Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 9:17 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Marsz niepodległości 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Stacho napisał(a):
PannaLilia napisał(a):
Nie bardzo rozumiem co "kibole" mają do anarchistów :D


Wspólnego wroga - państwo. Zarówno kibolom, jak i innym anarchistom ( w Polsce nielicznym), przeszkadza policja, która w sposób bezpośredni egzekwuje normy prawne. A pośrednio też politykę państwa.


No i? Co to ma wsplnego z Marszem Niepodległości? To po co bijesz się z policją?


N paź 09, 2016 10:33 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz sie 04, 2016 8:47 pm
Posty: 173
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Przez pierwsze kilka lat, bez licznego udziału kiboli, marsze nie wzbudzały większego zainteresowania.
Nie zauważyłem, aby poza występami zespołu Karpatia organizatorzy marszu zapewniali jakieś atrakcje. Komitet Obrony Demokracji jest bardziej groteskowy, dlatego liczę na jakieś ciekawe występy, na coś, czego jeszcze nie pokazywano, czego jeszcze nie grali. :-)

Nigdzie nie napisałem, że kiedykolwiek biłem się z policją. Nie miałem nigdy takiej potrzeby, nie leży to także w moim interesie.


N paź 09, 2016 11:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Stacho, takie szydzenie z marszy niepodległosci sprawia Ci jakąs przyjemnosc?

KOD już wielokrotnie pokazał że posuwa się do wszelkich prowokacji byle tylko zaistniec, zapewne też zajwi się na marszu 11 listopada.
Groteskowe to może i troche jest kiedy stare komuchy i odstawieni od steru rządów obrażeni na rzeczywistosć udają obrońców demokracji za pieniądze Sorosa.

Anarchisci, oby faktycznie w Polsce nieliczni, to biedni zagubieni ludzie którzy sami nie wiedzą o co chodzi, podobnie jak zwolennicy zespołu Behemoth myslą że sa fanami muzyki.

PannaLilia na tym forum egzystują różni ludzie bo akurat tu nikogo się za poglądy nie wyrzuca.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pn paź 10, 2016 7:16 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So paź 08, 2016 4:13 pm
Posty: 32
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Chętnie bym się wybrała,ale mieszkam bardzo daleko od Warszawy. A szkoda :-) Serce rośnie jak się widzi jak ten patriotyzm jest głęboko zakorzeniony w tylu Polakach :-)
Co do obecności KOD-u to już minister Błaszczak wypowiadał się,że pewnie będą na marszu,i że z pewnością coś szykują. Wcale mnie to nie zdziwi.Pozostaje tylko nie dać się prowokować.


Pn paź 10, 2016 3:35 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt sie 12, 2016 9:19 pm
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
PannaLilia napisał(a):
Jakubie- skąd jesteś, jeśli mogę zapytać? :)

Ja sobie siedzę w Grudziądzu...


Wt paź 11, 2016 10:32 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 2:49 am
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
A już wiadomo czy KOD zrobi swój marsz?
Z tego co czytałem to mieli zapraszać prezydenta i premier. Obawiam się że skończy się wielką awanturą. A było już tak spokojnie na marszach 11.11.


Wt lis 01, 2016 4:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Coroner napisał(a):
A już wiadomo czy KOD zrobi swój marsz?
Z tego co czytałem to mieli zapraszać prezydenta i premier. Obawiam się że skończy się wielką awanturą. A było już tak spokojnie na marszach 11.11.


Z tego co wiem to zrobi . Ale bez obawy na pewno nie napadną na marsz kiboli czy inszych zadymiarzy . :)


Śr lis 02, 2016 12:03 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 2:49 am
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Patrząc jak na czarnym marszu był atak parasolkami na biały marsz to wszystkiego można się spodziewać. A jak się jeszcze poszuka kto jest w zarządzie KODu to całkiem inne zdanie o nich można mieć.


Śr lis 02, 2016 12:49 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Coroner napisał(a):
Patrząc jak na czarnym marszu był atak parasolkami na biały marsz to wszystkiego można się spodziewać. A jak się jeszcze poszuka kto jest w zarządzie KODu to całkiem inne zdanie o nich można mieć.


KOD was parasolkami nie pobije bo to insza bajka i niewiele ma wspólnego z KOD em .
Bez obawy :)


Pt lis 04, 2016 1:26 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 2:49 am
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Czemu was?
Ja nie KOD. Zresztą śmieszy mnie KOD ze swoja obroną demokracji.
Ani ja nie antyKOD. Obserwuję sobie co się dzieje i próbuję myśleć samodzielnie. Co w naszym kraju nie jest popularne. Wciąż system plemienny nas dotyka. Albo jesteś z plemienia to będziemy cię bronić choćbyś bzdury mówił i jawne przekręty robił albo jesteś z przeciwnego plemienia, wtedy będziemy cie atakować choćbyś robił mądre rzeczy.

kiedyś art-33 napisał(a):
niewiele ma wspólnego z KOD em
To wciąż ta sama grupa niezadowolonych. Przynajmniej tak widzę te osoby gdy spotykam w różnych miejscach Polski. "Marsz czarnych koszul" - ale fajne skojarzenie - odebrał KODowi uczestników. Zresztą KOD to już RIP. Nawet Schetyna postawił już na nim krzyżyk. Coś czytałem, że szukają wsparcia z regionów do pilnowania namiotu czy innej instalacji w Warszawie.


Pt lis 04, 2016 2:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Coroner napisał(a):
Ja nie KOD. Zresztą śmieszy mnie KOD ze swoja obroną demokracji.


A mnie jakoś nie, dla mnie demokracja i moja wolność są jednak jakąś wartością .


Pt lis 04, 2016 5:39 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 2:49 am
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Nie rozśmieszaj mnie.
Kilka osób straciło wpływy, innym się Kaczyński nie podoba. Ale zagrożenia dla demokracji jakoś nie widzę. Jak służby podsłuchiwały tak podsłuchują. Jak nas inwigilowali tak nas inwigilują. Zaczęli poprzednicy to następcy to ciągną. Idzie zima i już nawet weterani walki przestali chodzić na manifestacje. Poszukują chętnych do pilnowania dobytku pod KPRM. Ale namiot zamienili na przyczepę.
Ciekawi mnie co zrobią 11.11. Ale szału raczej nie będzie. Mam nadzieję, że nie będzie rozróby. Chociaż po Kijowskim wszystkiego się można spodziewać. Prowokacja na pogrzebie Inki się jednak nie udała.


Pt lis 04, 2016 9:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Tytuł wątku, to Marsz niepodległości, a właściwie powinien być: Święto Niepodległości, które będzie celebrowane chyba we wszystkich miejscowościach.
Np.w Rumi, gdzie mieszkam o godz. 13.00 uroczysta msza św. w sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych, a po mszy przemarsz do pomnika Sobieskiego i tam wystąpienia i złożenie kwiatów. Oczywiście wezmę udział w tej uroczystości, gdyż do Warszawy na Marsz Niepodległości nie pojadę.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Cz lis 10, 2016 10:26 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
Warszawa w Święto niepodległości była podzielona, ale w miastach i miasteczkach świętowano ponad podziałami, w Rumi również:
http://s-pl.pl/index.php?id=12719&%C5%9 ... i_w_Rumi__

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


So lis 12, 2016 1:19 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 2:49 am
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz niepodległości
W TV mówiono o 17 marszach w Warszawie. Podobno najszybciej skończył się marsz KOD. Nie wiem o co chodziło ale podobno policja udaremniła KOD prowokację. Ktoś coś wie o czym mowa?


So lis 12, 2016 1:32 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 170 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL