Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 8:53 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Krzysztof Pieczyński - studium przypadku. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 26, 2014 12:32 am
Posty: 332
Lokalizacja: Podbeskidzie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Krzysztof Pieczyński - studium przypadku.
Co się stało temu dobremu aktorowi? Ostatnio zachowuje się jakby doznał opętania. Zrobił się agresywny, zaczął obrażać ludzi... Twierdzi np., że ewangelie zostały sfałszowane, że Boga nie ma, że religia otumania, etc. Zrobił się agresywny i miejscami ordynarny. W następnym programie twierdzi zaś, że jest człowiekiem wierzącym. O co chodzi? Podaje przykłady jakiś debilnych książek jako przykład swoich racji. Sam czytałem np. "Spisek sykstynski", ale nie wychodze do ludzi i nie gadam debilizmów. A Pieczyński? Przecież to inteligentny człowiek! O co chodzi, jak myślicie? Czy ten człowiek potrzebuje pomocy medycznej czy duchowej?
Stało się to nagle, wiec z pewnością nie jest to efekt głębszych przemyśleń... No i te argumenty (te kreteńskie pozycje), na które chyba nawet Palikot by się nie porwał...


Mnie się wydaje, że to sprawa duchowa. Bo wielu jest krzykaczy walczących z Kościołem. Ale jak ktoś wybiera się na otwartą wojnę z Panem Bogiem, to raczej ma zewnętrzny impuls...

_________________
Laudare, Benedicere, Pradicare


Śr sie 12, 2015 6:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Krzysztof Pieczyński - studium przypadku.
Wypowiedzenie opinii o kimś nie jest jeszcze podstawą założenia tematu. Taki post można zmieścić przy jakiejś okazji związanej tematycznie.

Zamykam.


Śr sie 12, 2015 7:47 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL