Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 6:02 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam dzie 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2011 11:09 pm
Posty: 2331
Płeć: kobieta
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
Cytuj:
hmhmm napisał(a):
lidka
Do Biblii jak widzę nawet nie zajrzałaś.


Moj drogi Biblie przeczytalm - nawet mam ja na szafce przy lozku.. Polecam ksiazke Hans Kung - "The Catholic Church"


Pn cze 15, 2015 12:14 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 11, 2014 2:01 am
Posty: 1870
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
lidka napisał(a):
Cytuj:
hmhmm napisał(a):
lidka
Do Biblii jak widzę nawet nie zajrzałaś.


Moj drogi Biblie przeczytalm - nawet mam ja na szafce przy lozku.. Polecam ksiazke Hans Kung - "The Catholic Church"


Nie jestem katolikiem lidko.


Pn cze 15, 2015 12:23 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2010 2:54 pm
Posty: 11561
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
lidka napisał(a):
czyzby kosciol tak strasznie bal sie krytyki - jak to widac z wpisow gleboko wierzacych i nie tylko sie bal ale rowniez nie mial przekonywujach argumentow w swojej obronie
Ale o co ci chodzi Lidka...przecież ci ludzie, którzy zgłasili swojemu biskupowi ten problem(o którym jest w podanym przez ciebieinku) to jest właśnie Kościół krytykowany przez ciebie...

_________________
Postaw, Panie, straż moim ustom
i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...


Pn cze 15, 2015 12:35 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
lidka napisał(a):
czyzby kosciol tak strasznie bal sie krytyki - jak to widac z wpisow gleboko wierzacych i nie tylko sie bal ale rowniez nie mial przekonywujach argumentow w swojej obronie i tak co laska,, nie mniej niz 100 zl na tace... :D


Lidko , dyskusja nt religii zdecydowanie nie jest Twoja najmocniejsza strona .Pisza Ci o tym wszyscy a Ty dalej swoje
Proponuje zalozyc tematy o czyms znacznie blizej Twoim mozliwosciom intelektualnym .Moze cos o chodowli kwiatkow doniczkowych ,albo kotow ,albo podzielic sie z czytelnikami recepturmi na dzem domowy
W ostatecznosci jesli juz naprawde chcesz poruszyc bardziej wymagajacy temat to moze o problemach wieku przekwitania u kobiet ? :)

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Pn cze 15, 2015 1:03 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
lidka napisał(a):
czyzby kosciol tak strasznie bal sie krytyki - jak to widac z wpisow gleboko wierzacych i nie tylko sie bal ale rowniez nie mial przekonywujach argumentow w swojej obronie i tak co laska,, nie mniej niz 100 zl na tace... :D
oto poziom dyskusji lidki i innych wrogów Kościoła. Można powiedzieć poziom budki z piwem. Argumentów zero, wiedzy zero tylko poszczekać przyszła i to robi. Dziecinko zapoznaj się z faktami, zapoznaj się z nauczaniem Kościoła a potem jak skończysz już gimnazjum to wróć na forum (nie mówię o wieku a o poziomie wiedzy i argumentacji)

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn cze 15, 2015 2:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
Jockey napisał(a):
Dziecinko zapoznaj się z faktami, zapoznaj się z nauczaniem Kościoła a potem jak skończysz już gimnazjum to wróć na forum (nie mówię o wieku a o poziomie wiedzy i argumentacji)
gabriel napisał(a):
Proponuje zalozyc tematy o czyms znacznie blizej Twoim mozliwosciom intelektualnym .Moze cos o chodowli kwiatkow doniczkowych ,albo kotow ,albo podzielic sie z czytelnikami recepturmi na dzem domowy
W ostatecznosci jesli juz naprawde chcesz poruszyc bardziej wymagajacy temat to moze o problemach wieku przekwitania u kobiet ?

Jest takie powiedzenie: "Pluj świni w oczy, a ona powie, że deszcz pada" (to nie jest ad personam, w sensie nazwania lidki świnią, a podsumowanie komentarza gabriela i Jockeya).

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


Pn cze 15, 2015 4:35 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
Małgosia napisał(a):
Jest takie powiedzenie: "Pluj świni w oczy, a ona powie, że deszcz pada" (to nie jest ad personam, w sensie nazwania lidki świnią, a podsumowanie komentarza gabriela i Jockeya).
Nie chciałem tak z grubej rury. Ale tak mniej więcej wygląda spór z naszymi ateistami.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt cze 16, 2015 1:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2011 11:09 pm
Posty: 2331
Płeć: kobieta
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
(ciach wycieczka osobista -J)


Śr cze 17, 2015 1:17 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2011 11:09 pm
Posty: 2331
Płeć: kobieta
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
Jesli z mojej strony jest to wycieczka osobista to co z Malgosia to juz nie jest obrazanie mnie ani wycieczka osobista... czyzby pracowalo to na zasadzie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" to tak po katolicku... Straszna hipokryzja... tego sie nie spodziwalam - nie dziwie sie ze tego typu przypadki jak przypadek ks. Parzygnata jest czyms normalnym w kosciele katolickim w Polsce... a jest tego niemalo... szczegolnie na wsiach, w malych miasteczkach - przykre to....uzywanie naiwnych spragnionych wiary ludzi wlasnie w taki sposob przez kosciool


Śr cze 17, 2015 7:39 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
@Lidko droga sama to policzyłaś czy masz jakieś konkretne kwity? Pytam bo ja tego wiele nie widzę.
Czego się spodziewasz bo słabych ludziach?
I co u licha jest powodem, że twierdzisz, że takie przypadki są normą w Kościele?
Pytam bo dla mnie to jest anomalia.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Śr cze 17, 2015 7:55 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam
lidka napisał(a):
Jesli z mojej strony jest to wycieczka osobista to co z Malgosia to juz nie jest obrazanie mnie ani wycieczka osobista... czyzby pracowalo to na zasadzie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" to tak po katolicku... Straszna hipokryzja... tego sie nie spodziwalam - nie dziwie sie ze tego typu przypadki jak przypadek ks. Parzygnata jest czyms normalnym w kosciele katolickim w Polsce... a jest tego niemalo... szczegolnie na wsiach, w malych miasteczkach - przykre to....uzywanie naiwnych spragnionych wiary ludzi wlasnie w taki sposob przez kosciool

Może tak. Zakończmy te twoje "przemyślenia", bowiem są pewne granice pisania bzdur w imię "wolności słowa" i oczekiwania reakcji na nie, czyli nieustannego dementowania.



Zamykam.


Śr cze 17, 2015 10:23 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 199 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL