Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 8:54 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 133  Następna strona
 Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Seria 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
W zwiazku z tym co stalo sie wczoraj we Francji Prezydent Duda powinien stanowczo powiedziec - NIE - dla wszelkich emigrantow, zakazac tego diabelskiego kultu smierci.Zlikwidowac wszystkie meczety a tych, ktorzy zdradzili Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba i przeszli na islamizm wiedzac, ze przykazanie wyraznie mowi NIE BEDZIESZ MIAL BOGOW CUDZYCH PRZEDE MNA wyrzucic z karju do gownostanu gdzie jest ich miejsce.Allah to nie Bog.Nasz Bog wyraznie nakazal milowac nieprzyjacioly a tu jak sie nie przejdzie do tego syfu to zaraz sa oni gotowi gardlo podrzynac.Nasz Zbawiciel wskazal nam droge rozpoznania slug diabelskich i poznaje sie ich po owocach a te sa zgnile.Niech Polacy wezma sie w garsc bo to co dzieje sie we Francji czeka rowniez nasza Ojczyzne.Dziwi mnie to, ze na tym forum chrzescijanskim w 2008 roku wiele braci i siostr popieralo Obame na Prezydenta USA.Mowiono, ze na swiecie bedzie wiecej pokoju, art-33 da takich nalezal.Zaprzaszam arta-33 do zrewidowanie swoich poglodow bo tacy ludzie jak ty sa wielce niebezpieczni dla Ojczyzny.
Kolego art-33 Hussein Obama jest odpowiedzialny za to co dzieje sie na swiecie.Cale te nieszczescia przypisac nalezy na jego smierdzcy leb.On i jego poprzednicy sa odpowiedzialni za wszystko co obecnie trapi swiat i za inwazje islmistow na kraje Europy.Nie wiem czy to pojmujesz art-33 ?? ?? Domyslam sie, ze w dalszym ciagu jestes gotowy bronic Obamy i wszelkich typow z diabelskiej platformy pod wodza Tuska.


So lis 14, 2015 5:21 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Stary Kiemlicz napisał(a):
Znalezione:
Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…

Genialne podsumowanie

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So lis 14, 2015 5:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Zygmunt to że USA i Europa odpowiada za rozpiździaj w Afryce i Bliskim Wschodzie jakąś tajemnicą nie jest.
A rewidować nie mam czego, Obama na tle poprzedników jest najlepszym co się mogło Ameryce trafić. A to że sprzątanie kiepsko mu idzie , no cóż zajmie to jeszcze długie lata.

Nie bardzo wiem co ma do tego platforma i Tusk personalnie to nie postacie z mojej bajki.


So lis 14, 2015 5:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
donchichot napisał(a):
@Barney'u jasne tylko Jezus, tu był w zupełnie inne sytuacji i Ty to wiesz.
Nie wiem. A Twoja gadka jest dokładnie taka, jak szatana w tym fragmencie o kuszeniu Jezusa.
Cytuj:
Podejrzewanie każdego uchodźcę czy emigranta, że ma na sobie pas szahida jest wbrew temu o czym mówi Jezus.
A ktoś tak twierdzi?
Żeby działa się tragedia bynajmniej nie jest potrzebne by "każdy" imigrant miał bombę. Nawet nie trzeba by miał co tysięczny.
Powiem więcej - nie jest potrzebne, by JAKIKOLWIEK imigrant ją miał.
Natomiast terrorysta, który przybędzie w celu dokonania zamachu musi mieć tzw. bazę - to jest pewną liczbę ludzi w kraju działania, wśród których może się ukryć i którzy wspierają jego działanie.
donchichot napisał(a):
Trzeba mieć nadzieję, że służby działają co i tak nie wyeliminuje zagrożenia, a takie gadki jak dzisiaj miał (mój kolega biegowy - znaczy nie znamy się, tylko czasem razem w jednym biegu biegniemy) generał Polko świadczą tylko o jego politycznym zaangażowaniu, a nie merytorycznej ocenie sytucji.
Przeciwnie. To Ci co widzą zagrożenia mają merytoryczną ocenę sytuacji.

kolor napisał(a):
Jockey napisał(a):
Przedawkowali Gazetę Wyborcza i dlatego tak piszą. Dla nich troska o Polskę i o obywateli to fanatyzm religijny

Fanatyzm to fanatyzm. Troska o obywateli nie ma nic wspólnego z religią.
Ale brak troski ma - z religią antyteistyczną.

kolor napisał(a):
Dziś stawiam znak równości pomiędzy islamskim fanatyzmem, a fanatyzmem katolickim.
Być może się ockniesz, kiedy będzie tu fanatyzm islamski, zamiast tego co nazywasz "fanatyzmem" katolickim.
Zamiast krzyża na ścianie, zakazu zabijania dzieci nie narodzonych i starców, którzy jeszcze nie umarli, zamiast modlitw za Polskę będziesz miał prawo szariatu, kamienowanie za posiadanie Biblii i pobicia za nie zasłanianie twarzy, karę śmierci za wyrażenie dystansu wobec "osiągnięć" Islamu i bomby w środkach komunikacji.
Wtedy nam opowiesz (w tajemnicy, bo jak Cię znajdą to zabiją) o fanatyźmie islamskim i jak to jest równy z "fanatyzmem katolickim".

Ciekawe, że Ci, co wypowiadają się pełni troski o imigrantów (co niby im grozi? cała ta troska to jest troska o to, by za dużo ich nie znalazło się w Niemczech...) jakoś nie napisali ani słowa o REALNYCH problemach tj. o ludziach mordowanych w każdej chwili przez ISIS. Tym trzeba pomóc, a nie cwaniakom wykorzystującym ich tragedię do imigracji zarobkowej (imigracja zarobkowa to nic złego, ale bez przesady, pomoc jest zbędna).
Są uchodźcy, którzy uciekli przed śmiercią i są ludzie którzy nie uciekli (bo nie stać ich było na to), a są w bezpośrednim zagrożeniu życia w Syrii i kilku innych krajach. Zajmowanie się w tym momencie roszczeniowymi cwaniaczkami (pseudo "imigranci ekonomiczni") to jakaś bezduszność pod pozorem "otwartości".

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So lis 14, 2015 5:44 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jockey napisał(a):
Stary Kiemlicz napisał(a):
Znalezione:
Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…

Genialne podsumowanie


Faktycznie genialne powinien pisywać książki S-F . :)


So lis 14, 2015 5:47 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
@Barney'u Twoje "merytoryczne" beblanie nic nie wnosi. Zamiast bezpodstawnie coś mi zarzucać, wskaż to co mi zarzucasz. A siedząc przed monitorem i klawiaturą, mądrzyć się każdy potrafi.
Barney napisał(a):
Przeciwnie. To Ci co widzą zagrożenia mają merytoryczną ocenę sytuacji.


to bardzo ciekawe, a najbardziej merytoryczni są jasnowidze.
Wskaż proszę choćby pół zdania, które napisałem, że nie należy widzieć zagrożenia - wskażesz, czy tylko będziesz "beblał"?

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


So lis 14, 2015 6:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Wskazałem na Twój bełkot. Widać nie zrozumiałeś - ale biorąc pod uwagę te androny, które napisałeś wcześniej - nie dziwię się.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So lis 14, 2015 6:23 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
kiedyś art-33 napisał(a):
Zygmunt to że USA i Europa odpowiada za rozpiździaj w Afryce i Bliskim Wschodzie jakąś tajemnicą nie jest.
A rewidować nie mam czego, Obama na tle poprzedników jest najlepszym co się mogło Ameryce trafić. A to że sprzątanie kiepsko mu idzie , no cóż zajmie to jeszcze długie lata.

Nie bardzo wiem co ma do tego platforma i Tusk personalnie to nie postacie z mojej bajki.


Mowie ci zrewiduj swoje poglady bo tacy ja ty glosowali na platforme diabelska i dzisiaj rezultaty sa widoczne.Grzechy, ktore poplnila PO wchodza tez na krk tych, ktorzy glosowali na te partie diabeslka.Glosowac na PO to znaczy popierac aborcje, tzw. gender, tzw. malzenstwa homo., tzn. popierac nawale islamizmu w naszej Ojczyznie.Nasza Ojczyzna od dziada pradziada byla chrzescijanska i taka pozostanie wbrew dzialanim slug diabla z PO i tych, ktorzy na nich oddali glos.

Obama na tle poprzednikow jest najgorszym Prezydentem.Widac nie masz rozeznania.


So lis 14, 2015 6:38 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
No tak merytorycznie nijak - cóż a podobno to ja piszę..., ech @Barney'u polityczne zaangażowanie odbiera Ci możliwość logicznego myślenia.
Tu i tak są mądrzejsi od Ciebie, tacy co już widzą kto, gdzie, jak... no po prostu wszystko, choć francuskie służby pracują w pocie czoła - to tu już mamy Antków Policmajstrów, więc się nie przejmuj - są lepsi.

Obrazek

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


So lis 14, 2015 6:39 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 1:42 am
Posty: 535
Lokalizacja: Kran
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Barney
Cytuj:
Natomiast terrorysta, który przybędzie w celu dokonania zamachu musi mieć tzw. bazę - to jest pewną liczbę ludzi w kraju działania, wśród których może się ukryć i którzy wspierają jego działanie.

Którą to bazę, jeśli mówimy o terroryzmie motywowanym religijnie, może znaleźć wśród współwyznawców będących rdzennymi mieszkańcami kraju (np. konwertyci), w którym terrorysta taki chce przeprowadzić zamach. Czy w związku z tym, oprócz zamknięcia granic, należy również znieść prawo do swobodnego wyznawania religii? A jeśli tak, to które Barney postuluje wziąć na celownik?

_________________
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.


So lis 14, 2015 6:41 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
@kiedyś art-33

Człowieku - co sprawia, że w swym nieuzasadnionym z merytorycznego punktu widzenia idiotycznym zacięciu wstawiasz tu swoje tępe pytanka typu "czy imigranci przeprowadzili zamachy?". Czy ktoś z piszących w tym wątku postawił taką tezę? W Twej inteligentnej łepetynie z pewnością tłucze się odpowiedź na pytanie - dlaczego zamachy terrorystyczne, morderstwa, gwałty, rozboje, itd., za którymi stoją wyznawcy islamu - przybierają na sile.

Liczby nie kłamią. Wzrostowa tendencja ludności muzułmańskiej w Europie z powodu wysokiej dzietność i obecnej polityki migracyjnej musi wnosić ze sobą te negatywne aspekty, które wraz z szkodliwą interpretacją zapisów koranicznych nie pozwalają mieć nadziei na poprawę, czy uzdrowienie sytuacji. Dlatego każdy, kto obecnie jest za przyjmowaniem jakiejkolwiek liczby migrantów islamskich nie tyle, że ryzykuje co pośrednio przyzwala na przyszłe gwałty, rozboje, zamachy, morderstwa itd., tej grupy osób. Skończyć się to może, niestety - totalną islamizacją Europy, która zanim nastąpi będzie poprzedzona rozlewem krwi na niespotykaną dotąd skalę.


So lis 14, 2015 7:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Dwa Litry Wody napisał(a):
Barney
Cytuj:
Natomiast terrorysta, który przybędzie w celu dokonania zamachu musi mieć tzw. bazę - to jest pewną liczbę ludzi w kraju działania, wśród których może się ukryć i którzy wspierają jego działanie.

Którą to bazę, jeśli mówimy o terroryzmie motywowanym religijnie, może znaleźć wśród współwyznawców będących rdzennymi mieszkańcami kraju (np. konwertyci), w którym terrorysta taki chce przeprowadzić zamach.
Po pierwsze - nie ukryje się wśród nich, będzie się wyróżniał.
Po drugie - jest kwestia liczby.
Po trzecie - obecność imigrantów przekłada się na liczbę konwertytów krajowych
Cytuj:
Czy w związku z tym, oprócz zamknięcia granic, należy również znieść prawo do swobodnego wyznawania religii? A jeśli tak, to które Barney postuluje wziąć na celownik?

Co to znaczy "zamknięcia granic"?
Przecież UE (a własciwie Niemcy) nie chcą na nas wymusić "otwarcia granic" na imigrantów, tylko "zamknięcie granic" na to byśmy nie pozwolili im pojechac do Niemiec!
Mamy w ich interesie więzić tych ludzi.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So lis 14, 2015 7:25 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Barney zobacz jak ich opisujecie ?
Młody facet ze smartfonem w ręku , wtopi się w tło .
To nie są przysłowiowi pasterze kóz, świat się deko skurczył a pieniądze stojące za terroryzmem otwierają spore możliwości.
Co do wysadzania w powietrze i masowego terroryzmu to za patronów chyba powinni mieć prekursorów w tej dziedzinie , jak znalazł katolików „bochaterów” spisku prochowego .


So lis 14, 2015 8:04 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
I właśnie podano ze w zamachach brali udział uchodźcy jeden z Syrii i jeden z Egiptu.
Ktoś chyba pytał czy to uchodźcy przeprowadzili zamach i właśnie potwierdzono ze tak

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So lis 14, 2015 8:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Jockey napisał(a):
I właśnie podano ze w zamachach brali udział uchodźcy jeden z Syrii i jeden z Egiptu.
Ktoś chyba pytał czy to uchodźcy przeprowadzili zamach i właśnie potwierdzono ze tak


Panie moderacja, czy to był uchodźca czy człowiek podający się za uchodźcę co czyni pewną różnicę ?


So lis 14, 2015 8:26 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 133  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 159 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL