Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:26 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Kościół znowu ma problem. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 12:47 pm
Posty: 239
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Eryk - jeśli nie widzisz różnicy w jak to nazwałeś "wygibasach" sportowych a w nacechowanych erotyką, w klubie go go to ja wolę nie wiedzieć co Ty masz w głowie...

_________________
J.Eldredge"Dzikie serce" - polecam


N sty 12, 2014 8:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Eryk Bloodeaxe napisał(a):
idąc tym tropem, księżulo powinien jeszcze oprotestować łyżwiarstwo figurowe.
Nie. Bo cel zawodniczki jest inny (choć do pewnego stopnia odpowiada za reakcje widzów).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N sty 12, 2014 9:01 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Cytuj:
Cytuj:
Zdumiewające – my tu o świątecznym obiedzie i zachowaniu przy stole, a Kosiarz od razu zagaja o klubach go-go. Aż strach pomyśleć, co jeszcze może siedzieć w tej prawicowej głowie.


Taką odpowiedź dostałem od obrońcy uciśnionych kobiet pracujących w domu, czli genderyzmu urojonego, gdy podałem linka w innym temacie, o którym tu się dyskutuje.
Obłuda i hipokryzja czyli typowe zachowanie liberalnego lewaka.


N sty 12, 2014 9:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 30, 2010 10:26 am
Posty: 2778
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Cytuj:
Eryk - jeśli nie widzisz różnicy w jak to nazwałeś "wygibasach" sportowych a w nacechowanych erotyką, w klubie go go to ja wolę nie wiedzieć co Ty masz w głowie...

Wygibasy wyglądają podobnie, różna jest głównie ich interpretacja w głowie widza który ma zakodowane że jedno jest sportem a drugie erotyką. Gdyby to oglądał Papuas prosto z dżungli albo kosmita to by pewnie nie zauważył różnicy. To że nasz odbiór jednego i drogiego jest różny, wynika z naszych uwarunkowań kulturowych a nie z samych faktów.


N sty 12, 2014 9:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Eryk Bloodeaxe napisał(a):
Cytuj:
Eryk - jeśli nie widzisz różnicy w jak to nazwałeś "wygibasach" sportowych a w nacechowanych erotyką, w klubie go go to ja wolę nie wiedzieć co Ty masz w głowie...

Wygibasy wyglądają podobnie, różna jest głównie ich interpretacja w głowie widza który ma zakodowane że jedno jest sportem a drugie erotyką. Gdyby to oglądał Papuas prosto z dżungli albo kosmita to by pewnie nie zauważył różnicy. To że nasz odbiór jednego i drogiego jest różny, wynika z naszych uwarunkowań kulturowych a nie z samych faktów.


Zapewne w swej rozwiązlości liberalnej nie miałeś przyjemności gościć w klubie go-go, że piszesz takie bzdury. Papuas zapewne nie jest głupszy od srednio rozgarniętego uzytkownika tego forum, więc różnicę by zapewne dostrzegł. A w kosmitow nie wierzę.


N sty 12, 2014 9:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2004 5:06 pm
Posty: 1940
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
kosiarz napisał(a):

Zapewne w swej rozwiązlości liberalnej nie miałeś przyjemności gościć w klubie go-go, że piszesz takie bzdury. Papuas zapewne nie jest głupszy od srednio rozgarniętego uzytkownika tego forum, więc różnicę by zapewne dostrzegł. A w kosmitow nie wierzę.


Zapewne Kosiarz za często bywał w takich przybytkach, oczywiście w ramach kształtowania charakteru i hartowania kręgosłupa wiary.
W jaki sposób koliduje jeden przybytek z drugim? Oba zaspakajają duchowe potrzeby.
Feromony czy co ?

_________________
- Gdyby trójkąty stworzyły sobie boga, miałby na pewno trzy boki.


N sty 12, 2014 9:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
art-33 napisał(a):
kosiarz napisał(a):

Zapewne w swej rozwiązlości liberalnej nie miałeś przyjemności gościć w klubie go-go, że piszesz takie bzdury. Papuas zapewne nie jest głupszy od srednio rozgarniętego uzytkownika tego forum, więc różnicę by zapewne dostrzegł. A w kosmitow nie wierzę.


Zapewne Kosiarz za często bywał w takich przybytkach, oczywiście w ramach kształtowania charakteru i hartowania kręgosłupa wiary.
W jaki sposób koliduje jeden przybytek z drugim? Oba zaspakajają duchowe potrzeby.
Feromony czy co ?


Pewnie że byłem i to nie raz. Jak odrożnić klub go-go od jazdy figurowejna lodzie i lodowiska? Też mam Ci Arcie napisać? :dokitu: nie wiem czy znowu bana nie dostane... :wink:


N sty 12, 2014 9:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2004 5:06 pm
Posty: 1940
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
kosiarz napisał(a):

Pewnie że byłem i to nie raz. Jak odrożnić klub go-go od jazdy figurowejna lodzie i lodowiska? Też mam Ci Arcie napisać? :dokitu: nie wiem czy znowu bana nie dostane... :wink:


Z chęcią się dowiem, nigdy nie miałem potrzeby odwiedza takich przybytków, posłucham kogoś z większym doświadczeniem może kiedyś się skuszę. :D :D :D
Jaka się boisz bana pisz na priv. :D :D :D

PS. jazda figurowa też mnie nie kręci więc może uwypuklisz mi tę różnicę . :D :D :D

_________________
- Gdyby trójkąty stworzyły sobie boga, miałby na pewno trzy boki.


N sty 12, 2014 9:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
art-33 napisał(a):
kosiarz napisał(a):

Pewnie że byłem i to nie raz. Jak odrożnić klub go-go od jazdy figurowejna lodzie i lodowiska? Też mam Ci Arcie napisać? :dokitu: nie wiem czy znowu bana nie dostane... :wink:


Z chęcią się dowiem, nigdy nie miałem potrzeby odwiedza takich przybytków, posłucham kogoś z większym doświadczeniem może kiedyś się skuszę. :D :D :D
Jaka się boisz bana pisz na priv. :D :D :D

PS. jazda figurowa też mnie nie kręci więc może uwypuklisz mi tę różnicę . :D :D :D


No właśnie...wiec nie ma sensu się wypowiadać, gdy się nie poznało z autopsji pewnych rzeczy...

Potrzeby w odwiedzaniu takich klubów też mogą być różne, nie tylko takie o których sam pisałeś, notabene uwyuklając różnicę, pomiedzy jednym i drugim przykładem.


N sty 12, 2014 10:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2004 5:06 pm
Posty: 1940
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
kosiarz napisał(a):

No właśnie...wiec nie ma sensu się wypowiadać, gdy się nie poznało z autopsji pewnych rzeczy...

Potrzeby w odwiedzaniu takich klubów też mogą być różne, nie tylko takie o których sam pisałeś, notabene uwyuklając różnicę, pomiedzy jednym i drugim przykładem.


No cóż widocznie trza będzie nadrobic zaleglości, ale lodowisko sobie daruję.
:D :D :D

_________________
- Gdyby trójkąty stworzyły sobie boga, miałby na pewno trzy boki.


N sty 12, 2014 10:46 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 12:47 pm
Posty: 239
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Choćbyście dumali dwa lata to łyżwiarki figurowej i tancerki go-go oprócz płci nie łączy zawodowo absolutnie nic.

_________________
J.Eldredge"Dzikie serce" - polecam


Pn sty 13, 2014 11:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 10, 2010 8:26 am
Posty: 1138
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Kościół ma problem... :D
Jak tylko Kościół powie, ze coś jest złe, to ma problem...

Obawiam się jednak, że problem mają kobiety, które goniąc za łatwym zyskiem, lub będąc zmuszone do takiej pracy, robią z siebie szmaty. Przy udziale szmatowatych facetów.

Jeśli jako kobieta akceptujesz tradycyjny podział ról - dżender ci uświadomi, jaka jesteś zacofana i poniżana.
A jak tańczysz prawie nago na rurze przed obleśnymi typami, to dżender nic na ten temat nie ma do powiedzenia. A zwolennicy dżender i równouprawnienia ogłoszą - to twój wybór!
Dziwne... w pierwszym przypadku wyboru nie ma, bo jakaś nawiedzona feministka powie, że jesteś zacofana, że masz pracować zawodowo i do tego w przedszkolu zrobi twojemu dziecku wodę z mózgu, a w drugim nagle - rura to jest twój wybór!

Bardzo logiczne.


Wt sty 14, 2014 9:07 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 12, 2012 11:52 am
Posty: 680
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Temat prostytucji jest stary jak świat. Zakazać się jej nie da, i tak będzie. To czy prostytutki puszczają się z własnego wyboru czy nie- myślę że bywa różnie i jak to w życiu każda sytuacja jest inna. Element przymusu bywa, bywają narkomankami, czasem jak się czyta wywiady z byłymi prostytutkami to włos się jeży co się dzieje w tym środowisku.
Swoją drogą, ja nigdy nie pojmę, abstrachując od moralności calkowicie, co myśli facet puszczając się z nieznajomą kompletnie laską o której wie że przed nim miało ją setki innych facetów i że ona robi to tylko dla zarobku. Dla mnie jest to obrzydliwe. Ale ja jestem kobietą. :wink:
Może nasi koledzy z forum wypowiedzą się czy ich taki pomysł obrzydza czy wydaje się atrakcyjny :wink: ?

_________________
Ania


Śr sty 15, 2014 1:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1861
Lokalizacja: Szczecin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
Panowie......

Akurat tutaj jestem po stronie ksiedza. Pytanie zasadnicze, czy najpierw istnial kosciol, czy klub GOGO. Wladze nie powinny dawac zgody na otwarcie takiego lokalu w bliskosci kosciola.

Byloby inaczej gdyby najpierw istnial klub ze stipteasem w poblizu ktorego jakis ksiadz chcialby wybudowac kosciol. Wtedy ksiadz powinien uwazac, zeby bywalcom klubu nie przzeszkadzac w zabawie swoimi modlami.

Mysle, ze ikazdy z Was zgodzi sie, ze w godzinkach porannych, w modlitwie Anil Panski, w koronce do milosiedzia bozego nie ma nic zlego, ale wyobazcie sobie, ze pod Waszymi drzwiami ustawiono kapliczke i dzien w dzien musicie uczestniczyc bez wlasnej zgody i checi w tych rytualach. W podobnej sytuacji znalazl sie ksiadz tego kosciola. Ludzi wierzacych tego typu aktywnosc moze razic i razi, wiec zamiast kpic z ksiedza, moze lepiej uszanowac to, ze tej okolicy byl wczesniej i cofnac zgode klubowi lub nakaza przesunac sie tam, gdzie nie bedzie dla wierzacych widoczny.

_________________
jesteśmy przerwą miedzy nicościa a nicością

Weiter, weiter ins Verderben
Wir müssen Leben bis wir sterben


Pt sty 17, 2014 2:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół znowu ma problem.
kropeczka_ns napisał(a):
Temat prostytucji jest stary jak świat. Zakazać się jej nie da, i tak będzie.


Da się zakazać

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Pt sty 17, 2014 2:26 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL