Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 5:42 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Olechowski demaskuje obłudę PO 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Olechowski demaskuje obłudę PO
Derayes napisał(a):
Olechowski nie wiedział co powiedziec to rzucił że to były ćwiczenia., choć może i był przygotowany, no bo teraz poszła dyrektywa zatapiamy placformę, na budzie dajemy nowy szyldzik a panienki jakos te same, oczywiscie Frasyniuk a nawet Balcerowicz, ratunku! :no: :roll:

Teraz mamy 'oddolną' inicjatywę, KODy.

I potem dziwić się że i na forum mamy bezstronnie- stroniczych, błagonadiożnych spolegliwych wobec mainstreamu..... Polska podzielona więc i forum też....... dobra, nie chcę znów zadymy.
Mechanizm ten sam tylko "wierzących" mają coraz mniej.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt lut 02, 2016 10:28 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Olechowski demaskuje obłudę PO
Derayes napisał(a):
https://m.youtube.com/watch?v=nj4QwzIQiaA

Ot, chłopak wyjasnił dokładnie w czym rzecz, ja tylko przypomnę że PO to dawna UW która wczesniej była UD i tak za każdym razem, po daniu ciała zmiana nazwy i jedziemy od nowa.

.


Dokładnie.
Ja bym tu jeszcze dorzucił wywiad Olechowskiego z Kraśko sprzed kilkunastu miesięcy.
W innym wywiadzie z Lipca zeszłego roku Olechowski zdawał sobie sprawę z tego że pomimo niezłych sondaży PO traci grunt pod nogami.
Jak twierdził PIS odbierany jest jako świry,a PO jako cynicy.

Kraśko- Widzi pan jakąś trzecią siłę? Kiedyś narodziło się PO prawie z niczego....... jest ktoś kto może wejść w ten układ?

Olechowski- Ja jestem akurat człowiekiem który uważa działalność PISu za szkodliwą dla Polski.....
Dlatego jestem bardzo zmartwiony że nie ma żadnych inicjatyw które by rodziły jakiekolwiek nadzieje i w tej sytuacji sprawa odnowienia takiej reaktywacji staje się sprawą narodową z mojego punktu widzenia, ponieważ żadna z tych inicjatyw nie da rady to ważne żeby Platforma się odnowiła.
https://www.youtube.com/watch?v=VsnDixdC2gI


Śr lut 03, 2016 1:36 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 167 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL