Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 14, 2024 10:15 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
kolor napisał(a):
jak Rydzyk albo inny ksenofob?

Myslę, że trochę Cię poniosło. Daleko mi do gloryfikowania o. Rydzyka i chociaż wiele można mu zarzucić, to ksenofobii raczej nie. Natomiast to forum jest tą ksenofobią przeżarte i wciąż jej ogień jest podsycany, o ironio, w imię miłości bliźniego.

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


So lis 21, 2015 8:33 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Wprawdzie Małgosia ze mną dyskutuje tylko służbowo ale po jej wpisie o ksenofobii na forum muszę zareagować.
Czy to z czym mamy odczynienia to ksenofobia czy uzasadniona obawa przed ludźmi którzy dali sie poznać właśnie od najgorszej strony. Czy na tym forum była jakaś negatywna reakcja przeciwko czeczenom? Czy była reakcja na Ukraińców którzy przybyli do nas w czasie wojny z Rosja? Nie nic takiego nie było. Czyli nie mamy odczynienia z ksenofobia bo nie wszystkich obcych sie boimy ale nie chcemy właśnie jednej grupy. Imigrantów muzułmańskich którzy dali sie poznać jako .... Nie bede powtarzał po raz kolejny tych samych linków do filmów obrazujących sposób postępowania imigrantów.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So lis 21, 2015 8:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jockey napisał(a):
Czy to z czym mamy odczynienia to ksenofobia czy uzasadniona obawa przed ludźmi którzy dali sie poznać właśnie od najgorszej strony

Wsadzanie wszystkich do jednego worka (uchodźców i terrorystów) jest ksenofobią.
ksenofob «człowiek niechętnie lub wrogo usposobiony do cudzoziemców i cudzoziemszczyzny albo obawiający się ich»
http://sjp.pwn.pl/sjp/ksenofob;2565080.html
Małgosia dyskutuje tylko słuzbowo z wiadomych wzgledów.

Znane jest moje zdanie na temat islamu z watku o islamie, więc proszę o tym pamietac i w tym tonie oceniać moje obecne wypowiedzi.

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


So lis 21, 2015 8:49 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Zapewne jesteśmy wrogo nastawieni do
Wietnamczykow - wielu ich mieszka w Polsce
Chińczyków
Japończyków
Francuzow
Belgów
Holendrów
Ukraińców
Niemców
Rosjan
Czechów
Słowaków
Teraz proszę udowodnić ze do tych wszystkich nacji odnosimy sie wrogo.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So lis 21, 2015 8:58 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
W poprzednim wątku widziałem ze czekasz aż przykryje twój wpis wiele nowych i twoje oskarżenie zniknie wsród wielu innych. Czekam na udowodnienie ksenofobii na portalu dyskusje.katolik.pl
Listę obcych mieszkających w Polsce masz w poprzednim moim wpisie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lis 22, 2015 3:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
Jockey napisał(a):
W poprzednim wątku widziałem ze czekasz aż przykryje twój wpis wiele nowych i twoje oskarżenie zniknie wsród wielu innych. Czekam na udowodnienie ksenofobii na portalu dyskusje.katolik.pl
Listę obcych mieszkających w Polsce masz w poprzednim moim wpisie.

Zabawne, że znasz moje intencje lepiej ode mnie. Resztę pozostawie bez komentarza.

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


N lis 22, 2015 3:26 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
Mam rozumieć ze oskarżyłaś fałszywie userów forum o ksenofobię? Bo udowodnić nie możesz ze poza jedna grupa ktorej nie chcemy u nas z wiadomych względów? Mam rozumieć ze przepraszasz nas za takie posadzenie?
Twoje oskarżenie jest na tyle poważne ze nie można przejść dalej bez wyjaśnienia.
A brak odpowiedzi właśnie tak potraktowałem ze czekasz aż przysypia innymi postami

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lis 22, 2015 3:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
Jockey napisał(a):
Mam rozumieć ze oskarżyłaś fałszywie userów forum o ksenofobię? Bo udowodnić nie możesz ze poza jedna grupa ktorej nie chcemy u nas z wiadomych względów? Mam rozumieć ze przepraszasz nas za takie posadzenie?
Twoje oskarżenie jest na tyle poważne ze nie można przejść dalej bez wyjaśnienia.
A brak odpowiedzi właśnie tak potraktowałem ze czekasz aż przysypia innymi postami

Ok. Ksenofobia moze dotyczyc jednego tylko narodu.
Ksenofobia została udowodniona w temacie o uchodźcach kazdym wpisem moim, kolora, donchichota i kilku innych, a świdczą o niej Wasze posty. Nie bede sie powtarzać. Nie dam Ci satysfakcji dalszego napadania ad personam i w inny sposób na mnie.

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


N lis 22, 2015 3:41 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
Podałaś słownik i tam jest podane obcy. Obcy to także Japończycy czy Wietnamczycy czy Chińczycy czy Koreańczycy. Inna kultura inna religia inne zwyczaje i jakoś nie znajdziesz żadnego wpisu o niechęci do nich.
Twoje oskarżenie o ksenofobię jest bezpodstawne. My nie chcemy tych konkretnych obcych z powodu wiadomego i wielokrotnie linkowanego do filmów pokazujących do czego są oni zdolni. Nie chcemy ich tez z powodów narzucenia nam odgórnie pewnych kwot.
Zarzucaliśmy tez mainstreamowi za którym pewne hasła powtarzacie manipulacje i urabianie myślenia. Dokładnie taka sama jak poczyniono swojego czasu z homoseksualizmem.
Nie mam nic przeciwko innym obcym. Pracuje wsród ludzi rożnych kupturowo i nie widze powodów do wyrzucania ich z kraju.
Co do moich oskarżeń co do mainstreamu to nadal tak uważam. Kolor swoim atakiem na o. Rydzyka tylko podpisał sie ze to prawda. Z twojej strony to co piszesz o ksenofobii to tak jak cały mainstream próbuje wmawiać Polakom wiec czemu sie dziwisz.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lis 22, 2015 3:57 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
Jockey napisał(a):
Podałaś słownik i tam jest podane obcy. Obcy to także Japończycy czy Wietnamczycy czy Chińczycy czy Koreańczycy.

Ubawiłam sie do łez. W słowniku nie znajdziesz, że ma byc to niechęć do wielu narodów itp.
Widzę, że bardzo, ale to bardzo chcesz mnie zbanować, a że nie masz podstaw, to uzywasz prowokacji. A nuz sie uda. Nie uda się. Przestaje obserwować ten watek, o uchodźcach i wszędzie tam, gdzie nie jesteś obiektywny (masz pod nickiem: czuwa nad wszystkim - dziekuje za takie czuwanie).
Przestaje obserwować, co znaczy, że tu nie zajrzę, bo nie przyjdzie powiadomienie na maila, a tylko tam wchodzę.

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


N lis 22, 2015 4:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
Uważam że na pierwszym miejscu powinny być ratowane kobiety z dziećmi. Zamiast nich, media przedstawiają nam obrazek rozwydrzonych ciemnoskórych mężczyzn - chuliganów. Jedni się żalą, że puchną im jądra od braku seksu, inni awanturują się ze wszystkimi wykrzykując imię Allaha, a wszelkie dary w postaci żywności wyrzucają do kosza...Cóż to za potrzebujący dżentelmeni, którzy swoje żony, dzieci, schorowanych rodziców i dziadków zostawiają na pastwę wojny? prawda jest taka, że oni kobiety mają za nic, w razie zagrożenia zasłoniliby się nią, gdyby ktoś chciał ich zastrzelić.
Co rusz docierają do mnie wieści z różnych medialnych źródeł o bijatykach, gwałtach na kobietach i nieletnich dziewczętach, niewolnicach seksualnych, morderstwach, polewaniach kwasem, karach śmierci przez kamienowanie, torturowanie, czy o tym jak ojciec pozwolił córce, żeby się utopiła, niż żeby dotknął jej ratownik- mężczyzna. Kto podkłada te wszystkie bomby mordując setki niewinnych dorosłych, maleńkich dzieci, starców ?
Dla muzułmanina podporządkowanie się prawu w krajach, nie- muzułmańskich, to przejaw słabości, głupota, hańba...
Kochani, to się dzieje na okrągło!!!
Czy Wy słyszeliście, żeby Czesi, Niemcy, Chińczycy, Holendrzy czy Ukraińcy robili takie rzeczy???


N lis 22, 2015 4:04 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
Jakbym był Małgosia to zapewne chciałbym cię zbanować ale nie jestem Małgosia wiec nie mam takich zapędów. A to ze takie rzeczy piszesz świadczy ze próbujesz mnie atakować i rozgrywać moja funkcje. Jakbyś nie zauważyła to nie zająłem sie tym co napisał kolor a powinien dostać osta i nie zająłem sie kimś kogo post zgłosiłaś. Wiec nie używaj mojej funkcji na forum w walce ze mną.

Obrazilas innych i dlatego powstał ten temat. Dokładnie Jaśminowa ksenofob opisała na twój post.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lis 22, 2015 4:08 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
@Jockey'u a czy jednak nie lepiej dać spokój. Nasz Pan Jezus Chrystus mówił o tym, że my mamy się wyróżniać, mamy być zupełnie inni niż to co przynosi świat. Mamy okazywać miłość - tak jak mówisz rodzinie, bliskim (myślę o ziomkach z parafii, miasta, wsi , kraju), ale przede wszystkim tym którzy są wrogo do nas nastawieni. Mówisz, że filmiki - takie bez kontekstu - najlepsze, nie ważne czy ukradł, czy był okradziony - ważne, że był zamieszany w sprawę.

A ksenofobia - proszę Cię, jeśli katolicy są bez winy, to tym bardziej nie powinno być problemu - a jak widać jest. Ksenofobia nie dotyczy tylko katolików - to oczywiste jest.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


N lis 22, 2015 4:13 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
Namów Małgosię żeby zachowała sie jak przystało na katolika

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lis 22, 2015 4:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Post Re: Ksenofobia na dyskusje.katolik.pl
@Małgosia

Według Twojego toku rozumowania jeśli ktoś mnie obraził a ja dałem mu w pysk, to poniosły mnie nerwy. Jednak jeśli obraził mnie murzyn a ja dałem mu w pysk, to jestem rasistom. Jeśli byłby to homoseksualista, pewnie nazwałabyś mnie homofobem, itp, itd.

Następnym razem, jak ktoś napadnie mnie na ulicy, to zanim zacznę się bronić, zapytam czy nie jest przypadkiem muzułmaninem, żydem ani pedałem. Chwała Bogu, że przynajmniej kolor skóry widać od razu. Jedno pytanie mniej.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


N lis 22, 2015 4:29 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL