Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:42 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Czy grozi nam III wojna światowa ? 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 6:01 pm
Posty: 155
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Czy grozi nam III wojna światowa ?
Cześć

Chciałbym poruszyć na forum temat czy według was żyjemy w czasach ostatecznych i czy zbliża się do nas III wojna światowa. Współczesne proroctwa mówią o tym, że żyjemy w czasach ostatecznych oraz że jesteśmy na skraju III wojny światowej. Ja znalazłem dwie strony polskich proroków:

http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html
i
http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2016.htm

Jeśli ktoś nie wierzy współczesnym proroctwom, objawieniom bo nie są zatwierdzone przez kościół wystarczy posłuchać takich źródeł jak np. Grzegorz Braun, były kandydat na prezydenta bardzo pobożny człowiek czy ks. Paweł Murzinski którzą mówią wprost o tym że żyjemy w czasach ostatecznych i jesteśmy tuż przed III wojną światową.

https://www.youtube.com/watch?v=zNuOkePWuNM - ks. Murzinski - warto posłuchać zwłaszcza od 18 minuty. Nagrań Grzegorza Brauna jest wiele w internecie i w wielu mówi o zagrożeniu wojną. Nie wiem czy słyszeliście o Rozalii Celakównie, polskiej mistyczce. Przed II wojną światową Pan Jezus przez nią nawoływał ówczesny episkopat i rząd aby został przez nich intronizowany na króla Polski bo w przeciwnym razie Polskę ogarnie wojna. Ówczesny kardynał Hlond nie posłuchał tego nawoływania i jak wiemy Polska była przedmiotem agresji Niemiec. Obecnie przez współczesnych proroków Pan Jezus ponownie nawołuje że tylko oficjalna jego intronizacja na króla Polski może zapobiec wojnie i tylko te państwa unikną wojny które intronizują Chrystusa na króla. Pan Bóg nawołuje też przez współćzesnych proroków do intensywnej modlitwy różańcowej która może zmienić sytuację. Ja wierzę że jesteśmy zagrożeni wojną bo zbyt wiele różnych źródeł przed tym ostrzega a tym samym wierzę że żyjemy w czasach ostatecznych. A jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Pozdrawiam Sebastian


Wt lip 19, 2016 9:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Zaczęło się. Obejrzyj wiadomosci, wojna jest tylko inna niż wojny swiatowe które znamy z historii Polski.
Czy to czasy ostateczne, nie wiem, nie jest to wykluczone.
Nie przesadzałbym z rolą intronizacji, droga wiesć powinna przez uciekanie się do Boga, wiary, odstąpienie od przemocy. Tylko wówczas ludzkosć zejdzie z drogi wojen.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt lip 19, 2016 10:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Pewnie kolego nie zauwazyles ze wojna na swiecie zawsze sie gdzies toczy od zakonczenia II swiatowej do teraz. Po prostu w Europie byla przez jakis czas oaza spokoju, najpierw wymuszonego przez "zimna wojne" a potem przez rozpad ZSRR.
Wydaje mi sie jednak ze ten etap jest juz za nami i wracamy znowu do zimnej wojny.
Nie, nie sadze ze bedziemy mieli 3 wojne swiatowa, nie byloby w niej zwyciezcow, wiec po co wojowac ?


Wt lip 19, 2016 10:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Oby nie światowa, ale wojna już się rozpoczęła. Zajmowanie terenu poprzez zasiedlanie oraz propaganda to jak najbardziej narzędzia prowadzenia wojny.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt lip 19, 2016 10:55 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz lip 07, 2016 10:06 am
Posty: 60
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
sebast459 napisał(a):
Cześć

Chciałbym poruszyć na forum temat czy według was żyjemy w czasach ostatecznych i czy zbliża się do nas III wojna światowa. Współczesne proroctwa mówią o tym, że żyjemy w czasach ostatecznych oraz że jesteśmy na skraju III wojny światowej. Ja znalazłem dwie strony polskich proroków:

http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html
i
http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2016.htm

Jeśli ktoś nie wierzy współczesnym proroctwom, objawieniom bo nie są zatwierdzone przez kościół wystarczy posłuchać takich źródeł jak np. Grzegorz Braun, były kandydat na prezydenta bardzo pobożny człowiek czy ks. Paweł Murzinski którzą mówią wprost o tym że żyjemy w czasach ostatecznych i jesteśmy tuż przed III wojną światową.

(...)

A jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Pozdrawiam Sebastian

Moje zdanie (a właściwie, to pytanie) na ten temat: czemu niektórzy bardziej wierzą prywatnym objawieniom, w dodatku niezatwierdzonym przez Kościół i chętniej je czytają niż Pismo Święte :?: Co jest dla nas źródłem i fundamentem wiary?
Ileż to w historii było proroctw o czasach ostatecznych...


Wt lip 19, 2016 11:10 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Adam M. napisał(a):
Nie, nie sadze ze bedziemy mieli 3 wojne swiatowa, nie byloby w niej zwyciezcow, wiec po co wojowac ?

Po co wojować?
Po przekonanie, że wypełniamy wolę Boga.
III WŚ będzie wojną religijną. A to już się dzieje na naszych oczach. I w jakiś sposób też doświadczamy skutków tej wojny. Zastanów się jakich.

Boro napisał(a):
Zajmowanie terenu poprzez zasiedlanie oraz propaganda to jak najbardziej narzędzia prowadzenia wojny.

A zajmowanie umysłu, świadomości? Strach, bezradność i panika przed nieoczekiwanym zamachem?

Świat się zmienił. Tylko czy potrzebnie?


Wt lip 19, 2016 11:17 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Maria-Magdalena napisał(a):
A zajmowanie umysłu, świadomości? Strach, bezradność i panika przed nieoczekiwanym zamachem?

Również. Sądzę, że autorzy zamachów są jedynie marionetkami. Komu zależy na strachu bezradności i panice? Nie wiem, ale to nie jest chaotyczne działanie. Fanatykami zawsze ktoś steruje i nie jest to bynajmniej kolejny fanatyk.

Kilka lat temu w Krakowie na zlecenie szefów narkotykowego gangu zamordowano Człowieka. Zrobili to kibice Wisły. Człowiek był wysoko postawionym członkiem bojówki Cracovii. Sądzę, że większość z nich zrobiła to za darmo będąc przekonana, że walczy za klub. Media chyba nawet nie podawały, że chodziło o narkotykowe porachunki, tylko o porachunki kibiców.

Dostrzegacie analogię z islamskimi terrorystami? Ludzka głupota i trybalistyczne instynkty wykorzystywane są od zawsze w taki sam sposób. Niestety nikt nie zadaje głośno pytania o co w tym wszystkim chodzi i kto za tym stoi. Takie są już uroki demokracji.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Śr lip 20, 2016 1:23 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Cytuj:
Ja wierzę że jesteśmy zagrożeni wojną bo zbyt wiele różnych źródeł przed tym ostrzega a tym samym wierzę że żyjemy w czasach ostatecznych. A jakie jest wasze zdanie na ten temat ?


Zawsze jest zagrożenie wojną. Nie widzę żeby teraz było większe niż kiedykolwiek. Przekonanie że żyjemy w czasach ostatecznych panuje już od początków chrześcijaństwa (przez całe 2010+ lat).
Przez te tysiąclecia istniały tysiące fałszywych proroctw o następującej końcowej wojnie już w tej generacji. Biblia stawia to dosyć klarownie że w chwili w której się nie spodziewamy Syn Człowieczy przyjdzie.
Przestrzega też przed wiarą w fałszywe proroctwa w szczególności o końcu świata.

Jednak podchodząc do tego wszystkiego indywidualnie - tak żyjemy w czasach ostatecznych. Nasz żywot dobiega końca a potem śmierć i sąd Boży.
Zatem warto pomyśleć czy jesteśmy nań gotowi - bo nikt nie wie kiedy wybije jego godzina, a życie na ziemi prawdopodobnie jeszcze potoczy się dalej.

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Śr lip 20, 2016 5:27 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Boro napisał(a):

Również. Sądzę, że autorzy zamachów są jedynie marionetkami. Komu zależy na strachu bezradności i panice? Nie wiem, ale to nie jest chaotyczne działanie. Fanatykami zawsze ktoś steruje i nie jest to bynajmniej kolejny fanatyk.

Kilka lat temu w Krakowie na zlecenie szefów narkotykowego gangu zamordowano Człowieka. Zrobili to kibice Wisły. Człowiek był wysoko postawionym członkiem bojówki Cracovii. Sądzę, że większość z nich zrobiła to za darmo będąc przekonana, że walczy za klub. Media chyba nawet nie podawały, że chodziło o narkotykowe porachunki, tylko o porachunki kibiców.

Dostrzegacie analogię z islamskimi terrorystami? Ludzka głupota i trybalistyczne instynkty wykorzystywane są od zawsze w taki sam sposób. Niestety nikt nie zadaje głośno pytania o co w tym wszystkim chodzi i kto za tym stoi. Takie są już uroki demokracji.


Witam w klubie przekonanych że tymi fanatykami ktos steruje.
Jakoś tak się składa że jesteśmy świadkami kolejnych zamachów dokonywanych przez ciapatych przeciw białym ludziom i wychodzi że mają one podłoże ideologiczne, walka przeciw niewiernym.
To nie to samo co kolejny szaleniec w USA który z giwerą poszedł do kina, szkoły, sklepu i zaczął strzelac do ludzi.

Ten przykład z kibicami to klasyka gatunku.

Polecam film 'Arlington Road' gdzie mechanizm działania grupy terrorystycznej wkręcającej niczego nieswiadomych ludzi został pokazany znakomicie.

Ale tu nie chodzi o jakąs grupkę jak RAF czy Baader Meinhof.
To niestety większa sprawa.

Nikt nie zadaje pytania o co chodzi i kto za tym stoi? :roll:

Ależ ja i wielu innych za kazdym razem zadają te pytania, i bywa otrzymujemy za to etykietki oszołomów, paranoików wietrzących spiski itp.

Nie widzę w tym uroków demokracji bo takowa nie wyklucza zdroworozsądkowego myślenia.

Jak to pisał Conan Doyle: szukaj motywu, znajdziesz sprawcę.

Ot, nagłe pojawienie się 'obronców demokracji' w Polsce i poza nią, jakoś tak tuż po wygranych przez PiS wyborach :mrgreen:

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Śr lip 20, 2016 9:17 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 6:01 pm
Posty: 155
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Ciekawe dwa linki. Dyskusje o aktualnych wydarzeniach w kontekście III WŚ:

http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto ... tart=21150

http://zbawienie.forumotion.com/t16p425 ... roctw#8210


Śr lip 20, 2016 9:31 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Wojna światowa zaczyna się wtedy, gdy wojny zwykłe czy gry wojenne wymykają się stronom z kontroli.
Te trwają cały czas.
Bo nikogo nie stać na wojnę światową to kosztuje niebywałą fortunę.
Kto po niej by tą fortunę, nie mówiąc o zyskach, temu pseudo bohaterowi wyłożył?
A wkład on poniósł.

Tak więc nie o jakiegoś twórcę, czy pseudo twórcę bym podejrzewał o rozpętanie III wojny światowej, w której jak ktoś słusznie zauważył nie ma zwycięzcy.
A podejrzewał bym same gry jakie ludzie miedzy sobą tworzą, a te wymykając się spod kontroli te wojnę wywołają.
Tak więc widmo wojny światowej jest cały czas zawieszone w powietrzu.


Śr lip 20, 2016 11:11 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Sebast, wiadomosci z tych linkow okreslam jako "bzdury z dwurury".
Mieszanka informacji prawdziwych z nieprawdziwymi przy jednoczesnej niewiedzy co w tym kisielu jest prawda, a co nie.
Przy czym nie ma tam zadnego info na temat 3 wojny.


Śr lip 20, 2016 4:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Derayes napisał(a):
Nikt nie zadaje pytania o co chodzi i kto za tym stoi?

Ależ ja i wielu innych za kazdym razem zadają te pytania, i bywa otrzymujemy za to etykietki oszołomów, paranoików wietrzących spiski itp.

Ja czy Ty możemy sobie zadawać tego typu pytanie, tylko zbyt wiele z tego nie wyniknie. Media spłycają każdą sprawę do poziomu fanatyzmu kibiców, religijnego, itp. Pisząc nikt, miałem na myśli - nikt wpływowy.
Derayes napisał(a):
Nie widzę w tym uroków demokracji bo takowa nie wyklucza zdroworozsądkowego myślenia

Ja widzę dlatego, że jednostki mogą myśleć zdroworozsądkowo, ale tłum zawsze jest głupi i podlega prostym socjologicznym prawom.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Śr lip 20, 2016 9:16 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Boro napisał(a):
Również. Sądzę, że autorzy zamachów są jedynie marionetkami. Komu zależy na strachu bezradności i panice? Nie wiem, ale to nie jest chaotyczne działanie. Fanatykami zawsze ktoś steruje i nie jest to bynajmniej kolejny fanatyk.

Też tak uważam.
Jaki mają do tego stosunek kraje muzułmańskie? Idąc dalej sunnici a szyici?


Śr lip 20, 2016 10:26 pm
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 6:01 pm
Posty: 155
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy grozi nam III wojna światowa ?
Adam M. napisał(a):
Przy czym nie ma tam zadnego info na temat 3 wojny.


Jeśli mówisz o dwóch pierwszych linkach to niedokładnie im się przyjrzałeś skoro twierdzisz że nic tam nie ma o 3 wojnie światowej. Żywy płomień poruszał w swych orędziach temat wojny tak samo Pani Mieczysława albo sama publikuje info o wojnie a i w przekazach otrzymywanych z nieba też jest info o wojnie. Wystarczy trochę się zagłebić w te strony żeby się przekonać.

Tu podaje ciekawy link o przebiegu III WŚ jaki otrzymała siostra Łucja z Fatimy od Matki Bożej. Ma się ponoć zacząć od agresji Chin na Rosję o tereny w Azji.

http://www.apokalipsa.info.pl/objawieni ... oc93811762


Cz lip 21, 2016 8:29 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL