Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:33 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 304  Następna strona
 Polityka 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
PeterW napisał(a):
Wespecjan - rozczuliłeś mnie. Cytujesz rosyjski kanał który ubolewa nad "rzekomym" ruskim szpionem... Nie zgrzytnęło Ci coś? Poza tym dyskutujesz z samym sobą?
No i co z tego że rosyjskie.


Śr lut 02, 2022 9:15 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Nie, kakowy rosijski szpion? My jewo nie znajut. Imperialisty eto wragi sovietzkogo mira i wsiegda widiat szpiony. Wot duraki i bandity.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Śr lut 02, 2022 9:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
PeterW napisał(a):
Nie, kakowy rosijski szpion? My jewo nie znajut. Imperialisty eto wragi sovietzkogo mira i wsiegda widiat szpiony. Wot duraki i bandity.
Szczerze? Obecne fobie antyrosyjskie w Polsce są sztucznie wgrane przez rodzimych trockistów (Porozumienie Centrum w PiSie) i agenturę wpływu z USA. Przeciętny Polak nie jest wrogi Rosjaninowi, chętnie by się ożenił z Rosjanką, bo są ładne, gotują i jedzą barszcz, smażą szczupaki, a Polska wschodnia kiedyś żyła ze sprzedaży jabłek do Rosji, zanim zgodziliśmy się na bycie amerykańskim parobkiem w kolorowej rewolucji na Ukrainie.

Pomimo zbrodni komunistycznych, Stalin tak ustalił terytorium PRL, że nie straciliśmy wiele, i dzięki temu Rosja nie ma do nas dziś żadnych roszczeń terytorialnych, etnicznych, majątkowych - czego nie można powiedzieć o Niemcach i Izraelu. Rosja chce tylko sprzedawać energonośniki po swojej cenie i trzymać rakiety NATO jak najdalej od swoich granic.

Rusofobia jest całkowicie polityczna, bo nawet nie historyczna, jako, że Niemcy więcej popełnili na nas zbrodni niż Rosjanie a dziś kochamy Niemców, bo przystąpiliśmy do UE przez nią rządzoną i i 80% prawa w Polsce dziś to unijne dyrektywy tłumaczone na język ustaw w Polsce. Rusofobia jest już nudna i bez sensu, ale potrzebna byśmy kupowali już teraz broń z USA a nie spokojnie projektowali i produkowali swoją, w ten sposób rozwijając swoją naukę i inżynierów a żyjąc z sąsiadami w zgodzie.

Сионизм оружие империализма
Obrazek


Śr lut 02, 2022 10:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Wespecjan napisał(a):
Obecne fobie antyrosyjskie w Polsce są sztucznie wgrane przez rodzimych trockistów (Porozumienie Centrum w PiSie) i agenturę wpływu z USA.
Ty tak poważnie?
Czytałeś ostatnio podręcznik agitatora z lat 50-tych czy jak? :mrgreen:
Cytuj:
Przeciętny Polak nie jest wrogi Rosjaninowi, chętnie by się ożenił z Rosjanką, bo są ładne, gotują i jedzą barszcz, smażą szczupaki
...ale Rosji już tak. I nie bez powodu.
Cytuj:
a Polska wschodnia kiedyś żyła ze sprzedaży jabłek do Rosji, zanim zgodziliśmy się na bycie amerykańskim parobkiem w kolorowej rewolucji na Ukrainie.
Utraciliśmy ten rynek przede wszystkim z powodu eksportu nie tylko jabłek, ale także sadzonek.

Cytuj:
Pomimo zbrodni komunistycznych, Stalin tak ustalił terytorium PRL, że nie straciliśmy wiele
Jaaasne. Wilno, Lwów... 45,6% powierzchni Polski... niewiele...
Cytuj:
dzięki temu Rosja nie ma do nas dziś żadnych roszczeń terytorialnych, etnicznych
Jaaasne. Oddaj całą Polskę, to nie będzie żadnych roszczeń.
Cytuj:
Rosja chce tylko sprzedawać energonośniki po swojej cenie i trzymać rakiety NATO jak najdalej od swoich granic.
Jedyny adekwatny komentarz do tego bełkotu to, według starego powiedzenia "gdybym nie wiedział, ze to głupota, myślałbym, że zdrada"

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz lut 03, 2022 12:55 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Wespecjan napisał(a):
PeterW napisał(a):
Nie, kakowy rosijski szpion? My jewo nie znajut. Imperialisty eto wragi sovietzkogo mira i wsiegda widiat szpiony. Wot duraki i bandity.
Szczerze? Obecne fobie antyrosyjskie w Polsce są sztucznie wgrane przez rodzimych trockistów (Porozumienie Centrum w PiSie) i agenturę wpływu z USA. Przeciętny Polak nie jest wrogi Rosjaninowi, chętnie by się ożenił z Rosjanką, bo są ładne, gotują i jedzą barszcz, smażą szczupaki, a Polska wschodnia kiedyś żyła ze sprzedaży jabłek do Rosji, zanim zgodziliśmy się na bycie amerykańskim parobkiem w kolorowej rewolucji na Ukrainie.

Pomimo zbrodni komunistycznych, Stalin tak ustalił terytorium PRL, że nie straciliśmy wiele, i dzięki temu Rosja nie ma do nas dziś żadnych roszczeń terytorialnych, etnicznych, majątkowych - czego nie można powiedzieć o Niemcach i Izraelu. Rosja chce tylko sprzedawać energonośniki po swojej cenie i trzymać rakiety NATO jak najdalej od swoich granic.

Rusofobia jest całkowicie polityczna, bo nawet nie historyczna, jako, że Niemcy więcej popełnili na nas zbrodni niż Rosjanie a dziś kochamy Niemców, bo przystąpiliśmy do UE przez nią rządzoną i i 80% prawa w Polsce dziś to unijne dyrektywy tłumaczone na język ustaw w Polsce. Rusofobia jest już nudna i bez sensu, ale potrzebna byśmy kupowali już teraz broń z USA a nie spokojnie projektowali i produkowali swoją, w ten sposób rozwijając swoją naukę i inżynierów a żyjąc z sąsiadami w zgodzie.

Сионизм оружие империализма
Obrazek

Mam podobne obserwacje, antyrosyjskosc sztucznie wywoływana.
Rosja zło a USA super które nawet za Trumpa miało Polskę w głębokim poważaniu.


Cz lut 03, 2022 8:33 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
PiS i jego naganiacze zapędzili się w kozi róg: odcinając się całkowicie od Rosji będą w przyszłości musieli zrobić wszystko co UE każe, bo nie będzie gospodarczej alternatywy do handlu.
Aprecjacja gejowskiego spółkowania będzie warunkiem praworządności.


So lut 26, 2022 3:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 11:03 pm
Posty: 1064
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Mam propozycje dla Sachol i Wespacjana. Zorganizujcie wiec poparcia dla matiuszki Rosji i towarzysza Putina. Pokażcie Waszą miłość wobec Rosji. Najlepiej się wykażecie jak pojedziecie na Ukrainę walczyć przeciwko wstrętnej Ameryce, gejom itp.


So lut 26, 2022 3:20 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Wiesz...czasem prawda jest prostsza. Ktoś ma problem z własna seksualnością to spogląda na świat przez pryzmat seksu. Ktoś ma problem z religią to musi wykazywać bagno tej religii, by siebie usprawiedliwić. Po proporcjach poznajesz i postawie etycznej. Masz dobrze ustawioną sprawę wartości to zobaczysz brak spójności w takim człowieku. Dwa dni mi wystarczyły, by punktować kłamstwa Wespecjana.
Można się więc przyglądać i uczyć postaw niepożądanych.
Czym innym jest dyskusja o tworzeniu człowiekowi nowej tożsamości i wykorzystywania do tego popędu seksualnego czy krytyka struktur kościelnych a czym innym prymitywna propaganda lub eksponowanie własnych słabości, by je ukryć a tymczasem krzyczą. Mamy też ludzi trudniących się zawodowo trollingiem, tu też widzi się destabilizację.


So lut 26, 2022 4:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Niestety, pewne preferencje polityczne to stan umysłu. Zapewne niektórzy nie wiedzą, że , rozkręcając TERAZ animozje polsko-ukraińskie, działają w interesie Kremla i przeciw żywotnym interesom polskim.
Inni wszystko zrzucają na "żydów z Ameryki" - z taki samym skutkiem.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So lut 26, 2022 4:30 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N lip 12, 2020 12:12 pm
Posty: 372
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Wespecjan napisał(a):
PiS i jego naganiacze zapędzili się w kozi róg: odcinając się całkowicie od Rosji będą w przyszłości musieli zrobić wszystko co UE każe, bo nie będzie gospodarczej alternatywy do handlu.
Aprecjacja gejowskiego spółkowania będzie warunkiem praworządności.


U ciebie wszystko w porządku? Jak nie przepadam za PiSem i UE to muszę przyznać że jestem dumny z rządu Polskiego i jego postawy. Widać zresztą też jak kończą się interesy z Putinem. Nawet Kazachstan się od niego odwrócił i Chinom zaczyna mięknąć rura


So lut 26, 2022 5:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Suzuja napisał(a):
Jak nie przepadam za PiSem i UE to muszę przyznać że jestem dumny z rządu Polskiego i jego postawy.
Wyprali ci mózg, jedyny hak na zamordyzm polityczno-społeczny UE to była możliwość handlu ze Wschodem. Polscy decydenci przede wszystkim powinni się kierować się interesem Polski a nie Ukrainy. Odtrąbią zwycięstwo nad Putinem a klękną przed TSUE i Brukselą w najgorszych i najbardziej szkodliwych decyzjach, bo nie będą mieli lewaru i alternatywy.
Wolność sprowadza się do możliwości wyboru.

Barney napisał(a):
rozkręcając TERAZ animozje polsko-ukraińskie, działają w interesie Kremla

Sztuczka propagandowa "Teraz nie jest dobry czas" jest stara jak świat i bardzo chętnie używana w różnych kampaniach i socjotechnikach do pacyfikacji niewygodnych idei i prawd.


So lut 26, 2022 6:59 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N lip 12, 2020 12:12 pm
Posty: 372
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Wespecjan ile rubli dostajesz? Widać jak kończą się interesu z Rosją. Wszyscy jakoś chcą do Europy nie do Rosyjskiej strefy wpływów płynącej mlekiem i miodem


So lut 26, 2022 7:11 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Wespecjan napisał(a):
Barney napisał(a):
rozkręcając TERAZ animozje polsko-ukraińskie, działają w interesie Kremla

Sztuczka propagandowa "Teraz nie jest dobry czas" jest stara jak świat i bardzo chętnie używana w różnych kampaniach i socjotechnikach do pacyfikacji niewygodnych idei i prawd.


Dołączając się do pytania Suzuji dopytam się - w czym lepsi okazali się Rosjanie organizując Akcję Polską, mordując oficerów w Katyniu, Miednoje i Ostaszkowie, wysyłając na Sybir kobiety i dzieci po 17września 39 (wielu już nie powróciło)? Jaka im przyświecało dobro? Chrześcijańska miłość?
Zamieniasz się w klasycznego ruskiego trolla, który wywleka owszem autentyczne i bolesne zbrodnie Ukraińców, zapominając o niemniej ohydnych zbrodniach własnego narodu, przypieczętowując to niejako tym że "bo Amerykanie, bo Żydzi" itp. Czyli Rosjanie dobrzy, Ukraińcy źli... Serio?

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So lut 26, 2022 7:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Suzuja napisał(a):
Wespecjan ile rubli dostajesz? Widać jak kończą się interesu z Rosją. Wszyscy jakoś chcą do Europy nie do Rosyjskiej strefy wpływów płynącej mlekiem i miodem
Ja nie rozumiesz co to jest lewar i dźwignia i dlaczego jest to niezbędne w polityce krajowej i miedzynarodowej, to się nie wypowiadaj.
PeterW napisał(a):

Dołączając się do pytania Suzuji dopytam się - w czym lepsi okazali się Rosjanie organizując Akcję Polską, mordując oficerów w Katyniu, Miednoje i Ostaszkowie, wysyłając na Sybir kobiety i dzieci po 17września 39 (wielu już nie powróciło)? Jaka im przyświecało dobro? Chrześcijańska miłość?
Zamieniasz się w klasycznego ruskiego trolla, który wywleka owszem autentyczne i bolesne zbrodnie Ukraińców, zapominając o niemniej ohydnych zbrodniach własnego narodu, przypieczętowując to niejako tym że "bo Amerykanie, bo Żydzi" itp. Czyli Rosjanie dobrzy, Ukraińcy źli... Serio?


Po pierwsze, ja nie przypominam sobie bym tutaj wypowiadał się o Wołyniu czy zbrodniach Ukraińców.
Po drugie, Katyń był mordem dokonanym przede wszystkim przez bolszewików a nie Rosjan. Przypominam, że Stalin był Gruzinem, Feliks Dzierżyński twórca CZEKA i OGPU Polakiem, tak samo jak Andrzej Wyszyński, prokurator ZSRR, kościec zarządu partii bolszewickiej to byli Żydzi, Łotysze etc. Rosjanie choć wielu uczestniczyło w bolszewizmie, bo tam bolszewizm został wprowadzony, to w swojej masie byli takim samym mięsem armatnim dla komunizmu jak Polacy czy Tatarzy. Bolszewizm nie wynikał z rosyjskości, tylko z idei komunistycznych, które były świeckim mesjanizmem żydowskim, ideologią rzekomego raju na ziemi.

Ty też PeterW byś się ocucił z tego pędu stadnego, bo w historii to Niemcy czy Germanie bardziej zaszkodzili Polakom a tymczasem dziś w propagandzie to cymes. A wystarczy spojrzeć co robią z katolicyzmem u siebie by otrzeźwieć.
Spróbuj kupić głupiego kebaba w Bautzen bez "paszportu kowidowego", natomiast a bez problemu to zrobisz w Petersburgu.

Dlatego oświadczam parafrazując Romana Dmowskiego: Wolę pocałować w obesraną doopę Ruska niż w wypielęgnowane, czyste dupsko Niemca.


So lut 26, 2022 7:56 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Wespecjan napisał(a):
Po drugie, Katyń był mordem dokonanym przede wszystkim przez bolszewików a nie Rosjan. Przypominam, że Stalin był Gruzinem, Feliks Dzierżyński twórca CZEKA i OGPU Polakiem, tak samo jak Andrzej Wyszyński, prokurator ZSRR, kościec zarządu partii bolszewickiej to byli Żydzi, Łotysze etc.

tudzież Putin jest oficerem KGB, organizacji będącej wierną kontynuatorką CZEKA. Jest do tego miłośnikiem historii, a właściwie "historii", wg której Rossija powinna być mocarstwem aż gdzieś tam do Paryża, a Stalin wielkim mężem stanu był..

Cytuj:
Dlatego oświadczam parafrazując Romana Dmowskiego: Wolę pocałować w obesraną doopę Ruska niż w wypielęgnowane, czyste dupsko Niemca.

Smacznego!
Ja tam nie mam potrzeb by kogokolwiek całować po tylnych częściach ciała. Freudem coś mi tu zapachniało..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So lut 26, 2022 9:11 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 304  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL