Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 2:16 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So lut 15, 2014 11:26 am
Posty: 9
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
Barney napisał(a):
Gorzej Ci?

Przecież to nie ja sobie Bogiem buzię wycieram. Myślisz, że jak nazbieracie milion podpisów to problem pedofilii w Kościele w cudowny sposób się rozwiąże?


So lut 15, 2014 3:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
Krzyżtofil napisał(a):
Barney napisał(a):
Gorzej Ci?

Przecież to nie ja sobie Bogiem buzię wycieram. Myślisz, że jak nazbieracie milion podpisów to problem pedofilii w Kościele w cudowny sposób się rozwiąże?


Na 100% nie rozwiąze się jakikolwiek problem przez petycje. Jednak na pewno znajdzie się jakiś drugi czy trzeci baran który bedzie uwazał , że ktokolwiek mniema, iż przez to rozwiąże sie ten czy inny problem.


So lut 15, 2014 4:28 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So lut 15, 2014 11:26 am
Posty: 9
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
kosiarz napisał(a):
Na 100% nie rozwiąze się jakikolwiek problem przez petycje.

Wspomnianą petycję można odebrać jako wręcz aprobatę do dalszego zamiatania przez Watykan przypadków pedofilii, a na to wśród katolików i nie tylko nie powinno być przyzwolenia. Kościół ma bronić dzieci, a nie je gwałcić i ukrywać sprawców.


So lut 15, 2014 6:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
Krzyżtofil napisał(a):
kosiarz napisał(a):
Na 100% nie rozwiąze się jakikolwiek problem przez petycje.

Wspomnianą petycję można odebrać jako wręcz aprobatę do dalszego zamiatania przez Watykan przypadków pedofilii, a na to wśród katolików i nie tylko nie powinno być przyzwolenia. Kościół ma bronić dzieci, a nie je gwałcić i ukrywać sprawców.


a te odezwe ONZ można odebrać jako kolejny atak na Kosciół lewactwa europejskiego. Tak samo ONZ mogło wystosować odezwe do polityków niemieckich, by oczyściło się z pedofilow i nie ukrywalo i broniło ich w swoich szeregach. Tam nawet częściej się to zdarza, biorac pod uwagę nawet ich liczeboność i Koscioła. Ty też ma bronić dzieci i co z tego wynika?
Dlaczego nie obroniłes bliźniąt, które umarły w szpitalu w Polsce z braku przyzwoitej, czy nawet, normalnej opieki?


So lut 15, 2014 7:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
kosiarz napisał(a):
Na 100% nie rozwiąze się jakikolwiek problem przez petycje. Jednak na pewno znajdzie się jakiś drugi czy trzeci baran który bedzie uwazał , że ktokolwiek mniema, iż przez to rozwiąże sie ten czy inny problem.


Myślę, że nie do końca masz rację.
Apele rozpowszechniane przez internet, to dzisiaj w wielu krajach coraz ważniejsza forma komunikacji ludzi z decydentami. Coraz ważniejsza forma oddziaływania na władzę.
Takie akcje bezsprzecznie mają swoje oddziaływanie.

Tyle, że ta konkretna inicjatywa jest dosyć bezsensowna.
Powinniśmy raczej Kościół przynaglać, aby w końcu otrząsnął się ze swoich nauk o sexualności, w które wdepnął w średniowieczu i po dziś dzień w nich nieszczęśliwie tkwi.
A oni co tu proponują?
To tak jak gdyby brudnego jeszcze namawiać, żeby się nie mył.


So lut 15, 2014 7:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
Ależ Thorwaldzie, ja nie mam nic przeciwko ściganiu prdofilow w Kosciele, wojsku, politykow itp. , ja nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom, przeciw kalekom i zwykłym konsumentom, przeciw prostytukom i moherom, i Ty powinieneś o tym dobrze wiedzieć, bo wielokrotnie to podkreślam w swoich postach i dyskusji z Toba.
Jednak moje widzenie swiata to takie dwa poglądy mój własny normalizm i Ockhamowski prostotyzm.
Dlatego uważam, że normalnością w tym przypadku jest zwykle sciganie przestępców w Kościele jak w każdej większej i mniejszej instytucji, stowarzyszeniu itp. Tutaj jednak scieraja się dwa nurty ideologiczne...i Ty też zapewne wiesz o tym. ONZ staje po jednej stronie tego sporu, tyle chciaelm napisać.


So lut 15, 2014 7:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
To dlaczego piszesz, że to "atak lewactwa"?
To wezwanie do oczyszczenia!


So lut 15, 2014 7:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
Bo widocznie wpływy lewactwa sa w ONZ duże, przewazajace...
Dlaczego nie wezwali organizacji homoseksualnych czy gejowskich do oczyszczenia się z pedofilów? Może by ministerstwo niemieckie wezwali? tam to dopiero mataczą.


So lut 15, 2014 7:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
kosiarz napisał(a):
Bo widocznie wpływy lewactwa sa w ONZ duże, przewazajace...
Dlaczego nie wezwali organizacji homoseksualnych czy gejowskich do oczyszczenia się z pedofilów? Może by ministerstwo niemieckie wezwali? tam to dopiero mataczą.


A czy słyszałeś, aby w organizacjach gejowskich wybuchały jakieś skandale pedofilskie?
Takie jak w Kościele?
Żeby były jakieś tajne instrukcje, przenoszenie działaczy albo żeby ktoś opowiadał, że to właściwie wina dzieci?
To Kościół ma problem z pedofilią, nie te organizacje.
Czy to spisek homofilnych mediów, że o niczym takim nie wiemy?


So lut 15, 2014 7:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
http://wpolityce.pl/wydarzenia/61616-je ... e-niepokoi

http://wpolityce.pl/wydarzenia/54480-ko ... -z-dziecmi

Tych afer jest wiele...gdyby tak ksiądz z 15 latka, albo 16 latkiem...


So lut 15, 2014 9:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
kosiarz napisał(a):
http://wpolityce.pl/wydarzenia/61616-jej-perfekcyjnosc-wykladowca-uw-lider-srodowisk-lgbt-szef-organizacji-ktora-dostaje-pokazne-dotacje-otwarcie-przyznaje-sie-do-pedofilii-i-nikt-go-jej-nie-niepokoi


To bzdury.
Ta osoba to wyjaśniała.
Na swoim blogu napisała text o charakterze literackim, który dosłownie zinterpretowano.

Cytuj:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/54480-kolejny-homoseksualny-polityk-z-pedofilska-przeszloscia-volker-beck-szef-zielonych-w-bundestagu-otwarcie-wzywal-do-legalizacji-wspolzycia-seksualnego-z-dziecmi


Skoro "otwarcie przyznał", to chyba nie ma "afery".
Afera jest, gdy co innego się mówi, a co innego robi.
To tak jak z tym zegarkiem Nowaka.
Zarzuca mu się, że on ukrywał mienie, zatajał.
To bzdura.
Przecież on się z tym mieniem obnosił!


So lut 15, 2014 9:56 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 16, 2013 11:45 pm
Posty: 825
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
Ale trzymajmy się tematu.

Czy podpisy dotyczą pedofilii?

Czy ktokolwiek zaprzecza jej istnieniu?

Przecież Stolica Apostolska w odpowiedzi na raport ONZ mówi, że przyjmuje konkluzje i podda je wnikliwe analizie i ocenie.

Sprawa dotyczy bezprecedensowemu mieszaniu się ONZ w sprawy religijne. Jakim prawem Organizacja wtrąca się w nauczanie Kościoła odnośnie aborcji, czy antykoncepcji?

Następnym razem może zakaże głoszenia prawdy o zmartwychwstaniu, bo uzna ją za "szkodliwą"?

Niech ktoś mi pokaże bardziej skuteczny sposób zwalczania AIDS niż wstrzemięźliwość seksualna?

Proponuję ONZ-owi bardziej wnikliwie popatrzeć też na działanie swojej organizacji, wydawanie grubych pieniędzy na bzdurne projekty i pożeranie składek przez rozdętą biurokrację.

A jak już chcą się bawić w spory religijne to proponuję skupić się na islamie. Tam to dopiero prawa człowieka łamią. Może niech zalecą wycięcie z Koranu jakiś fragmentów?
Oj chyba tego nie zrobią, coś mi pietruchą zalatuje...


So lut 15, 2014 10:49 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So lut 15, 2014 11:26 am
Posty: 9
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
Qwerty napisał(a):
Sprawa dotyczy bezprecedensowemu mieszaniu się ONZ w sprawy religijne. Jakim prawem Organizacja wtrąca się w nauczanie Kościoła odnośnie aborcji, czy antykoncepcji?


Zarzuty ONZ wynikają wyłącznie z łamania sygnowanej przez Watykan w 1989 roku Konwencji o ochronie Praw Dziecka. Naprawdę popierasz wspomniane w raporcie ONZ piętnowanie przez Kościół zgwałconej przez ojczyma 9-latki za poddanie się aborcji i nałożenie na jej rodziców oraz lekarzy wykonujących zabieg ekskomuniki?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=11236c

Bezkrytyczne akceptowanie przez katolików patologii w Kościele, wbrew pozorom, przyczynić się może wręcz do delegalizacji ich religii.


N lut 16, 2014 12:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
A co cie chłopaku obchodzi ekskomunika? Jeżeli ktoś nie ma wiary, to mu to pikuś, jeżeli zaś ma wiare, to chyba zdaje sobie z tego sprawę. ONZ przekonuje ze ekskomunika ma jakiś wpływ na ludzi? jaja sobie robisz?
Co ateityczne lobby homoseksualne to obchodzi???

To tak jakbym ja się przejał "ekskomunika" nałożona na mnie przez Szczuke... :D ...w sumie ciagle mnie wyzywaja i nakladaja role faszysty...czy innego homofoba. Może ONZ tutaj zadziała?


N lut 16, 2014 4:37 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 16, 2013 11:45 pm
Posty: 825
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wspierajmy Stolicę Apostolską przy ONZ
Krzyżtofil napisał(a):
arzuty ONZ wynikają wyłącznie z łamania sygnowanej przez Watykan w 1989 roku Konwencji o ochronie Praw Dziecka. Naprawdę popierasz wspomniane w raporcie ONZ piętnowanie przez Kościół zgwałconej przez ojczyma 9-latki za poddanie się aborcji i nałożenie na jej rodziców oraz lekarzy wykonujących zabieg ekskomuniki?


Ludzie, czy Wy nie umiecie czytać, co się pisze?

Chodzi o protest przeciwko mieszaniu się ONZ w sprawy nauczania Kościoła.

Co ma ONZ do ekskomuniki?
Niech ONZ chroni życie, bo od tego jest a nie dokłada się do promocji aborcji, która pochłania miliony ofiar co roku.

Czym to się różni od metody Stalina, który miał zwyczaj mówić: "Jest człowiek, jest problem, nie ma człowieka nie ma problemu"
ONZ mówi - jest człowiek w ciąży jest problem. Zabijmy małego człowieka, nie będzie problemu.


Śr lut 19, 2014 10:36 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL