Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 7:01 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Biedroń prezydentem Słupska 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz lut 27, 2014 2:41 pm
Posty: 732
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
W Słupsku nie mieszkam i prezydenta im nie wybierałem. Ale przyznasz, że o walorach profesjonalnych Biedronia nic nie wiemy. Nie eksponował ich jakoś podczas swojej już nie tak krótkiej kariery politycznej, podczas gdy homoseksualizm eksponował.
Gdyby ludzie głosowali na fachowca z dorobkiem, a ten jednak okazał by się homoseksualistą to co innego. Jednak homoseksualizm Biedronia był od dłuższego czasu jego wyróżnikiem. Słuchałem go nieraz w programach radiowych. Jakoś nie mówił o gospodarce ani propozycjach zmian w polityce międzynarodowej, a tylko o równouprawnieniu lgbt, dyskryminacji lgbt itp.

Przyznaj Eryk, że nie znasz mojej orientacji seksualnej. Gdyby na forum były wybory na stanowisko tymczasowego admina jednego wątku i miałbyś zagłosować na jednego z np. 3 kandydatów to możliwe, że zagłosowałbyś na mnie. Oczywiście możliwe, że na któregoś z konkurentów. Czy jest zatem możliwe, że by się okazało, że głosowałeś na homoseksualistę - oczywiście tak, nie można tego wykluczyć. Ale nie dlatego na mnie głosowałeś (o ile to zrobiłeś) tylko z innych powodów. Z Biedroniem jest inaczej - on się obnosił z orientacją.
A swoją drogą to sądzę, że on wygrał, bo miał słabego kontrkandydata. Pewnie ludzie już mieli dosyć rządów starej kliki i zagłosowali na kogokolwiek innego byle nie z układu. A że Biedroń akurat miał nazwisko znane z mediów ... to wygrał. Gdyby Weiss kandydował to on by pewnie wygrał. Albo Monika Olejnik.
Fajny mamy ten nasz świat ;-)


Pt gru 05, 2014 12:11 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Eryk Bloodeaxe napisał(a):
A moze mi ktoś wyjaśni dlaczego tego gościa ocenia sie (niemal) wyłącznie pod względem jego preferencji łóżkowych a nie innych kwalifikacji?
To akurat proste pytanie - dlatego, że on właśnie tak sam się prezentuje od początku obecności w polityce.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt gru 05, 2014 12:34 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 31, 2014 8:34 pm
Posty: 1671
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Barney napisał(a):
Eryk Bloodeaxe napisał(a):
A moze mi ktoś wyjaśni dlaczego tego gościa ocenia sie (niemal) wyłącznie pod względem jego preferencji łóżkowych a nie innych kwalifikacji?
To akurat proste pytanie - dlatego, że on właśnie tak sam się prezentuje od początku obecności w polityce.


A w międzyczasie w prawdziwym świecie:

Cytuj:
Robert Biedroń (Twój Ruch). Trudno zliczyć podkomisje, w których pracował nad projektami ustaw. Poseł wniósł bardzo duży wkład w pracę komisji sprawiedliwości, jako jeden z niewielu polskich polityków wykorzystuje szansę, jaką daje obecność w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy. Potrafił „rozruszać” wiele spraw w komisji spraw zagranicznych. Jeden z najbardziej pracowitych posłów w Sejmie, odgrywa często większą rolę i więcej wnosi do pracy parlamentu niż cały jego klub. Ponadto wielka kultura osobista, życzliwy stosunek do ludzi.


http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... wanie.read

Ale Barney od "fabryk gówna" już zdanie ma wyrobione :)

_________________
"To forum dla myślących, nie niepełnosprawnych umysłowo." - [Z myśli chrześcijańskich moderatorki merss]


Pn gru 08, 2014 12:37 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 25, 2015 3:18 am
Posty: 1277
Płeć: mężczyzna
wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biedroń prezydentem Słupska
Dziś Biedroń był u Olejnik. Jak zawsze sympatyczny, jak zawsze uśmiechnięty, jak zawsze przystojny. Powiedział m.in., że nie sądził, że praca prezydenta jest taka zajmująca - on ma prawie wszystkie soboty pracujące. Okazuje się, że ludzie z całej Polski walą drzwiami i oknami do Słupska, by Biedroń udzielił im ślubu. Sam Biedroń był zaskoczony tak wielką liczbą chętnych. Wyraził tylko żal (w odpowiedzi na pytanie Olejnik), że nikt go potem na wesele nie zaprasza. I zaapelował do widzów (potencjalnych swoich "klientów"), aby choć jedna para go zaprosiła. Teraz nie dość, że
soboty będzie miał pracujące, to jeszcze kaca w niedziele :D

Sympatyczny i pozytywny człowiek. Ciekawe jak mu pójdzie ta prezydentura?

_________________
Jestem z powrotem. Cieszycie się? Znów zadam parę trudnych pytań i znów odpowiedzią będzie "ad personam" :(


Cz sty 29, 2015 12:03 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 108 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL