Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 12:24 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Jaki cel afery podsłuchowej? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 7:25 pm
Posty: 4337
Odpowiedz z cytatem
Post Jaki cel afery podsłuchowej?
Afera podsłuchowa to finalna faza scenariusza rozbiorowego

Całość: http://dakowski.pl//index.php?option=co ... Itemid=100

Czy analizy trafione, czas pokaże, niewątpliwie jednak wiele trafnych spostrzeżeń, np. o opozycji polskiej i jej potencjalnej roli w rozbiorowym scenariuszu.
Zapraszam do dyskusji, jaki cel afery podsłuchowej?

_________________
Czemu wymieniasz moje przykazania
i na ustach masz moje przymierze
Ty co nienawidzisz karności
a słowa moje odrzuciłeś


N lip 06, 2014 8:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Przede wszystkim - nie ma żadnej "afery podsłuchowej". To celowo sprokurowana zbitka, by odwrócić uwagę od skandalicznych treści zarejestrowanych wypowiedzi i stworzyć wrażenie że aferą jest sam fakt zarejestrowania nagrań.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 07, 2014 6:31 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Barney,

Cytuj:
Przede wszystkim - nie ma żadnej "afery podsłuchowej". To celowo sprokurowana zbitka, by odwrócić uwagę od skandalicznych treści zarejestrowanych wypowiedzi i stworzyć wrażenie że aferą jest sam fakt zarejestrowania nagrań.

Uważasz, że opublikowanie taśm nie uderzyło w interesy państwa polskiego?A także, czy powiesz tak samo, gdy pojawią się taśmy z politykami PISu?


Pn lip 07, 2014 8:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Nie "opublikowanie" taśm uderzyło w państwo, tylko to że można je było nagrac.
Równie dobrze (a raczej - równie bzdurnie) mógłby ktoś w USA twierdzić że "opublikowanie Watergate" uderzyło w państwo (przypominam - informator tez był formalnie "nielegalny") albo że osądzenie Berlusconiego uderzyło w państwo Włoskie.
Nie.
Sprawcą zła jest złodziej, a nie ten kto go za kołnierz złapie i przez to "się wyda" że złodziej to złodziej.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 07, 2014 8:39 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 07, 2012 10:52 pm
Posty: 2432
Lokalizacja: Mojego motta nauczyłem się w Kościele Rzymsko-Katolickim
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Ponieważ o rozbiorach, to
Zająć obce ziemie na stałe, to udało się tylko tym,
którzy na zdobytych ziemiach zostali na stałe.
Na przykład:
Turcy – część Europy i Anatolia
Anglosasi – wyspy brytyjskie
Polska ma jeszcze dużo czasu, żeby się zebrać i skonsolidować.
Nie tak łatwo wymienić ponad 30 mln ludności.

Wybory są niby wolne,
ale zawsze wygrywa propaganda.

_________________
Wygląda na to, że jestem prymitywnym katolikiem.
Od Rz 10,09 do Rz 10,11. Od Dz 15,07 do Dz 15,31


Pn lip 07, 2014 8:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Barney,

Cytuj:
Nie "opublikowanie" taśm uderzyło w państwo, tylko to że można je było nagrac.

Jeśli dobrze interpretuję Twój zamysł, interes państwa i interes społeczeństwa zostały naruszone zarówno przez nagrywanie ważnych polityków(i nie tylko polityków), jak i opublikowanie stenogramów tych nagrań.
Cytuj:
Równie dobrze (a raczej - równie bzdurnie) mógłby ktoś w USA twierdzić że "opublikowanie Watergate" uderzyło w państwo (przypominam - informator tez był formalnie "nielegalny")

Istotą afery Watergate nie była nielegalność "Głębokiego gardła", ale niezgodne z prawem działania Prezydenta Nixona i jego urzędników. I w tym miejscu ta analogia jest fałszywa.
Cytuj:
albo że osądzenie Berlusconiego uderzyło w państwo Włoskie.
Nie.

Berlusconiego odsunęły od władzy włoskie sądy, a nie nagrania, nie wiadomo przez kogo i nie wiadomo, po co, robione.


Pn lip 07, 2014 9:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Cytuj:
Jeśli dobrze interpretuję Twój zamysł, interes państwa i interes społeczeństwa zostały naruszone zarówno przez nagrywanie ważnych polityków(i nie tylko polityków), jak i opublikowanie stenogramów tych nagrań.


:D
Zawsze w sedno!

Kim jest polityk? Jakie to ważne interesy państwa zostaly naruszone? A jakie społeczeństwa? :mrgreen:


Pn lip 07, 2014 9:33 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 1:34 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Z najczarniejszej sotni i reakcji:)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Ewa Agnieszka napisał(a):
Zapraszam do dyskusji, jaki cel afery podsłuchowej?


Jaki jest ostateczny cel publikacji tych nagrań?
Nie wiem.
Ale niewątpliwie jest ona wymierzona w działalność Słońca Peru i jego rządu.
Chciałbym zwrócić uwagę na jeden element, który zdaje się umknął większości komentatorów. Tych niezależnych i bardziej zależnych.

Otóż Słońce nasze ukochane otrzymało bezpośrednie ostrzeżenie przed całą tą aferą. Mam na myśli wystąpienie P.Piskorskiego. De facto Piskorski niczego nowego nie powiedział, uściślił parę szczegółów i podał to w bardziej przystępnej formie niż swego czasu A. Lepper z trybuny sejmowej.
Skoro prztyczek Piskorskiego nie zadziałał , to pociągnięto z "grubej rury" (może nie do końca aż tak grubej)...
ale zdaje się, że "właściciel" nagrań tym razem dostał, to co chciał, bo ta ostatnia partia nagrań to raczej do kabaretu się nadaje.

Odnośnie linku.
Przy całej mojej sympatii dla G. Brauna, ta jego narracja jest już po prostu nudna i zdaje się nieprawdziwa, co pokazuje dość sprawne wypychanie putinowskich separatystów. Tyle o niemiecko-rosyjskim kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym, JudeoPolonii XXI itd.


___________________________

exeter napisał(a):
Barney,

Cytuj:
Przede wszystkim - nie ma żadnej "afery podsłuchowej". To celowo sprokurowana zbitka, by odwrócić uwagę od skandalicznych treści zarejestrowanych wypowiedzi i stworzyć wrażenie że aferą jest sam fakt zarejestrowania nagrań.

Uważasz, że opublikowanie taśm nie uderzyło w interesy państwa polskiego?A także, czy powiesz tak samo, gdy pojawią się taśmy z politykami PISu?


Janina Paradowska byłaby z C I E B I E dumna, exeterze. :mrgreen:
TW "Stokrotka" chyba też, skoro teraz razem z Janiną w tej samej narracji Słońce Peru ochraniają własnym biustem/mi.
A na poważnie, jak widzę dzień bez PiS-u dniem straconym. :mrgreen:

_________________
Otóż jeszcze tej samej nocy, znalazłem się w zgoła odmiennych okolicznościach...


Pn lip 07, 2014 10:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
exeter napisał(a):
Barney,

Cytuj:
Nie "opublikowanie" taśm uderzyło w państwo, tylko to że można je było nagrac.

Jeśli dobrze interpretuję Twój zamysł, interes państwa i interes społeczeństwa zostały naruszone zarówno przez nagrywanie ważnych polityków(i nie tylko polityków), jak i opublikowanie stenogramów tych nagrań.
Niepotrzebie "interpretujesz" zamiast "czytać" - napisałem przecież jasno:
Nie "opublikowanie" taśm uderzyło w państwo, tylko to że można je było nagrac.

To że opublikowano - bardzo dobrze, bo będziemy się mogli pozbyć jakiejś części nieuczciwych polityków.

Cytuj:
Cytuj:
Równie dobrze (a raczej - równie bzdurnie) mógłby ktoś w USA twierdzić że "opublikowanie Watergate" uderzyło w państwo (przypominam - informator tez był formalnie "nielegalny")

Istotą afery Watergate nie była nielegalność "Głębokiego gardła", ale niezgodne z prawem działania Prezydenta Nixona i jego urzędników.
No właśnie !
Cytuj:
I w tym miejscu ta analogia jest fałszywa.
Przeciwnie - jest dokładnie adekwatna. Nie jest istotą afery nielegalność nagrań, lecz niezgodne z prawem nagrane knowania.
Cytuj:
Cytuj:
albo że osądzenie Berlusconiego uderzyło w państwo Włoskie.
Nie.

Berlusconiego odsunęły od władzy włoskie sądy, a nie nagrania, nie wiadomo przez kogo i nie wiadomo, po co, robione.

[/quote]Nie. Odsunęły go jego UJAWNIONE CZYNY.
I tyle

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 07, 2014 11:10 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Barney,

Cytuj:
To że opublikowano - bardzo dobrze, bo będziemy się mogli pozbyć jakiejś części nieuczciwych polityków.

Nie obawiasz się, że jutro otrzymamy kolejną porcję nagrań, dotyczącą następnych polityków? A gdy zmienimy władzę, znowu pojawią się nagrania?
Mnie przeraża perspektywa oddania prawa wyboru władzy w Polsce w ręce niezidentyfikowanej grupy nacisku. Skąd wiesz, w jakim języku, oraz jakim alfabetem, by zacytować pana premiera, są napisane ich instrukcje?


Wt lip 08, 2014 6:44 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
exeter napisał(a):
Mnie przeraża perspektywa oddania prawa wyboru władzy w Polsce w ręce niezidentyfikowanej grupy nacisku.


Prawo wyboru władzy pozostaje przecież niezmiennie w rękach Narodu.
Naród może wybrać tych samych ludzi ponownie.
Ale w sytuacji kompromitacji kierownictwa państwa powinien zostać zapytany czy aby nie chce zmienić zdania.


Wt lip 08, 2014 7:08 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 15, 2009 12:29 pm
Posty: 926
Lokalizacja: pomorskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
exeter napisał(a):
Nie obawiasz się, że jutro otrzymamy kolejną porcję nagrań, dotyczącą następnych polityków? A gdy zmienimy władzę, znowu pojawią się nagrania?


Może kolejni politycy wyciągną wnioski z tych nagrań. A jeśli nie, to będzie to znaczyło, że też się nie nadają.

Cytuj:
Mnie przeraża perspektywa oddania prawa wyboru władzy w Polsce w ręce niezidentyfikowanej grupy nacisku.


Gdyby nasi Wybrańcy nie łazili po knajpach, żeby, rzucając na prawo i lewo k*** i ch*** omawiać obchodzenie Konstytucji, nie byłoby problemu.

Cytuj:
Skąd wiesz, w jakim języku, oraz jakim alfabetem, by zacytować pana premiera, są napisane ich instrukcje?


Nie jestem Tuskiem albo Macierewiczem, by wszędzie widzieć spiski. Należę do tych, którzy uważają, że jeżeli to był spisek, to spisek kelnerów. Ostatnie zachowanie Nisztora zresztą też to potwierdza. Obce wywiady na pewno mają swoje nagrania (USA podsłuchiwały nawet Angelę Merkel przecież), ale nie po to, by je ujawniać..


Wt lip 08, 2014 7:42 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 7:25 pm
Posty: 4337
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Marlow

Tyle o niemiecko-rosyjskim kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym, JudeoPolonii XXI itd.

A, bo trzeba jeszcze wspomnieć o tym : Polski rząd znowelizował prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego.


O emerytury w wysokości 470 ILS (około 100 euro) będzie mogło ubiegać się blisko 50 tys. Izraelczyków polskiego pochodzenia: ofiary nazistowskich i sowieckich represji. Pierwsze świadczenia popłyną do Izraela na koszt polskiego podatnika latem przyszłego roku.


Całość: http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-e ... 463,i.html

_________________
Czemu wymieniasz moje przykazania
i na ustach masz moje przymierze
Ty co nienawidzisz karności
a słowa moje odrzuciłeś


Wt lip 08, 2014 9:10 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Ewa Agnieszka napisał(a):
Marlow

Tyle o niemiecko-rosyjskim kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym, JudeoPolonii XXI itd.

A, bo trzeba jeszcze wspomnieć o tym : Polski rząd znowelizował prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego.


O emerytury w wysokości 470 ILS (około 100 euro) będzie mogło ubiegać się blisko 50 tys. Izraelczyków polskiego pochodzenia: ofiary nazistowskich i sowieckich represji. Pierwsze świadczenia popłyną do Izraela na koszt polskiego podatnika latem przyszłego roku.


Całość: http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-e ... 463,i.html


To tylko świadczy o tym, że powinniśmy się uczyć od Żydów jak dbać o interesy swoich obywateli, a jak nasz rząd dbał/ dba o interesy Polaków czy to w ojczyźnie, czy poza jej granicami, to mamy na przykładzie polityki - tzn. żadnej polityki np. wobec Polaków na wschodzie, czy afery taśmowej wobec Polaków w Polsce.


Wt lip 08, 2014 9:46 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 7:25 pm
Posty: 4337
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jaki cel afery podsłuchowej?
Arwena

To tylko świadczy o tym, że powinniśmy się uczyć od Żydów jak dbać o interesy swoich obywateli (...)

Czyżby? Nie tylko o tym to świadczy.

Ponadto nie chciałabym niesprawiedliwego wyzysku innych krajów, nawet jeśli taka opcja byłaby możliwa. Rząd nie dba o Polaków za granicą, w kraju również, ale nie powinno być to powodem, by stawiać niesłuszne postępowanie oraz roszczenia Żydów jako wzór do naśladowania, bowiem dbałość o własnych obywateli nie powinna zakładać działań niemoralnych. Ty, jako katoliczka, powinnaś doskonale o tym wiedzieć.

_________________
Czemu wymieniasz moje przykazania
i na ustach masz moje przymierze
Ty co nienawidzisz karności
a słowa moje odrzuciłeś


Wt lip 08, 2014 9:58 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL