" to lekarz musi ją jeszcze raz złamać, aby ta się właściwie zrosła.To jest własnie rola Prezydenta i tak też się stało.Prezydent nie złamał prawa,ale je uleczył. Nie ma potrzeby, abyśmy się pod sejmem zabijali, bo z pewnością nie będzie tak, że druga strona wam na to pozwoli.

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


N sty 22, 2017 2:21 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
No tak. Po najbliższych wyborach pieniacze znowu będą wrzeszczeć a Trybunał Stanu będzie mielił aż do czerwoności.
Tymczasem ktoś armatę odpalił z Ryszardem P. Pracującym dla Moskali. A do 1 IV daleko.
Wiem,pomyłka ludzka....... nikt nie beknie jak zwykle


N sty 29, 2017 5:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Bene(klon) napisał(a):
Wiem,pomyłka ludzka....... nikt nie beknie jak zwykle

A dlaczego ktoś miałby beknąć ? Oczywiście, można różnie oceniać żart prowadzącego, ale dziennikarz od początku wyjaśnił,że to był tylko fałszywy przykład fabrykowania informacji.Cały program dotyczył prób fałszowania historii przez mówienie o rzekomych "polskich obozach zagłady".Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Pn sty 30, 2017 1:21 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Ciekawi mnie tylko dlaczego nie byl to zart nazywajacy posla Jaroslawa rosyjskim szpiegiem ?
Przeciez wiele jego dzialan to "woda na mlyn" putinowskiej polityki wobec Polski.


Pn sty 30, 2017 5:33 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Adam M. napisał(a):
Ciekawi mnie tylko dlaczego nie byl to zart nazywajacy posla Jaroslawa rosyjskim szpiegiem ?
Przeciez wiele jego dzialan to "woda na mlyn" putinowskiej polityki wobec Polski.

Aż chciałoby się powiedzieć ze to woda na młyn odwetowców. Prawda AdamieM?
A tak poważnie to mogli napisać na kogokolwiek. Chociaż jak się tworzy fałszywe informacje to pokazali dziennikarze TVN jak podkładali pod szkole gdzie nocowała policja obsługująca ŚDM w celu pokazania jak to policja w Polsce pije tylko nie wyszło im bo policjanci nagrali akcje TVN. Zreszta takich wpadek TVN ma mnóstwo. Manipulacja to ich drugie imię.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 30, 2017 8:13 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 3:33 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Zielona Góra
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Jockey - pobudka!!! Nie łykaj wszystkiego bezwiednie jak leming. Mnóstwo policjantów miało wtedy zatrucie pokarmowe a ekipa TVN filmowała śmietnik z mnóstwem resztek jedzenia. Przy okazji w śmietniku były 2 butelki po piwie (a policjantów 500!!!!!). I nikt tam niczego nie podrzucał. To filmujący telefonem sam narzucił taką narrację i z takim całkowicie wymyślonym komentarzem wpuścił filmik do sieci.

Polecam obejrzenie tego filmiku i przeczytanie artykułu:

http://natemat.pl/186575,policjanci-kontra-tvn24-oskarzaja-ze-dziennikarze-stacji-podrzucali-butelki-po-piwie

_________________
Sapere aude!


Pn sty 30, 2017 9:45 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Nie tykam źródeł związanych z najbardziej skompromitowanym dziennikarzem a w zasadzie politykiem dziennikarzem. Mowię o Lisie.
Kolejne źródła które z założenia odrzucam to TVN i GW. Jak znajdziesz coś w innych miejscach to podrzuć. Pooglądam i poczytam. Propagandzie III RP mowię stanowcze nie.

Co do łykania jak leming to w twoich ustach to brzmi conajmniej dziwnie. Po prostu przyganiał kocioł garnkowi.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 30, 2017 9:51 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 3:33 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Zielona Góra
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Przecież ten filmik jest na youtube i na fb zamieszczony przez samego autora! Masz jeszcze lepsze źródło niż autora? Problem tylko w tym, że na tym filmie nie ma tego, o czym autor mów, że jest.

No i przyjmując twoją postawę trudno jest udowadniać kłamstwa - bo nie sięgasz do źródeł. Uwierzyłeś komuś innemu, ze TVN kłamie. A to ten ktoś kłamał.

No i tak mi się na wspominki bierze - jak to Jockey było z tym końskim kopytem i pewną panią lekarz weterynarii???

_________________
Sapere aude!


Pn sty 30, 2017 10:03 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
TVN miałem mozliwość sprawdzić jak manipulują. To samo dotyczy GW. Co do GW to warto poczytać co piszą w wersji anglojęzycznej i porownać z tym co piszą w polskiej wersji. Poezja.
Lis jest skompromitowany udziałem w KOD a wcześniej swoim podejściem do widzów.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 30, 2017 11:47 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 3:33 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Zielona Góra
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Zaraz zaraz, spokojnie. Najpierw rozstrzygnijmy kwestię filmiku. Czyli nikt z TVN nie podrzucał żadnych butelek, pomówienie o coś takiego to zwykła manipulacja czy wręcz prowokacja. Cały filmik jest dostępny na youtube i każdy może zobaczyć że owo podrzucanie butelek po piwie istnieje tylko w wyobraźni autora.

No i mamy też kwestię kopyta... To był świetny test na umiłowanie prawdy przez pewną osobę...

_________________
Sapere aude!


Pn sty 30, 2017 11:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Jozek napisał(a):
http://vod.gazetapolska.pl/14769-pucz-dokument-tvp

Trzeba się nam więcej modlić, za rządzących i za naszych nieprzyjaciół. Tyle mi zostało po filmie.


Na pewno tak. Więcej się modlić i z pewnością mniej oglądać. Miałka papka, albo prowokacja, nic więcej. Szkoda czasu!!

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Wt sty 31, 2017 1:07 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
Mały Książę napisał(a):
Bene(klon) napisał(a):
Wiem,pomyłka ludzka....... nikt nie beknie jak zwykle

A dlaczego ktoś miałby beknąć ? Oczywiście, można różnie oceniać żart prowadzącego, ale dziennikarz od początku wyjaśnił,że to był tylko fałszywy przykład fabrykowania informacji.Cały program dotyczył prób fałszowania historii przez mówienie o rzekomych "polskich obozach zagłady".Pozdrawiam

Dlaczego mieszasz dwa tematy?
Jesli uwazasz to za żart,wyobraz sobie np gdy ktos przyjdzie do Twojej starej i oswiadczy ze jest wdowa bo Ciebie rozjechal np BMW Macierewicza.
Potem powie ze to zart.

"Polskie obozy zagłady".........Polskie obozy pracy istnialy i w takiej np Zgodzie zginelo blisko 2000 ludzi w ciagu kilku miesiecy,tj zdecydowanie wiecej ludzi "zalatwil" polsko zydowski Morel niz faszysci w kilka lat.


Wt sty 31, 2017 4:34 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dokument TVP "pucz", co o tym sądzicie ?
(ciach -J). Zauwazmy, że ciach uważaj na słowa - za takie określenia jest ostrzeżenie -J)nie pisze ze niemiecki obóz zagłady, ale faszystowski, za to folksdojcz, nie miał oporu by nazwać obóz pracy utworzony przez ubekow komunistow, polskim obozem, rządzonym przez Polaka. Oczywiście, zbrodnie które tam miały miejsce, dla (ciach -J) bene, sa straszniejsze niż faszystowskie przez całe lata okupacji Polski. (ciach -J). Nie rozumiem dlaczego moderacja dopuszcza do takich kłamstw. Każdy moze przeczytać o historii tych obozow, (ciach -J) nie musi jej fałszować, obrażając
Polaków.


Wt sty 31, 2017 8:44 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL