Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:47 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Medialne przekłamania 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Bene(klon) napisał(a):
kosiarz napisał(a):
http://wpolityce.pl/m/media/303532-kolejna-odslona-najazdu-hunow-socjolog-demaskuje-manipulacje-dziennikarki-newsweeka

Nie wiem czy to było....

No to pytam, dlaczego gadzinówki tak rzepią się tego Lisweeka a nie załatwią sprawy "po Bożemu", kilka spraw sądowych o oszczerstwo i Lis idzie z torbami.
Tak sobie myślę że Polacy nie chodzą na plaże w patriotycznych koszulkach,nie chleją piwska przed 13 godziną i nie wydalają na wydmach. Zachowują się ZAWSZE po rycersku i nie zwracają w materace pensjonatów. Cóż za rzewny Kraj!!!
Lecz nic za darmo. Pochwaliłem,zachwaliłem i oczekuję aby obalić takie tezy :http://www.newsweek.pl/biznes/pis-kto-straci-a-kto-zarobi-dzieki-dobrej-zmianie,galeria,394459,1.html
Czekam,niecierpliwię się bo wkrótce na dłużej wybywam.


Polacy mają swoje wady,grzeszki,które można odpowiednio uwypuklić posługując się jakimiś wybiórczymi przykładami.
A ten artykulik z Newsweeka jest mocno manipulacyjny.
Nic w tym nadzwyczajnego nie ma,że emeryci dostali liche podwyżki biorąc pod uwagę bardzo niską inflację.Za poprzedniego rządu ta podwyżka była niewiele wyższa.
Szacuje się że realne emerytury mogą być nawet o ok połowę niższe.
Kondycja finansowa ZUSu jest kiepska i jest on prawie bankrutem.
Czyja to zasługa?
Mają stracić też byli funkcjonariusze UB ale o tym Newsweek nie raczył wspomnieć.
Nie bardzo rozumiem dlaczego oszczędności w budżetówce w wysokości 14 mld zł miałyby być takim zmartwieniem.Od czasów transformacji liczba urzędników wzrosła aż trzykrotnie,a PO deklarowało cięcia,a stało się coś odwrotnego.
To dobra informacja dla nas wszystkich zwłaszcza z uwagi na koszt programu +500 .Za ten rok to 16 mld zł a więc jest z czego go pokryć.
To że wielu nauczycieli straci pracę wiadomo było od dawna ponieważ znacznie spada liczba uczniów,więc jest bez sensu utrzymywanie tak dużej liczby nauczycieli.
Co do zwolnień lekarzy to jest to raczej wymysł redaktorka ażeby było bardziej atrakcyjnie.
Owszem niektórzy dostaną spore podwyżki,ale jak było za poprzedników?
Czemu ten redaktorek zapomniał o tych cięciach:
http://www.newsweek.pl/polska/pis-tnie- ... 051,1.html
http://www.newsweek.pl/biznes/obciecie- ... 302,1.html

Za poprzedniego rządu pensje prezesów rosły w zawrotnym tempie.

Każda partia dokarmia też swoich i to że PIS również tak czyni nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.Obsadzanie stanowisk z klucza partyjnego to stara praktyka,ale jak czytam poszczególne wiadomości to wrażenie jest takie jakoby to dopiero teraz nastąpiło.

Jednak wiele rodzin sporo zyska poprzez program +500.Jeśli wzrośnie dług i dziura budżetowa to przynajmniej będzie wiadomo na co to poszło a beneficjentami będą zwykli ludzie,natomiast kto zyskał dzięki narobionym długom poprzednich rządów?


So sie 13, 2016 12:01 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
A czy ktoś rozmawiał z dziećmi których rodzice kasują po 500 miesięcznie "na dziecko"( drugie trzecie czwarte piąte itd)
Pytam czy znalazł się JEDEN ćwok który opytał te dzieciaki? Nikt nie chce się dowiedzieć NA CO idzie ta forsa?


So sie 13, 2016 3:08 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Zapytaj. Zapewne o na forum jest kilka osób odbierających to świadczenie.
Różnica miedzy PiS a PO to ze PiS wydaje na ludzi w programach które nie koniecznie są w 100% dobre a PO wydawało na kolesi.
Juz wole żeby zwyczajny Kowalski miał z tego korzyść niż krewni i znajomi królika.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So sie 13, 2016 3:16 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Bene(klon) napisał(a):
A czy ktoś rozmawiał z dziećmi których rodzice kasują po 500 miesięcznie "na dziecko"( drugie trzecie czwarte piąte itd)
Pytam czy znalazł się JEDEN ćwok który opytał te dzieciaki? Nikt nie chce się dowiedzieć NA CO idzie ta forsa?

Przecież wiadomo że nie wszyscy wykorzystują tę kasę zgodnie z przeznaczeniem,ale ile na ile?
Na zachodzie tego typu zasiłki to normalka,socjalizm na każdym kroku.

A na co pójdzie kasa po dość znacznej zwyżce godzinowej płacy minimalnej?
Przecież wiadomo,że biedota to wszystko przepije i najlepiej byłoby wspomagać tych dobrze ustawionych. :)


So sie 13, 2016 4:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Bene a co cię to obchodzi, nie twój kraj, nie twoje pieniądze, nie twoje dzieci i nie twój interes. Pilnuj swego.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


So sie 13, 2016 5:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Derayes napisał(a):
Bene a co cię to obchodzi, nie twój kraj, nie twoje pieniądze, nie twoje dzieci i nie twój interes. Pilnuj swego.


Proponuję, abyś błysnął przykładem i zastosował się do własnej rady.
Mieszkasz za granicą, w tyłku byłeś i kupę widziałeś, a ciągle czytam twoje tyrady, jak ma w Polsce być, jak jest i kto jest temu winien.
Nie pracujesz tutaj, nie żyjesz, nie odprowadzasz podatków, to się odwal od Polski.

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


Pn sie 15, 2016 2:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Od kilku miesięcy, gdy media publiczne takimi się stały, prawie nie oglądam TVNów, a więc nie wiem jakie na tych kanałach przekłamania.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Pn sie 15, 2016 3:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Brygida napisał(a):
Od kilku miesięcy, gdy media publiczne takimi się stały, prawie nie oglądam TVNów, a więc nie wiem jakie na tych kanałach przekłamania.


Głęboko się zastanawiam czy nie zacząć oglądać TVN, po kilku próbach z TVP info chyba jednak się zdecyduję , gorzej być nie może.


Pn sie 15, 2016 3:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
kiedyś art-33 napisał(a):
Brygida napisał(a):
Od kilku miesięcy, gdy media publiczne takimi się stały, prawie nie oglądam TVNów, a więc nie wiem jakie na tych kanałach przekłamania.


Głęboko się zastanawiam czy nie zacząć oglądać TVN, po kilku próbach z TVP info chyba jednak się zdecyduję , gorzej być nie może.

Punkt widzenia zależy od punkt siedzenia. Siedzisz obok POwców, KODziarzy oraz lewaków, a więc nie dziwię się, że pasuje Ci pro-niemiecka stacja TVN.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Pn sie 15, 2016 3:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Brygida napisał(a):
Punkt widzenia zależy od punkt siedzenia. Siedzisz obok POwców, KODziarzy oraz lewaków, a więc nie dziwię się, że pasuje Ci pro-niemiecka stacja TVN.



Ja Cię Brygida rozumiem , Ty siedzisz z PiS z jednej strony a z drugiej cala reszta Polski . :)


Pn sie 15, 2016 3:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
kiedyś art-33 napisał(a):
Brygida napisał(a):
Punkt widzenia zależy od punkt siedzenia. Siedzisz obok POwców, KODziarzy oraz lewaków, a więc nie dziwię się, że pasuje Ci pro-niemiecka stacja TVN.



Ja Cię Brygida rozumiem , Ty siedzisz z PiS z jednej strony a z drugiej cala reszta Polski . :)

Robi się off top, a więc nie będę tego komentować.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Pn sie 15, 2016 3:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Brygida napisał(a):
Robi się off top, a więc nie będę tego komentować.


Nie takie off były , sytuacja na dzień dzisiejszy jest taka Brygida + PiS kontra reszta społeczeństwa . :), a tu nie pomogą zaklęcia że nas poparło 19 %, to ma znaczenie w sejmie. :)


Pn sie 15, 2016 8:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
kiedyś art-33 napisał(a):
Brygida napisał(a):
Robi się off top, a więc nie będę tego komentować.


Nie takie off były , sytuacja na dzień dzisiejszy jest taka Brygida + PiS kontra reszta społeczeństwa . :), a tu nie pomogą zaklęcia że nas poparło 19 %, to ma znaczenie w sejmie. :)

Brygida+PiS>reszta społeczeństwa, mówi Ci to coś?

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Pn sie 15, 2016 9:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Brygida napisał(a):
Brygida+PiS>reszta społeczeństwa, mówi Ci to coś?


Brydzia miej troszkę umiaru , PiS + Brydzia nigdy nie stanowili nawet 50+1 % społeczeństwa. to że wygrali wybory z poparciem niespełna 20 % społeczeństwa nie daje im prawa do samodzierżawia .
To nie jest prawo do robienia co się chce tylko prawo do działania w ramach i obrębie prawa.
Ja nawet byłbym za tym co by zrobić takowe referendum co do TK, nie miało by mocy prawnej ale jestem ciekawy jego wyniku.


Pn sie 15, 2016 9:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
kiedyś art-33 napisał(a):
Brygida napisał(a):
Brygida+PiS>reszta społeczeństwa, mówi Ci to coś?


Brydzia miej troszkę umiaru , PiS + Brydzia nigdy nie stanowili nawet 50+1 % społeczeństwa. to że wygrali wybory z poparciem niespełna 20 % społeczeństwa nie daje im prawa do samodzierżawia .
To nie jest prawo do robienia co się chce tylko prawo do działania w ramach i obrębie prawa.
Ja nawet byłbym za tym co by zrobić takowe referendum co do TK, nie miało by mocy prawnej ale jestem ciekawy jego wyniku.

Artuś! A w temacie:Medialne przekłamania, msza coś do powiedzenia?

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Wt sie 16, 2016 7:56 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL