Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 11:46 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Czy grozi nam III wojna światowa ? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Boro napisał(a):

Ja czy Ty możemy sobie zadawać tego typu pytanie, tylko zbyt wiele z tego nie wyniknie. Media spłycają każdą sprawę do poziomu fanatyzmu kibiców, religijnego, itp. Pisząc nikt, miałem na myśli - nikt wpływowy.


Nie wszystkie media, tylko te lewackie oraz wszelkie służące propagandzie, ogólnie rzecz biorąc, twórców NWO.
A niestety póki co to oni są wpływowi, trudno więc aby podcinali gałąź na której siedzą. A zobacz sprawa Smoleńska, z owych wpływowych też robi się wariatów jak zresztą zawsze przy takich okazjach.

Boro napisał(a):

Ja widzę dlatego, że jednostki mogą myśleć zdroworozsądkowo, ale tłum zawsze jest głupi i podlega prostym socjologicznym prawom.


Czy ja wiem, może owych jednostek wcale nie jest tak mało tylko słabo je widac i słychac, docieranie do prawdy wymaga wysiłku toteż leniom wystarcza co napiszą i powiedzą mainstreamowe media, tym bardziej że starają się one pozowac na obiektywne i bezstronne. Zobacz dyskusje tutaj.

sebast459 zadrżałem po tym co przeczytałem. A przekaz wciąż ten sam, ludzkośc pluje w twarz Bogu mimo straszliwych doświadczeń i mimo kolejnych upomnień.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Cz lip 21, 2016 9:15 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Rzeczywiście ciekawy link .
Choć scenariusz jest podobny do byłych już wojen choć na większą skalę, to podkreślone jest większe uczestniczenie w tej wojnie sił natury.
Jest to jak najbardziej realny scenariusz, bo wszystko na ziemi jest połączone ze sobą, więc powstaje reakcja łańcuchowa.

Ja z kolei widzę powód już teraz, który może ziścić ten scenariusz.
Chodzi nie o to że z powodu kultur i języków siebie ludzie nie pojmują i nie rozumieją.
Lecz chodzi o to że ludzie tych samych kultur i języków, po prostu nie chcą się wzajemnie rozumieć.

Choć taka sytuacja jest dla mnie niewyobrażalnie bezsensowna, to widząc to co się dzieje, nasuwa mi się jedno.
Działa już tajemnica nieprawości.
Jest to dla mnie nie do ogarnięcia.
Przekracza to moje ludzkie możliwości pojęcia co i dlaczego.


Cz lip 21, 2016 9:21 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
sebast459 napisał(a):

Tu podaje ciekawy link o przebiegu III WŚ jaki otrzymała siostra Łucja z Fatimy od Matki Bożej. Ma się ponoć zacząć od agresji Chin na Rosję o tereny w Azji.

http://www.apokalipsa.info.pl/objawieni ... oc93811762


Z pewnym opoznieniem przeczytalem podany w linku tekst i stwierdzilem ze mowa jest o wojnie nuklearnej, toczacej sie m.in na terenach Niemiec.
Osoba opisujaca ta wojne najwyrazniej nie rozumie dzialania ladunkow nuklearnych piszac o calkowitym spustoszeniu Niemiec i niewielkich zniszczeniach Polski.
Niestety jest to absolutnie niemozliwe biorac pod uwage sile wspolczesnych ladunkow nuklearnych i ich nastawienie na niszczenie substancji zywej z zachowaniem budynkow i infrastruktury.
Podczas takiej wojny chmury radioaktywne skaza cala planete, niezaleznie gdzie wojna bedzie sie dziala a jedynym organizmem ktory ma szanse przetrwania sa jesli mnie pamiec nie myli karaluchy.


Cz lip 21, 2016 9:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Widocznie Matka Boska nie zna się na fizyce, chemii i biologii :D

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


Cz lip 21, 2016 10:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Zanim zacznie sie pisac o wojnie nuklearnej to warto na poczatek obejrzec stary film australijski "Ostatni brzeg", polecam :).


Cz lip 21, 2016 10:38 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 6:01 pm
Posty: 155
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Adam M. napisał(a):
Z pewnym opoznieniem przeczytalem podany w linku tekst i stwierdzilem ze mowa jest o wojnie nuklearnej, toczacej sie m.in na terenach Niemiec.
Osoba opisujaca ta wojne najwyrazniej nie rozumie dzialania ladunkow nuklearnych piszac o calkowitym spustoszeniu Niemiec i niewielkich zniszczeniach Polski.
Niestety jest to absolutnie niemozliwe biorac pod uwage sile wspolczesnych ladunkow nuklearnych i ich nastawienie na niszczenie substancji zywej z zachowaniem budynkow i infrastruktury.
Podczas takiej wojny chmury radioaktywne skaza cala planete, niezaleznie gdzie wojna bedzie sie dziala a jedynym organizmem ktory ma szanse przetrwania sa jesli mnie pamiec nie myli karaluchy.


Ja w tym tekście przeczytałem tylko o wojnie nuklearnej w Rosji a nie w Niemczech. Podaj gdzie przeczytałeś o broni nuklearnej w Niemczech, może coś przeoczyłem.


So lip 23, 2016 8:57 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 6:01 pm
Posty: 155
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Znalazłem dosyć ciekawe orędzia po francusku ale można sobie przetłumaczyć w google translate.

http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

Te i polskie proroctwa według mnie np. te https://mariusz2015.wordpress.com/ ale i Żywego Płomienia jak dobrze pamiętam mówią o tym że bliskie jest tzw. Ostrzeżenie w którym Bóg pokaże każdemu człowiekowi gdzie by trafił gdyby umarł w tej właśnie chwili. Każdy spotka się w tej chwili z Bogiem i Bóg dokona na nim sądu z tym że nie skończy się to śmiercią tzn. nie dla wszystkich bo wielu tych którzy jako miejsce przeznaczenia ujrzą piekło po powrocie duszy do ciała umrą z przerażenia.


So lip 23, 2016 1:57 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 2:24 pm
Posty: 43
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Tych wszystkich proroków wieszczących rychłą apokalipsę to jest już co niemiara.Najlepsze jest to że niektórzy z nich to prorokują już o tym od parudziesięciu lat i co chwila mówią że już blisko, już teraz, czasami nawet podają jakieś konkretne daty i gdy owe daty już miną to jak gdyby nic prorokują dalej i nawet nie przeproszą za wprowadzanie w bląd.A wymienieni tu Żywy Płomień i Mieczysława Kordas to są polskimi liderami w tej dziedzinie.Ale lubię ich poczytać w celach humorystycznych :-D I nie tylko ich.


So lip 23, 2016 5:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
sebast459 napisał(a):

Ja w tym tekście przeczytałem tylko o wojnie nuklearnej w Rosji a nie w Niemczech. Podaj gdzie przeczytałeś o broni nuklearnej w Niemczech, może coś przeoczyłem.


Przeczytaj jeszcze raz ostatnia powiedzmy 1/3 tekstu to znajdziesz.
Rosja czy Niemcy, nie ma znaczenia.


So lip 23, 2016 8:49 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6814
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Ja powiem tak. III wojna światowa jako coś podobnego do II-giej prawdopodobnie nigdy nie nastąpi. Oficjalny stan prawny i zbyt rozwinięty potencjał, naszpikowany elektroniką.
Co do drugiego wystarczy kilka silnych impulsów EM i wszystko co jest sterowane za pośrednictwem komputerów i pomniejszych układów scalonych staje się dosyć kosztownym złomem. A raczej większość urządzeń jest sterowanych komputerami (nawet stare, kilkunastoletnie samochody).
Putin zademonstrował jedną z możliwości - tzw wojna hybrydowa. On przez to unika trybunału międzynarodowego, jako zbrodniarz wojenny - spiskowanie i organizacja w celu spowodowania wojny jest zbrodnią wojenną. Wysyła "cywilów uzbrojonych (po zęby) w lokalnym sklepie myśliwskim", organizuje wewnętrzną (na terytorium wroga) partyzantkę, od czasu do czasu pod przykrywką "białych konwojów" ich dozbrajając.. I nie ma na niego haka..
Muslimy w sposób z pozoru chaotyczny, wykorzystują w zasadzie podobną taktykę, tylko debile i idioci (w normalnych czasach prawdopodobnie matury by nie zdali), czyli dziennikarze piszą o dupie marynie, zaciemniając to co na prawdę się dzieje, spętani (i opętani) tzw. poprawnością polityczną.
Tak się zastanawiam.. Czy Makrela jest taką zaślepioną idiotką (wstyd przyznać, ale ma taki sam zawód jak ja- chemicy zwykle są w miarę rozsądni), czy nią z kolei ktoś mocniejszy steruje? Podobnie z resztą i tym co Ma Oba..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So lip 23, 2016 11:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2011 11:09 pm
Posty: 2331
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Nie potrzeba prorokow... aby stwierdzic ze to co dzieje sie obecnie idzie w kierunku III wojny swiatowej (miejmy nadzieje ze nie dojdzie do tego)... Ostatnio czytalam bardzo ciekawy artykul Alaina De Benoista francuskiego filozofa autora kilku ciekawych kasiazek - miedzy innymi ksiazki na tamt obecnych problemow demokracji... Jak stwierdza w swoim artykule to nie jest wojna religijna to wojna miedzy Zachodem a Wschodem... Islam to tylko pretekst - uzycie i manipulowanie ludzmi do wzbudzenia wzajemnej nienawisci i niecheci... - przypomina mi to troche okres przed II-wojna swiatowa i manipulacja ludzmi w wywolaniu olbrzymiej niecheci do Zydow.. Co jeszcze pisze autor - Ameryka jest obsesyjnie przerazona proba porozumienia sie i zawarcia sojuszu pomiedzy Rosja a Chinami do stworzenia olbrzymiego bloku kontynentalnego. Wchodza w to sprawy gospodarcze, biznesu jak i polityczne. To co wydarzylo sie na Ukrainie w tej chwili juz aktywowalo zimna wojne. Kapitalism coraz blizej samounicestwienia... itd. itd. bardzo ciekawy artykul wart przeczytania otwierajacy oczy na to co w tej chwili sie dzieje na swiecie...zalaczam link http://www.4pt.su/en/content/turning-point


N lip 24, 2016 2:14 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
PeterW napisał(a):
Ja powiem tak. III wojna światowa jako coś podobnego do II-giej prawdopodobnie nigdy nie nastąpi. Oficjalny stan prawny i zbyt rozwinięty potencjał, naszpikowany elektroniką.
Co do drugiego wystarczy kilka silnych impulsów EM i wszystko co jest sterowane za pośrednictwem komputerów i pomniejszych układów scalonych staje się dosyć kosztownym złomem. A raczej większość urządzeń jest sterowanych komputerami (nawet stare, kilkunastoletnie samochody).
Putin zademonstrował jedną z możliwości - tzw wojna hybrydowa. On przez to unika trybunału międzynarodowego, jako zbrodniarz wojenny - spiskowanie i organizacja w celu spowodowania wojny jest zbrodnią wojenną. Wysyła "cywilów uzbrojonych (po zęby) w lokalnym sklepie myśliwskim", organizuje wewnętrzną (na terytorium wroga) partyzantkę, od czasu do czasu pod przykrywką "białych konwojów" ich dozbrajając.. I nie ma na niego haka..
Muslimy w sposób z pozoru chaotyczny, wykorzystują w zasadzie podobną taktykę, tylko debile i idioci (w normalnych czasach prawdopodobnie matury by nie zdali), czyli dziennikarze piszą o dupie marynie, zaciemniając to co na prawdę się dzieje, spętani (i opętani) tzw. poprawnością polityczną.
Tak się zastanawiam.. Czy Makrela jest taką zaślepioną idiotką (wstyd przyznać, ale ma taki sam zawód jak ja- chemicy zwykle są w miarę rozsądni), czy nią z kolei ktoś mocniejszy steruje? Podobnie z resztą i tym co Ma Oba..


Generalnie zgoda.

Na Putina nie ma haka bo nikt go nie chce mieć, jak kiedys nie chcieli na Hitlera. Ty widzisz co on robi, ja widzę i............. i nic.

Muslimy wypuszczają kolejnego psychola który morduje i ginie, a debile o kórych piszesz, a obecni są i tutaj, zastanawiają czy to imigrant z obecnej imigracji, a może już wczesniej tam mieszkał, i w ogóle skąd on jakby to cokolwiek zmieniało, o odwracaniu kota ogonem i pisaniu że zagrożeniem są katolicy nie wspomnę bo słów szkoda.

Nie, ci dziennikarze nie są debilami, oni wykonują zleconą robotę, bywa że są ideowcami czytaj pożytecznymi idiotami ale nie wierzę aby naprawde nie widzieli co się dzieje.

Merkel moim zdaniem jest przez kogos sterowana, Obama- dajmy spokój.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


N lip 24, 2016 6:53 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Bardzo ciekawe podsumowanie
http://wpolityce.pl/m/swiat/301889-nasz ... ?strona=1&
Grozi nam wojna Europy z islamem co widać na każdym kroku.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lip 24, 2016 7:38 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Jockey napisał(a):
Bardzo ciekawe podsumowanie
http://wpolityce.pl/m/swiat/301889-nasz ... ?strona=1&
Grozi nam wojna Europy z islamem co widać na każdym kroku.


Radio Erewań czy Jockey czyta co linkuje ?

Które stwierdzenie jest prawdziwe ? :

"wPolityce.pl: W piątek doszło do kolejnego w przeciągu zaledwie tygodnia zamachu. W Monachium zginęło 9 osób. Sprawcą zamachu był 18-letni Irańczyk z niemieckim obywatelstwem."

Czy może to ?

"18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił w piątek w centrum handlowym w Monachium dziewięć osób," ?


N lip 24, 2016 8:29 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Art nie komentuj tego co przekracza twoje możliwości zrozumienia. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lip 24, 2016 8:56 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 169 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL