Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 12:04 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 991 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Następna strona
 Kryzys konstytucyjny 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
kiedyś art-33 napisał(a):

Powiedz mi Panie Jozek dlaczego nie miał bym sobie pozwolić na drobne złośliwości ?


Bo w ten sposób zaprzeczasz sam sobie. Obwinijąc Pis za podział w naszym kraju ,przyznajesz że zależy ci na spokoju i narodowej zgodzie. Przy okazji ,tutaj mamy pokrewne dążenia i marzenia ,ale używamy do tego różnych narzędzi. Pisząc np. "wyznawcy pisu" ,określasz mianem bezmyślnych matołków część Polaków głosujących na Pis. Jesteś więc małym trybikiem tworzącym podział i budującym wzajemną wrogość i niechęć. Pomyśl nad tym.

Cytuj:
Negatywne emocje Jozek i owszem nawet powiem więcej przerażenie , nikt jeszcze tak nie spolaryzował polaków jak PiS.
Nie powiem że nie rozumiem tego dążenia do konfliktu i wojny bo to broń PiS, na razie wszystko jest pod jako taką kontrolą .


Pis ? Czy możesz przytoczyć jakąś wypowiedź któregoś z liderów PIS ,wzywającego do siłowych rozwiązań na ulicy ? Czy będąc opozycją ,Pis również tytułował się "opozycją totalną" ?

Cytuj:
Ale kiedyś hamulce mogą zawieść i dojdzie do tragedii.


Co Art ma na myśli ? Czy to ,że Pis przeforsuje każdą ustawę jaką będzie chciał ? Przeciez już to robi. :) Czy może to ,że totalnej opozycji puszczą nerwy i ... No ,ale to i tak będzie wina Pisu. Bo zupa była za słona. ;)

Cytuj:
Osobiście mam wiele powodów by nie lubić PO obecnie mam identyczne powody by nie lubić PiS , to co pierwszym zabrało 8 lat Ci załatwili w nie cały rok.


Ja również nie lubię PO. Czy może Art wymienić dla odmiany jakieś pozytywy Pisowskich rządów ? Dla przykładu ,mi się podobała jedna z pierwszych ustaw , hamująca mega odprawy prezesom SSP. :)

Tak. Mam świadomość ,że proszę abyś się uśmiechał jedząc cytrynę. Wydajsz się być spiętym więc uznałem ,że przyda ci się uśmiech. Chociaż by i przez łzy. ;)

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Śr gru 28, 2016 12:15 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
kiedyś art-33 napisał(a):
Negatywne emocje Jozek i owszem nawet powiem więcej przerażenie , nikt jeszcze tak nie spolaryzował polaków jak PiS.

A na czym to spolaryzowanie miałoby polegać? Ja nie chcę żyć w komunistyczym kraju. Art, ja widzę przerażenie, ale tylko w oczach UBeków, byłych pracowników ORMO,ZOMO itd. PiS jest rządem dobrej zmiany. Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Śr gru 28, 2016 4:18 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Mały Książę napisał(a):
A na czym to spolaryzowanie miałoby polegać? Ja nie chcę żyć w komunistyczym kraju. Art, ja widzę przerażenie, ale tylko w oczach UBeków, byłych pracowników ORMO,ZOMO itd. PiS jest rządem dobrej zmiany. Pozdrawiam



Znaczy znasz moją biografię lepiej niż ja .
UBekiem nie miałem nawet szansy, w ORMO czy ZOMO mógłbym się znaleźć ale sorki ateistów nie brali. :)


Śr gru 28, 2016 4:39 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Obejrzalem wywiad nowej pani prezes "L4" Przylebskiej w TVP info.
Porazka, ta kobieta nie rozumie w co sie wplatala i ze jedyne co chroni ja przed wiezieniem to laska prezesa i dlugosc pozostawania PiSu u wladzy.
Wybranie tej kobiety na sedziego TK, po jednoglosnym odrzuceniu jej aplikacji do Sadu Okregowego w Poznaniu mowi samo za siebie o p "prezydencie".
Z trzech nowych sedziow PiSu oprocz niej jeden ma sprawe o spowodowanie wypadku i kretactwa z tym zwiazane, drugi o firme handlujaca dlugami szpitali, po zakazie tego handlu.


Cz gru 29, 2016 8:41 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Adamie.to wszystko lewackie kręcenie!!!

P.S. tym razem ja szybszy od Jockeya hahaha


Cz gru 29, 2016 9:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
No wiec o OFE.
Nie tworze nowego tematu bo to bez sensu.
Od samego poczatku kradziez, a wlasciwie przekret przez mamienie ludzi mirazem emerytury pod palmami, gdy w rzeczywistosci nastapilo obnizenie realnej ZUS owskiej emerytury o skladke OFE, nastepnie ograbienie ludzi przez wysokie oplaty za zarzadzanie tymi pieniedzmi.
Nastepny krok to bylo przeprowadzenie w TK wyroku ( na temat sporu prawnego ) czy te skladki sa wlasnoscia ludzi je wplacajacych czy pieniedzmi "publicznymi" w momencie gdy zabraklo pieniedzy w budzecie do zmieszczenia sie pod progiem zadluzenia.
I tu TK dla mnie stracil dziewictwo godzac sie z pogladem rzadu PO / PSL o pieniadzach "publicznych" i mozliwosci ich przerzucena do worka ZUSu.
Druga utrata juz tylko "dziewictwa konsystorskiego" to slynny wybor 5 sedziow, ale to dygresja.
Teraz nastapi druga czesc kradziezy wymyslona przez premiera Morawieckiego, gdy reszta pieniedzy z OFE zostanie przeniesiona na "fundusz emerytalny" i zapisana na jego kontach ( bez mozliowosci dysponowania nimi przez "wlascicieli", a prawdziwe zgromadzone pieniadze zostana wydane na "projekty rzadowe sluzace calemu spoleczenstwu" typu 500+.
O wypelnienie zapisow na kontach beda sie martwic nastepne rzady, nie bedzie to problem PiSu.
Gdyby ktos z was inwestowal w spolki skarbu panstwa, czy np zastanowil sie skad nagle narzekanie Jaroslawa na "zmniejszenie inwestycji" to ten artykul Bankier.pl tlumaczy przekrety obecnego rzadu w spolkach skarbu panstwa i tego skutki :

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dywiden ... cleComment

Warto jak zwykle przeczytac komentarze :)
I konkluzja ogolna :
PO kradlo, PiS kradnie szybciej i skuteczniej.


Cz gru 29, 2016 10:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Cytuj:
Wybranie tej kobiety na sedziego TK, po jednoglosnym odrzuceniu jej aplikacji do Sadu Okregowego w Poznaniu mowi samo za siebie o p "prezydencie".


Taka jest właśnie różnica w naszym myśleniu. To co dla was jest ujmą na honorze ,efektem braku kompetencji ,dla nas już jest nie koniecznie.

http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/40 ... iedliwosci

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Kry ... 84006.html

O układzie śedziowskim na pomorzu ,pisać już nie będę.

O ostatnich wizytach CBA w sądach i lewych zamówieniach ,też.

Grunt ,że czytanie sprawia wam wiele radości.

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Pt gru 30, 2016 12:21 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Adam M. napisał(a):
No wiec o OFE.
Nie tworze nowego tematu bo to bez sensu.
Od samego poczatku kradziez, a wlasciwie przekret przez mamienie ludzi mirazem emerytury pod palmami, gdy w rzeczywistosci nastapilo obnizenie realnej ZUS owskiej emerytury o skladke OFE, nastepnie ograbienie ludzi przez wysokie oplaty za zarzadzanie tymi pieniedzmi.
Nastepny krok to bylo przeprowadzenie w TK wyroku ( na temat sporu prawnego ) czy te skladki sa wlasnoscia ludzi je wplacajacych czy pieniedzmi "publicznymi" w momencie gdy zabraklo pieniedzy w budzecie do zmieszczenia sie pod progiem zadluzenia.
I tu TK dla mnie stracil dziewictwo godzac sie z pogladem rzadu PO / PSL o pieniadzach "publicznych" i mozliwosci ich przerzucena do worka ZUSu.
Druga utrata juz tylko "dziewictwa konsystorskiego" to slynny wybor 5 sedziow, ale to dygresja.
Teraz nastapi druga czesc kradziezy wymyslona przez premiera Morawieckiego, gdy reszta pieniedzy z OFE zostanie przeniesiona na "fundusz emerytalny" i zapisana na jego kontach ( bez mozliowosci dysponowania nimi przez "wlascicieli", a prawdziwe zgromadzone pieniadze zostana wydane na "projekty rzadowe sluzace calemu spoleczenstwu" typu 500+.
O wypelnienie zapisow na kontach beda sie martwic nastepne rzady, nie bedzie to problem PiSu.
Gdyby ktos z was inwestowal w spolki skarbu panstwa, czy np zastanowil sie skad nagle narzekanie Jaroslawa na "zmniejszenie inwestycji" to ten artykul Bankier.pl tlumaczy przekrety obecnego rzadu w spolkach skarbu panstwa i tego skutki :

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dywiden ... cleComment

Warto jak zwykle przeczytac komentarze :)
I konkluzja ogolna :
PO kradlo, PiS kradnie szybciej i skuteczniej.


Przeczytałem od deski ,do deski.

Nie zrobiło to na mnie najmniejszego wrażenia. Nawet włosy mi się na nogach nie zjeżyły. Śpieszę z odpowiedzią dla czego ,ale i tu uwaga małe ostrzeżenie - jestem monotematyczny i ciągle powtarzam to samo.Będzie więc nudno i przewidywalnie.

Co tam pisze na początku ? Plany ,przygotowania ,poligon ,w KGHM zabrano 1/12 planowanej sumy ,itp. czyli nic się nie dzieje ? Czy tak tam pisze ,czy ja mam problem ze wzrokiem ,bo ostatnio faktycznie mocno mi siada? Jeśli tak ,to jak - uważny czytelniku - Jozek określa takie informacje ,kiedy pojawiają się na łamach Wyborczej ,wieszczącej rychłą wojnę o wrak z Rosją ,etc. ? Jeśli ktoś zapomniał ,to wpisuje się to w tzw. "straszenie Pisem". Ja nie przypisuje temu portalowi złych intencji ,ani udziału w tzw. lewicowym spisku. Stwierdzam jedynie ,że wpisuje się on w dosyć powszechnie stosowaną w PL narracje ,"chuchania na zimne" ,z którego i tak nic nie wynika. Po 10 latach takich budzących grozę newsów ,jak powinien zachować się mądry człowiek ? To też często powtarzam. Oceniajmy wszystko metodą faktów dokonanych. Co oprócz powyższego mam do dodania? Otóż ,zanim Pis doszedł do władzy Jozek słuchał co poszczególni liderzy planują w PL wprowadzić ,na falach mało popularnego radia Maryja. I tak ,wiem np. doskonale że kornik drukarz to przykrywka do wycięcia puszczy ,która ma przyczynić się do znacznego wzrostu zatrudnienia w tamtym rejonie PL i zysku z drzew ,które obecnie zjada pleśń. Po tym szczerym wyznaniu ,pora na kolejne. Wysokie opodatkowani KGHMu przez PO PSL ,było dosyć mocno krytykowane przez Pis.Uniemożliwia to - jak tłumaczono - inwestycje w rozwiązania innowacyjne ,co prowadzi do obniżenia konkurencyjności ...itp...
Tyle pamiętam z polityki i retoryki ,jaką posługiwano sie 2 lata wcześniej. Jakoś nie chce mi się wierzyć ,aby się ona tak szybko zmieniła. Dlatego ,proponuje nie dzielić skóry na niedźwiedziu. Łaaa ,pózno już. Idę spać.Dobrej nocy wszystkim życzę. ;)

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Pt gru 30, 2016 12:57 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Adam M. napisał(a):
Warto jak zwykle przeczytac komentarze :)
I konkluzja ogolna :
PO kradlo, PiS kradnie szybciej i skuteczniej.

Kradzieżą bym tego nie nazwał, choć niektórzy tak to nazywają. PO kradło, a PiS po prostu finansuje swoje programy. Musi to robić na różne sposoby bowiem rząd PO zadłużył naszą Ojczyznę bardziej niż E.Gierek. Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Pt gru 30, 2016 1:31 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
A ktoś ze zwolenników opozycji totalnej wie czy szopka noworoczna na wiejskiej w wykonaniu Nowoczesnej i PO trwa nadal?
Tak dla tych co to im się wydaje, że oni walczą o demokrację to walka jest o dotację dla partii politycznych. Nowoczesna poszła na całość bo nie zostało zaakceptowane ich sprawozdanie finansowe i chłopaki robią wszystko żeby doprowadzić do wcześniejszych wyborów. Tylko w ten sposób mogą odzyskać dotacje. O interesach obcych i wpływach Sorosa na naszą scenę polityczną nawet nie wspominam.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt gru 30, 2016 10:28 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
http://www.fronda.pl/a/plan-puczystow-w ... 84682.html

Można pozostawić bez komentarza .


Pt gru 30, 2016 6:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Jozek, nie chodzilo mi o zrobienie na tobie wrazenia tylko o delikatna podpowiedz dlaczego inwestycje spadaja, o co Jaroslaw sie pieklil na przedsiebiorcow.
Na przykladzie KGHM widac ze inwestorzy nie chca sie dzielic dywidenda z panstwem gdy stosunek wyplat zaczyna przekraczac 60% dywidendy dla panstwa - do tych 60% jakos sie godzili.
Wiadomo zwiekszenie podatku zmniejszy zysk i dywidende dla prywatnych ciulaczy. A'propos to czytajac komentarze mialem wrazenie ze prywatni inwestorzy to grupa o wiele bardziej antypisowska niz przedstawiciele oficjalnej opozycji :).
Ciekawe dlaczego, oni przeciez nie sa finansowani przez Sorosa ?
Oczywiscie sa inne powody spadku inwestycji wogole jak "uszczelnianie sytemu" i ciagla zawierucha z przepisami.
Tyle ze artykul byl tylko dodatkiem do mego glownego artykulu o OFE, myslalem ze moze tylko za niego zostane pochwalony ? :)
Swoja droga, tak piszac swoje refleksje o calej sprawie z OFE zastanawialem sie jak bezpieczne sa wasze depozyty w bankach, gdy politycy zdecyduja sie zmienic prawo troszeczke i noca przerowadzic jakas drobna ustawe, ktora przyklepie TK i prezydent "o zabraniu wszystkiego powyzej np 5 tys zl na wazne cele publiczne" ?

Moze to jeden z powodow dlaczego w Stanach nie mozna przeprowadzic zadnych zmian prawnych o odebraniu ludziom broni, mimo wszystkich masowych zabojstw i innych przestepstw popelnianych z uzyciem broni ?

Co do pani Przylebskiej to gdybym nie wiedzial o niej nic, to jej postepowanie w okresie gdy byla "sedzia" TK pokazala wyraznie ze nie jest sedzia tylko funkcjonariuszem PiS ( tak samo jak "prezydent" ), a jej postanowienie o wyrzucenie sedziego Biernata z jego konferencja prasowa z budynku TK pokazalo ze rowniez jest malym, zawistnym czlowiekiem.


Pt gru 30, 2016 7:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Adam M. napisał(a):
Jozek, nie chodzilo mi o zrobienie na tobie wrazenia tylko o delikatna podpowiedz dlaczego inwestycje spadaja, o co Jaroslaw sie pieklil na przedsiebiorcow.
Na przykladzie KGHM widac ze inwestorzy nie chca sie dzielic dywidenda z panstwem gdy stosunek wyplat zaczyna przekraczac 60% dywidendy dla panstwa - do tych 60% jakos sie godzili.
Wiadomo zwiekszenie podatku zmniejszy zysk i dywidende dla prywatnych ciulaczy. A'propos to czytajac komentarze mialem wrazenie ze prywatni inwestorzy to grupa o wiele bardziej antypisowska niz przedstawiciele oficjalnej opozycji :).
Ciekawe dlaczego, oni przeciez nie sa finansowani przez Sorosa ?
Oczywiscie sa inne powody spadku inwestycji wogole jak "uszczelnianie sytemu" i ciagla zawierucha z przepisami.
Tyle ze artykul byl tylko dodatkiem do mego glownego artykulu o OFE, myslalem ze moze tylko za niego zostane pochwalony ? :)
Swoja droga, tak piszac swoje refleksje o calej sprawie z OFE zastanawialem sie jak bezpieczne sa wasze depozyty w bankach, gdy politycy zdecyduja sie zmienic prawo troszeczke i noca przerowadzic jakas drobna ustawe, ktora przyklepie TK i prezydent "o zabraniu wszystkiego powyzej np 5 tys zl na wazne cele publiczne" ?

Moze to jeden z powodow dlaczego w Stanach nie mozna przeprowadzic zadnych zmian prawnych o odebraniu ludziom broni, mimo wszystkich masowych zabojstw i innych przestepstw popelnianych z uzyciem broni ?

Co do pani Przylebskiej to gdybym nie wiedzial o niej nic, to jej postepowanie w okresie gdy byla "sedzia" TK pokazala wyraznie ze nie jest sedzia tylko funkcjonariuszem PiS ( tak samo jak "prezydent" ), a jej postanowienie o wyrzucenie sedziego Biernata z jego konferencja prasowa z budynku TK pokazalo ze rowniez jest malym, zawistnym czlowiekiem.


z Kombinatem jest deko skomplikowana sprawa, na dzisiaj balansujemy na progu utraty płynności finansowej. PO nas pogrążyła a PiS dobija .
Jak się popatrzy na mapki z poparciem w wyborach

http://www.wyborynamapie.pl/sejm2015/pis.html

Zagłębie Miedziowe było w regionie wyspą poparcia dla PiS .
Naiwni dali się nabrać na takie obietnice :

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... &_ticrsn=5

Przed wyborami pani Szydło osobiście zapewniała o zniesieniu podatku :

http://tvn24bis.pl/surowce,78/szydlo-ob ... 83421.html

Dla całego regionu jest to być albo nie być, po wypowiedziach pana Dudy (Piotra) o policzeniu się i przykrywaniu czapkami .Jakoś podejrzewam że koledzy z Solidarności będą razem z Nami protestować przeciw takiej polityce tak jak to było za rządów PO i Tuska. A pan Piotr Duda może zaliczyć zjazd slalomem taczką z funkcji przewodniczącego .

I jakoś mnie to nie cieszy że stało się tak jak przewidywałem.


Pt gru 30, 2016 8:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Nie wiedzialem ze jestes zwiazany z KGHM, ktory nawet probowal cos tam u mnie w Ontario wydobywac.


So gru 31, 2016 2:39 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys konstytucyjny
Adam M. napisał(a):
Nie wiedzialem ze jestes zwiazany z KGHM, ktory nawet probowal cos tam u mnie w Ontario wydobywac.


Pracuję już na obecnej kopalni ponad pół wieku :D .
A z KGHM-em związany jestem jeszcze troszkę dłużej :-D .
W Kanadzie jak pamiętam były dwa projekty, odkrywka i głębinowa .
Jeśli się inwestycje zagraniczne zbilansują na zero to będzie cud na miarę Mojżesza i jeszcze kilku cudotwórców o zyskach nie wspomnę.
Problemy są od a do z, od rozpoznania geologicznego po warunki pracy panujące w różnych krajach . U nas nie przewidzieli że stawki w górnictwie w Polsce uważane za godziwe i dobre, za granicą są śmieszne i trzeba je pomnożyć kilkakrotnie. Koszt wydobycia tony miedzi w Polsce w kopalni głębinowej jest niższy niż w zagranicznej odkrywce :D .Władowano w te projekty grube miliardy, zaciągając pożyczki na zapłatę podatku który jest ewenementem na skalę światową czy wypłaty dywidendy.


So gru 31, 2016 8:33 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 991 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL