Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 7:47 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81  Następna strona
 Stosunki damsko - męskie - gender 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1587
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
@mugen
Palce mnie świerzbią, żeby odpowiedzieć na Twój powyższy wywód, lecz przez wzgląd na uwagi moderacji, aby nie dolewać oliwy do ognia, zostawiam Was samych z tematem Conchity.
Miłej zabawy.


Śr maja 21, 2014 4:27 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 11, 2013 6:41 pm
Posty: 923
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
kosiarz,

Zapoznałam się z linkami.

Cytuj:
http://www.terroryzm.com/najwazniejsze- ... e-niemiec/

http://portalwiedzy.onet.pl/124702,,,,w ... haslo.html

http://grecjawogniu.info/?p=6466

Prawicowych tam nigdzie nie ma..



Kilka moich wniosków.

1. Żaden z fragmentów nie podaje danych statystycznych. Żaden z fragmentów nie podaje liczb, dzięki którym nawet mniej więcej można byłoby oszacować stosunek liczbowy lewicowych organizacji terrorystycznych/ aktów terrorystycznych do prawicowych tychże.


2. Artykuły "Historia ‚Czerwonej Zory’ i ‚Komórek Rewolucyjnych" i ten za strony terroryzm.com niczego nie wnoszą do rozmowy o terroryzmie jako zjawisku, gdyż odnoszą się do jego wąskiego wycinka - na terroryzm.com artykuł jest stricte o terroryzmie lewicowym i (pomińmy teraz rzetelność artykułu, bo to w tej chwili nie ma znaczenia) nie da się z niego wyciągnąć żadnych informacji na temat terroryzmu prawicowego. Liczb tym bardziej.

3. Mam wrażenie, że stworzyłeś sobie własną definicję zarówno słowa terroryzm, jak i lewica. (Nadal) mam wrażenie, że lewica, lewicowość to dla Ciebie synonim zła, tego co odrzucasz. Kwestionujesz słownikową/ logiczną/ socjologiczną/ historyczną definicję tych słów po to (tu moje przypuszczenie), żeby uprościć sobie widzenie świata i dokonywanie wyborów. Coś w polityce, ekonomii, gospodarce, historii jest Twoim zdaniem złe, nie podoba Ci się, więc nazywasz to lewicowym. Proponuję, żebyś zapoznał się z świetną definicją lewicowości/ prawicowości w postaci graficznej mapki, zamieszczonej tutaj przez Solano (wt 29.04. godz. 9.50 p.m.). Zobacz, przemyśl sobie, zrewiduj nastawienie, proszę. Bo i z Twoich wypowiedzi lewicowość czasem się wymyka - warto sobie zdawać z tego sprawę.

4. Teraz do artykułu z onetu. Nie wiem, jak mogłeś wywnioskować z niego, że 90 proc. organizacji tam zamieszczonych jest lewicowa a nie ma żadnych prawicowych. Nazywać islamskich terrorystów czy IRA lewicowymi, w żaden sposób nie prawicowymi, to raczej bez sensu, nie uważasz?

5. Kończąc: obawiam się, że nie jesteś w stanie udowodnić tezy, że 90 proc. organizacji terrorystycznych jest lewicowa. Ty po prostu nie wiesz (zresztą ja też nie, oczywiście), jaki to odsetek. Może pięć procent może czterdzieści pięć może sześćdziesiąt. Gdybanie nie ma sensu. Tak samo nie ma sensu pisanie dobitnych zdań typu: dziewięćdziesiąt procent czegośtam itd. kiedy nie ma się pojęcia, ile tych procent jest, a zdanie buduje się wyłącznie na niechęci do jakiejś grupy a nie faktach czy danych liczbowych.

I kończąc już naprawdę: nie ma znaczenia, czy to grupa ekstremistów lewicowych, islamskich czy chrześcijańskich. Każdy akt terroru jest zły a dokonujący ich powinni być tak samo potępieni.

_________________
you will find me if you want me in the garden unless it's pouring down with the rain
http://www.twojagieldaofert.pl


Cz maja 22, 2014 8:28 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
Cytuj:
Proponuję, żebyś zapoznał się z świetną definicją lewicowości/ prawicowości w postaci graficznej mapki, zamieszczonej tutaj przez Solano (wt 29.04. godz. 9.50 p.m.).


Tam nigdzie nie ma definicji, to klasyfikacja rodzajów światopoglądów i ich rozmieszczenie od prawa do lewa czy odwrotnie.
Wszystkie te lewackie ideologie, wpisują sie w organizacje terrorystyczne ktore przedstawilem.


Pt maja 23, 2014 8:10 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
kosiarzu,

Ja podzielam obiekcje znaLezczyni.
Dzisiaj przecież światowy terroryzm ma oblicze głównie religijnych fundamentalistów, chcących zatrzymać i odwrócić zmiany we współczesnym świecie, a więc oblicze ewidentnie prawicowe.
To, o czym Ty piszesz, to historia.
Oczywiście prawdziwa, ale ...historia


Pt maja 23, 2014 9:20 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
Lecz szczególnie prześladowani są chrześcijanie.

http://wyborcza.pl/magazyn/1,126715,147 ... ligia.html


Pt maja 23, 2014 9:41 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
sylvian napisał(a):
Lecz szczególnie prześladowani są chrześcijanie.


Bez przesady.
WG FBI najwięcej zbrodni z nienawiści popełnianych jest na tle rasy (48%), orientacji sexualnej (19,6%) i dopiero potem religii (19%) i to - na marginesie - w USA głównie żydowskiej.

http://www.fbi.gov/news/stories/2013/no ... t-decrease

Poza tym, sylvianie.
Ile znasz krajów, w których prawo przewiduje karę śmierci lub długoletnie więzienie za wyznawanie chrześcijaństwa?
A krajów, w których zabija się lub więzi za np. homosexualizm jest całkiem sporo.

A to jest przecież chyba najlepszy, najbardziej wyrazisty wykładnik bycia prześladowanym.


Pt maja 23, 2014 10:32 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
thorwald napisał(a):

Bez przesady.
WG FBI najwięcej zbrodni z nienawiści popełnianych jest na tle rasy (48%), orientacji sexualnej (19,6%) i dopiero potem religii (19%) i to - na marginesie - w USA głównie żydowskiej.


Manipulujesz specjalnie wybrałeś kraj z większością chrześcijańską.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo
Cyt:

''Współcześnie w wielu krajach świata dochodzi do prześladowań chrześcijan z powodu wyznawanej przez nich wiary. Według raportu[38] organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie chrześcijanie są dyskryminowani w ponad 70 krajach świata. Według tego opracowania prześladowania dotyczą ok. 200 mln osób, zaś rocznie ginie ok. 170 tys. osób''.


Liczby są przerażające.
Bez przesady?


Pt maja 23, 2014 12:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
Arabia Saudyjska i chrześcijanie czy to czegoś nie przypomina ?
Takie hasło „rób to w domu po kryjomu” pasuje jak ulał. :)


Pt maja 23, 2014 1:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
Jeśli dobrze rozumiem, że w USA w 2012 roku zanotowano 1376 ofiar przestępstw, których podłożem była orientacja seksualna.
http://www.fbi.gov/about-us/cjis/ucr/hate-crime/2012/topic-pages/victims/victims_final

Tymczasem w 2012 roku ofiarą przemocy padło ok. 1,2 mln osób.
http://en.wikipedia.org/wiki/Crime_in_the_United_States

Oznacza to, że ofiary przestępstw, których podłożem była orientacja seksualna stanowią ok. 0,11% ogólnej liczby ofiar przemocy fizycznej w 2012 roku w USA. Z tego punktu widzenia widać dwie rzeczy. Po pierwsze, przestępstwa wywołane homofobią są w USA marginalnym zjawiskiem. Po drugie, homoseksualiści jako grupa społeczna padają ofiarą przestępstw relatywnie rzadko. Biorąc pod uwagę ilość osób wykazujących stałe zachowania seksualne (2-7%, przyjmijmy 3,5%), homoseksualiści padają ofiarą ww przestępstw 30 razy rzadziej niż statystyczny mieszkaniec USA.

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Pt maja 23, 2014 8:57 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
Wróć.

Cytuj:
Biorąc pod uwagę ilość osób wykazujących stałe zachowania seksualne (2-7%, przyjmijmy 3,5%), homoseksualiści padają ofiarą ww przestępstw 30 razy rzadziej niż statystyczny mieszkaniec USA.


Wyłącznie przestępstw, których podłożem jest homofobia.

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Pt maja 23, 2014 10:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
thorwald napisał(a):
kosiarzu,

Ja podzielam obiekcje znaLezczyni.
Dzisiaj przecież światowy terroryzm ma oblicze głównie religijnych fundamentalistów, chcących zatrzymać i odwrócić zmiany we współczesnym świecie, a więc oblicze ewidentnie prawicowe.
To, o czym Ty piszesz, to historia.
Oczywiście prawdziwa, ale ...historia


Tez nie do końca...w Europie antyglobalisci, antify i rozne skrajne lewackie bojowki przoduja w wiadomościach TV przy zadymach. Choc fundamentaliści islamscy sa medialni, najbardziej mordercze sa lewackie ugrupowania w krajach tzw rozwijajacych się, gdzie chcą szerzyć wolność i braterstwo za pomoca maczet.


So maja 24, 2014 7:34 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 11, 2013 6:41 pm
Posty: 923
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
kosiarz,

Dziękuję za odpowiedź. Teraz do konkretów:



Cytuj:
Tam nigdzie nie ma definicji, to klasyfikacja rodzajów światopoglądów i ich rozmieszczenie od prawa do lewa czy odwrotnie.


Dobrze, nazwijmy więc tę klasyfikację paradefinicją. Obrazuje ona jaki szeroki zakres ma słowo: lewicowy (i prawicowy). Miałam nadzieję, że będzie ona przyczynkiem Twojej refleksji, iż:
- definicja lewicowości: lewicowość = to co mi się nie podoba jest bez sensu, tym bardziej, iż sam niektóre lewicowe działania/ grupy popierasz
- dostosowanie Twojej prywatnej definicji lewicowości do jej szerzej obowiązującej (a przynajmniej używanej przez większą grupę osób) wersji uznasz za pożyteczną


Cytuj:
Wszystkie te lewackie ideologie, wpisują sie w organizacje terrorystyczne ktore przedstawilem.



Widzę, że idziesz w zaparte. Przyznać się do niewiedzy to żaden wstyd albo w każdym razie niewielki. Ja przyznaję bez bicia: nie znam się na terroryzmie. Nie interesował mnie ten temat. Nie znam grup terrorystycznych ani ich korzeni czy programów. Dlatego, jeśli coś piszę, to wcześniej sprawdzam. I zaczęłam sprawdzać.
Przyznaję, pomyliłam się z IRA, przepraszam. W swojej działalności miała mały romans z lewicową ideologią, choć to nie było (nie jest?) podstawą czy glównym celem ich działalności.
Przechodząc do grup wyliczonych w onetowym zestawieniu: napisałeś wszystkie. Obawiam się, że napisałeś to tak sobie, żeby zabrzmiało, że wiesz o czym piszesz i że znasz te wszystkie grupy, a zdanie to
a) jest przykrywką dla Twojej niewiedzy w tym temacie
b) jest celowo napisaną nieprawdą - tj. wiedzę masz, ale piszesz coś sprzecznego z jej stanem po to, żeby udowodnić, że miałeś rację.

Wśród wymienionych grup jest np. Grupa Abu Sajaf. Mnie to nic nie mówiło, więc wrzuciłam sobie w google, żeby cokolwiek się o nich dowiedzieć.

http://en.wikipedia.org/wiki/Abu_Sayyaf
Oto ta grupa na wiki. Wiem, wikipedia nie jest zawsze najlepszym żródłem informacji, ale dla takiej laiczki jak ja w tym temacie - wystarcza.
Wykaż, proszę, lewicowość tej grupy. Jeśli będziesz podawał jakieś fakty, to proszę podaj źródła, skąd informacje pochodzą, żebym mogła je zweryfikować.

Jeśli uda Ci się wykazać lewicowość tego ugrupowania terrorystycznego (co zaskoczyłoby mnie po przeczytaniu artykułu w wiki), będziemy mogli wspólnie sprawdzić pozostałe grupy - o których zapewne wiedzę masz, skoro je klasyfikujesz jako lewicowe, więc Tobie nie zabierze to wiele czasu - a i ja kilka minut na sprawdzenie ich znajdę.

Póki co zakładam, kosiarz, że nie wiesz co piszesz albo celowo piszesz nieprawdę. Jeśli się mylę - do pomyłki swej się przyznam i Cię przeproszę.

_________________
you will find me if you want me in the garden unless it's pouring down with the rain
http://www.twojagieldaofert.pl


So maja 24, 2014 10:44 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
Holmes napisał(a):
Wróć.

Cytuj:
Biorąc pod uwagę ilość osób wykazujących stałe zachowania seksualne (2-7%, przyjmijmy 3,5%), homoseksualiści padają ofiarą ww przestępstw 30 razy rzadziej niż statystyczny mieszkaniec USA.


Wyłącznie przestępstw, których podłożem jest homofobia.


Homofobia to (za Wikipedią) irracjonalny strach przed homosexualistami.
Chcesz powiedzieć, że homosexualiści padają rzadziej ofiarami przestępstw motywowanych homofobią niż heterosexualiści?
To niezwykle interesujący pogląd, Holmsie.

Ciekawe - czy analogicznie - Żydzi padają rzadziej ofiarami antysemityzmu niż ...buddyści. 8O

kosiarz napisał(a):

Tez nie do końca...w Europie antyglobalisci, antify i rozne skrajne lewackie bojowki przoduja w wiadomościach TV przy zadymach. Choc fundamentaliści islamscy sa medialni, najbardziej mordercze sa lewackie ugrupowania w krajach tzw rozwijajacych się, gdzie chcą szerzyć wolność i braterstwo za pomoca maczet.


Ta wypowiedź też budzi moje zdziwienie.
Jeżeli weźmiemy choćby polskie manifestacje o podłożu lewicowym - jakieś marsze równości, marsze kobiet 8 marca czy nawet marsz szmat, to nigdy nie dochodzi tam do żadnych zamieszek - no chyba, że wywołają je przeciwnicy.
A weźmy choćby taki marsz niepodległości, organizowany przez prawicę?
Zaraz masz podpalenia, demolkę.

Albo inaczej.
Ile osób zginęło w ostatnich latach z rąk prawicowych extremistów religijnych, a ilu z rąk zamachowców lewicowych?
W żaden sposób nie da się przecież porównać jakiś - choćby najbardziej rozwydrzonych - antyglobalistów z fanatykami, którzy wysadzili WTC albo dokonywali rozlicznych, niezwykle krwawych zamachów w wielu krajach.


So maja 24, 2014 11:03 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
Cytuj:
Homofobia to (za Wikipedią) irracjonalny strach przed homosexualistami.
Chcesz powiedzieć, że homosexualiści padają rzadziej ofiarami przestępstw motywowanych homofobią niż heterosexualiści?
To niezwykle interesujący pogląd, Holmsie.

Ciekawe - czy analogicznie - Żydzi padają rzadziej ofiarami antysemityzmu niż ...buddyści. 8O


Może thorwald po wyborach trochę ochłoniesz bo stajesz się nie do wytrzymania.
Twierdzę, że homofobia w kontekście przestępczości w USA jest zjawiskiem marginalnym, ryzyko że osoba o zachowaniach seksualnych padnie ofiarą przestępstwa w USA nie jest istotnie wyższa niż dla statystycznego mieszkańca tego kraju.
Obawiam się, że tematyka homoseksualizmu i homofobii jest bez sensu pompowana w świadomość społeczeństw. Z tematyki robi się wielki problem polityczny, co przynosi szkodę samym homoseksualistom i wpływy ich medialnym twarzom.

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


So maja 24, 2014 10:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 11:58 pm
Posty: 2017
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Stosunki damsko - męskie - gender
sylvian napisał(a):
Jeszcze raz moja wypowiedz:
Zachowania seksualne kobiet można łatwo kształtować.
U mężczyzn jest to zupełnie inaczej

Lew Starowicz:
''U mężczyzn orientacja seksualna jest bardzo zdecydowana czyli jeżeli jest heteroseksualny to jest heteroseksualny.
Natomiast u kobiet ośrodki związane z orientacją funkcjonują inaczej u kobiet orientacja potrafi być bardziej zróżnicowana i zmienna''.

https://www.youtube.com/watch?v=hmuMw-hRQ9w
A czy słyszałeś o propagowaniu czegoś takiego jak lesbijka z wyboru?
Coś takiego zaczyna się lansować.

Nadal pozostają fundamentalne różnice między twierdzeniem Starowicza, a twoją jego nadinterpretacją. Starowicz stwierdził jedynie fakt, że u niektórych osób (to prawda, że częściej u kobiet) może pojawiać się biseksualizm w późniejszym wieku. Natomiast wniosek o tym, że "orientację da się kształtować" pozostaje tylko twoją nieuprawnioną nadinterpretacją. Nie da się kształtować, po prostu niektórzy ludzie na różnym etapie życia samoistnie odczuwają popęd do własnej płci. Nie jest to związane z żadną propagandą, jest to od człowieka niezależne, a ty w sposób bezpodstawny łączysz to z okresem emancypacji LGBT i dyskusji nt. gender.

sylvian napisał(a):
To jak to może wpłynąć na związek, małżeństwo?
Jeśli kobiety będą wolały wybierać kobiety zamiast mężczyzn to co w zamian zaproponujesz facetom?
Gumianą lalę z SEX SHOPU?
http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/ar ... yboru.html,

W taki sam sposób wpłynie to na dotychczasowy związek jakby miała zdradzić z innym facetem. Dla ciebie to chyba bez różnicy? Nawet spotkałem się z opiniami, że niektórzy faceci nie traktują w kategorii zdrady seksu lesbijskiego swoich partnerek. Z mojego punktu widzenia - zdrada to zdrada. Źle się dzieje jak jedna ze stron związku zaczyna myśleć w kategoriach uczuciowo-erotycznych o kimś innym poza swoim partnerem, bądź partnerką. Nieważne czy jest to kobieta, czy mężczyzna i nieważne czy zdradza z innym mężczyzną, czy z inną kobietą.

Jakoś geje mają z czego wybierać i nie płaczą na niedomiar kandydatów, mimo, że większość facetów jest poza ich zasięgiem. Sylvian biadoli, że niektóre panie zamiast niego wybiorą sobie inne panie. To ci dopiero tragedia :wink:

sylvian napisał(a):
Dlatego przez odpowiednią propagandę portali feministycznych brzybędzie nam wyzwolonych seksualnie kobiet(mogących się związać z facetami ale one wybiorą sobie inaczej) gardzących normalnym związkiem z mężczyznami.
Jedna z wielu wypowiedzi:
Cyt;
''Hej mam na imie Iza jestem w miare normalna dziewczyna ale nie ukrywam ze szalona. Niedawno zawiodłam sie na moim chłopaku wiec chciałabym popisac powymieniać sie jakimiś fajnymy fotkami z dziewczynami. Jeśli macie ochote dziewczyny piszcie na ...........pl lub tutaj wiadomosci:) caluski :**** panom jak narazie dziekuje''


To zjawisko będzie się coraz bardziej rozkręcało.

Raczej nikt ze zdrowym rozsądkiem nie bierze na poważnie tego typu wynurzeń jakichś nastolatek rozgoryczonych pierwszymi miłostkami. To najzwyklejsza w świecie biseksualistka rozczarowana jakimś facetem. To nie sprawia, że nagle stała się homoseksualna. Być może coraz więcej osób o tym pisze, ponieważ takie sprawy przestały być tabu.

sylvian napisał(a):
To oczywiste że ideologia gender może tylko zaszkodzić trwałym związkom i rodzinie .

A szczególnie durne i niebezpieczne
jest to co pani Grodzka chce wprowadzić czyli możliwość zmiany płci od 14 roku życia.
Dla wielu okaże się to traumą i katastrofą.

Mogę ponownie powtórzyć, że jest to takie samo zagrożenie jak inny mężczyzna, który zaczyna się kręcić wokół żony lub żona wokół niego.

Nie wiem czemu mieszasz do tego Grodzką to nie jest ten temat, może tylko wspomnę, że popieram jej pomysł. Jeśli ktoś jest transseksualny to lepiej, aby jak najwcześniej dokonał fizycznego dostosowania płci do płci mózgu, rzecz jasna po odpowiedniej medycznej konsultacji. Przede wszystkim po to, by efekty były jak najlepsze. Grodzka zdecydowała się bardzo późno i sam widzisz, że wyszło tak sobie.

sylvian napisał(a):
Poza tym czynnik ekonomiczny.
Wyzwolone kobiety- mniej dzieci.
Systemy emerytalne są tak skonstruowane że to nie my odkładamy na naszą emeryturę a młodsze pokolenie.
I to może doprowadzić do kryzysów finansowych a także wiąże się to wydłużeniem wieku emerytalnego i o wiele niższymi emeryturami.

Argument zupełnie od czapy. Bardzo wiele lesbijek wychowuje dzieci. Swoje własne rzecz jasna. Szacuje się, że w Polsce jest ok 50tys par homo wychowujących dzieci, z czego większość w rodzinach kobiet. Chcesz, żeby było więcej dzieci pracujących na twoją emeryturę to poprzyj postulaty LGBT. Wspomniana liczba z pewnością się zwiększy kiedy geje i lesbijki będą mogli zawierać małżeństwa i wspólnie adoptować dzieci jako pary.

sylvian napisał(a):
Oto co nam chcą zaaplikować bezmyślni, nieodpowiedzialni politycy(oni sobie poradzą) pod naciskiem feministek przy pomocy kłamstw i manipulacji pod przykrywką ograniczenia przemocy kobiet.

Powyżej obnażyłem jakie to "kłamstwa i manipulacje" wykazując bezzasadność twoich nadinterpretacji słów Starowicza oraz internetowych wynurzeń rozczulających się nad sobą egzaltowanych biseksualnych panienek.


N maja 25, 2014 9:41 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 170 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL