Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:37 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1992 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 133  Następna strona
 Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Seria 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr wrz 24, 2014 12:35 pm
Posty: 23
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Seria
Witajcie, postanowiłem nagrać serię z argumentami przeciwko przyjmowaniu imigrantów. Zapraszam do oglądania.

Obrazek

#1 Kolonizacja i dekolonizacja
https://www.youtube.com/watch?v=G90pd9rmp7U
Polska nie brała udziału w kolonizacji i późniejszej dekolonizacji Afryki i Azji, nie ma na rękach krwi tubylców... nie mamy zatem moralnego obowiązku aby przyjmować uchodźców z tamtych państw.

#2 Destabilizacja krajów arabskich
https://www.youtube.com/watch?v=8-sDfavUThQ
Wojna w Afganistanie, wojna w Iraku, wojna w Syrii, arabska wiosna ludów… za destabilizacją na praktycznie całym Bliskim Wschodzie nie stoją zwykli mieszkańcy, zwykli muzułmanie. To Stany Zjednoczone i państwa takie jak Wielka Brytania, Francja, Włochy, Niemcy dopuściły się zniszczenia względnego ładu jaki przez lata panował w państwach islamskich. Próbując wprowadzić demokrację w państwach, które nie mają demokratycznych tradycji, które od zawsze były rządzone silną ręką, doprowadzili do rozlewu krwi kolejnych milionów ludzi

#3 Jak imigranci docierają do Europy?
https://www.youtube.com/watch?v=m_aYOsw8bUA
Przyjmując imigrantów do Polski zgadzamy się na finansowanie przemytników-morderców. Każdy kolejny transport, który im się uda spowoduje kolejnych chętnych na nielegalne osiedlenie się w Europie a co za tym idzie kolejne ofiary. Tysiące kobiet i dzieci, niewinnych istot ginie w morzu z winy bezdusznych przemytników z Państwa Islamskiego.

#4 Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo
https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw
Najważniejsze moim zdaniem argumenty przeciwko przyjmowaniu przez Polskę imigrantów: różnice kulturowe, religijne, dotyczące podejścia do pracy, kobiet, chrześcijan czy wreszcie fakty dotyczące przestępczości wśród muzułmańskiej mniejszości.

#5 Europejska Solidarność
https://www.youtube.com/watch?v=IxBEdFqf7Rg
Zachodnie państwa rzucają w stronę Polski oskarżenia aby nie niszczyła "europejskiej solidarności" i słuchała się na ślepo rozkazów z Berlina czy z Paryża. Zarzucają nam, że nie przyjmując imigrantów niszczymy wspólnotę europejską - to jest absurd!


I na koniec kompilacja wypowiedzi:
Polacy przeciwko ISLAMIZACJI! (Korwin, Duda, Wipler, Max, Kukiz)
https://www.youtube.com/watch?v=lLcWti11VGs
Zebrane w całość wypowiedzi znanych polityków i dziennikarzy na temat przyjmowania nielegalnych imigrantów z krajów islamskich. Zajęło mi to dłuższą chwilę ale pokazało, że skoro tak skrajnie różniący się politycznie Polacy mają w tej kwestii to samo zdanie, to nie dziwią ankiety, w których 90% naszych rodaków nie chce przyjmować w Polsce imigrantów! Jedność narodowa w tym wypadku jest oczywista, w końcu rzadko Ryfiński, Kaczyński i Korwin mówią jednym głosem!

_________________
www.PIOSENKIRELIGIJNE.pl


So wrz 19, 2015 11:57 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Polska nie powinna przyjmować imigrantów.

Imigrant może (jeśli się kwalifikuje np. ma prace, studia itp.) dostać WIZĘ na określony czas.

Ktoś kto prosi o azyl, może złożyć papiery o azyl i ewentualnie ten azyl otrzyma jeśli Polacy maja możliwość przyjęcia kogokolwiek.

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Pn wrz 21, 2015 12:05 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Dramatyczny apel Polaków ze Wschodu:"Możemy sprzątać ulice byle wrócić do Polski!".
Polaków z Mariupola i innych terenów zagrożonych wojną powinnyśmy przyjąć do Polski, a nie imigrantów, którzy będą dążyć do islamizacji naszego kraju.
http://www.glosgminny.pl/mozemy-sprzata ... -rodakow/#

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Pn wrz 21, 2015 12:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 25, 2015 3:18 am
Posty: 1277
Płeć: mężczyzna
wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Się mi wydaje, że wątek o imigrantach już jest...a nawet kilka....
Uważam, że powinniśmy przyjąć uchodźców, pierwszeństwo dając rodzinom z dziećmi. I naprawdę, tych 10 tys. nawet nie zauważymy. Zwłaszcza, że połowa zaraz czmychnie na Zachód. Swego czasu Polska przyjęła 80 tys. Czeczenów. "Dzikich islamistów". I co? Są jakieś masowe problemy z nimi??

_________________
Jestem z powrotem. Cieszycie się? Znów zadam parę trudnych pytań i znów odpowiedzią będzie "ad personam" :(


Wt wrz 22, 2015 12:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Najpierw konektor do rury pod Bałtykiem, potem solidarność w rozwiązaniu problemu imigrantów. Proste. To Rosja jest beneficjentem wojny w Syrii bo Saudowie nie mogą położyć rurociągu do Europy. Nam nie jest potrzebny niemiecko-rosyjski sojusz energetyczny, ropa i gaz z Zatoki Perskiej osłabi pozycję Rosji. Niech więc albo Niemcy płacą za swoje plany albo niech nam zapłacą za solidarność. Bezpieczeństwem energetycznym. Bo tutaj o nic innego nie chodzi.

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Wt wrz 22, 2015 3:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Wyrzucic ich natychmiast.Zakazac tej diabelskiej religii zburzyc meczety a Polakow, ktorzy przeszli na islamizm zdradziwszy wiare wyrzucic razem z islamistami.Polacy to madry i waleczny narod i islamisci musza liczyc sie z porazka.Wczesniej czy pozniej do tego dojdzie.Przezylismy nazizm niemiecki, komunizm i z diabelskim islamizmem tez sobie poradzimy.


Pt wrz 25, 2015 3:44 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt sty 02, 2015 10:51 pm
Posty: 128
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
mało wartościowa seria, powinieneś być bezstronny i rozważać argumenty zarówno przeciw jak i za przyjmowaniem imigrantów. wszystko co piszesz powiela się w innych komentarzach dotyczących tej sprawy, powinieneś się skupić na własnych przemyśleniach, bo wszystko to co napisałeś już znamy.


Pn wrz 28, 2015 10:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Wyobraźcie sobie, że do waszego domu siłą próbuje wedrzeć się setka bezdomnych aby urządzić sobie w nim koczowisko. Co zrobiłoby 100% z nas? Zamknęło drzwi na cztery spusty i wezwało policję. Jeśli policja by nie przyjechała, to wspólnie z sąsiadami staralibyśmy się ich odgonić.

Nikt nie zastanawiałby się w tym momencie jaka jest historia każdego z nich ani kim byli w przeszłości. Odparlibyśmy bezpośredni atak a dopiero potem myśleli w jaki sposób można by im pomóc.

Skoro nikt nie wpuściłby do domu setki pijanych i śmierdzących bezdomnych, którzy chcą zamienić go w melinę, to dlaczego są ludzie, którzy w analogicznej sytuacji zachowują się dokładnie odwrotnie?
Jedynym powodem który przychodzi mi do głowy jest ogłupienie unijną propagandą.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt wrz 29, 2015 2:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Straszne rzeczy tu wypisujecie. Na katolickim forum, powołując się na wolę 90% narodu (o zgrozo, przecież 90% narodu to katolicy) jawnie afiszujecie się swoim szowinizmem. Obrażacie bliźnich, lżycie na inne wyznania. Tak postępuje katolik?! Gdzie katolicka miłość bliźniego? Wstyd panowie! A ten przykład z bezdomnymi okraszony epitetami że bezdomny jest pijany i brudny i chce twój dom zamienić w koczowisko- żenada. Obrażasz zarówno bezdomnych jak i uchodźców. Śmieszne, że 38 milionów Polaków boi się garstki, promila znękanych ludzi, którzy pragną jedynie godniejszego życia. Że co? Że islamiści? Że przejmą nasze katolickie kościoły i zamienią na meczety? W Polsce jest 10114 parafii katolickich -czyli dwa razy więcej (!) kościołów niż samych muzułmanów, których z przydziału przebrzydłej Unii mamy przyjąć. Więc o co się strzępicie? Rzygać się chce, kiedy się słyszy kolokwializmy: naród, waleczność, obrona granic, obrona wiary sprowadzone w waszych, drodzy katolicy, wypowiedziach do zaściankowego strachu przed garstką ludzi w potrzebie.
Tak ogromnie kochamy Boga Trójjedynego i Kościół święty, że przestaliśmy widzieć bliźniego. Czy o to w tym chodzi?

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


Wt wrz 29, 2015 7:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
kolor napisał(a):
A ten przykład z bezdomnymi okraszony epitetami że bezdomny jest pijany i brudny i chce twój dom zamienić w koczowisko- żenada.

Nie czytasz ze zrozumieniem. Nie napisałem, że każdy bezdomny to śmierdzący pijak, tylko opisałem hipotetyczną sytuacje w której banda śmierdzących bezdomnych pijaków chce zrobić koczowisko w moim domu. Sytuacja jest ze wszech miar analogiczna.
kolor napisał(a):
Obrażasz zarówno bezdomnych jak i uchodźców.

Nie napisałem do tej pory ani jednego zdania o uchodźcach. Jestem za przyznawaniem wiz dla chrześcijan których życie jest realnie zagrożone. Ty jesteś za wpuszczaniem motłochu, który nie szanuje ani naszej kultury ani religii. Wiadomo też, że pośród, jak to ładnie nazwałeś, "uchodźców" są terroryści oraz żołnierze Państwa Islamskiego. Jak można nazwać uchodźcą kogoś, kto ucieka z Węgier lub z Turcji, czyli krajów w których panuje pokój?!
kolor napisał(a):
Śmieszne, że 38 milionów Polaków boi się garstki, promila znękanych ludzi, którzy pragną jedynie godniejszego życia.

Od garstki się zaczyna. Zdajesz sobie sprawę jaka sytuacja panuje obecnie w Europie zachodniej? Wiesz co się dzieje we Francji, Niemczech lub Austrii, czy wiesz o "uchodźcach" jedynie z TVN-u?
kolor napisał(a):
W Polsce jest 10114 parafii katolickich

Przypuszczam, że w Wielkiej Brytanii było kiedyś podobnie. Teraz jest więcej meczetów niż wszystkich chrześcijańskich kościołów razem wziętych.
kolor napisał(a):
Tak ogromnie kochamy Boga Trójjedynego i Kościół święty, że przestaliśmy widzieć bliźniego. Czy o to w tym chodzi?

Tak kochasz swoich bliźnich, że chcesz ich zamykać w obozach koncentracyjnych ogrodzonych drutem kolczastym? Raz już mieliśmy w Polsce niemieckie obozy koncentracyjne. Wystarczy.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt wrz 29, 2015 7:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Boro napisał(a):
... jest ogłupienie unijną propagandą.


A tam zaraz Unijną, to zwykła, pospolita głupota. Ona różne imiona ma, ale ona jest jedna i ta sama :D.

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Wt wrz 29, 2015 7:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
Ręce opadają.
"Uderz w stół a nożyce się odezwą"
Boro napisał(a):
kolor napisał(a):
A ten przykład z bezdomnymi okraszony epitetami że bezdomny jest pijany i brudny i chce twój dom zamienić w koczowisko- żenada.

Nie czytasz ze zrozumieniem. Nie napisałem, że każdy bezdomny to śmierdzący pijak, tylko opisałem hipotetyczną sytuacje w której banda śmierdzących bezdomnych pijaków chce zrobić koczowisko w moim domu. Sytuacja jest ze wszech miar analogiczna.

Rozumiem co czytam. Doprecyzowałeś swoją wypowiedź i wybrzmiała ona jeszcze gorzej.
Boro napisał(a):
kolor napisał(a):
Obrażasz zarówno bezdomnych jak i uchodźców.

Nie napisałem do tej pory ani jednego zdania o uchodźcach. Jestem za przyznawaniem wiz dla chrześcijan których życie jest realnie zagrożone. Ty jesteś za wpuszczaniem motłochu, który nie szanuje ani naszej kultury ani religii.
Czyli niechrześcijanie to według Ciebie motłoch? Pięknie!
Boro napisał(a):
Wiadomo też, że pośród, jak to ładnie nazwałeś, "uchodźców" są terroryści oraz żołnierze Państwa Islamskiego. Jak można nazwać uchodźcą kogoś, kto ucieka z Węgier lub z Turcji, czyli krajów w których panuje pokój?!

Komu wiadomo? Z jakich żródeł? Takie kwantyfikatory nijakie bezmyślnie powtarzane urastają do rangi faktu.

Boro napisał(a):
kolor napisał(a):
Śmieszne, że 38 milionów Polaków boi się garstki, promila znękanych ludzi, którzy pragną jedynie godniejszego życia.

Od garstki się zaczyna.
Taa, rozmnożą się przez pączkowanie i przekroczą wkrótce naszą populację
Boro napisał(a):
Zdajesz sobie sprawę jaka sytuacja panuje obecnie w Europie zachodniej? Wiesz co się dzieje we Francji, Niemczech lub Austrii, czy wiesz o "uchodźcach" jedynie z TVN-u?
Pewnie zmierzch chrześcijaństwa? A TVN to taka propagandowo-islamistyczna stacja?
Boro napisał(a):
kolor napisał(a):
W Polsce jest 10114 parafii katolickich

Przypuszczam, że w Wielkiej Brytanii było kiedyś podobnie. Teraz jest więcej meczetów niż wszystkich chrześcijańskich kościołów razem wziętych.
To muzułmanie pozamykali te kościoły, czy też episkopat brytyjski posprzedawał budynki sakralne z braku wiernych? Muzułmanie trzymają się w swojej wierze i budują meczety, katolicy zaś wiarę tracą i odchodzą z Kościoła. O powodach nie będę pisał żeby Cię nie nakręcać.
Boro napisał(a):
kolor napisał(a):
Tak ogromnie kochamy Boga Trójjedynego i Kościół święty, że przestaliśmy widzieć bliźniego. Czy o to w tym chodzi?

Tak kochasz swoich bliźnich, że chcesz ich zamykać w obozach koncentracyjnych ogrodzonych drutem kolczastym? Raz już mieliśmy w Polsce niemieckie obozy koncentracyjne. Wystarczy.
[/quote]
Czy to moje słowa? Jakie obozy, jakie druty kolczaste? To nie są zwierzęta tylko ludzie! Ja chciałbym ich wpuścić pomiędzy nas. W Polsce jest 915 miast, czyli jakichś pięciu uchodźców na jedno miasto. Czy nie znajdzie się miejsce w Twoim mieście dla jednej rodziny? Nikt nie każe przyjąć Ci ich do własnego domu.

Przypominam Ci, że wypowiadasz się o swoich bliźnich, którym bez względu na ich wyznanie, pochodzenie, czy kulturę z której się wywodzą należy się pomoc, i to z pobudek czysto ludzkich, nie wspominając już o naszej katolickiej powinności. Poczytaj sobie dziś fragment Ewangelii wg św. Mateusza 25,31-46 Będziemy kiedyś sądzeni z miłości. Gdzie tu miłość?

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


Wt wrz 29, 2015 8:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
kolor napisał(a):
Czyli niechrześcijanie to według Ciebie motłoch? Pięknie!

Wiara i rasa nie ma tu większego znaczenia.
kolor napisał(a):
Komu wiadomo? Z jakich żródeł?

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego fala emigracji zaczęła się praktycznie w jednej chwili? Nie zbiegło się to w czasie ani z diametralnym zaostrzeniem konfliktu w Syrii ani żadnym innym wydarzeniem mogącym przelać kielich goryczy. Ktoś dał sygnał? Podejrzane, ale to tylko domysły.
Faktem jest natomiast to, że ISIS ostrzegało dokładnie przed tym co teraz ma miejsce: "Wyślemy wam 500 tys. ludzi na łodziach, a wśród nich ukryjemy terrorystów". Dlaczego Ci ludzie nie mają przy sobie dokumentów? Dlaczego wielu "uchodźców" można rozpoznać na zdjęciach na których trzymają w ręce broń? Dlaczego nie zatrzymali się w pierwszym kraju na terenie którego nie panuje wojna i nie całowali tam ziemi i nie dziękowali swojemu Bogu za ocalenia?
To Wszystko to dla Ciebie pogłoski bez znaczenia?
kolor napisał(a):
Taa, rozmnożą się przez pączkowanie i przekroczą wkrótce naszą populację

W Niemczech na jedno niemieckie dziecko rodzi się w tej chwili 6 muzułmańskich. Wszystko przez socjalizm.
kolor napisał(a):
Pewnie zmierzch chrześcijaństwa? A TVN to taka propagandowo-islamistyczna stacja?

Czyli nie wiesz. Na jakiej podstawie wyrabiasz sobie w takim razie zdanie? Ja mam na ten temat informacje z pierwszej ręki.
kolor napisał(a):
To muzułmanie pozamykali te kościoły, czy też episkopat brytyjski posprzedawał budynki sakralne z braku wiernych? Muzułmanie trzymają się w swojej wierze i budują meczety, katolicy zaś wiarę tracą i odchodzą z Kościoła.

I nie widzisz w tym fakcie niczego przerażającego? Nie rozumiesz, że to nie jest tylko inna wiara jak judaizm czy hinduizm, ale wroga chrześcijaństwu i zbrodnicza cywilizacja?
kolor napisał(a):
Czy to moje słowa? Jakie obozy, jakie druty kolczaste? To nie są zwierzęta tylko ludzie!

Taki jest plan który popierasz. Emigranci będą gromadzeni w obozach koncentracyjnych, aby nie uciekli na zachód. Nie będą pracować i będą mogli wychodzić jedynie na przepustki. Takie obozy dla imigrantów funkcjonują juz na Malcie.
kolor napisał(a):
Czy to moje słowa? Jakie obozy, jakie druty kolczaste? To nie są zwierzęta tylko ludzie! Ja chciałbym ich wpuścić pomiędzy nas. W Polsce jest 915 miast, czyli jakichś pięciu uchodźców na jedno miasto. Czy nie znajdzie się miejsce w Twoim mieście dla jednej rodziny?

Widziałeś kiedyś zintegrowanego muzułmanina? Podróżowałeś w ostatnich latach po zachodniej Europie albo masz tam znajomych? Uwierz mi, że to o czym piszesz wynika tylko i wyłącznie z niewiedzy.
kolor napisał(a):
Przypominam Ci, że wypowiadasz się o swoich bliźnich, którym bez względu na ich wyznanie, pochodzenie, czy kulturę z której się wywodzą należy się pomoc, i to z pobudek czysto ludzkich, nie wspominając już o naszej katolickiej powinności.

Oczywiście, że tak. Napisałem przecież, że popieram przyznawanie wiz osobom, których życie jest realnie zagrożone.

Problem nie polega na tym, że nie chcę w Polsce żadnych Syryjczyków. Nie chcę w Polsce osób które nie akceptują naszej kultury lub nie chcą pracować. Poza przyznawaniem wiz sprawdzonym osobom w Syrii nie widzę żadnego sposobu na weryfikowanie tożsamości oraz zamiarów. Zwłaszcza, że z dziwnego powodu Twoi kochani uchodźcy nie posiadają dokumentów.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Wt wrz 29, 2015 9:01 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
I nastąpiło takie niezręczne milczenie ze strony Pana/Pani "kolor" ;) Tak często bywa w obliczu rzetelnych argumentów (w tym wypadku chwali się przytomność pana "Boro"). Apeluję do Pana/Pani "kolor" - jeśli zmienił/a Pan/Pani zdanie na temat imigrantów proszę to tutaj wyartykułować, bo istnieje niebezpieczeństwo, że niektórzy zgodzą się z powyższymi Pana/Pani nieprzytomnymi wpisami.


So paź 03, 2015 8:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów? /Se
kolor napisał(a):
Straszne rzeczy tu wypisujecie. Na katolickim forum, powołując się na wolę 90% narodu (o zgrozo, przecież 90% narodu to katolicy) jawnie afiszujecie się swoim szowinizmem. Obrażacie bliźnich, lżycie na inne wyznania. Tak postępuje katolik?! Gdzie katolicka miłość bliźniego? Wstyd panowie! A ten przykład z bezdomnymi okraszony epitetami że bezdomny jest pijany i brudny i chce twój dom zamienić w koczowisko- żenada. Obrażasz zarówno bezdomnych jak i uchodźców. Śmieszne, że 38 milionów Polaków boi się garstki, promila znękanych ludzi, którzy pragną jedynie godniejszego życia. Że co? Że islamiści? Że przejmą nasze katolickie kościoły i zamienią na meczety? W Polsce jest 10114 parafii katolickich -czyli dwa razy więcej (!) kościołów niż samych muzułmanów, których z przydziału przebrzydłej Unii mamy przyjąć. Więc o co się strzępicie? Rzygać się chce, kiedy się słyszy kolokwializmy: naród, waleczność, obrona granic, obrona wiary sprowadzone w waszych, drodzy katolicy, wypowiedziach do zaściankowego strachu przed garstką ludzi w potrzebie.
Tak ogromnie kochamy Boga Trójjedynego i Kościół święty, że przestaliśmy widzieć bliźniego. Czy o to w tym chodzi?


Tak, kochamy blizniego i nienawidzimy islamizmu i jego diabelskiej ideologii.Ktokolwiek pogardzi Bogiem chrzescijan a zacznie wierzyc w nieistniejacego allaha podpisuje na siebie wyrok wiecznej smierci.Pojac nie moge jak polslkie wladze mogly dopuscic do rozprzestrzeniania sie tego raka w naszym kraju.Jest tylko jedno wyjasnienie; naszym krajem rzadzi synagoga szatana.Praworzadne wladze nie dopuscily by sie takiego skandalu.Wyrzucac rencistow, emerytow i ludzi zasluzonych dla POlski z mieszkan i odstepowac je islamistom ?? 8O 8O 8O Jak zly duch musial wstapic w Kopaczowa i cale te diabelskie PO, ze dali sie tak zbalamucic. 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O


N paź 04, 2015 11:51 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1992 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 133  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL