Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 1:21 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 133  Następna strona
 Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Seria 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Korwin prorok
https://www.youtube.com/watch?t=106&v=SFQL81ReWOU

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt paź 09, 2015 11:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Mały Książę napisał(a):
Zygmuncie, muzułmanie chcą najechać Europę, tak jak w dawnych wiekach. Wtedy jednak ich powstrzymano w bitwie pod Lepanto, do czego przyczynił się św. Pius V, papież. Chwyćmy za różaniec, jeśli jeszcze wierzymy w Boga i wstawiennictwo Matki Bożej. Zostań z Panem Bogiem i Maryją Zygmuncie. Pozdrawiam :)


Maly Ksiaze

Dziekuje za grzecznosc i za dobre serce.Boze ci blogolsaw.Bardzo razi mnie to, ze ci tzw. politycy z komunistyczno islamskiej partii tj. PO tak po swinsku postapili.Islamistow nikt z polskiego narodu nie zapraszal i nikt nie zaprosi wiec wole narodu trzeba wypelnic.Maja oni tj. islamisci jeden cel.Zniszczyc chrzescijan i zaprowadzic na calym swiecie diabelski kult smierci.To zwykla droga nikczemnych, ktora zaginie.Zdrajcy z tzw. PO odpowiedza za to przed Bogiem.Tusk i cala jego cholota niech nie ciesza sie wielkimi zyskami pienieznymi.Na nic sie to zda.Chocby sie te nemrody ukryli na dnie moza przed boskim sadem dobry Bog przykaze wezowi i stamtad ich wykasa.


N paź 11, 2015 4:08 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Zygmunt napisał(a):
Dziekuje za grzecznosc i za dobre serce.Boze ci blogolsaw.Bardzo razi mnie to, ze ci tzw. politycy z komunistyczno islamskiej partii tj. PO tak po swinsku postapili.Islamistow nikt z polskiego narodu nie zapraszal i nikt nie zaprosi wiec wole narodu trzeba wypelnic.Maja oni tj. islamisci jeden cel.Zniszczyc chrzescijan i zaprowadzic na calym swiecie diabelski kult smierci.To zwykla droga nikczemnych, ktora zaginie.Zdrajcy z tzw. PO odpowiedza za to przed Bogiem.Tusk i cala jego cholota niech nie ciesza sie wielkimi zyskami pienieznymi.Na nic sie to zda.Chocby sie te nemrody ukryli na dnie moza przed boskim sadem dobry Bog przykaze wezowi i stamtad ich wykasa.

Ciebie też niech Bóg błogosławi. Ciebie i Twoją rodzinę, a Matka Boża niech otoczy Cię swoję opieką i wyprasza Tobie i twoim bliskim wiele łask Bożych. Dziękuję Bracie :)Już niebawem wybory parlamentarne, które: daj Boże! Niech wygra zjednoczona prawica. Też jestem przeciwnikiem przyjazdu islamistów do Europy - jakie są cele inwazji muzułmańskiej w Europie? Trudno na razie przewidzieć, ale został otwarty korytarz do wnętrzna Europy. Kiedyś Europa dzięki modlitwie różańcowej odparła inwazję muzułmańską w bitwie pod Lepanto. Przyczynił się do tego święty papież dominikanin św. Pius V. Jak będzie tym razem? To znależy także od nas, dlatego chwyćmy różaniec w dłoń jeśli jeszcze wierzymy w Boga i wstawiennictwo Jego Matki. Zostań z Bogiem i Maryją Zygmuncie. Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


N paź 11, 2015 9:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jak to wygląda z bliska naprawdę.

http://www.fronda.pl/a/wylal-zarazony-s ... 58566.html

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Śr paź 14, 2015 10:50 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
kolor napisał(a):
Panie @WeźSieTato, proszę mnie nie obrażać stwierdzeniami o nieprzytmnych wpisach.
Wbrew temu co się panu wydaje userzy tego forum mają swój rozum i własne zdanie. Zgadzanie się z moim zdaniem nie jest niebezpieczne.


Jakże to typowe dla ludzi, którzy pod wpływem emocjonalnych uniesień pokazują małostkowość. Nie moja wina, że brakuje Panu elementarnej wiedzy dotyczącej dzietności grupy społecznej na temat której toczy się dyskusja ("rozmnożą się przez pączkowanie?")

Nieprzytomne w swym wydźwięku jest również Pańskie negowanie wysokiego prawdopodobieństwa wmieszania się między migrantów - osób rekomendujących się działalnością terrorystyczną. Premier Izraela powiedział wyraźnie, że nie przyjmą ani jednego uchodźcy, bo wśród nich z pewnością są terroryści. Netanjahu powiedział: "wśród uchodźców bez wątpienia są terroryści, co jest dodatkowym motywem skłaniającym Tel Awiw do zamknięcia granic" http://www.fronda.pl/a/izrael-jak-wegry ... 56473.html.

Ktoś kto stoi na czele najlepszych służb wywiadowczych na Świecie stwierdza, że wśród migrantów są terroryści musi się mylić, bo niejaki Pan "kolor" z forum katolik.pl twierdzi przeciwnie. Katolicka miłość Panie "kolor" zobowiązuje do powagi, a nie szastania nią na lewo i prawo, to nie szmata Panie kolego, a już z pewnością nie powinna skłaniać nikogo do samobójstwa. Wyobraź Pan sobie, że wśród tej, wg Pana "garstki znękanych ludzi", wśród tych niewinnych owieczek - znajdują się również wilki zdolne do gwałtu i morderstw prawdziwie niewinnych dzieci - do tego Pan chcesz doprowadzić w imię katolickiej miłości?


Pt paź 16, 2015 1:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
WeźSieTato napisał(a):
Jakże to typowe dla ludzi, którzy pod wpływem emocjonalnych uniesień pokazują małostkowość. Nie moja wina, że brakuje Panu elementarnej wiedzy dotyczącej dzietności grupy społecznej na temat której toczy się dyskusja ("rozmnożą się przez pączkowanie?")

A niech się mnożą! Moja wiedza/niewiedza w temacie dzietności owej grupy etnicznej nie ma tu żadnego znaczenia. Każdy, bez względu na wyznanie ma prawo się począć, nieprawdaż? To nie wina muzułmanów, że nie stosują antykoncepcji, lecz cnota.
WeźSieTato napisał(a):
Nieprzytomne w swym wydźwięku jest również Pańskie negowanie wysokiego prawdopodobieństwa wmieszania się między migrantów - osób rekomendujących się działalnością terrorystyczną. Premier Izraela powiedział wyraźnie, że nie przyjmą ani jednego uchodźcy, bo wśród nich z pewnością są terroryści. Netanjahu powiedział: "wśród uchodźców bez wątpienia są terroryści, co jest dodatkowym motywem skłaniającym Tel Awiw do zamknięcia granic" http://www.fronda.pl/a/izrael-jak-wegry ... 56473.html.

Też mi autorytet! Ksenofobia nie ma granic.
WeźSieTato napisał(a):
Wyobraź Pan sobie, że wśród tej, wg Pana "garstki znękanych ludzi", wśród tych niewinnych owieczek - znajdują się również wilki zdolne do gwałtu i morderstw prawdziwie niewinnych dzieci - do tego Pan chcesz doprowadzić w imię katolickiej miłości?

Owe wilki, którymi Pan straszysz znajdują się w każdym społeczeństwie. Nasz "naród wybrany" też się nie wyróżnia w cnotach.

Wojna krzyżowa sprzed ośmiuset laty zakończona. Nie trzeba już bronić chrześcijaństwa przed Saracenami. Chrześcijaństwo w dzisiejszym wydaniu ma się słabo przez nas samych.

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


Pt paź 16, 2015 8:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jestem niezmiernie ciekawy kto jest autorytetem dla pana kolor. Premier Izraela (którego wiedza poparta jest działaniami wywiadu) stwierdza, że wśród Imigrantów są terroryści a władze organizacji terrorystycznej jaką jest Państwo Islamskie otwarcie poinformowały, że takowych terrorystów wraz z emigrantami wyślą.
Obie strony konfliktu są zadziwiająco co do tego zgodne, jednak Ty wciąż się upierasz, że jest inaczej. To tak jakby zarówno prokurator jak i obrońca zgadzali się do winy a sędzia uniewinnił oskarżonego.

Czy mógłbyś w takim razie zdradzić źródło swojej wiedzy? Jak napisałem, jestem bardzo zaciekawiony, bo musi być to źródło lepsze od Izraelskiego wywiadu i pewniejsze od wiedzy władz ISIS i ich własnych poczynaniach.

Ba! Twoje źródło jest nawet pewniejsze od faktów, ponieważ wśród "uchodźców" pierwsi terroryści zostali już złapani (nie będe podawał linków, informacje łatwo znaleźć w googlech).

Czy pan kolor uchyli rąbka tajemnicy?

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Pt paź 16, 2015 8:51 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
kolor napisał(a):
WeźSieTato napisał(a):
Jakże to typowe dla ludzi, którzy pod wpływem emocjonalnych uniesień pokazują małostkowość. Nie moja wina, że brakuje Panu elementarnej wiedzy dotyczącej dzietności grupy społecznej na temat której toczy się dyskusja ("rozmnożą się przez pączkowanie?")

A niech się mnożą! Moja wiedza/niewiedza w temacie dzietności owej grupy etnicznej nie ma tu żadnego znaczenia. Każdy, bez względu na wyznanie ma prawo się począć, nieprawdaż? To nie wina muzułmanów, że nie stosują antykoncepcji, lecz cnota.

:) Nie wierzę, że nie zrozumiałeś przesłania, jeśli jednak rzeczywiście nie, to nie wiem po co się tym chwalisz? Nigdzie nie negowałem prawa do prokreacji. Problem polega na tym, że właśnie w tej grupie społecznej ekstremizm prowadzący do częstych aktów terroryzmu, gwałtów, itd. - jest bardzo częsty. Islam - interpretowany w sposób, który jest przychylny wymienionym negatywnym efektom działania, co jest bardzo nagminne w tej grupie - powinien być z przestrzeni cywilizacji zachodu ograniczony w odpowiednim stopniu. Niestety, nasi politycy znacznie odbiegli od racjonalnego traktowania tego problemu.
kolor napisał(a):
WeźSieTato napisał(a):
Nieprzytomne w swym wydźwięku jest również Pańskie negowanie wysokiego prawdopodobieństwa wmieszania się między migrantów - osób rekomendujących się działalnością terrorystyczną. Premier Izraela powiedział wyraźnie, że nie przyjmą ani jednego uchodźcy, bo wśród nich z pewnością są terroryści. Netanjahu powiedział: "wśród uchodźców bez wątpienia są terroryści, co jest dodatkowym motywem skłaniającym Tel Awiw do zamknięcia granic" http://www.fronda.pl/a/izrael-jak-wegry ... 56473.html.

Też mi autorytet! Ksenofobia nie ma granic.

Tu nie chodzi o autorytet ale o fakty. Uważasz się za bardziej kompetentnego od agentów MOSAD-u?
kolor napisał(a):
WeźSieTato napisał(a):
Wyobraź Pan sobie, że wśród tej, wg Pana "garstki znękanych ludzi", wśród tych niewinnych owieczek - znajdują się również wilki zdolne do gwałtu i morderstw prawdziwie niewinnych dzieci - do tego Pan chcesz doprowadzić w imię katolickiej miłości?

Owe wilki, którymi Pan straszysz znajdują się w każdym społeczeństwie. Nasz "naród wybrany" też się nie wyróżnia w cnotach.

Odkąd to przestroga i stwierdzanie faktów = straszenie? Prawda dotycząca występowania zła w całej, ziemskiej populacji nie neguje faktu, że w niektórych grupach społecznych występuje częściej i powszechniej, a tak właśnie jest w przypadku islamistów.
kolor napisał(a):
Wojna krzyżowa sprzed ośmiuset laty zakończona. Nie trzeba już bronić chrześcijaństwa przed Saracenami. Chrześcijaństwo w dzisiejszym wydaniu ma się słabo przez nas samych.

Dość, że chrześcijaństwo marnieje z powodu samych wyznawców, to na dodatek próbuje się go jeszcze bardziej osłabiać właśnie dzięki między innymi idiotycznej polityce migracyjnej. Nie chodzi też o samo chrześcijaństwo, chodzi o całą populację cywilizacji zachodniej.


Pt paź 16, 2015 8:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
TVN i Wyborcza ;)
Miłego wieczoru.

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


Pt paź 16, 2015 9:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jak zawsze dyskurs najwyższych lotów panie kolor :wink:
Miłego wieczoru również!

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Pt paź 16, 2015 9:48 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
kolor napisał(a):
TVN i Wyborcza ;)
Miłego wieczoru.

Wnioskuję, że powyższym pijesz pan, panie "kolor" - m.in do mnie, proszę więc mnie nie obrażać, bo zrównanie moich przekonań z sączącą się propagandą mediów głównego ścieku jest po prostu do cna fałszywe. Miłego wieczoru również.


Pt paź 16, 2015 10:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
WeźSieTato napisał(a):
kolor napisał(a):
TVN i Wyborcza ;)
Miłego wieczoru.

Wnioskuję, że powyższym pijesz pan, panie "kolor" - m.in do mnie, proszę więc mnie nie obrażać, bo zrównanie moich przekonań z sączącą się propagandą mediów głównego ścieku jest po prostu do cna fałszywe. Miłego wieczoru również.


Nie, nie! Nie piję do pana, proszę pana. W ogóle niewiele piję. Po prostu nadpisał się pan nad moim postem i tak głupio wyszło. wskazałem te zacne media ;) wywołany do tablicy przez szanownego kolegę @Boro
Boro napisał(a):
Czy mógłbyś w takim razie zdradzić źródło swojej wiedzy? Jak napisałem, jestem bardzo zaciekawiony, bo musi być to źródło lepsze od Izraelskiego wywiadu i pewniejsze od wiedzy władz ISIS i ich własnych poczynaniach.
Czy pan kolor uchyli rąbka tajemnicy?

Miało być zabawnie (zwłaszcza na przypisywane Wyborczej konotacje izraelskie) , a wyszło bezsensownie, albowiem źródła informacji pana @WeźSieTato są oczywiste, a treści przekazu jakże inne od tych z "głównego ścieku" i istotnie mogło to być dla pana @WeźSieTato obraźliwe.
Życzę miłego dnia.

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


So paź 17, 2015 8:08 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
kolor napisał(a):

Miało być zabawnie (zwłaszcza na przypisywane Wyborczej konotacje izraelskie) , a wyszło bezsensownie, albowiem źródła informacji pana @WeźSieTato są oczywiste, a treści przekazu jakże inne od tych z "głównego ścieku" i istotnie mogło to być dla pana @WeźSieTato obraźliwe.
Życzę miłego dnia.



Kto tworzy Wyborczą i pisze w Wyborczej to chyba wiadomo, zas przykład oceny kwestii ochodźców przez Izrael był wskazaniem na problem.

Jak napisał WeźSieTato, nie o autorytet idzie ale o fakty.

BTW jakbys pan, panie kolor, łaskawie zechciał poczytać i obejrzeć co na temat uchodźców pisze Wyborcza i nadaje tvn to bys się pan chyba zdeko zdziwił, bo jak raz zapodają dokładnie to samo co i pan, panie kolor, jeszcze wytykając Polakom brak empatii i płytki katolicyzm.

Sprawdź pan jesli pan nie wierzysz.

Smieszne to pana swięte oburzenie, doprawdy......

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


So paź 17, 2015 9:52 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Derayes napisał(a):
BTW jakbys pan, panie kolor, łaskawie zechciał poczytać i obejrzeć co na temat uchodźców pisze Wyborcza i nadaje tvn to bys się pan chyba zdeko zdziwił, bo jak raz zapodają dokładnie to samo co i pan, panie kolor, jeszcze wytykając Polakom brak empatii i płytki katolicyzm.

Sprawdź pan jesli pan nie wierzysz.

Smieszne to pana swięte oburzenie, doprawdy......


Właśnie, moje oburzenie nie jest święte. Swój punkt widzenia opieram na wartości uniwersalnej, jaką jest dobro każdego człowieka bez względu na wyznanie.
Brak empatii i płytki katolicyzm, hmm, lepiej bym tego nie ujął (proszę nie brać tego do siebie, to taki kolokwializm). Powiadasz pan, że w Wyborczej tak napisali? Chyba zacznę kupować. ;)

Ad personam
Zauważam, że kolega @Darayes przestał mnie w dyskursie okładać po pysku i odsądzać od rozumu. Złagodzenie tonu wyszło wszystkim na dobre. Czyż nie przyjemniej jest przekonywać do swojego punku widzenia niż krytykować czyjś? A prawda jest tam gzie jest, nie tam gdzie widzą ją strony dyskusji.

Życzę miłego popołudnia

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


So paź 17, 2015 2:30 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Panie "kolor" proszę o odpowiedź, co Pan zrobi w omówionym niżej przypadku:

Załóżmy, że w zupie która została Panu podana do konsumpcji tkwi arszenik w dawce śmiertelnej i Pan o tym wie. Nie jest Pan samobójcą i co Pan robi? Rezygnuje z posiłku, czy próbuje w laboratorium wyekstrahować arszenik, podgrzać zupę i ją zjeść? Proszę o szczerą odpowiedź. Z pewnością Pan zrezygnuje, nie wiem dlaczego więc wyraża Pan ten swój pogląd odnośnie islamistów i chce Pan ich wszystkich przyjąć jak samobójca zatrutą zupę? Przecież miłość, empatia, humanizm - nakazują chronić swoich bliskich oraz bliźnich m.in w ten sposób pokazując, że się ich kocha. Czym oni sobie zasłużyli nagle, że Pan nie darzy ich już takim uczuciem, ryzykując zwiększeniem szansy na to, że doznają krzywd wielkich, a nawet mogą zostać zamordowani?


So paź 17, 2015 5:05 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 133  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL